2021.02.06 U8 PRO-TURNIEJE CUP. Kraków

Z Historia Wisły

U-8, U-10: WEEKEND NA PRO-TURNIEJE CUP

10 lutego 2021

W miniony weekend zespoły U-8 oraz U-10 mogły zaprezentować swoje umiejętności, rywalizując ze swoimi rówieśnikami z różnych zakątków Polski na PRO-Turnieje CUP w Krakowie. Jako pierwsi, bo w sobotę, do walki stanęli podopieczni trenera Bartka Zelka. Z kolei zawodnicy dowodzeni przez trenera Krystian Żakowicza na boisko przy ulicy Dekerta wybiegli w niedzielę.

W sobotę 6 lutego gracze z zespołu U-8 stanęli do rywalizacji. Młodzi Wiślacy trafili do grupy srebrnej, w której mogli zmierzyć się z takimi drużynami, jak Beniaminek Krosno, Dunajec Nowy Sącz, Młode Talenty Toruń czy MFK Havirov. Od początku trwania turnieju wszystkie ekipy prezentowały wysoki poziom, a na boisku nie brakowało ambitnej walki od pierwszej do ostatniej minuty. Zadowolenia z postawy swoich podopiecznych nie krył trener Bartek Zelek, zaznaczając jednak, że przed nimi wciąż sporo pracy. „Wzięliśmy udział w bardzo wartościowym turnieju. Cieszy bardzo fakt, że chłopcy na tle rywala zaprezentowali się z dobrej strony. Cały czas mamy jednak nad czym pracować, bo wiemy, gdzie leżą nasze deficyty i nad czym musimy pracować” – powiedział szkoleniowiec zespołu U-8.

Kadra Wisły Kraków U-8 na PRO-Turnieje CUP: Dominik Boroń, Ales Trzósło, Leo Leksa, Jakub Miśta, Tomasz Brzykcy, Franciszek Róg, Maciej Grzesiak, Kacper Tondera.

Źródło: akademia.wisla.krakow.pl