2021.10.02 II International Judo Salt Cup Wieliczka
Z Historia Wisły
II International Judo Salt Cup Wieliczka
Źródło: TS Wisła
Data publikacji: 5 października 2021
W weekend w Wieliczce rywalizowali zawodnicy wiślackiej sekcji judo. Turniej zgromadził 518 zawodników z 39 klubów z Polski, Rumunii, Czech, Bośni i Hercegowiny oraz Słowacji. Walczono trzech kategoriach wiekowych U16,U14 i U12.
Sobotnie zawody II International Judo Salt Cup Wieliczka przyniosły wiślackim judokom 9 medali. Zawodnicy Sekcja JUDO T.S Wisła Kraków startowali w trzech kategoriach wiekowych.
U12
- 1 miejsce – Konrad Michalik
- 2 miejsce – Maria Muguercia Mesa i Mateusz Kowenicki
- 3 miejsce – Adam Bazarnik
U14
- 1 miejsce – Artur Sandlerman
- 3 miejsce – Filip Sagan i Mateusz Waszak
- 5 miejsce – Szymon Litewka i Jakub Marszałek
U16
- 1 miejsce – Matvii Rusanov
- 3 miejsce – Małgorzata Porębska
Wyniki
U12-31
- Konstancja Sowiźrał, TS Wisła Kraków-Witold KRAWCZYŃSKI, Polonia Rybnik 00 - 10
- U12-38#1
- Kinga LEŚ, UKS Jasiołeczka-Mateusz Kowenicki, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Mateusz Kowenicki, TS Wisła Kraków -Oliwia ŚWIDERSKA, KS Kuzushi Kielce 10-00
- Krystian TIMMERMANS, UKS Kraków-Mateusz Kowenicki, TS Wisła Kraków 10 - 00
Results
- 1 Krystian TIMMERMANS, UKS Kraków
- 2 Mateusz Kowenicki, TS Wisła Kraków
- 3 Oliwia ŚWIDERSKA, KS Kuzushi Kielce
U12-43
- Tymon Szczepaniec, TS Wisła Kraków-Lilianna CHABIERA, UKS Feniks Bytom 11 - 00
- Tymon Szczepaniec, TS Wisła Kraków-Gabriela ŚLADOWSKA, UKS Kraków 1-10
- Kamil KOTUS, UKS Karkosz - Tymon Szczepaniec, TS Wisła Kraków 01s1 - 10 Zofia JAROSIŃSKA, UKS Ippon Tychy - Tymon Szczepaniec, TS Wisła Kraków 11 - 01
Ksawery KOWNACKI, UKS Kraków-Maria Muguercia Mesa, TS Wisła Kraków 00 - 11
- Maria Muguercia Mesa, TS Wisła Kraków- 6. Marián PROKIP, JC Bardejov 11 - 01
- Henryk JASIŃSKI, UKS Karkosz-Maria Muguercia Mesa, TS Wisła Kraków 10-01
Results
- 1 Henryk JASIŃSKI, UKS Karkosz
- 2 Maria Muguercia Mesa, TS Wisła Kraków
- 3 Alicja BIEDROŃ, UKS Wolbrom
- 7 Tymon Szczepaniec, TS Wisła Kraków
U12-48
- Lena ANDRZEJAK, Budowlani Sos -Adam Bazarnik, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Adam Bazarnik, TS Wisła Kraków - Tomasz DZIEDZIC, UKJ Millenium 00 - 10
- Adam Bazarnik, TS Wisła Kraków - Artur VANKÁT, Český Těšín 10 - 00
Artur VANKÁT, Český Těšín-Szymon Michalik, TS Wisła Kraków 10 - 00s3
Results
- 1 Tomasz DZIEDZIC, UKJ Millenium
- 2 Filip GRABSKI, UKS Karkosz
- 3 Adam Bazarnik, TS Wisła Kraków
U12-55
- Lovro BOŽIĆ, Borsa Mostar-Pavlo Vasylenko, TS Wisła Kraków 10 - 00
- Pavlo Vasylenko, TS Wisła Kraków -Julia RĄCZKA, UKS King Wielczka 10 - 00
- Pavlo Vasylenko, TS Wisła Kraków -Wiktoria RYBAK, KS Kuzushi Kielce 10 - 00
- Pavlo Vasylenko, TS Wisła Kraków- Damian CHAŁAT, Budowlani Sos 01 - 10
Bartosz KLUCZNIK, Czarni Bytom-Konrad Michalik, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Konrad Michalik, TS Wisła Kraków-Damian CHAŁAT, Budowlani Sos 10 - 00 Lovro BOŽIĆ, Borsa Mostar-Konrad Michalik, TS Wisła Kraków 00s1 - 01
Results
- 1 Konrad Michalik, TS Wisła Kraków *2. Lovro BOŽIĆ, Borsa Mostar
- 3 Damian CHAŁAT, Budowlani Sos
- 3 Bartosz KLUCZNIK, Czarni Bytom
- 5 Pavlo Vasylenko, TS Wisła Kraków
WU14+57
- Daria Muroń, TS Wisła Kraków-Natalia LUKOSZEK, Czarni Bytom 10 - 00
- Pola PĄCZKO, MKS Wrocław-Daria Muroń, TS Wisła Kraków 10 - 00
- Daria Muroń, TS Wisła Kraków-Victoria SPECJAŁ, Czarni Bytom 01s2 - 00 Daria Muroń, TS Wisła Kraków-Ana LASIĆ, Borsa Mostar 00s2 - 10s2
Results
- 1 Oktawia KOLNY, Czarni Bytom
- 2 Joanna MALINOWSKA, MKS Wrocław
- 3 Blanka ZBYLUT, UKS ASW Jasło
- 3 Ana LASIĆ, Borsa Mostar
- 5 Daria Muroń, TS Wisła Kraków
MU14-40
- Alan Wilkosz, TS Wisła Kraków-Jakub WENCEL, Czarni Bytom 00 - 10
- Franciszek SERAFIN, UKS Kraków- Alan Wilkosz, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Korneliusz NAKLICKI, JT Wierzchosławice- Alan Wilkosz, TS Wisła Kraków 00 - 11
- Alan Wilkosz, TS Wisła Kraków-Silvio LACIKA, ZKJ Yamabushi 00 - 10
Łukasz ROSA, Czarni Bytom-Konrad Sowiźrał, TS Wisła Kraków 10 - 00
- Wiktor BOGACKI, UKS Karkosz -Konrad Sowiźrał, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Konrad Sowiźrał, TS Wisła Kraków-Dawid WOJNA, MKS PM Tarnów 10 - 00
- Konrad Sowiźrał, TS Wisła Kraków-Michał MAŁEK, MKS PM Tarnów 01 - 10
Results
- Pos Name
- 1 Łukasz ROSA, Czarni Bytom
- 2 Jakub WENCEL, Czarni Bytom
- 3 Silvio LACIKA, ZKJ Yamabushi
- 3 Michał MAŁEK, MKS PM Tarnów
- 5 Alan Wilkosz, TS Wisła Kraków
- 5 Konrad Sowiźrał, TS Wisła Kraków
MU14-45
- Olaf Kaszuba, TS Wisła Kraków-Jan DOBROWOLSKI, UKS Kraków 10s1 - 00
- Tymek RÓŻAK, ZKJ Yamabushi -Olaf Kaszuba, TS Wisła Kraków 10 - 00
- Sasza PTACHNICHENKO, UKS Grot Kraków-Olaf Kaszuba, TS Wisła Kraków 10 - 00
MU14-50
- Brunon Dolata, TS Wisła Kraków-Ignacy DZIEPAK, UKJ Millenium 00 - 11
- Filip CYGAN, UKS Mysłowice-Jan Mazela, TS Wisła Kraków 10 - 00
MU14-55
- Dawid MACHNA, UKS - Mikołaj Szeląg, TS Wisła Kraków 10 - 00
- Radosław BĘBEN, UKS ASW Jasło- Mikołaj Szeląg, TS Wisła Kraków 11 - 00s1
- Krzysztof PUZIO, KS Blękitni Tarnów- Artur Sandlerman, TS Wisła Kraków00 - 10
- Łukasz KUBIEC, Polonia Rybnik- Artur Sandlerman, TS Wisła Kraków 00 - 11
- Artur Sandlerman, TS Wisła Kraków-Nikolas WICHER, UKS Karkosz 10 - 00
- Jeremiasz BĘTKOWSKI, KS Kuzushi Kielce- Artur Sandlerman, TS Wisła Kraków00 - 01
- Nikolas WICHER, UKS -Krystian Sumara, TS Wisła Kraków 10 - 01
- Konrad STEFAŃCZYK, Czarni Bytom-Krystian Sumara, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Krzysztof PUZIO, KS Blękitni Tarnów-Krystian Sumara, TS Wisła Kraków 10 - 00
Results
- 1 Artur Sandlerman, TS Wisła Kraków
- 2 Jeremiasz BĘTKOWSKI, KS Kuzushi Kielce
- 3 Konrad LISZKA, Polonia Rybnik
- 3 Krzysztof PUZIO, KS Blękitni Tarnów
- 7 Krystian Sumara, TS Wisła Kraków
MU14-60
- Szymon Litewka, TS Wisła Kraków- Tomasz DZIGA, MOSiR Tuchów 01 - 11 *Szymon Litewka, TS Wisła Kraków- Filip ROJEWSKI, MKS Wrocław 10 - 00
- Szymon Litewka, TS Wisła Kraków- Patryk COSTELLO, UKS Wolbrom 10 - 00
- Szymon Litewka, TS Wisła Kraków- Filip Sagan, TS Wisła Kraków 00s1 - 10s1
- Kuba HYSZKO, UKS Kraków- Antoni Wasilewski, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Saul FOLDVARI, JM Satu -Antoni Wasilewski, TS Wisła Kraków 10 - 00s2 *Patryk COSTELLO, UKS Wolbrom -Antoni Wasilewski, TS Wisła Kraków 10 - 00
- Filip Sagan, TS Wisła Kraków-Gabriel MARKOVIĆ, Borsa Mostar 10 - 00
- 5 10. Jakub BANYŚ, UKS Wolbrom-Filip Sagan, TS Wisła Kraków 10 - 00
Results
- 1 Tomasz DZIGA, MOSiR Tuchów
- 2 Jakub BANYŚ, UKS Wolbrom
- 3 Filip Sagan, TS Wisła Kraków
- 5 Szymon Litewka, TS Wisła Kraków
MU14+60
- Jakub Marszałek, TS Wisła Kraków- Petar IVANIŠEVIĆ, Borsa Mostar 10 - 00
- Jakub Marszałek, TS Wisła Kraków- Sebastian ERDMAN, MKS Wrocław 00 - 10
- Michał PĘKARSKI, KS Kuzushi Kielce- Jakub Marszałek, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Jakub Marszałek, TS Wisła Kraków- Mateusz Waszak, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Ivan Samuilau, TS Wisła Kraków-Dominik SKURZYBOT, AZSGliwice 10s1 - 00
- Ivan Samuilau, TS Wisła Kraków-Arkadiusz BOHO, AJ Rzeszów 00-01
- Antoni BIAŁECKI, KS Blękitni Tarnów- Ivan Samuilau, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Ivan Samuilau, TS Wisła Kraków- Petar FRLJIĆ, Borsa Mostar 10 - 00
- Ivan Samuilau, TS Wisła Kraków-Sebastian ERDMAN, MKS Wrocław 10 - 00s1
- Mateusz Waszak, TS Wisła Kraków- Kacper POLSKI, Czarni Bytom 10 - 00
- Mateusz Waszak, TS Wisła Kraków- Petar FRLJIĆ, Borsa Mostar 10 - 00
- Arkadiusz BOHO, AJ Rzeszów- Mateusz Waszak, TS Wisła Kraków 10 - 00
Results
- 1 Arkadiusz BOHO, AJ Rzeszów
- 2 Michał RUTKOWSKI, Ukemi Wolbrom
- 3 Mateusz Waszak, TS Wisła Kraków
- 3 Ivan Samuilau, TS Wisła Kraków
- 5 Jakub Marszałek, TS Wisła Kraków
WU16-48
- Ewa Kaszuba, TS Wisła Kraków-Natasza POTOK, MOSiR Tuchów 00 - 11
- Maja MAJEWSKA, AZSGliwice- Ewa Kaszuba, TS Wisła Kraków 11 - 00
Results
- 1 Wiktoria DZIOB, UKS Kraków
- 2 Nina POTOK, MOSiR Tuchów
- 3 Natasza POTOK, MOSiR Tuchów
- 3 Lena ZIEMBLA, UKJ Centrum K-L
- 7 Ewa Kaszuba, TS Wisła Kraków
WU16-63
- Maja PRUSINA - Małgorzata Porębska 00-10 0:30
- Oliwia GACKA - Małgorzata Porębska 10-00 0:05
- Magda GLUBIAK - Małgorzata Porębska 11-00s1 1:40
Results
- 1 Magda GLUBIAK, Czarni Bytom
- 2 Oliwia GACKA, Czarni Bytom
- 3 Małgorzata Porębska, TS Wisła Kraków
MU16-42
- Bartosz KOŚ - Matvii Rusanov 00s2-10 2:52
- Bartosz KOŚ - Matvii Rusanov 00-10 1:38
Results
- 1 Matvii Rusanov, TS Wisła Kraków
- 2 Bartosz KOŚ, UKS Piętnastka
MU16-66
- Szymon MIERZWIŃSKI, MOSiR -Tomasz Wilkosz, TS Wisła Kraków 10 - 00
- Patrik SOROKA, JC Bardejov-Tomasz Wilkosz, TS Wisła Kraków 00 - 10
- Tomasz Wilkosz, TS Wisła Kraków -Mikołaj SZEJA, UKS Piętnastka 00 - 10
Results
- 1 Szymon SZULIK, Polonia Rybnik
- 2 Filip JAKUBOWSKI, AJ Rzeszów
- 3 Jan SŁOBODZAIAN, KS AS Skoczów
- 3 Paweł PLUTA, UKS Kraków
- 7 Tomasz Wilkosz, TS Wisła Kraków
12
- Miejsce Club I II III
- 1 AJ Rzeszów 6 1 1
- 2 Czarni Bytom 3 5 3
- 3 UKS Karkosz 3 1
- 7 TS Wisła Kraków 1 2 1
14
- Miejsce Club I II III
- 1 Czarni Bytom 4 4 5
- 2 AJ Rzeszów 3 1
- 3 UKS Ippon Tychy 2 2 1
- 6 TS Wisła Kraków 1 3
16
- Miejsce Club I II III
- 1 Czarni Bytom 4 3 5
- 2 KS Blękitni Tarnów 2 3
- 3 Polonia Rybnik 2
- 5 TS Wisła Kraków 1 1