Z Historia Wisły
- 2021.03.14 Sobota Pływacka I. Bochnia
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 12 lat
- 1. SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2:03.79 357
- 2. Solne Miasto Wieliczka 2 Solne Miasto Wieliczka 2:06.26 337
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:09.27 314
- 10. Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 2:23.92 227
- 12. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 2:31.11 196
- Konkurencja 2 Mieszane, 4 x 50m zmienny 13 lat
- 1. SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2:13.84 371
- 2. Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2:17.07 345
- 3. Solne Miasto Wieliczka 1 Solne Miasto Wieliczka 2:17.12 345
- 6. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:32.39 251
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 400m dowolny 13 lat
- 1. Czaja Zuzanna 08 Solne Miasto Wieliczka 4:46.60 543
- 2. Łakoma Maria 08 Sokół-Mościce Tarnów 4:49.64 526
- 3. Wrona Maria 08 Ósemka Oświęcim 5:05.67 448
- 14. Jagoda Miodek 08 Wisła Kraków 5:58.92 276
- 50m: 40.27 40.27 150m: 2:11.31 46.08 250m: 3:44.49 46.28 350m: 5:15.41 44.71
- 100m: 1:25.23 44.96 200m: 2:58.21 46.90 300m: 4:30.70 46.21 400m: 5:58.92 43.51
- Konkurencja 3 Dziewcząt, 400m dowolny 12 lat
- 1. Polak Iga 09 Płetwal Zakopane 4:56.58 490
- 2. Pęczek Karolina 09 Płetwal Zakopane 4:57.55 485
- 3. Żak Zoya 09 Solne Miasto Wieliczka 5:08.71 435
- 8. Nikola Długopolska 09 Wisła Kraków 5:20.82 387
- 50m: 36.98 36.98 150m: 2:00.35 42.22 250m: 3:24.07 41.87 350m: 4:43.84 39.25
- 100m: 1:18.13 41.15 200m: 2:42.20 41.85 300m: 4:04.59 40.52 400m: 5:20.82 36.98
- 17. Maria Stankiewicz-Szpilka 09 Wisła Kraków 5:48.21 303
- 50m: 38.45 38.45 150m: 2:06.50 250m: 3:34.84 43.94 350m: 5:04.77 44.76
- 100m: 200m: 2:50.90 44.40 300m: 4:20.01 45.17 400m: 5:48.21 43.44
- 26. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 7:35.38 135
- 50m: 44.71 44.71 150m: 2:39.10 58.36 250m: 4:42.40 350m: 6:42.96 1:02.36
- 100m: 1:40.74 56.03 200m: 300m: 5:40.60 58.20 400m: 7:35.38 52.42
- Konkurencja 4 Chłopców, 400m dowolny 13 lat
- 1. Strąk Krystian 08 Ósemka Oświęcim 4:33.28 468
- 2. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 4:47.24 403
- 3. Halkiewicz Maciej 08 Omega Olkusz 4:48.29 399
- 32. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 5:48.24 226
- 50m: 38.53 38.53 150m: 2:06.75 45.56 250m: 3:37.75 45.81 350m: 5:07.18 45.10
- 100m: 1:21.19 42.66 200m: 2:51.94 45.19 300m: 4:22.08 44.33 400m: 5:48.24 41.06
- 36. Filip Gorzkowski 08 Wisła Kraków 6:08.16 191
- 50m: 41.00 41.00 150m: 2:16.45 47.80 250m: 3:50.83 47.32 350m: 5:23.48 46.67
- 100m: 1:28.65 47.65 200m: 3:03.51 47.06 300m: 4:36.81 45.98 400m: 6:08.16 44.68
- 38. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 6:16.65 178
- 50m: 42.37 42.37 150m: 2:20.12 49.41 250m: 3:57.34 48.42 350m: 5:32.49 46.91
- 100m: 1:30.71 48.34 200m: 3:08.92 48.80 300m: 4:45.58 48.24 400m: 6:16.65 44.16
- 42. Jakub Jarosz (pływanie) 08 Wisła Kraków 6:25.95 166
- 50m: 43.80 43.80 150m: 2:20.02 48.11 250m: 3:58.59 48.55 350m: 5:38.54 48.36
- 100m: 1:31.91 48.11 200m: 3:10.04 50.02 300m: 4:50.18 51.59 400m: 6:25.95 47.41
- 45. Kacper Walewski 08 Wisła Kraków 6:52.11 136
- 50m: 44.75 44.75 150m: 2:26.54 51.31 250m: 4:12.04 53.60 350m: 6:01.09 54.43
- 100m: 1:35.23 50.48 200m: 3:18.44 51.90 300m: 5:06.66 54.62 400m: 6:52.11 51.02
- DYSKW. Wojciech Ruebenbauer 08 Wisła Kraków 5:45.32
- O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu. (Czas: 10:49)
- 50m: 37.95 37.95 150m: 2:05.69 44.76 250m: 3:35.13 44.73 350m: 5:04.08 44.46
- 100m: 1:20.93 42.98 200m: 2:50.40 44.71 300m: 4:19.62 44.49 400m: 5:45.32 41.24
- Konkurencja 4 Chłopców, 400m dowolny 12 lat
- 1. Sala Piotr 09 Ósemka Oświęcim 5:09.60 322
- 2. Piecuch Mateusz 09 Jordan Kraków 5:10.52 319
- 3. Ciupka Artur 09 Solne Miasto Wieliczka 5:17.09 299
- 8. Antoni Kuszewski 09 Wisła Kraków 5:45.57 231
- 50m: 39.64 39.64 150m: 2:07.23 44.40 250m: 3:35.47 44.21 350m: 5:04.60 44.52
- 100m: 1:22.83 43.19 200m: 2:51.26 44.03 300m: 4:20.08 44.61 400m: 5:45.57 40.97
- 18. Bartosz Światłoń 09 Wisła Kraków 6:34.52 155
- 50m: 43.45 43.45 150m: 2:22.44 49.97 250m: 4:05.85 51.47 350m: 5:48.57 51.21
- 100m: 1:32.47 49.02 200m: 3:14.38 51.94 300m: 4:57.36 51.51 400m: 6:34.52 45.95
- 22. Jan Lichoński 09 Wisła Kraków 6:55.26 133
- 50m: 43.52 43.52 150m: 2:28.63 54.07 250m: 4:18.58 54.53 350m: 6:08.02 53.90
- 100m: 1:34.56 51.04 200m: 3:24.05 55.42 300m: 5:14.12 55.54 400m: 6:55.26 47.24
- 23. Mateusz Frankowicz 09 Wisła Kraków 7:06.97 122
- 50m: 46.48 46.48 150m: 2:34.26 54.76 250m: 4:23.51 55.65 350m: 6:12.95 53.08
- 100m: 1:39.50 53.02 200m: 3:27.86 53.60 300m: 5:19.87 56.36 400m: 7:06.97 54.02
- Konkurencja 5 Dziewcząt, 100m motylkowy 12 lat
- 1. Gościńska Gabriela 09 SMS Galicja Kraków 1:14.92 387 35.29 39.63
- 2. Pęczek Karolina 09 Płetwal Zakopane 1:18.58 335 35.78 42.80
- 3. Żak Zoya 09 Solne Miasto Wieliczka 1:19.04 329 35.69 43.35
- 8. Nikola Długopolska 09 Wisła Kraków 1:23.15 283 37.74 45.41
- 10. Maria Stankiewicz-Szpilka 09 Wisła Kraków 1:24.55 269 38.10 46.45
- Konkurencja 6 Chłopców, 100m motylkowy 13 lat
- 1. Sadek Kacper 08 Ósemka Oświęcim 1:09.41 332 31.99 37.42
- 2. Jurkowski Igor 08 Ósemka Oświęcim 1:10.01 323 33.17 36.84
- 3. Halkiewicz Maciej 08 Omega Olkusz 1:10.05 323 32.01 38.04
- 13. Mikołaj Jaje 08 Wisła Kraków 1:25.52 177 40.43 45.09
- 18. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 1:31.49 145 41.73 49.76
- 20. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 1:33.05 137 41.41 51.64
- 21. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 1:35.94 125 42.68 53.26
- 24. Kacper Walewski 08 Wisła Kraków 2:06.43 54 56.58 1:09.85
- Konkurencja 6 Chłopców, 100m motylkowy 12 lat
- 1. Michałek Michał 09 Korona Kraków 1:15.86 254 35.51 40.35
- 2. Wrześniak Oskar 09 Solne Miasto Wieliczka 1:16.44 248 36.21 40.23
- 3. Świdrak Kacper 09 STP Nowy Sącz 1:17.36 240 36.10 41.26
- 7. Miłosz Sekunda 09 Wisła Kraków 1:22.51 197 37.68 44.83
- 13. Bartosz Światłoń 09 Wisła Kraków 1:41.82 105 45.29 56.53
- 15. Franciszek Czekaj 09 Wisła Kraków 1:56.14 70 51.77 1:04.37
- DYSKW. Antoni Kuszewski 09 Wisła Kraków 1:32.94 41.59 51.35
- M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 12:04)
- Konkurencja 7 Dziewcząt, 100m grzbietowy 12 lat
- 1. Skrzypek Ada 09 SMS Galicja Kraków 1:14.20 404 36.83 37.37
- 2. Kubicka Gabriela 09 Glosator Kraków 1:14.41 401 36.18 38.23
- 3. Polak Iga 09 Płetwal Zakopane 1:18.70 339 37.78 40.92
- 7. Nikola Długopolska 09 Wisła Kraków 1:19.63 327 39.26 40.37
- 10. Maria Stankiewicz-Szpilka 09 Wisła Kraków 1:25.47 264 41.70 43.77
- 14. Karolina Małecka 09 Wisła Kraków 1:27.11 250 41.53 45.58
- 19. Oliwia Hus 09 Wisła Kraków 1:29.53 230 43.29 46.24
- 24. Teresa Klimowicz 09 Wisła Kraków 1:32.00 212 44.37 47.63
- 30. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:51.07 120 49.92 1:01.15
- Konkurencja 8 Chłopców, 100m grzbietowy 12 lat
- 1. Świdrak Kacper 09 STP Nowy Sącz 1:16.48 261 37.95 38.53
- 2. Rozumek Jan 09 Solne Miasto Wieliczka 1:19.20 235 37.91 41.29
- 3. Żuchowski Kacper 09 Fala Niepołomice 1:21.46 216 38.85 42.61
- 4. Miłosz Sekunda 09 Wisła Kraków 1:22.61 207 40.42 42.19
- 6. Antoni Kuszewski 09 Wisła Kraków 1:25.48 186 39.99 45.49
- 8. Antoni Dudek 09 Wisła Kraków 1:26.80 178 41.39 45.41
- 11. Szymon Świeży 09 Wisła Kraków 1:28.81 166 43.64 45.17
- 16. Ignacy Kwiecień 09 Wisła Kraków 1:35.15 135 46.05 49.10
- 17. Jakub Gulba 09 Wisła Kraków 1:36.16 131 46.64 49.52
- 22. Mateusz Frankowicz 09 Wisła Kraków 1:43.72 104 50.21 53.51
- 23. Franciszek Czekaj 09 Wisła Kraków 1:43.86 104 51.79 52.07
- 27. Jan Lichoński 09 Wisła Kraków 1:46.42 96 52.57 53.85
- Konkurencja 9 Dziewcząt, 200m grzbietowy 13 lat
- 1. Czaja Zuzanna 08 Solne Miasto Wieliczka 2:30.32 499 35.41 38.16 39.28 37.47
- 2. Malecka Inka 08 SMS Galicja Kraków 2:40.06 413 38.01 41.69 41.26 39.10
- 3. Kaczmarczyk Hanna 08 Jordan Kraków 2:46.14 369 40.73 42.70 42.59 40.12
- 7. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 2:50.91 339 40.06 42.60 44.69 43.56
- 11. Jagoda Miodek 08 Wisła Kraków 3:03.89 272 44.29 45.64 47.28 46.68
- Konkurencja 10 Chłopców, 200m grzbietowy 13 lat
- 1. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 2:28.71 358 34.64 38.27 39.05 36.75
- 2. Dyda Artur 08 Solne Miasto Wieliczka 2:32.25 333 35.68 39.29 39.92 37.36
- 3. Rachwał Patryk 08 SMS Galicja Kraków 2:32.39 333 35.83 39.30 39.62 37.64
- 17. Mikołaj Jaje 08 Wisła Kraków 2:54.04 223 41.51 45.14 45.09 42.30
- 18. Wojciech Ruebenbauer 08 Wisła Kraków 2:56.63 213 42.28 43.38
- 21. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 3:09.62 172 45.80 48.58 48.19 47.05
- 25. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 3:25.61 135 47.40 52.25 53.55 52.41
- Konkurencja 11 Dziewcząt, 200m klasyczny 13 lat
- 1. Wrona Maria 08 Ósemka Oświęcim 3:06.90 373 42.50 48.42 48.50 47.48
- 2. Blacha Maja 08 SMS Galicja Kraków 3:09.56 357 43.22 48.18 49.67 48.49
- 3. Kalisz Oliwia 08 Sokół-Mościce Tarnów 3:11.02 349 44.15 48.80 49.12 48.95
- 4. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 3:13.49 336 42.92 49.21 50.56 50.80
- Konkurencja 11 Dziewcząt, 200m klasyczny 12 lat
- 1. Gościńska Gabriela 09 SMS Galicja Kraków 2:58.91 425 42.39 46.72 46.63 43.17
- 2. Grajdura Nina 09 Sokół-Mościce Tarnów 3:00.86 411 41.17 46.42 47.19 46.08
- 3. Łukasik Blanka 09 Solne Miasto Wieliczka 3:11.82 345 43.61 49.45 50.60 48.16
- 6. Oliwia Hus 09 Wisła Kraków 3:19.86 305 47.15 53.80 52.68 46.23
- 13. Karolina Małecka 09 Wisła Kraków 3:31.62 257 46.99 54.73 56.31 53.59
- 19. Teresa Klimowicz 09 Wisła Kraków 3:42.08 222 49.32 58.79 58.27 55.70
- 22. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 4:15.71 145 52.28 1:09.68 1:06.26 1:07.49
- Konkurencja 12 Chłopców, 200m klasyczny 13 lat
- 1. Całka Piotr 08 Solne Miasto Wieliczka 2:50.02 353 39.40 44.44 43.62 42.56
- 2. Borowski Mikołaj 08 SMS Galicja Kraków 2:52.15 340 39.17 44.37 45.19 43.42
- 3. Sadek Kacper 08 Ósemka Oświęcim 2:54.67 325 39.97 44.98 45.29 44.43
- 9. Filip Gorzkowski 08 Wisła Kraków 3:19.77 217 45.67 51.94 52.33 49.83
- 10. Jakub Jarosz (pływanie) ] 08 Wisła Kraków 3:26.66 196 47.23 53.27
- DYSKW. Wojciech Ruebenbauer 08 Wisła Kraków 3:18.70 46.20 50.38 51.93 50.19
- K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. (Czas: 13:35)
- Konkurencja 12 Chłopców, 200m klasyczny 12 lat
- 1. Wrześniak Oskar 09 Solne Miasto Wieliczka 2:58.99 302 41.27 47.00 45.71 45.01
- 2. Ciupka Artur 09 Solne Miasto Wieliczka 3:02.45 285 41.59 47.17 46.88 46.81
- 3. Kusz Franciszek 09 SMS Galicja Kraków 3:04.51 276 41.50 48.35 48.08 46.58
- 6. Antoni Dudek 09 Wisła Kraków 3:19.63 218 46.04 51.84 52.06 49.69
- 9. Jan Popiołek 09 Wisła Kraków 3:27.80 193 49.20 55.24 52.55 50.81
- 17. Jan Lichoński 09 Wisła Kraków 3:57.50 129 53.13 1:01.89 1:02.85 59.63
- 20. Szymon Świeży 09 Wisła Kraków 4:00.25 125 54.59 1:02.63 1:04.27 58.76
- 22. Mateusz Frankowicz 09 Wisła Kraków 4:14.01 105 59.38 1:04.96 1:05.62 1:04.05
- Konkurencja 13 Dziewcząt, 200m zmienny 13 lat
- 1. Czaja Zuzanna 08 Solne Miasto Wieliczka 2:36.86 468 33.98 39.26 49.56 34.06
- 2. Łakoma Maria 08 Sokół-Mościce Tarnów 2:41.50 429 34.55 43.69 48.61 34.65
- 3. Dygulska Weronika 08 SMS Galicja Kraków 2:41.85 426 36.74 41.82 46.87 36.42
- 11. Jagoda Miodek 08 Wisła Kraków 3:11.45 257 40.85 46.00 1:01.50 43.10
- Konkurencja 14 Chłopców, 200m zmienny 13 lat
- 1. Strąk Krystian 08 Ósemka Oświęcim 2:28.27 404 32.34 38.37 44.98 32.58
- 2. Halkiewicz Maciej 08 Omega Olkusz 2:30.37 387 32.78 39.82 44.67 33.10
- 3. Dyda Artur 08 Solne Miasto Wieliczka 2:38.18 332 33.81 40.15 49.76 34.46
- 14. Mikołaj Jaje 08 Wisła Kraków 2:59.37 228 39.67 46.07 54.28 39.35
- 17. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 3:09.32 194 43.17 46.88 55.92 43.35
- 22. Jakub Jarosz (pływanie) 08 Wisła Kraków 3:29.83 142 49.18 1:00.52 52.80 47.33
- Konkurencja 14 Chłopców, 200m zmienny 12 lat
- 1. Michałek Michał 09 Korona Kraków 2:39.61 324 36.15 40.55 47.64 35.27
- 2. Wrześniak Oskar 09 Solne Miasto Wieliczka 2:45.49 290 37.07 35.85
- 3. Wesecki Adrian 09 Ósemka Oświęcim 2:51.33 261 37.53 46.24 50.38 37.18
- 13. Antoni Dudek 09 Wisła Kraków 3:09.01 195 45.41 47.44 53.22 42.94
- 15. Jan Popiołek 09 Wisła Kraków 3:21.09 162 49.35 50.84 56.69 44.21
- 17. Bartosz Światłoń 09 Wisła Kraków 3:29.23 143 47.22 53.46 1:04.62 43.93
- 18. Ignacy Kwiecień 09 Wisła Kraków 3:29.46 143 45.26 54.63 1:02.72 46.85
- 21. Jakub Gulba 09 Wisła Kraków 3:42.50 119 54.02 54.46 1:03.86 50.16
- 22. Franciszek Czekaj 09 Wisła Kraków 3:51.07 106 53.45 57.92 1:05.37 54.33
- Konkurencja 15 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- Konkurencja 16 Dziewcząt, 200m dowolny 11 lat
- 1. Łaśko Emilia 10 BOSiR Brzesko 2:36.74 349 35.80 39.97 40.91 40.06
- 2. Rachwał Olga 10 SMS Galicja Kraków 2:37.12 347 35.76 39.79 41.63 39.94
- 3. Michael Emma 10 CSiR MOS Dąbrowa Grn. 2:40.17 327 37.49 41.51 42.23 38.94
- 23. Zofia Bogacka 10 Wisła Kraków 3:51.61 108 46.41 59.34 1:04.54 1:01.32
- Konkurencja 17 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 1. Osak Kacper 10 Solne Miasto Wieliczka 2:30.52 287 34.50 37.91 39.13 38.98
- 2. Permus Maciej 10 Solne Miasto Wieliczka 2:35.16 262 35.33 40.50 41.66 37.67
- 3. Synowiec Szymon 10 Omega Olkusz 2:36.87 254 36.85 40.07 40.92 39.03
- 5. Tomasz Targiel 10 Wisła Kraków 2:46.01 214 38.99 42.64 43.03 41.35
- 9. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 2:47.48 208 37.05 42.77 44.52 43.14
- 17. Kacper Cieniek 10 Wisła Kraków 2:57.67 174 41.97 46.00 46.10 43.60
- Konkurencja 18 Dziewcząt, 25m motylkowy 10 lat
- 1. Leśnik Milena 11 STP Nowy Sącz 16.50 311
- 2. Piecuch Klaudia 11 Jordan Kraków 17.89 244
- 3. Brońska Anna 11 STP Nowy Sącz 18.11 235
- 7. Nikola Hus 11 Wisła Kraków 23.67 105
- 9. Katarzyna Zębala 11 Wisła Kraków 24.75 92
- 10. Małgorzata Leśniowska 11 Wisła Kraków 25.14 88
- Konkurencja 21 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 1. Tarasek Igor 10 SMS Galicja Kraków 34.96 240
- 2. Tokarski Szymon 10 Delfin Nowy Targ 36.14 217
- 3. Dziedzic Karol 10 SMS Galicja Kraków 37.08 201
- 10. Bartłomiej Borys 10 Wisła Kraków 43.37 126
- Konkurencja 22 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat
- 1. Bętkowska Emilia 11 CKiS Skawina 41.66 233
- 2. Matyasik Łucja 11 Jordan Kraków 42.12 226
- 3. Janik Aleksandra 11 Solne Miasto Wieliczka 42.16 225
- 15. Róża Podsiadło 11 Wisła Kraków 54.67 103
- 16. Lena Kożuch 11 Wisła Kraków 54.98 101
- 17. Julia Andreew 11 Wisła Kraków 55.40 99
- Konkurencja 25 Chłopców, 100m grzbietowy 11 lat
- 1. Tarasek Igor 10 SMS Galicja Kraków 1:14.57 281 36.24 38.33
- 2. Osak Kacper 10 Solne Miasto Wieliczka 1:23.50 200 39.47 44.03
- 3. Sala Jakub 10 Jasień Sucha Besk. 1:24.35 194 41.68 42.67
- 6. Adam Chmielek 10 Wisła Kraków 1:31.68 151 43.44 48.24
- DYSKW. Jan Rawiński 10 Wisła Kraków 1:38.59
- O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu. (Czas: 18:18)
- Konkurencja 26 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat
- 1. Leśnik Milena 11 STP Nowy Sącz 39.95 365
- 2. Matyasik Łucja 11 Jordan Kraków 45.85 241
- 3. Tolala Lena 11 Delfin Nowy Targ 49.98 186
- 10. Barbara Popiołek 11 Wisła Kraków 56.31 130
- 15. Nikola Hus 11 Wisła Kraków 58.84 114
- 16. Julia Andreew 11 Wisła Kraków 58.89 114
- 19. Katarzyna Zębala 11 Wisła Kraków 1:01.92 98
- 20. Lena Kożuch 11 Wisła Kraków 1:02.35 96
- 22. Róża Podsiadło 11 Wisła Kraków 1:07.19 76
- Konkurencja 27 Chłopców, 50m klasyczny 10 lat
- 1. Chromy Kuba 11 Jasień Sucha Besk. 47.81 147
- 2. Wiktor Dunajew 11 Wisła Kraków 52.34 112
- 3. Hoła Tomasz 11 Ósemka Oświęcim 53.03 107
- Konkurencja 28 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Kuźma Katarzyna 10 STP Nowy Sącz 1:30.71 324 42.70 48.01
- 2. Jarosz Hanna 10 Omega Olkusz 1:30.75 324 43.06 47.69
- 3. Kamińska Zofia 10 STP Nowy Sącz 1:33.87 293 45.66 48.21
- 19. Zofia Bogacka 10 Wisła Kraków 1:59.67 141 53.14 1:06.53
- Konkurencja 29 Chłopców, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Misztal Olaf 10 Solne Miasto Wieliczka 1:26.68 264 42.47 44.21
- 2. Szymacha Aleksy 10 SMS Galicja Kraków 1:33.05 213 43.99 49.06
- 3. Leśnicki Franciszek 10 Delfin Nowy Targ 1:39.94 172 47.23 52.71
- 6. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:44.63 150 47.03 57.60
- 9. Kacper Cieniek 10 Wisła Kraków 1:46.31 143 50.43 55.88
- 14. Jan Rawiński 10 Wisła Kraków 1:53.54 117 51.94 1:01.60
- 15. Matvii Peschanskyi 10 Wisła Kraków 1:54.33 115 52.88 1:01.45
- Konkurencja 30 Dziewcząt, 100m zmienny 10 lat
- 1. Piecuch Klaudia 11 Jordan Kraków 1:29.77 249 41.98 47.79
- 2. Brońska Anna 11 STP Nowy Sącz 1:32.92 224 42.75 50.17
- 3. Świerczek Oliwia 11 Delfin Nowy Targ 1:46.95 147 50.22 56.73
- 8. Barbara Popiołek 11 Wisła Kraków 1:59.07 106 56.58 1:02.49
- 9. Małgorzata Leśniowska 11 Wisła Kraków 2:01.90 99 58.69 1:03.21
- Konkurencja 31 Chłopców, 100m zmienny 11 lat
- 1. Tokarski Szymon 10 Delfin Nowy Targ 1:18.26 264 37.50 40.76
- 2. Permus Maciej 10 Solne Miasto Wieliczka 1:18.39 263 35.46 42.93
- 3. Szymacha Aleksy 10 SMS Galicja Kraków 1:20.15 246 35.68 44.47
- 5. Leon Czernecki 10 Wisła Kraków 1:30.82 169 40.81 50.01
- 6. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:31.99 163 44.65 47.34
- 8. Bartłomiej Borys 10 Wisła Kraków 1:34.74 149 45.77 48.97
- 12. Tomasz Targiel 10 Wisła Kraków 1:36.85 139 47.50 49.35
- 16. Adam Chmielek 10 Wisła Kraków 1:38.61 132 44.32 54.29
- 18. Matvii Peschanskyi 10 Wisła Kraków 1:50.81 93
- Konkurencja 31 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 1. Szymański Maksymilian 11 Solne Miasto Wieliczka 1:30.75 169
- 2. Makowski Piotr 11 Sokół-Mościce Tarnów 1:36.54 141 44.42 52.12
- 3. Rusek Michał 11 Jordan Kraków 1:37.61 136
- 6. Wiktor Dunajew 11 Wisła Kraków 1:49.68 96