Z Historia Wisły
- 2018.06.10 Drużynowy Wielobój Dzieci 10 - 11 lat, Nowy Targ
- Konkurencja 1 Dziewcząt, 50m motylkowy 11 lat
- 1. Kamzol Flawia 07 Korona Kraków 31.14 479
- 2. Baranowska Hanna 07 SMS Galicja Kraków 37.54 273
- 3. Zabawa Emilia 07 UKS SP 8 Chrzanów 37.59 272
- 6. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 38.56 252
- 21. Maria Walecka 07 Wisła Kraków 53.73 93
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 1. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 33.81 268
- 2. Kos Maciej 07 Ósemka Oświęcim 35.61 229
- 3. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 35.97 222
- 10. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 42.72 132
- 15. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 46.50 103
- 18. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 49.95 83
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 50m dowolny 10 lat
- Konkurencja 4 Chłopców, 50m dowolny 10 lat
- 1. Mastalski Kacper 08 Delfin Nowy Targ 34.80 197
- 2. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 35.02 193
- 3. Sawiński Wojciech 08 Salwator Kraków 36.89 165
- 16. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 42.23 110
- 20. Jakub Rzepka 08 Wisła Kraków 44.89 91
- 26. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 46.77 81
- 27. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 47.79 76
- 30. Szymon Knapek 08 Wisła Kraków 50.96 62
- 31. Kacper Walewski 08 Wisła Kraków 58.96 40
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 100m grzbietowy 11 lat
- DYSKW. Maria Walecka 07 Wisła Kraków G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). (Czas: 10:40)
- Konkurencja 6 Chłopców, 100m grzbietowy 11 lat
- 1. Dakowicz Marcin 07 SMS Galicja Kraków 1:19.65 231 37.82 41.83
- 2. Łacek Patryk 07 Płetwal Zakopane 1:22.78 206 40.55 42.23
- 3. Urban Mateusz 07 Płetwal Zakopane 1:24.20 196 41.37 42.83
- 6. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 1:34.55 138 46.63 47.92
- 11. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 1:40.76 114 48.30 52.46
- 12. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 1:42.60 108 49.59 53.01
- Konkurencja 7 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat
- Konkurencja 8 Chłopców, 50m klasyczny 10 lat
- 1. Rolnicki Maksymilian 08 SMS Galicja Kraków 45.33 172
- 2. Szybowski Grzegorz 08 Aquarius Myślenice 45.70 168
- 3. Mastalski Kacper 08 Delfin Nowy Targ 46.68 158
- 13. Jakub Rzepka 08 Wisła Kraków 55.36 94
- 15. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 55.69 93
- 22. Szymon Knapek 08 Wisła Kraków 1:00.42 72
- 24. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 1:00.50 72
- 27. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 1:02.57 65
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 200m dowolny 11 lat
- 1. Baranowska Hanna 07 SMS Galicja Kraków 2:39.67 333 1:19.57 1:20.10
- 2. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 2:43.34 311 1:20.88 1:22.46
- 3. Węgrzyn Hanna 07 Delfin Nowy Targ 2:49.78 277 1:21.41 1:28.37
- Konkurencja 13 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Buła Maya 07 Salwator Kraków 1:23.42 417 39.17 44.25
- 2. Skrzypek Jagoda 07 SMS Galicja Kraków 1:31.55 316 42.51 49.04
- 3. Marciniak Aleksandra 07 Pro-Swim Kraków 1:31.88 312 43.16 48.72
- 5. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 1:42.77 223 47.66 55.11
- 17. Maria Walecka 07 Wisła Kraków 2:02.63 131 58.03 1:04.60
- Konkurencja 14 Chłopców, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Watycha Aleksander 07 Delfin Nowy Targ 1:31.17 226 42.42 48.75
- 2. Chabasiewicz Jakub 07 Salwator Kraków 1:36.75 189 45.64 51.11
- 3. Knapczyk Bartosz 07 Płetwal Zakopane 1:38.43 180 46.68 51.75
- 8. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 1:46.72 141 50.12 56.60
- 14. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 2:00.71 97 57.47 1:03.24
- Konkurencja 15 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat
- DYSKW. Maja Andreew 08 Wisła Kraków G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. (Czas: 14:40)
- Konkurencja 16 Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat
- 1. Kawala Szymon 08 UKS SP 8 Chrzanów 38.62 190
- 2. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 38.71 189
- 3. Rolnicki Maksymilian 08 SMS Galicja Kraków 41.05 158
- 16. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 49.40 91
- 17. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 51.02 82
- 22. Szymon Knapek 08 Wisła Kraków 52.94 73
- 23. Jakub Rzepka 08 Wisła Kraków 53.21 72
- 27. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 55.04 65
- 30. Kacper Walewski 08 Wisła Kraków 1:04.16 41
- Konkurencja 17 Dziewcząt, 100m dowolny 11 lat
- 1. Kamzol Flawia 07 Korona Kraków 1:02.52 539 30.69 31.83
- 2. Baranowska Hanna 07 SMS Galicja Kraków 1:12.33 348 35.20 37.13
- 3. Buła Maya 07 Salwator Kraków 1:12.67 343 34.90 37.77
- 8. Alicja Całka 07 Wisła Kraków 1:18.92 268 38.00 40.92
- 27. Maria Walecka 07 Wisła Kraków 1:38.10 139 46.88 51.22
- Konkurencja 18 Chłopców, 100m dowolny 11 lat
- 1. Giec Kacper 07 Omega Olkusz 1:10.80 255 34.11 36.69
- 2. Nowakowski Oliwier 07 SMS Galicja Kraków 1:13.34 230 35.21 38.13
- 3. Kieroński Marcel 07 BOSiR Brzesko 1:14.58 218 35.91 38.67
- 12. Mateusz Płaczek 07 Wisła Kraków 1:22.70 160 39.55 43.15
- 16. Adam Kasprzycki (pływanie) 07 Wisła Kraków 1:24.88 148 39.35 45.53
- 24. Jan Klimowicz 07 Wisła Kraków 1:39.44 92 47.28 52.16
- Konkurencja 19 Dziewcząt, 100m zmienny 10 lat
- 1. Czaja Zuzanna 08 Korona Kraków 1:19.16 366 35.47 43.69
- 2. Gracjasz Wiktoria 08 Jasień Sucha Besk. 1:24.99 296 39.00 45.99
- 3. Justyna Litwa 08 Salwator Kraków 1:27.49 271 40.60 46.89
- 12. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 1:42.86 167 48.79 54.07
- 18. Katarzyna Frączek 08 Wisła Kraków 1:50.52 134 54.46 56.06
- 21. Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 1:56.21 115 54.96 1:01.25
- 25. Emilia Chwastowiczz 08 Wisła Kraków 2:00.56 103 59.14 1:01.42
- 28. Maja Andreew 08 Wisła Kraków 2:07.06 88 58.63 1:08.43
- Konkurencja 20 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 1. Kawala Szymon 08 UKS SP 8 Chrzanów 1:26.91 193 38.72 48.19
- 2. Rolnicki Maksymilian 08 SMS Galicja Kraków 1:29.89 175 41.03 48.86
- 3. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 1:30.08 174 40.35 49.73
- 21. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 1:53.13 87 55.94 57.19
- 22. Jakub Rzepka 08 Wisła Kraków 1:54.34 85 55.82 58.52
- 24. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 1:55.88 81 54.57 1:01.31
- 26. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 1:59.78 74 56.50 1:03.28
- 28. Kacper Walewski 08 Wisła Kraków 2:24.92 41 1:09.05 1:15.87
- DYSKW. Szymon Knapek 08 Wisła Kraków K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: