2018.04.21-05.20 III Małopolska Liga Juniorów - 2018. Zabierzów
Z Historia Wisły
III Małopolska Liga Juniorów - 2018r
Zabierzów , Kraków Busines Park 2018-04-21/2018-05-20
Wyniki szczegółowe
M-ce | Nazwa drużyny | Ranking | Duże punkty | Pkt. | Sz.1 | Sz.2 | Sz.3 |
1 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1967 | 18.0 | 48.0 | 7.5 | 8.0 | 8.5 |
2 | UKS Goniec Staniątki | 1833 | 16.0 | 37.0 | 4.5 | 7.0 | 8.0 |
3 | KKSz Kraków III | 1833 | 12.0 | 33.0 | 3.0 | 5.5 | 3.5 |
10 | TS Wisła II Kraków | 1675 | 1.0 | 13.0 | 3.0 | 0.0 | 1.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | b | 1,5 | 16.0 | 2 | UKS Goniec Staniątki | 1833 | UKS Goniec Staniątki |
2 | w | 1,5 | 12.0 | 3 | KKSz Kraków III | 1833 | KKSz Kraków |
3 | b | 1,0 | 12.0 | 4 | MKS MOS II Wieliczka | 1783 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | 1,5 | 8.0 | 5 | MKS KSOS Kraków | 1783 | MKS KSOS Kraków |
5 | b | 3,0 | 6.0 | 6 | GKSz Kornuty Gorlice | 1750 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | w | 2,5 | 7.0 | 7 | MAT II Myślenice | 1708 | MAT Myślenice |
7 | b | 2,0 | 8.0 | 8 | KANA Tarnów | 1700 | UKS Kana Tarnów |
8 | b | - | 2.0 | 10 | MOSiR Tuchów | 1425 | MOSiR Tuchów |
9 | w | - | 18.0 | 1 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 1967 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Wykaz zawodników drużyny
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 1 | 4.5 | PL-56134 | I | Rainer, Piotr | 1604 | 2000 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | 1 | 1 | 1.0 | PL-61755 | I | Mateusz Wąsik | 1624 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | b | 0 | 1 | 5.0 | PL-44555 | I | Krawczyk, Wojciech | 1729 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | 0 | 1 | 4.5 | PL-28423 | I | Madej, Roman | 1923 | 2000 | MKS KSOS Kraków |
5 | b | 0 | 1 | 5.0 | PL-27545 | I | Świder, Paweł | 1966 | 2000 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | w | 0 | 1 | 6.0 | PL-29660 | I | Piwowarczyk, Bartłomiej | 1714 | 2000 | MAT Myślenice |
7 | b | 1 | 1 | 4.5 | PL-58255 | II | Kryzia, Wiktor | 1543 | 1800 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
8 | b | - | 1 | 3.5 | PL-46968 | II | Kisiel, Jan | 0 | 1800 | MOSiR Tuchów |
9 | w | - | 2 | 8.0 | PL-43965 | I++ | Musiał, Tomasz | 2020 | 2100 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 2 | 7.0 | PL-28782 | I++ | Budkiewicz, Magdalena | 1772 | 1900 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | b | 0 | 2 | 5.5 | PL-50259 | II | Józefczyk, Szymon | 1562 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | w | - | 3 | 5.5 | PL-41523 | II | Knapik, Kamil | 1453 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | b | - | 2 | 5.0 | PL-49683 | II | Cichoń, Jakub | 1545 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
5 | w | 0 | 2 | 6.5 | PL-48866 | II+ | Marciniak, Leonard | 1582 | 1900 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | b | 0 | 2 | 3.5 | PL-44156 | II | Pietrzak, Tomasz | 1697 | 1800 | MAT Myślenice |
7 | w | 0 | 3 | 2.5 | PL-45081 | II | Lenart, Jakub | 1320 | 1800 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
8 | w | - | 2 | 0.0 | PL-48753 | IV | Wąs, Jakub | 0 | 1400 | MPZSzach Kraków |
9 | b | - | 3 | 8.5 | PL-59282 | I | Wilk, Igor | 1558 | 2000 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 3 | 8.0 | PL-53494 | I | Wnęk, Filip | 1760 | 2000 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | = | 3 | 5.5 | PL-56941 | II | Wiszniewski, Szymon | 1360 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | b | 0 | 4 | 6.5 | PL-53461 | II | Szlósarczyk, Hubert | 1432 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | 0 | 3 | 3.5 | PL-52277 | II | Cichoń, Bartłomiej | 1209 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | b | 1 | 5 | 0.0 | PL-59660 | II | Szura, Katarzyna | 0 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | w | 0 | 3 | 5.0 | PL-45177 | II | Sobala, Filip | 1197 | 1800 | MAT Myślenice |
7 | b | 0 | 4 | 5.0 | PL-53344 | II | Łabędź, Dawid | 1260 | 1800 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
8 | b | - | 4 | 2.5 | PL-58511 | III | Golonka, Jakub | 0 | 1600 | MOSiR Tuchów |
9 | w | - | 5 | 2.0 | PL-65417 | II | Zychowicz, Bartosz | 1081 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 5 | 1.0 | PL-69337 | III | Glaz, Michał | 1030 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | b | 0 | 5 | 6.5 | PL-51153 | II | Szwajkowski, Tymoteusz | 1187 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | w | 0 | 6 | 2.0 | PL-41713 | II | Bartman, Ksawery | 1167 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | b | 0 | 4 | 2.5 | PL-69410 | III | Świerczyński, Jan | 1087 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
5 | w | 1 | 6 | 0.5 | PL-59656 | III | Wszołek, Wiktoria | 0 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | b | 1 | 4 | 0.5 | PL-43925 | II | Pustelnik, Oskar | 0 | 1800 | MAT Myślenice |
7 | w | 0 | 6 | 7.5 | PL-65837 | II | Żmuda, Tomasz | 1096 | 1800 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
8 | w | - | 5 | 2.0 | PL-76809 | IV | Olszówka, Michał | 0 | 1400 | MOSiR Tuchów |
9 | b | - | 6 | 6.5 | PL-45783 | II+ | Strączek, Wiktoria | 1194 | 1700 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6*Magdalena Pudełko
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 6 | 6.5 | PL-53237 | II | Zabłocka, Katarzyna | 1151 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | 0 | 6 | 5.5 | PL-59225 | I | Szopa, Emilia | 1261 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | b | 1 | 8 | 1.5 | PL-47563 | II | Gajek, Agnieszka | 1069 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | = | 7 | 3.0 | PL-70103 | II+ | Natoli, Alessia | 1285 | 1700 | MKS KSOS Kraków |
5 | b | 1 | 7 | 3.5 | PL-43737 | II | Lewandowska, Kamila | 1105 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | w | = | 5 | 6.0 | PL-44294 | II | Mazanowska, Aniela | 1297 | 1600 | MAT Myślenice |
7 | b | 1 | 7 | 0.0 | PL-52645 | III | Rozowska, Małgorzata | 1008 | 1400 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
8 | b | - | 8 | 1.0 | PL-49828 | Kwaśny, Alicja | 0 | 1000 | MOSiR Tuchów | |
9 | w | - | 7 | 8.5 | PL-28006 | I++ | Amelia Pyzio | 1690 | 1900 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 7 | 6.5 | PL-55669 | I | Gaczoł, Julia | 1137 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | b | 0 | 7 | 9.0 | PL-55731 | I | Bandyk, Joanna | 1060 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | w | 0 | 11 | 2.0 | PL-68416 | II | Para, Aleksandra | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
4 | b | 1 | 8 | 0.0 | PL-79543 | IV | Hajduk, Maja | 0 | 1250 | MKS KSOS Kraków |
5 | w | 0 | 8 | 3.5 | PL-55003 | II | Bartoszek, Julia | 1022 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
6 | b | + | 6 | 0.0 | PL-68520 | IV | Mądrala, Julia | 0 | 1250 | MAT Myślenice |
7 | w | 0 | 8 | 5.5 | PL-53345 | II | Łabędź, Gabriela | 1153 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
8 | w | - | 11 | 2.0 | PL-76813 | IV | Łuszczyk, Aleksandra | 0 | 1250 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
9 | b | - | 8 | 8.0 | PL-25598 | I+ | Mucha, Marta | 1432 | 1900 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
- - Skład podstawowy