2019.04.08 Gwiazdy dla Białej Gwiazdy - koncert charytatywny ponad podziałami

Z Historia Wisły

Gwiazdy dla Białej Gwiazdy - koncert charytatywny ponad podziałami

Plakat promujący koncert.
Plakat promujący koncert.
Plakat promujący na ulicy Reymonta.
Plakat promujący na ulicy Reymonta.

Na specjalnej czwartkowej konferencji prasowej ogłoszono termin wielkiego koncertu charytatywnego "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy". Koncert odbędzie się 8 kwietnia w hali Wisły, a zagrają na nim największe marki polskiej muzyki rozrywkowej. Całość wpływów z biletów zostanie przeznaczona na budowę boiska przy ulicy Reymonta 22 dla Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Idea wielkiego koncertu charytatywnego "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków, agencji eventowej Especto oraz fundacji Polish Heritage. W kryzysowym dla krakowskiego klubu momencie, kiedy cała wiślacka społeczność włączyła się w akcję pomocy, zaangażowane podmioty chciały pokazać, że nie zapominają również o przyszłości Białej Gwiazdy - Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Podczas koncertu 8 kwietnia wystąpią: Enej, Andrzej Sikorowski, Happysad, Jamal, Abradab, Marcin Daniec i Sonbird. Bilety będą dostępne na going.pl już od piątku (15.03) od godziny 15.00 w cenie 100 zł dla osób dorosłych oraz 50 zł dla dzieci do lat 10. Dzięki sponsorom całość dochodu z biletów zostanie przekazana na budowę boiska dla Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Źródło: https://wislaportal.pl


W poniedziałek koncert „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Zbudujemy boisko Akademii!

4 kwietnia 2019

Już w najbliższy poniedziałek, w hali Wisły, odbędzie się charytatywny koncert ponad podziałami „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Całość wpływów z biletów zostanie przeznaczona na budowę boiska przy ulicy Reymonta 22 dla Akademii Piłkarskiej Wisły.

Idea wielkiego koncertu charytatywnego „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy” powstała z inicjatywy Socios Wisła Kraków, Especto Agencja Eventowa oraz Fundacja Polish Heritage. W kryzysowym dla krakowskiego klubu momencie, kiedy cała wiślacka społeczność włączyła się w akcję pomocy, zaangażowane podmioty chciały pokazać, że nie zapominają również o przyszłości Białej Gwiazdy – Akademii Piłkarskiej Wisły.

Na koncercie 8 kwietnia wystąpią: Enej, Andrzej Sikorowski, happysad, Jamal, Abradab Oficjalny Profil, Marcin Daniec i Sonbird. Bilety będą dostępne na going.pl już od piątku (15.03) od godziny 15.00, w cenie 100 zł dla osób dorosłych oraz 50 zł dla dzieci do lat 10. Dzięki sponsorom, całość dochodu z biletów zostanie przekazana na budowę boiska dla Akademia Piłkarska Wisła Kraków.

Źródło: https://wislakrakow.com