2020.03.01 Wisła Kraków - FC Wrocław Academy 4:2

Z Historia Wisły

AP Wisła Kraków @akademiawisly · 3 mar

W próbie generalnej przed startem #CLJU17 pokonaliśmy pewnie FC Wrocław Academy 3:0 i 4:2. Hattrickiem w tym pierwszym meczu popisał się Michał Litwa, natomiast dwie bramki w drugim strzelił Karol Tokarczyk (na zdjęciu).


U17: DWA ZWYCIĘSTWA PRZED STARTEM CLJ

3 marca 2020

FC Wrocław Academy była ostatnim sprawdzianem dla Wisły Kraków przed startem rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów U17. Wiślacy pewnie wygrali dwa mecze 3:0 i 4:2.

Wiślacy, którzy rundę rozpoczną pod wodzą nowego trenera – Marcina Pluty, w większości rywalizować będą rocznikiem 2004, czyli rok młodszym od dominującego w tej kategorii wiekowej. Dlatego w sobotę do Krakowa przyjechały dwie drużyny FC Wrocław Academy – U17 oraz U16. W pierwszym meczu po hattricku Michała Litwy Biała Gwiazda wygrała 3:0, natomiast drugie spotkanie zakończyła wygraną 4:2. Dwie bramki strzelił Karol Tokarczyk, natomiast po jednym trafieniu dołożyli Jakub Niedbała i Mikołaj Zięba.

Wisła zmagania ligowe rozpocznie w niedzielę w Krośnie przeciwko Karpatom.

Akademia Piłkarska Wisła Kraków

3 marca ·

Już w ten weekend wracamy do rywalizacji w CLJ U17. W generalnym sparingu pokonaliśmy FC WROCŁAW Academy 3:0 i 4:2. Hattrickiem w tym pierwszym meczu popisał się Michał Litwa, natomiast dwie bramki w drugim strzelił Karol Tokarczyk (na zdjęciu).