2018.06.16-17 IX Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa
Z Historia Wisły
IX Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - FIDE - OPEN
Kraków 2018-06-16/2018-06-17
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 9 | Vypkhanyuk, Igor | 2335 | 2335 | 7.5 | 38.50 | 49.50 | 6 | 38.0 | |
2 | 5 | Wieczorek, Oskar | 2380 | 2380 | 6.5 | 41.00 | 51.50 | 5 | 36.0 | |
3 | 2 | Golubka, Petro | 2457 | 2457 | 6.5 | 40.00 | 50.50 | 5 | 32.0 | |
11 | 7 | Dariusz Mikrut | 2345 | 2345 | 5.5 | 36.00 | 46.50 | 4 | 32.0 | |
38 | 36 | Łukasz Sobelga | 1570 | 1570 | 3.5 | 29.00 | 37.50 | 3 | 18.5 | |
40 | 41 | Andrzej Kosztyła | 1452 | 1452 | 3.5 | 29.00 | 37.00 | 2 | 13.0 | |
41 | 42 | Wojciech Urbański | 1441 | 1441 | 3.5 | 28.00 | 36.00 | 3 | 15.5 | |
48 | 47 | Ireneusz Grochola | 1260 | 1260 | 1.5 | 27.00 | 33.50 | 0 | 9.5 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 31 | 4.0 | Piwowarczyk, Arkadiusz | 1617 | 1617 | |||
2 | w | 1 | 22 | 4.0 | Sauer, Bernd | 1813 | 1813 | |||
3 | b | 1 | 12 | 5.0 | Jaskółka, Tomasz | 2107 | 2107 | |||
4 | w | 0 | 8 | 5.0 | Lewicki, Miroslaw | 2340 | 2340 | |||
5 | b | = | 1 | 6.0 | Gritsak, Orest | 2461 | 2461 | |||
6 | w | 1 | 10 | 5.0 | Radosław Barski | 2243 | 2243 | |||
7 | b | 0 | 6 | 6.5 | Sadzikowski, Daniel | 2368 | 2368 | |||
8 | w | = | 26 | 5.5 | Musiał, Tomasz | 1695 | 1695 | |||
9 | b | = | 27 | 5.5 | Mikula, Michal | 1693 | 1693 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 0 | 12 | 5.0 | Jaskolka, Tomasz | 2107 | 2107 | |||
2 | w | 1 | 45 | 3.5 | Wawro, Kacper | 1313 | 1313 | |||
3 | b | 1 | 22 | 4.0 | Sauer, Bernd | 1813 | 1813 | |||
4 | w | 0 | 4 | 6.5 | Omelja, Artem | 2442 | 2442 | |||
5 | b | = | 24 | 4.5 | Lach, Dariusz | 1806 | 1806 | |||
6 | w | 0 | 20 | 5.0 | Jajte-Pachota, Jerzy | 1864 | 1864 | |||
7 | b | 0 | 28 | 4.5 | Wikar, Martyna | 1693 | 1693 | |||
8 | w | 0 | 41 | 3.5 | Andrzej Kosztyła | 1452 | 1452 | |||
9 | b | 1 | 49 | 2.5 | Fedchak, Petro | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 0 | 17 | 5.5 | Brożyna, Mateusz | 1931 | 1931 | |||
2 | b | 0 | 32 | 4.5 | Ludishev, Artem | 1612 | 1612 | |||
3 | w | 0 | 26 | 5.5 | Musiał, Tomasz | 1695 | 1695 | |||
4 | + | undefined | ||||||||
5 | b | 0 | 25 | 4.0 | Marzec, Sebastian | 1715 | 1715 | |||
6 | b | = | 44 | 4.0 | Panczuk, Grzegorz | 1375 | 1375 | |||
7 | w | 1 | 43 | 3.5 | Olkuski, Tadeusz | 1396 | 1396 | |||
8 | b | 1 | 36 | 3.5 | Łukasz Sobelga | 1570 | 1570 | |||
9 | w | 0 | 33 | 4.5 | Dziewoński, Dariusz | 1591 | 1591 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 0 | 18 | 5.0 | Lach, Tomasz | 1907 | 1907 | |||
2 | w | 0 | 29 | 3.0 | Chowaniec, Artur | 1660 | 1660 | |||
3 | b | = | 25 | 4.0 | Marzec, Sebastian | 1715 | 1715 | |||
4 | w | 1 | 43 | 3.5 | Olkuski, Tadeusz | 1396 | 1396 | |||
5 | b | 0 | 20 | 5.0 | Jajte-Pachota, Jerzy | 1864 | 1864 | |||
6 | w | 1 | 37 | 4.5 | Świetlik, Grzegorz | 1557 | 1557 | |||
7 | b | 0 | 24 | 4.5 | Lach, Dariusz | 1806 | 1806 | |||
8 | w | 1 | 14 | 3.5 | Para, Tomasz | 1999 | 1999 | |||
9 | w | 0 | 32 | 4.5 | Ludishev, Artem | 1612 | 1612 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 0 | 23 | 4.0 | Lach, Mateusz | 1809 | 1809 | |||
2 | + | undefined | ||||||||
3 | b | 0 | 27 | 5.5 | Mikula, Michal | 1693 | 1693 | |||
4 | w | 0 | 33 | 4.5 | Dziewonski, Dariusz | 1591 | 1591 | |||
5 | b | 0 | 39 | 4.0 | Rog, Mateusz | 1520 | 1520 | |||
6 | b | 0 | 31 | 4.0 | Piwowarczyk, Arkadiusz | 1617 | 1617 | |||
7 | w | = | 48 | 1.5 | Raba, Patrycja | 1080 | 1080 | |||
8 | b | 0 | 40 | 4.0 | Lewczuk, Antoni | 1483 | 1483 | |||
9 | b | 0 | 43 | 3.5 | Olkuski, Tadeusz | 1396 | 1396 |
IX Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - FIDE - ur.2003 i młodsi
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 2 | Turski, Bartłomiej | 1740 | 1740 | 7.5 | 33.50 | 44.00 | 6 | 38.5 | |
2 | 4 | Andrzej Kulesza | 1593 | 1593 | 7.5 | 33.50 | 42.50 | 7 | 34.5 | |
3 | 1 | Medvedyk, Volodymyr | 1945 | 1945 | 7.0 | 35.50 | 46.00 | 6 | 36.0 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 10 | 2.0 | Giefert, Sara | 1348 | 1348 | |||
2 | w | 0 | 1 | 7.0 | Medvedyk, Volodymyr | 1945 | 1945 | |||
3 | b | 1 | 9 | 4.5 | Jakub Owoc | 1366 | 1366 | |||
4 | w | 1 | 5 | 4.5 | Pampukha, Olexandra | 1570 | 1570 | |||
5 | w | = | 2 | 7.5 | Turski, Bartłomiej | 1740 | 1740 | |||
6 | b | 1 | 7 | 5.5 | Budkiewicz, Magdalena | 1477 | 1477 | |||
7 | w | 1 | 3 | 6.0 | Bachor, Tomasz | 1644 | 1644 | |||
8 | b | 1 | 6 | 4.0 | Piwowarczyk, Bartlomiej | 1541 | 1541 | |||
9 | w | 1 | 13 | 4.5 | Wrona, Florian | 1311 | 1311 |
IX Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - FIDE - ur.2007 i młodsi
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
1 | 13 | Kozak, Karol | 1046 | 1046 | 7.0 | 37.50 | 48.00 | 6 | 38.5 | |
2 | 3 | Bar, Klaudia | 1228 | 1228 | 7.0 | 36.50 | 47.50 | 6 | 34.5 | |
3 | 1 | Hlova, Markiian | 1303 | 1303 | 6.5 | 36.00 | 47.00 | 6 | 30.0 | |
5 | 2 | Szymon Wydmański | 1259 | 1259 | 5.5 | 41.00 | 52.00 | 5 | 34.5 | |
7 | 5 | Pudelko, Magdalena | 1210 | 1210 | 5.5 | 34.00 | 43.00 | 5 | 27.5 | |
20 | 4 | Aleksander Sobelga | 1212 | 1212 | 4.0 | 24.00 | 29.00 | 4 | 16.0 | |
21 | 20 | Olaf Kaszuba | 0 | 1000 | 3.5 | 33.50 | 42.00 | 3 | 20.0 | |
25 | 24 | Ewa Kaszuba | 0 | 1000 | 2.0 | 26.50 | 32.00 | 1 | 8.5 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 15 | 4.0 | Mazgaj, Hubert | 1006 | 1006 | |||
2 | w | 1 | 9 | 6.0 | Szopa, Emilia | 1113 | 1113 | |||
3 | b | 1 | 10 | 5.5 | Pawlowski, Kamil | 1096 | 1096 | |||
4 | undefined | |||||||||
5 | w | 1 | 12 | 4.0 | Magdziarz, Piotr | 1092 | 1092 | |||
6 | w | 1 | 13 | 7.0 | Kozak, Karol | 1046 | 1046 | |||
7 | b | = | 3 | 7.0 | Bar, Klaudia | 1228 | 1228 | |||
8 | w | 0 | 11 | 5.5 | Zychowicz, Bartosz | 1095 | 1095 | |||
9 | b | 0 | 1 | 6.5 | Hlova, Markiian | 1303 | 1303 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 0 | 18 | 5.0 | Kozicka, Zuzanna | 0 | 1000 | |||
2 | b | 1 | 22 | 2.0 | Jakub Pietraszewski | 0 | 1000 | |||
3 | w | 1 | 16 | 4.0 | Brzozowska, Magdalena | 1001 | 1001 | |||
4 | b | 1 | 20 | 3.5 | Olaf Kaszuba | 0 | 1000 | |||
5 | w | 0 | 3 | 7.0 | Bar, Klaudia | 1228 | 1228 | |||
6 | b | 1 | 12 | 4.0 | Magdziarz, Piotr | 1092 | 1092 | |||
7 | b | = | 13 | 7.0 | Kozak, Karol | 1046 | 1046 | |||
8 | w | 0 | 9 | 6.0 | Szopa, Emilia | 1113 | 1113 | |||
9 | b | 1 | 7 | 4.5 | Lavrenchuk, Sofiya | 1177 | 1177 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 0 | 17 | 4.0 | Para, Aleksandra | 0 | 1000 | |||
2 | w | 1 | 21 | 5.0 | Laskowski, Wojciech | 0 | 1000 | |||
3 | b | 0 | 19 | 5.0 | Niziolek, Weronika | 0 | 1000 | |||
4 | w | 0 | 16 | 4.0 | Brzozowska, Magdalena | 1001 | 1001 | |||
5 | b | 1 | 24 | 2.0 | Ewa Kaszuba | 0 | 1000 | |||
6 | w | 0 | 23 | 3.5 | Szwed, Karol | 0 | 1000 | |||
7 | w | 0 | 20 | 3.5 | Olaf Kaszuba | 0 | 1000 | |||
8 | b | 1 | 25 | 0.0 | Sygula, Franciszek | 0 | 1000 | |||
9 | w | 1 | 22 | 2.0 | Jakub Pietraszewski | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 0 | 7 | 4.5 | Lavrenchuk, Sofiya | 1177 | 1177 | |||
2 | w | 1 | 26 | 3.5 | Szymczyk, Franciszek | 0 | 1000 | |||
3 | b | 1 | 11 | 5.5 | Zychowicz, Bartosz | 1095 | 1095 | |||
4 | w | 0 | 5 | 5.5 | Pudelko, Magdalena | 1210 | 1210 | |||
5 | b | 0 | 10 | 5.5 | Pawlowski, Kamil | 1096 | 1096 | |||
6 | w | = | 15 | 4.0 | Mazgaj, Hubert | 1006 | 1006 | |||
7 | b | 1 | 4 | 4.0 | Aleksander Sobelga | 1212 | 1212 | |||
8 | b | 0 | 6 | 5.0 | Zmuda, Tomasz | 1190 | 1190 | |||
9 | w | 0 | 21 | 5.0 | Laskowski, Wojciech | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 0 | 10 | 5.5 | Pawlowski, Kamil | 1096 | 1096 | |||
2 | b | 0 | 16 | 4.0 | Brzozowska, Magdalena | 1001 | 1001 | |||
3 | w | 0 | 22 | 2.0 | Jakub Pietraszewski | 0 | 1000 | |||
4 | b | 1 | 25 | 0.0 | Sygula, Franciszek | 0 | 1000 | |||
5 | w | 0 | 4 | 4.0 | Aleksander Sobelga | 1212 | 1212 | |||
6 | b | = | 26 | 3.5 | Szymczyk, Franciszek | 0 | 1000 | |||
7 | w | 0 | 18 | 5.0 | Kozicka, Zuzanna | 0 | 1000 | |||
8 | b | 0 | 19 | 5.0 | Niziolek, Weronika | 0 | 1000 | |||
9 | w | = | 23 | 3.5 | Szwed, Karol | 0 | 1000 |
IX Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - ur.2009 i mlodsi
Place | S.No. | Title | Local ID | Name | Fed. | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norm |
1 | 2 | IV | Yonka, Yuriy | UKR | 1334 | 1400 | 8.5 | 41.50 | 52.00 | 8 | 42.0 | |||
2 | 7 | III | PL-62180 | Nowakowski, Maksymilian | POL | R 1053 | 1600 | Ognisko TKKF w Dobczycach | 7.5 | 38.00 | 50.00 | 7 | 36.0 | |
3 | 1 | II | PL-67638 | Micuła, Jakub | POL | R 1382 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki | 7.0 | 41.00 | 54.50 | 7 | 37.0 | |
16 | 14 | IV | PL-72377 | Adam Bonar | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 40.00 | 50.50 | 5 | 28.0 | |
24 | 43 | Maciej Pietrzyk | POL | 0 | 1000 | 4.5 | 31.50 | 40.00 | 4 | 21.5 | IV | |||
26 | 21 | IV | PL-68998 | Nikodem Sobelga | POL | 0 | 1400 | 4.5 | 29.50 | 36.50 | 4 | 23.5 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 1 | 39 | 3.0 | PL-81954 | Zięba, Kamil | 0 | 1000 | ||
2 | b | 0 | 1 | 7.0 | PL-67638 | II | Micuła, Jakub | R 1382 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | w | 1 | 26 | 5.5 | PL-72380 | IV | Sheremeta, Julia | 0 | 1250 | |
4 | b | 0 | 3 | 6.0 | III | Edynak, Daryna | 1295 | 1400 | ||
5 | w | 1 | 31 | 4.5 | PL-68996 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 | |
6 | b | 1 | 45 | 5.0 | Rozbytskyi, Vladyslav | 0 | 1000 | |||
7 | w | 1 | 9 | 6.0 | PL-68506 | II | Wittych, Julia | 0 | 1600 | KSz HETMAN Koszalin |
8 | b | 0 | 7 | 7.5 | PL-62180 | III | Nowakowski, Maksymilian | R 1053 | 1600 | Ognisko TKKF w Dobczycach |
9 | w | 0 | 13 | 6.0 | PL-62471 | III | Pilch, Alicja | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 18 | 4.5 | PL-77863 | IV | Jach, Grzegorz | 0 | 1400 | |
2 | w | 0 | 8 | 6.0 | PL-71483 | II | Drozd, Gabriela | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | b | 0 | 22 | 5.0 | Rabenda, Piotr | 0 | 1000 | |||
4 | w | 0 | 25 | 5.0 | PL-77868 | IV | Rusiecki, Katarzyna | 0 | 1250 | |
5 | b | 1 | 24 | 4.0 | PL-73128 | IV | Niziołek, Daria | 0 | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
6 | w | 1 | 27 | 3.0 | PL-76481 | V | Brzeziński, Aleksander | 0 | 1200 | |
7 | b | 1 | 19 | 4.0 | PL-78689 | IV | Jakubczyk, Maxim | 0 | 1400 | |
8 | w | 0 | 12 | 5.0 | PL-64565 | II | Brzozowska, Marta | 0 | 1600 | KSz. Hańcza Suwałki |
9 | b | = | 31 | 4.5 | PL-68996 | V | Igor Kaszuba | 0 | 1200 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 46 | 1.5 | Sobusik, Mikołaj | 0 | 1000 | |||
2 | w | 0 | 4 | 5.5 | PL-65768 | III | Łapczyński, Jacek | R 1219 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | = | 30 | 2.5 | PL-75400 | IV | Gurgul, Jakub | 0 | 1400 | |
4 | w | 0 | 29 | 4.0 | PL-82755 | V | Gruca, Karol | 0 | 1200 | |
5 | b | 1 | 41 | 4.5 | Kiziuk, Vladyslava | 0 | 1000 | |||
6 | w | 1 | 25 | 5.0 | PL-77868 | IV | Rusiecki, Katarzyna | 0 | 1250 | |
7 | b | 0 | 42 | 4.5 | Nycz, Kacper | 0 | 1000 | |||
8 | w | 1 | 33 | 3.5 | PL-80103 | V | Jacak, Milena | 0 | 1100 | MKS KSOS Kraków |
9 | b | 0 | 28 | 5.5 | PL-77862 | V | Cieśliński, Mikołaj | 0 | 1200 |
IX Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - ur.2011 i młodsi
Place | S.No. | Title | Local ID | Name | Fed. | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norm |
1 | 1 | V | Matskevich, Varvara | BLR | R 1048 | 1100 | 8.0 | 39.00 | 51.00 | 8 | 42.0 | IV | ||
2 | 3 | II | PL-74349 | Polakiewicz, Blanka | POL | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz | 8.0 | 37.50 | 49.00 | 8 | 38.0 | |
3 | 17 | V | PL-81051 | Szymczyk, Jan | POL | 0 | 1200 | UKS Jedynka Bełchatów | 7.0 | 39.00 | 50.50 | 7 | 36.0 | IV |
4 | 9 | IV | PL-75858 | Dawid Pękala | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 38.50 | 50.50 | 7 | 35.0 | |
22 | 10 | IV | PL-60515 | Jakub Pietraszewski | POL | 0 | 1400 | 1.0 | 21.00 | 26.00 | 0 | 1.0 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 20 | 5.0 | PL-65563 | V | Tokarz, Gabriela | 0 | 1100 | KSz Gambit Przeworsk |
2 | w | 1 | 2 | 5.0 | PL-78138 | III | Kołodziej, Lena | 0 | 1400 | Ognisko TKKF w Dobczycach |
3 | w | 1 | 3 | 8.0 | PL-74349 | II | Polakiewicz, Blanka | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
4 | b | 0 | 17 | 7.0 | PL-81051 | V | Szymczyk, Jan | 0 | 1200 | UKS Jedynka Bełchatów |
5 | w | 1 | 7 | 5.0 | PL-74281 | IV | Lewek, Jakub | R 1161 | 1400 | KSz Gryf Szczecin |
6 | b | 0 | 1 | 8.0 | V | Matskevich, Varvara | R 1048 | 1100 | ||
7 | b | 1 | 6 | 5.0 | PL-80085 | IV | Kozicki, Filip | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | w | 1 | 8 | 4.0 | PL-76050 | IV | Mazgaj, Olivier | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | w | 1 | 11 | 4.0 | PL-73799 | IV | Brzozowska, Aleksandra | 0 | 1250 | KSz. Hańcza Suwałki |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | - | 21 | 3.0 | Gądor, Karol | 0 | 1000 | |||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | + | undefined |