2021.03.06-07 International Judo League. Jasło
Z Historia Wisły
- 2021.03.06-07 International Judo League. Jasło
FU13+56 Walki
- Daria Muroń - RUSIN Natalia 10-00
- Daria Muroń - BORKOWSKA Hanna 10-00
- Daria Muroń -PODGÓRSKA Sandra 10-00
- Daria Muroń - ZBYLUT Blanka 00-10
Wyniki
- 1. ZBYLUT Blanka, UKS ASW-Judo Jasło
- 2. Daria Muroń, TS Wisła Kraków
- 3. RUSIN Natalia, UKS Judo Mysłowice
MU13-39
- DUDEK Kacper - Wiktor Madej1 - 10
- Wiktor Madej - DUDEK Mikołaj 00 - 10
- Wiktor Madej- TIMMERMANS Krystian 00 - 10
Wyniki
- 1. WIŚNIEWSKI Dawid, UKS Feniks Bytom
- 2. GAWEŁ Eryk, UKS Judo Kraków
- 3. BELCYR Karol, UKJ Millenium Rzeszów
- 4. MRÓZ Ksawery, Błękitni Tarnów
- 5. TIMMERMANS Krystian, UKS Judo Kraków
- 6. DUDEK Mikołaj, UKS Judo Kraków
- 7. Wiktor Madej, TS Wisła Kraków
MU13-42
- MLECZKO Adam - Szymon Wilkosz 00 - 11
- Szymon Wilkosz - BERKOWICZ Antoni 0-1
- SAJDAK Nataniel - Szymon Wilkosz 00 - 10
- Szymon Wilkosz -STASIEWICZ Błażej 00 - 10
- Szymon Wilkosz -IDZIKOWSKI Maciej 1-0
Wyniki
- 1. GŁUSZAK Mikołaj, UKS Judo Kraków
- 2. WODZYŃSKI Leon, UKS SameJudo
- 3. DZIEPAK Ignacy, UKJ Millenium Rzeszów
- 3. Szymon Wilkosz, TS Wisła Kraków
MU13-50
- BANEK Jeremiasz - Konrad Michalik 00 - 10
- Konrad Michalik - NIEMIEC Szymon 00 - 11
- DUDEK Dawid - Pavlo Vasylenko 10 - 00
- Pavlo Vasylenko- Konrad Michalik 00 - 10
Wyniki
- 1. NIEMIEC Szymon, UKJ Millenium Rzeszów
- 2. DUDEK Dawid, UKS Judo King Wieliczka
- 3. BANEK Jeremiasz, MKS Pałac Młodzieży Tarnów
- 4. Konrad Michalik, TS Wisła Kraków
- 5. RĄCZKA Paweł, UKS ASW-Judo Jasło
- 6. Pavlo Vasylenko, TS Wisła Kraków
FU15-57
- Walki
- Natalia Żurańska - BORKOWSKA Judyta 00s2-01 3:22
- Natalia Żurańska - DZIK Jagoda 00-10 1:13
- Natalia Żurańska - HUDZIKIEWICZ Joanna 01-10s1 1:35
Wyniki
- 1 BORKOWSKA Judyta, UKS 15 Krosno
- 2 HUDZIKIEWICZ Joanna, UKS Judo Kraków
- 3 DZIK Jagoda, UKS ASW-Judo Jasło
- 4 Natalia Żurańska, TS Wisła Kraków
MU15-42
- BĘBEN Oliwier -Matvii Rusanov 10 - 00
- Matvii Rusanov - WODZYŃSKI Leon 10 - 00
- Matvii Rusanov - CHWAŁ Karol 00 - 10
Wyniki
- 1. BĘBEN Oliwier, UKS ASW-Judo Jasło
- 2. KORASADOWICZ Tobiasz, Klub Judo AZS Opole
- 3. CHWAŁ Karol, UKS Judo Kraków
- 4. KURDUN Jędrzej, KS Akademia Sparta Skoczów
- 5. TIMMERMANS Eryk, UKS Judo Kraków
- 6. PYDZIK Kacper, UKS SameJudo
- 7. Matvii Rusanov, TS Wisła Kraków
MU15-46
- SAMULEWSKI Jakub - Filip Gorzkowski 00 - 10
- Filip Gorzkowski - FLOREK Wojciech 00 - 10
MU15-50
- LAMPART Szymon - Artur Sandlerman 00 - 10
- KUROWSKI Jakub - Artur Sandlerman 10 - 00
- BURDA Filip -- Artur Sandlerman 10 - 00
Wyniki
- 1. KUROWSKI Jakub, PTS Janosik Bielsko-Biała
- 2. BĘTKOWSKI Jeremiasz, KS KUZUSHI Kielce
- 3. BURDA Filip, UKS ASW-Judo Jasło
- 4. LAMPART Szymon, UKJ Millenium Rzeszów
- 5. Artur Sandlerman, TS Wisła Kraków
MU15-60
- Ivan Samuilau - FERENC Wojciech, UKS SameJudo 00 - 10
- Ivan Samuilau - SKIERA Franciszek 10 - 00
- Ivan Samuilau - SALA Jakub 10 - 00
- Ivan Samuilau - KRZAKIEWICZ Kasper 01s1 - 00s1
Wyniki
- 1. FERENC Wojciech, UKS SameJudo
- 2. SŁOŃSKI Filip, UKS Conrad Gdańsk
- 3. Ivan Samuilau, TS Wisła Kraków
MU15-66
- GWADERA Karol - Filip Sagan 10 - 00
- GWADERA Karol - Samuel Mulka 00s1 - 11
- KOPCZYŃSKI Dawid - Jakub Marszałek 10 - 00
- Filip Sagan - KOPCZYŃSKI Dawid 00 - 10
- Jakub Marszałek - GWADERA Karol 10 - 01
Wyniki
- 1. MARCINEK Maksymilian, Błękitni Tarnów
- 2. Samuel Mulka, TS Wisła Kraków
- 3. KOPCZYŃSKI Dawid, Klub Judo AZS Opole
- 4. Jakub Marszałek, TS Wisła Kraków
- 5. Filip Sagan, TS Wisła Kraków
- 6. GWADERA Karol, KS Gwardia Tychy