2021.06.19 Międzynarodowe zawody pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa 2021. Andrychów
Z Historia Wisły
- 2021.06.19 Międzynarodowe zawody pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa 2021. Andrychów
- Konkurencja 1 Kobiet, 50m dowolny Open
- 19.06.2021 - 9:32 Wyniki Eliminacje
- 10 lat i młodsi
- 1. MIGDA Maja 11 UKS NIKA Sport Team Kraków 37.02
- 2. STEFAŃSKA Agata 11 UKS NIKA Sport Team Kraków 40.83
- 3. PAWLICA Laura 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 43.07
- 4. Małgorzata Leśniowska 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 43.24
- 6. Nikola Hus 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 44.29
- 7. Zuzanna Paschek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 44.89
- Konkurencja 1, Kobiet, 50m dowolny, Eliminacje
- 12 lat
- 1. PACH Patrycja 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 30.53
- 2. SKABA Oliwia 09 KS Górnik Radlin 31.47
- 3. Nikola Długopolska 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 31.70
- 14. Karolina Małecka 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 36.63
- 16. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.08
- 14 lat
- 1. GREŃ Martyna 07 UKS ,,Dragon Będzin 28.95 Q
- 2. WIERNICKA Julia 07 KS Piątka Chorzów 29.18 Q
- 3. MACHNO Anna 07 KS Victoria Zawiercie 29.29 R
- 15. Natalia Płaczek (pływanie) 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 34.46
- 17. Julia DeVault 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 36.50
- 15 lat i starsi
- 1. MALARZ Maja 04 UKS SMS Galicja Kraków 27.88 Q
- 2. MUSIK Wiktoria 97 UKS TRÓJKA Częstochowa 28.25 Q
- 3. MACURA Kinga 06 MTP Delfin Cieszyn 28.98 Q
- 12. Weronika Skorupa 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 31.19
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 50m dowolny Open
- 19.06.2021 - 10:00 Wyniki Eliminacje
- 10 lat i młodsi
- 1. CHROMY Kuba 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 33.55
- 2. BURLIGA Adam 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 37.24
- 3. HOHENAUER Łukasz 11 UKS NIKA Sport Team Kraków 39.35
- 7. Daniel DeVault 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.12
- 9. Wiktor Dunajew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 42.62
- 11 lat
- 1. SALA Jakub 10 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 33.08
- 2. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 33.67
- 3. ŁOPATA Michał 10 MSP AQUARIUS Myślenice 33.69
- 12. Tomasz Targiel 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.61
- 17. Kacper Cieniek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 39.96
- 18. Adam Chmielek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 40.11
- 25. Matvii Peschanskyi 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 42.70
- 26. Sebastian Jończyk 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 42.93
- 12 lat
- 1. CIS Wiktor 09 UkS Dragon Sosnowiec 31.29
- 2. KADULA Kacper 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 31.64
- 3. GARBACZ Wiktor 09 UKS Wodnik-29 Katowice 31.98
- 11. Ignacy Kwiecień 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.11
- 12. Jan Popiołek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.27
- 14. Igor Safronov 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.45
- 15. Artur Dwernicki 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.49
- 16. Bartosz Światłoń 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.73
- 22. Jakub Gulba 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.02
- 23. Karol Gąsior 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.46
- 13 lat
- 1. PINCZAK Mateusz 08 UKS ,,Dragon Będzin 27.18
- 2. JURKIEWICZ Juliusz 08 UKS Wodnik-29 Katowice 27.23
- 3. POLONIUS Filip 08 KS Górnik Radlin 27.28
- 16. Filip Gorzkowski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 35.14
- 17. Ignacy Heiza 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 35.25
- Antoni Warunek 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 35.25
- 23. Adam DeVault 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 36.52
- 27. Kacper Walewski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.54
- 14 lat
- 1. KRUPA Jakub 07 UKS ,,Aligator Gorzyce 26.57 R
- 2. ZAWIŚLAK Piotr 07 MTP Delfin Cieszyn 28.11
- 3. URBAN Mateusz 07 KS Płetwal Zakopane 28.36
- 9. Mateusz Płaczek 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 29.79
- 18. Jan Klimowicz 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 32.72
- 15 lat i starsi
- 1. OGORZAŁEK Kamil 99 UKS Wodnik-29 Katowice 25.06 Q
- 2. ŚLĘCZKA Nataniel 05 UKS NIKA Sport Team Kraków 25.26 Q
- 3. GAJDA Maciej 95 UKS TRÓJKA Częstochowa 25.75 Q
- 16. Kacper Szczepanik 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 28.56
- Konkurencja 3 Kobiet, 50m klasyczny Open
- 10 lat i młodsi
- 1. MIGDA Maja 11 UKS NIKA Sport Team Kraków 48.55
- 2. WRZODEK Lena 12 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 52.92
- 3. PAWLICA Laura 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 54.28
- 5. Julia Andreew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 54.69
- Barbara Popiołek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 54.69
- 9. Małgorzata Leśniowska 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 58.39
- 16. Róża Podsiadło 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 1:05.40
- 12 lat
- 1. BACHNIAK Zuzanna 09 UKS ORKA Częstochowa 41.47
- 2. Oliwia Hus 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.58
- 3. OSAK Aleksandra 09 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 42.84
- 5. Karolina Małecka 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 46.73
- 11. Teresa Klimowicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 49.23
- 13. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 50.28
- 15 lat i starsi
- 1. WIĘCEK Weronika 05 UKS SMS Galicja Kraków 35.52 Q
- 2. NIEDZIOŁKA Julia 04 MTP Delfin Cieszyn 35.63 Q
- 3. KOTZIANOVÁ Bibiana 02 TZ Trinec 36.81 Q
- 8. Zuzanna Schab 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 40.75
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m klasyczny Open
- 19.06.2021 - 10:52 Wyniki Eliminacje
- 10 lat i młodsi
- 1. Jan Krupski 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 51.06
- 2. Jakub Jarosz (pływanie) 11 UKS Alfa Bukowno 52.33
- 3. Wiktor Dunajew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 52.75
- 11 lat
- 1. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 47.15
- 2. SARNA Bartłomiej 10 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 47.90
- 3. SKOWRON Maciej 10 UKS Alfa Bukowno 48.26
- 4. Adam Chmielek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 48.51
- 7. Kacper Cieniek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 49.36
- 11. Matvii Peschanskyi 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 53.74
- 15. Sebastian Jończyk 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 58.69
- 12 lat
- 1. KADULA Kacper 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 38.35
- 2. CIS Wiktor 09 UkS Dragon Sosnowiec 40.13
- 3. Antoni Dudek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 43.09
- 4. Jan Popiołek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 44.19
- 6. Artur Dwernicki 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 47.38
- 8. Igor Safronov 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 49.38
- 11. Karol Gąsior 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 55.29
- 13 lat
- 1. WŁODARCZYK Marcel 08 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 33.87 Q
- 2. NOWAK Jacek 08 KS Górnik Radlin 36.78
- 3. ZAWOLIK Szymon 08 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 37.35
- 9. Adam DeVault 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 46.25
- 11. Ignacy Heiza 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 49.57
- Konkurencja 5 Kobiet, 200m dowolny 12 lat i starsi
- 12 lat
- 1. Nikola Długopolska 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2:29.80 9,3 35.31 38.79 40.18 35.52
- 2. RAJKOWSKA Zuzanna 09 UKS ,,Dragon Będzin 2:40.41 4,0 29.24 53.11
- 3. ŚLĘCZEK Zuzanna 09 UKS ,,Dragon Będzin 2:42.84 2,8 36.60 41.52 45.19 39.53
- 14 lat
- 1. WIERNICKA Julia 07 KS Piątka Chorzów 2:17.93 9,7 32.16 34.80 36.24 34.73
- 2. FILEK Magdalena 07 UKS Victoria Kozy 2:30.69 2,8 34.02
- 3. DROBNA Angelika 07 UKS ,,ONDRASZEK w Bielsku- 2:31.49 Białej2,4
- 7. Natalia Płaczek (pływanie) 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2:49.19
- 8. Julia DeVault 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
- 15 lat i starsi
- 1. MALARZ Maja 04 UKS SMS Galicja Kraków 2:13.71 9,8 30.34 32.89 35.18 35.30
- 2. MACURA Kinga 06 MTP Delfin Cieszyn 2:20.75 7,1 31.71 35.48 36.31 37.25
- 3. GORAJEK Julia 05 MKP Wodnik 29 Tychy 2:25.30 3,8
- 10. Weronika Skorupa 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2:35.09 35.74 39.00 40.39 39.96
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 200m dowolny 12 lat i starsi
- 13 lat
- 1. PINCZAK Mateusz 08 UKS ,,Dragon Będzin 2:11.53 12,4 30.58 34.18 35.27 31.50
- 2. POLONIUS Filip 08 KS Górnik Radlin 2:18.74 8,4 32.19 36.78 36.95 32.82
- 3. SŁOTA Wojciech 08 UKS ,,Dragon Będzin 2:24.61 5,2 33.10 37.03 37.90 36.58
- 9. Filip Gorzkowski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2:48.26
- 10. Antoni Warunek 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2:50.04 39.12 44.60 44.45 41.87
- 14 lat
- 1. URBAN Mateusz 07 KS Płetwal Zakopane 2:13.56 8,7 30.20 34.48 35.38 33.50
- 2. ZAWIŚLAK Piotr 07 MTP Delfin Cieszyn 2:16.98 6,7 30.93 35.14
- 3. SOLAK Kacper 07 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 2:28.40 33.24 37.15 40.55 37.46
- 7. Jan Klimowicz 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2:38.56 37.90 40.95 41.87 37.84
- Konkurencja 7 Kobiet, 50m motylkowy Open
- 19.06.2021 - 11:48 Wyniki Eliminacje
- 10 lat i młodsi
- 1. MIGDA Maja 11 UKS NIKA Sport Team Kraków 44.41
- 2. Nikola Hus 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 52.28
- 3. PAWLICA Laura 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 53.22
- 4. Małgorzata Leśniowska 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 59.39
- 12 lat
- 1. CIUPA Ewelina 09 KP ,,Sukces Chorzów 34.26
- 2. KOŚCIARZ Wiktoria 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 34.27
- 3. KUNIEWICZ Antonina 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 36.30
- 6. Oliwia Hus 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 38.93
- 9. Teresa Klimowicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 44.30
- 11. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 47.73
- 13 lat
- 1. GRACJASZ Wiktoria 08 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 29.51 Q
- 2. KURYŁEK Nikola 08 KS Fala Niepołomice 31.03 Q
- 3. GIL Malwina 08 UKS NIKA Sport Team Kraków 32.80
- 11. Magdalena Mielech 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.81
- 14 lat
- 1. HAZUKA Dominika 07 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 30.94 Q
- 2. MACHNO Anna 07 KS Victoria Zawiercie 31.09 Q
- 3. GREŃ Martyna 07 UKS ,,Dragon Będzin 31.71 Q
- 9. Julia DeVault 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 39.67
- 15 lat i starsi
- 1. WIĘCEK Weronika 05 UKS SMS Galicja Kraków 30.61 Q
- 2. MUSIK Wiktoria 97 UKS TRÓJKA Częstochowa 30.84 Q
- 3. MĄCZKA Paulina 05 UKS TRÓJKA Częstochowa 31.10 Q
- 9. Zuzanna Schab 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 32.62
- 11. Zofia Skalska 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 34.47
- Konkurencja 8 Mężczyzn, 50m motylkowy Open
- 19.06.2021 - 12:04 Wyniki Eliminacje
- 10 lat i młodsi
- 1. CHROMY Kuba 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 38.44
- 2. Wiktor Dunajew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 50.00
- 3. Daniel DeVault 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 50.09
- 4. Jan Krupski 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 55.29
- 11 lat
- 1. BULOWSKI Szymon 10 UKS ,,Aligator Gorzyce 38.02
- 2. ŁOPATA Michał 10 MSP AQUARIUS Myślenice 38.23
- 3. SALA Jakub 10 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 38.55
- 8. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.29
- 9. Kacper Cieniek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 42.80
- 11. Tomasz Targiel 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 45.58
- 17. Matvii Peschanskyi 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 59.75
- 12 lat
- 1. Miłosz Sekunda 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 36.40
- 2. KOCIOŁEK Leon 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 37.47
- 3. Ignacy Kwiecień 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 39.76
- 12. Bartosz Światłoń 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 43.78
- 14. Igor Safronov 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 45.33
- 13 lat
- 1. PINCZAK Mateusz 08 UKS ,,Dragon Będzin 29.57
- 2. WŁODARCZYK Marcel 08 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 29.75
- 3. JURKIEWICZ Juliusz 08 UKS Wodnik-29 Katowice 31.28
- 6. Mikołaj Jaje 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 35.11
- 8. Antoni Warunek 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 38.14
- 10. Ignacy Heiza 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.77
- 12. Adam DeVault 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 45.60
- 14. Kacper Walewski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 53.21
- Konkurencja 9 Kobiet, 50m grzbietowy Open
- 19.06.2021 - 12:24 Wyniki Eliminacje
- 10 lat i młodsi
- 1. WRZODEK Lena 12 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 50.42
- 2. STEFAŃSKA Agata 11 UKS NIKA Sport Team Kraków 51.91
- 3. Julia Andreew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 52.37
- 9. Zuzanna Paschek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 55.18
- 10. Barbara Popiołek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 55.39
- 11. Róża Podsiadło 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 55.94
- 12 lat
- 1. ŚLĘCZEK Zuzanna 09 UKS ,,Dragon Będzin 35.63 R
- 2. SKABA Oliwia 09 KS Górnik Radlin 35.71 R
- 3. KOŚCIARZ Wiktoria 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 39.28
- 5. Nikola Długopolska 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 39.91
- 8. Karolina Małecka 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 42.09
- 10. Teresa Klimowicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 43.10
- 13 lat
- 1. ZAGONARI Sydney 08 UKS Victoria Kozy 34.87 Q
- 2. WIETRZYK Nikola 08 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 38.66
- 3. STACHOWICZ Maja 08 UKS ,,Dragon Będzin 38.78
- 9. Magdalena Mielech 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 43.37
- 15 lat i starsi
- 1. MACURA Kinga 06 MTP Delfin Cieszyn 33.63 Q
- 2. KOTZIANOVÁ Bibiana 02 TZ Trinec 34.65 Q
- 3. NIEDZIOŁKA Julia 04 MTP Delfin Cieszyn 35.12 Q
- 6. Zofia Skalska 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 35.96
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 50m grzbietowy Open
- 19.06.2021 - 12:44 Wyniki Eliminacje
- 10 lat i młodsi
- 1. CHROMY Kuba 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 43.61
- 2. BURLIGA Adam 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 46.02
- 3. KRAKOWSKI Mateusz 12 UKS Delfinek Częstochowa 48.83
- 5. Daniel DeVault 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 49.19
- 16. Jan Krupski 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 58.82 11 lat
- 1. SALA Jakub 10 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 41.03
- 2. PONICHTERA Maks 10 Ognisko TKKF Szczygłowice 42.56
- 3. Adam Chmielek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 44.11
- 6. Igor Baścik 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 46.02
- 10. Sebastian Jończyk 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 51.36
- 12 lat
- 1. Miłosz Sekunda 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 38.03
- 2. ZACHWIEJA Wojciech 09 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 39.63
- 3. WZIĄTEK Jakub 09 Ukp Ruda Śląska 39.74
- 6. Jan Popiołek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 42.33
- 8. Antoni Dudek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 43.17
- 10. Ignacy Kwiecień 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 45.86
- 12. Jakub Gulba 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 46.95
- 18. Karol Gąsior 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 53.08
- 13 lat
- 1. POLONIUS Filip 08 KS Górnik Radlin 32.61 Q
- 2. KOSMALA Olivier 08 Uks "Salmo Żory" 32.72 Q
- 3. SŁOTA Wojciech 08 UKS ,,Dragon Będzin 34.11 ?
- 7. Mikołaj Jaje 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 37.65
- 14. Kacper Walewski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 52.14
- 14 lat
- 1. KRUPA Jakub 07 UKS ,,Aligator Gorzyce 30.35 Q
- 2. JAŃCZYK Maksymilian 07 UKS ,,ONDRASZEK w Bielsku-Białej 32.42 Q
- 3. SOLAK Kacper 07 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 34.11 ?
- 6. Mateusz Płaczek 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 39.14
- 15 lat i starsi
- 1. ŚLĘCZKA Nataniel 05 UKS NIKA Sport Team Kraków 28.68 Q
- 2. SORDYL Mateusz 99 AZS AWF Katowice 29.46 Q
- 3. LEŚNIEWSKI Patryk 03 UKS Piątka Konstantynów Łódzki 29.52 Q
- 5. Kacper Szczepanik 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 33.17 R
- Konkurencja 11 Kobiet, 200m zmienny 12 lat i starsi
- 12 lat
- 1. CIUPA Ewelina 09 KP ,,Sukces Chorzów 2:58.57 3,9 35.36 50.46 55.11 37.64
- 2. Oliwia Hus 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3:02.88 1,9 41.53 50.56 53.46 37.33
- 3. RAJKOWSKA Zuzanna 09 UKS ,,Dragon Będzin 3:02.89 1,9 38.39 52.09 51.12 41.29
- 13 lat
- 1. GRACJASZ Wiktoria 08 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 2:30.29 14,3 31.04 40.16 45.37 33.72
- 2. SKUZA Zuzanna 08 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 2:48.16 6,0
- 3. STAWIARZ Zofia 08 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 2:55.26 2,7
- 5. Magdalena Mielech 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3:14.78 45.83 50.74 54.07 44.14
- Konkurencja 12 Mężczyzn, 200m zmienny 12 lat i starsi
- 12 lat
- 1. Miłosz Sekunda 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3:04.27 40.57 44.16 57.04 42.50
- 2. Antoni Dudek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3:12.63 46.65 50.95 50.44 44.59
- 3. Bartosz Światłoń 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3:27.13 46.91 54.26 1:02.28 43.68
- 4. Jakub Gulba 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3:44.70 54.40 55.30 1:06.44 48.56
- 13 lat
- 1. ŁOWICKI Jakub 08 Ognisko TKKF Szczygłowice2:54.40 37.83 47.09 54.12 35.36
- 2. Mikołaj Jaje 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3:06.78 40.05 46.72 57.83 42.18
- 14 lat
- 1. KRUPA Jakub 07 UKS ,,Aligator Gorzyce 2:30.36 8,5 31.62 41.85 43.57 33.32
- 2. PUSZ-GAJOS Ignacy 07 UKS WAWER Warszawa 2:44.35 1,4 36.41 42.19 47.69 38.06
- 3. KNAPCZYK Bartosz 07 KS Płetwal Zakopane 2:49.41
- 4. Mateusz Płaczek 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2:56.81 36.78 44.01 55.66 40.36
- Konkurencja 13 Mieszane, 4 x 100m zmienny Open
- 11 lat i młodsi
- 1. UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 2 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 6:25.56
- 2. UKS ,,Nowy Klub Pływacki 5 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 6:33.06
- 3. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 5 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 7:01.29
- Adam Chmielek 10 48.85 1:39.50 Kacper Cieniek 10 43.52 1:38.35
- Barbara Popiołek 11 56.41 2:01.14 Sebastian Jończyk 10 48.70 1:42.30
- 4. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 6 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 7:17.92
- Róża Podsiadło 11 58.73 Tomasz Targiel 10 46.05
- Wojciech Bańdo 10 Zuzanna Paschek 11
- 6. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 1 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 7:53.58
- Nikola Hus 11 51.70 1:46.43 Jan Krupski 11 1:06.19 2:24.66
- Julia Andreew 11 58.05 1:59.66 Małgorzata Leśniowska 11 48.36 1:42.83
- 12 lat
- 1. UKS NIKA Sport Team Kraków 2 UKS NIKA Sport Team Kraków 5:21.84
- 2. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 3 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 5:53.00
- Nikola Długopolska 09 1:26.76 Miłosz Sekunda 09 37.85 1:23.60
- Oliwia Hus 09 1:37.39 Antoni Dudek 09 39.50 1:25.25
- 3. UKS ,,Nowy Klub Pływacki 2 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 6:18.83
- 13 lat
- 1. UKS ,,Dragon Będzin 1 UKS ,,Dragon Będzin 4:54.68
- 2. UKS ,,Nowy Klub Pływacki 3 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 5:46.12
- 3. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 2 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 5:55.07
- Mikołaj Jaje 08 41.43 1:27.35 Magdalena Mielech 08 44.07 1:36.32
- Filip Gorzkowski 08 44.76 1:33.04 Antoni Warunek 08 36.57 1:18.36
- 14 lat
- 1. UKS Victoria Kozy 1 UKS Victoria Kozy 5:04.12
- 2. UKP Kmita Zabierzów 1 UKP Kmita Zabierzów 5:27.12
- 3. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 4 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 5:39.58
- Mateusz Płaczek 07 37.00 1:18.52 Julia DeVault 07 43.73 1:37.13
- Jan Klimowicz 07 41.73 1:28.59 Natalia Płaczek (pływanie) 07 34.50 1:15.34
- 15 lat i starsi
- 1. UKS NIKA Sport Team Kraków 1 UKS NIKA Sport Team Kraków 4:33.58
- 2. UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 4:45.48
- 3. UKS ,,ONDRASZEK w Bielsku-Białej 1 UKS ,,ONDRASZEK w Bielsku-Białej 4:55.98
- 4. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 7 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 5:10.27
- Kacper Szczepanik 05 34.15 1:13.13 Zofia Skalska 05 38.20 1:22.03
- Zuzanna Schab 03 41.38 1:28.74 Weronika Skorupa 03 31.22 1:06.37
- Konkurencja 14 Kobiet, 100m grzbietowy Open
- 10 lat i młodsi
- 1. Nikola Hus 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:50.47 52.56 57.91
- 2. Julia Andreew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:56.56 54.72 1:01.84
- 3. PIWOWAR Nadia 12 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 2:00.63
- 4. Zuzanna Paschek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:01.19
- 5. Róża Podsiadło 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:06.17
- 12 lat
- 1. ŚLĘCZEK Zuzanna 09 UKS ,,Dragon Będzin 1:18.10 7,3 38.53 39.57
- 2. SKABA Oliwia 09 KS Górnik Radlin 1:18.24 7,1 38.73 39.51
- 3. BAŁOZ Laura 09 KS Górnik Radlin 1:24.33 1,1 42.57 41.76
- 4. Nikola Długopolska 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:27.17 42.12 45.05
- 8. Karolina Małecka 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:32.27 44.01 48.26
- 9. Teresa Klimowicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:32.57 46.48 46.09
- 13 lat
- 1. GIL Malwina 08 UKS NIKA Sport Team Kraków 1:16.38 6,4 37.01 39.37
- 2. ZAGONARI Sydney 08 UKS Victoria Kozy 1:17.50 5,2 37.91 39.59
- 3. KURYŁEK Nikola 08 KS Fala Niepołomice 1:18.07 4,7 38.29 39.78
- 8. Magdalena Mielech 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:32.75 45.41 47.34
- 14 lat
- 1. MACHNO Anna 07 KS Victoria Zawiercie 1:14.15 6,9 35.98 38.17
- 2. GREŃ Martyna 07 UKS ,,Dragon Będzin 1:14.31 6,7 35.97 38.34
- 3. WIERNICKA Julia 07 KS Piątka Chorzów 1:14.61 6,4 37.34 37.27
- 7. Natalia Płaczek (pływanie) 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:22.68 40.07 42.61
- 15 lat i starsi
- 1. MACURA Kinga 06 MTP Delfin Cieszyn 1:11.74 8,7 34.57 37.17
- 2. BOROWSKA Oliwia 06 UKS ,,ONDRASZEK w Bielsku-Białej1:14.96 5,3
- 3. DELA Natalia 04 UKS ORKA Częstochowa 1:19.91 38.71 41.20
- 6. Zofia Skalska 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:22.63 39.21 43.42
- Konkurencja 15 Mężczyzn, 100m grzbietowy Open
- 10 lat i młodsi
- 1. CHROMY Kuba 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:31.70 4,8 45.14 46.56
- 2. BURLIGA Adam 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:41.13 51.10 50.03
- 3. Wiktor Dunajew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:43.49 50.21 53.28
- 11 lat
- 1. PONICHTERA Maks 10 Ognisko TKKF Szczygłowice 1:30.71 43.37 47.34
- 2. SALA Jakub 10 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:31.38 47.78 43.60
- 3. ŁOPATA Michał 10 MSP AQUARIUS Myślenice 1:33.60 44.89 48.71
- 4. Adam Chmielek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:33.67 45.72 47.95
- 12 lat
- 1. Miłosz Sekunda 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:21.79 2,2 41.10 40.69
- 2. ZACHWIEJA Wojciech 09 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 1:29.29 42.34 46.95
- 3. Jan Popiołek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:34.87 46.36 48.51
- 5. Jakub Gulba 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:43.30 51.67 51.63
- 13 lat
- 1. POLONIUS Filip 08 KS Górnik Radlin 1:11.19 8,4 34.37 36.82
- KOSMALA Olivier 08 Uks "Salmo Żory" 1:11.19 8,4 34.87 36.32
- 3. SŁOTA Wojciech 08 UKS ,,Dragon Będzin 1:14.44 4,9 37.06 37.38
- 7. Mikołaj Jaje 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:28.85 40.86 47.99
- 14 lat
- 1. KRUPA Jakub 07 UKS ,,Aligator Gorzyce 1:09.21 7,8 33.69 35.52
- 2. SOLAK Kacper 07 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 1:14.92 1,4 35.93 38.99
- 3. ZAWIŚLAK Piotr 07 MTP Delfin Cieszyn 1:15.06 1,3 36.37 38.69
- 5. Mateusz Płaczek 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:21.38 38.25 43.13
- Konkurencja 16 Kobiet, 100m dowolny Open
- 10 lat i młodsi
- 1. WRZODEK Lena 12 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:36.41 45.81 50.60
- 2. STEFAŃSKA Agata 11 UKS NIKA Sport Team Kraków 1:36.77 44.98 51.79
- 3. PAWLICA Laura 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:40.99 46.28 54.71
- 4. Małgorzata Leśniowska 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:42.65 49.79 52.86
- 5. Nikola Hus 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:48.22 50.29 57.93
- 6. Zuzanna Paschek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:53.97 50.27 1:03.70
- 7. Barbara Popiołek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:57.52 55.70 1:01.82
- 12 lat
- 1. PACH Patrycja 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 1:08.37 9,3 33.04 35.33
- 2. SKABA Oliwia 09 KS Górnik Radlin 1:09.44 8,1 33.87 35.57
- 3. CIUPA Ewelina 09 KP ,,Sukces Chorzów 1:11.03 6,3 34.05 36.98
- 4. Nikola Długopolska 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:11.10 6,3 34.31 36.79
- 16. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:27.41 39.66 47.75
- 14 lat
- 1. WIERNICKA Julia 07 KS Piątka Chorzów 1:03.47 10,0 31.00 32.47
- 2. MACHNO Anna 07 KS Victoria Zawiercie 1:04.99 8,2 31.30 33.69
- 3. MLAŚ Viktoria 07 UKS ,,Aligator Gorzyce 1:07.71 5,0 32.85 34.86
- 11. Natalia Płaczek (pływanie) 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:18.23 37.53 40.70
- 12. Julia DeVault 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:24.86 40.30 44.56
- 15 lat i starsi
- 1. MALARZ Maja 04 UKS SMS Galicja Kraków 1:01.31 11,0 29.90 31.41
- 2. MUSIK Wiktoria 97 UKS TRÓJKA Częstochowa 1:01.62 8,8 30.07 31.55
- 3. DASZKIEWICZ Emilia 05 UKS ,,Aligator Gorzyce 1:04.31 7,6 31.55 32.76
- 8. Weronika Skorupa 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:07.28 3,1 32.38 34.90
- 14. Zuzanna Schab 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:09.95 33.34 36.61
- 19. Zofia Skalska 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:12.33 34.93 37.40
- Konkurencja 17 Mężczyzn, 100m dowolny Open
- 10 lat i młodsi
- 1. BURLIGA Adam 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:27.30 43.63 43.67
- 2. JURZAK Konrad 11 UKS Victoria Kozy 1:30.37 43.78 46.59
- 3. Jakub Jarosz (pływanie) 11 UKS Alfa Bukowno 1:30.77 42.68 48.09
- 7. Daniel DeVault 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:38.63 46.97 51.66
- 9. Jan Krupski 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:42.74 48.78 53.96
- 11 lat
- 1. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:17.07 2,3 38.12 38.95
- 2. ŁOPATA Michał 10 MSP AQUARIUS Myślenice 1:17.27 2,1 36.83 40.44
- 3. BULOWSKI Szymon 10 UKS ,,Aligator Gorzyce 1:19.55 38.43 41.12
- 5. Tomasz Targiel 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:20.42 38.78 41.64
- 17. Sebastian Jończyk 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:40.24 48.59 51.65
- 18. Matvii Peschanskyi 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:40.94 47.32 53.62
- 12 lat
- 1. KADULA Kacper 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 1:12.16 2,2 34.83 37.33
- 2. CIS Wiktor 09 UkS Dragon Sosnowiec 1:13.45 35.36 38.09
- 3. STASZEL Mikołaj 09 KS Płetwal Zakopane 1:18.77 38.24 40.53
- 6. Bartosz Światłoń 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:23.21 39.35 43.86
- 8. Ignacy Kwiecień 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:26.22 41.97 44.25
- 9. Artur Dwernicki 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:26.23 41.45 44.78
- 11. Igor Safronov 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:27.62 42.08 45.54
- 14. Antoni Dudek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:29.65 41.38 48.27
- 19. Jakub Gulba 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:35.99 45.18 50.81
- 21. Karol Gąsior 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:37.27 45.46 51.81
- 13 lat
- 1. PINCZAK Mateusz 08 UKS ,,Dragon Będzin 59.33 13,1 28.67 30.66
- 2. POLONIUS Filip 08 KS Górnik Radlin 1:01.90 10,0 30.65 31.25
- 3. SŁOTA Wojciech 08 UKS ,,Dragon Będzin 1:06.35 4,7 31.78 34.57
- 12. Antoni Warunek 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:17.86 36.98 40.88
- 13. Filip Gorzkowski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:17.90 38.19 39.71
- 16. Ignacy Heiza 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:23.17 41.06 42.11
- 19. Kacper Walewski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:34.34 44.20 50.14
- 14 lat
- 1. URBAN Mateusz 07 KS Płetwal Zakopane 1:01.09 8,5 30.09 31.00
- 2. ZAWIŚLAK Piotr 07 MTP Delfin Cieszyn 1:01.48 8,1 30.38 31.10
- 3. KRASKA Mateusz 07 KS Piątka Chorzów 1:02.00 7,4 30.10 31.90
- 9. Mateusz Płaczek 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:09.45 32.94 36.51
- 13. Jan Klimowicz 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:14.51 34.65 39.86
- 15 lat i starsi
- 1. ŚLĘCZKA Nataniel 05 UKS NIKA Sport Team Kraków 56.17 11,7 26.57 29.60
- 2. ZAWADA Olaf 06 MTP Delfin Cieszyn 58.57 9,5 28.17 30.40
- 3. DUBAS Kajetan 04 CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej 58.83 7,1 28.34 30.49
- 8. Kacper Szczepanik 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:03.22 2,5 30.46 32.76
- Konkurencja 18 Kobiet, 100m klasyczny Open
- 10 lat i młodsi
- 1. WRZODEK Lena 12 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:55.76 2,5 54.34 1:01.42
- 2. PAWLICA Laura 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 2:00.21 58.43 1:01.78
- 3. Julia Andreew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:04.82 59.49 1:05.33
- 4. Małgorzata Leśniowska 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:09.42 1:04.68 1:04.74
- 5. Barbara Popiołek 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:11.64 1:01.46 1:10.18
- 8. Róża Podsiadło 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:20.30 1:09.31 1:10.99
- 12 lat
- 1. BAŁOZ Laura 09 KS Górnik Radlin 1:31.88 4,4 44.67 47.21
- 2. OSAK Aleksandra 09 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 1:31.92 4,4 44.10 47.82
- 3. Oliwia Hus 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:33.47 3,0 44.69 48.78
- 8. Karolina Małecka 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:42.86 48.15 54.71
- 13. Julia Stasiewicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:53.55 53.75 59.80
- 15 lat i starsi
- 1. WIĘCEK Weronika 05 UKS SMS Galicja Kraków 1:20.99 7,3 38.77 42.22
- 2. NIEDZIOŁKA Julia 04 MTP Delfin Cieszyn 1:22.09 5,8 39.44 42.65
- 3. KOTZIANOVÁ Bibiana 02 TZ Trinec 1:22.45 3,7 39.30 43.15
- 6. Weronika Skorupa 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:28.87 43.69 45.18
- 7. Zuzanna Schab 03 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:29.45 42.70 46.75
- Konkurencja 19 Mężczyzn, 100m klasyczny Open
- 10 lat i młodsi
- 1. CHROMY Kuba 11 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:37.66 8,7 48.69 48.97
- 2. Jakub Jarosz (pływanie) 11 UKS Alfa Bukowno 1:55.42 54.52 1:00.90
- 3. Jan Krupski 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:56.72 54.83 1:01.89
- 7. Wiktor Dunajew 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:01.43 58.20 1:03.23
- 9. Daniel DeVault 11 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:06.97 59.98 1:06.99
- 11 lat
- 1. SKOWRON Maciej 10 UKS Alfa Bukowno 1:43.17 48.11 55.06
- 2. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:44.63 49.90 54.73
- 3. LUPA Szymon 10 UKS NIKA Sport Team Kraków 1:44.64 49.16 55.48
- 4. Adam Chmielek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:47.05 47.75 59.30
- 5. Kacper Cieniek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:48.91 52.30 56.61
- 7. Tomasz Targiel 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:51.06
- 10. Matvii Peschanskyi 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:00.80 58.30 1:02.50
- 13. Sebastian Jończyk 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:03.36 1:00.47 1:02.89
- 12 lat
- 1. KADULA Kacper 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 1:28.33 4,2 42.19 46.14
- 2. CIS Wiktor 09 UkS Dragon Sosnowiec 1:32.44 43.74 48.70
- 3. Antoni Dudek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:35.30 46.43 48.87
- 4. Jan Popiołek 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:35.87 46.09 49.78
- 5. Artur Dwernicki 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:44.73 51.35 53.38
- 7. Igor Safronov 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:48.14 50.33 57.81
- 8. Karol Gąsior 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:59.74 58.40 1:01.34
- 13 lat
- 1. WŁODARCZYK Marcel 08 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 1:14.91 13,0 34.70 40.21
- 2. ZAWOLIK Szymon 08 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 1:22.88 5,4 39.68 43.20
- 3. NOWAK Jacek 08 KS Górnik Radlin 1:24.53 3,8 39.26 45.27
- 7. Filip Gorzkowski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:36.19 45.14 51.05
- 9. Adam DeVault 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:40.60 47.91 52.69
- 10. Ignacy Heiza 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:49.72 54.62 55.10
- 14 lat
- 1. BORKOWSKI Mikołaj 07 UKS Victoria Kozy 1:23.66 1,5 39.97 43.69
- 2. TRACZEWSKI Szymon 07 UKS WAWER Warszawa 1:23.86 1,3 38.34 45.52
- 3. PUSZ-GAJOS Ignacy 07 UKS WAWER Warszawa 1:24.75 40.45 44.30
- 5. Jan Klimowicz 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:30.32 43.48 46.84
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 50m grzbietowy Open
- 19.06.2021 - 18:44 Wyniki Finał
- 1. ŚLĘCZKA Nataniel 05 UKS NIKA Sport Team Kraków 28.94
- 2. SORDYL Mateusz 99 AZS AWF Katowice 29.47
- 3. KRUPA Jakub 07 UKS ,,Aligator Gorzyce 29.81
- PK Kacper Szczepanik 05 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
- Konkurencja 20 Kobiet, 100m motylkowy 11 lat i starsi
- 12 lat
- 1. CIUPA Ewelina 09 KP ,,Sukces Chorzów 1:17.20 7,5 35.85 41.35
- 2. KOŚCIARZ Wiktoria 09 UKS NIKA Sport Team Kraków 1:21.82 2,9 37.90 43.92
- 3. RAJKOWSKA Zuzanna 09 UKS ,,Dragon Będzin 1:29.04 39.86 49.18
- 4. Oliwia Hus 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:31.59 42.68 48.91
- 6. Teresa Klimowicz 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:47.32 46.12 1:01.20
- 13 lat
- 1. ZAGONARI Sydney 08 UKS Victoria Kozy 1:16.60 4,2 35.40 41.20
- 2. SKUZA Zuzanna 08 UKS ,,Nowy Klub Pływacki 1:20.73 36.80 43.93
- 3. BŁAWICKA Milena 08 UKS ,,Dragon Będzin 1:21.80 36.70 45.10
- 5. Magdalena Mielech 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:40.46 44.44 56.02
- 14 lat
- 1. HAZUKA Dominika 07 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 1:09.61 9,3 32.35 37.26
- 2. ZABAWA Emilia 07 UKS SP 8 Chrzanów 1:11.55 7,2 33.69 37.86
- 3. GREŃ Martyna 07 UKS ,,Dragon Będzin 1:14.43 4,1 34.82 39.61
- 5. Julia DeVault 07 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:39.02 45.73 53.29
- Konkurencja 21 Mężczyzn, 100m motylkowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. SZUBERT Oskar 10 KP ,,Sukces Chorzów 1:30.05 41.90 48.15
- 2. SALA Jakub 10 UKS ,,Jasień Sucha Beskidzka 1:32.98 43.21 49.77
- 3. SKOWRON Maciej 10 UKS Alfa Bukowno 1:38.06 45.89 52.17
- 5. Kacper Cieniek 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:44.38 47.85 56.53
- 6. Tomasz Targiel 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:46.88 47.89 58.99
- 12 lat
- 1. Miłosz Sekunda 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:23.39 39.87 43.52
- 2. STASZEL Mikołaj 09 KS Płetwal Zakopane 1:35.19 44.50 50.69
- 3. Ignacy Kwiecień 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:44.80 48.23 56.57
- 4. Bartosz Światłoń 09 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:45.47 49.15 56.32
- 13 lat
- 1. PINCZAK Mateusz 08 UKS ,,Dragon Będzin 1:05.17 12,0 31.08 34.09
- 2. KOSMALA Olivier 08 Uks "Salmo Żory" 1:09.39 7,3 33.88 35.51
- 3. WŁODARCZYK Marcel 08 UKS ,,Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu 1:10.25 6,3 32.23 38.02
- 6. Antoni Warunek 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:30.25 43.36 46.89
- 7. Mikołaj Jaje 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:30.53 40.56 49.97
- 9. Adam DeVault 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:50.62 51.62 59.00
- 10. Kacper Walewski 08 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków2:05.53 58.81 1:06.72