2018.09.02 V Mistrzostwa Nowej Huty w Szachach
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
V Mistrzostwa Nowej Huty w Szachach Grupa A 2001 i starsi
Nowohuckie Centrum Kultury, aleja Jana Pawła II 232 2018-09-02/2018-09-02
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Sex | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz |
1 | 1 | Razin, Vadim | UKR | R 2396 | 2396 | Khmelnitskyi | M | 6.0 | 22.50 | 31.50 | 5 | 26.5 | 2240 | |
2 | 2 | k | Grzegorz Słabek | POL | R 2154 | 2200 | TS Wisła Kraków | M | 6.0 | 21.50 | 30.50 | 6 | 24.0 | 2290 |
3 | 3 | k | Kumor, Lukasz | POL | R 2145 | 2200 | KS Korona Kraków | M | 5.5 | 22.00 | 31.50 | 5 | 23.0 | 2325 |
6 | 15 | II | Łukasz Sobelga | POL | R 1570 | 1800 | TS Wisła Kraków | M | 5.0 | 19.00 | 26.50 | 5 | 18.0 | 2014 |
18 | 20 | II | Andrzej Kosztyła | POL | R 1450 | 1800 | TS Wisła Kraków | M | 4.0 | 14.50 | 20.50 | 3 | 13.5 | 1425 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 24 | 3.0 | PL-22561 | II | Olkuski, Tadeusz | R 1378 | 1800 | Kksz Kraków |
2 | b | 1 | 13 | 3.0 | PL-3345 | I | Gregulski, Zbigniew | R 1616 | 2000 | Kksz Kraków |
3 | w | 1 | 7 | 5.5 | PL-59942 | Ivanov, Vladimir A. | R 1927 | 1927 | Khmelnitskyi | |
4 | b | 0 | 1 | 6.0 | PL-59795 | Razin, Vadim | R 2396 | 2396 | Khmelnitskyi | |
5 | w | 1 | 9 | 4.5 | PL-17463 | I | Szymanowski, Mateusz | R 1861 | 2000 | UKS Gedanensis Gdańsk |
6 | b | 1 | 10 | 4.0 | PL-5375 | I | Paździor, Michał | R 1730 | 2000 | Rybnik |
7 | w | 1 | 31 | 4.5 | PL-3121 | I | Grabowski, Ryszard | 0 | 2000 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | + | 37 | 0.0 | Ciężak, Emilia | 0 | 1000 | Kraków | ||
2 | w | 0 | 4 | 5.5 | PL-31108 | FM | Krzysztof Szczurek II | R 2073 | 2300 | Kksz Kraków |
3 | b | 1 | 29 | 2.0 | PL-78162 | IV | Czerwiński, Tadeusz | 1251 | 1400 | Kksz Kraków |
4 | w | 0 | 31 | 4.5 | PL-3121 | I | Grabowski, Ryszard | 0 | 2000 | KS Korona Kraków |
5 | b | 1 | 25 | 3.5 | PL-38216 | I | Wrona, Florian | R 1335 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
6 | w | 1 | 18 | 4.0 | PL-43622 | II | Klimczyk, Janusz | R 1491 | 1800 | Kraków |
7 | b | 1 | 16 | 4.0 | PL-38936 | I | Róg, Mateusz | R 1520 | 2000 | Kksz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 42 | 3.5 | PL-7926 | Prygodzicz, Piotr | 0 | 1000 | Przeciszów | |
2 | b | 1 | 32 | 2.0 | PL-71015 | III | Jamka, Dariusz | 0 | 1600 | Ognisko TKKF w Dobczycach |
3 | w | 0 | 38 | 4.0 | Gruber, Jan | 0 | 1000 | Kraków | ||
4 | b | 1 | 35 | 2.0 | Bujas, Jakub | 0 | 1000 | Kraków | ||
5 | w | = | 36 | 2.5 | Cebo, Łukasz | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | b | = | 8 | 3.5 | PL-4056 | I | Para, Tomasz | R 1878 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
7 | w | 1 | 30 | 3.0 | PL-67256 | III | Paciorek, Jan | R 1182 | 1600 | KS CRACOVIA 1906 |
V Mistrzostwa Nowej Huty w Szachach Grupa B 2002-2009
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Sex | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz |
1 | 7 | II | Józefczyk, Szymon | POL | R 1325 | 1800 | KKSz Kraków | M | 6.0 | 23.00 | 32.50 | 5 | 26.0 | 2000 |
2 | 5 | II | Jakub Owoc | POL | R 1378 | 1800 | KKSz Kraków | M | 5.5 | 22.00 | 31.00 | 5 | 23.5 | 1938 |
3 | 20 | I | Szopa, Emilia | POL | R 1129 | 1800 | KKSz Kraków | K | 5.5 | 20.50 | 28.00 | 5 | 21.0 | 1794 |
28 | 29 | IV | Jakub Franaszek | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | M | 3.0 | 18.00 | 23.00 | 3 | 13.0 | 1463 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 8 | 4.5 | PL-73462 | II | Malik, Maciej | R 1259 | 1800 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
2 | w | 1 | 40 | 0.5 | Marzec, Kacper | 0 | 1000 | Kraków | ||
3 | b | 0 | 16 | 4.0 | PL-70561 | II+ | Ślusarczyk, Anna | R 1161 | 1700 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | 1 | 42 | 2.0 | Zaborska, Milena | 0 | 1000 | Kraków | ||
5 | b | 1 | 18 | 4.0 | PL-61497 | II | Pawłowski, Kamil | R 1153 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
6 | w | 0 | 17 | 4.0 | PL-68813 | II | Słowik, Jakub | R 1157 | 1800 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
7 | b | 0 | 24 | 4.0 | PL-70911 | II | Baran, Maja | R 1049 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
V Mistrzostwa Nowej Huty w Szachach Grupa C 2010 i młodsi
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Sex | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Ruz |
1 | 3 | III | Kaszuba, Michał | R 1091 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | M | 7.0 | 22.00 | 29.50 | 7 | 28.0 | 1750 |
2 | 16 | IV | Sabat, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki | M | 5.0 | 22.00 | 32.00 | 5 | 22.0 | 1675 |
3 | 1 | IV | Malata, Jan | R 1335 | 1400 | TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice | M | 5.0 | 20.50 | 30.50 | 5 | 19.0 | 1600 |
23 | 24 | V | Bartosz Krupiński | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | M | 3.0 | 13.00 | 17.50 | 2 | 8.0 | 1172 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 10 | 4.0 | PL-77857 | IV | Cumber, Bartosz | 0 | 1400 | SP nr 48 Kraków |
2 | b | 0 | 17 | 3.0 | PL-75857 | IV | Samel, Wojciech | 0 | 1400 | SP nr 2 |
3 | w | 0 | 25 | 3.0 | PL-76484 | V | Woch, Grzegorz | 0 | 1200 | SP 87 Kraków |
4 | + | undefined | ||||||||
5 | b | 1 | 28 | 1.0 | Jamrozik, Anna | 0 | 1000 | SP Bęczarka | ||
6 | b | 0 | 14 | 4.0 | PL-75855 | IV | Kubin, Kacper | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
7 | w | 1 | 11 | 2.0 | PL-78652 | IV | Cygan, Franciszek | 0 | 1400 | SP 123 Kraków |