Adi Adilović

Z Historia Wisły

Adil Adilović
Informacje o zawodniku
kraj Bośnia i Hercegowina
urodzony 20 lutego 1983
wzost/waga 189
pozycja bramkarz
Kariera klubowa
Sezon Drużyna Mecze Gole
NK Travnik
FK Sloboda
NK Interblock
NK Livar
W rubryce Mecze/Gole najpierw podana jest statystyka z meczów ligowych, a w nawiasie ze wszystkich meczów oficjalnych.


Testowany przez Wisłę podczas zgrupowania w Hiszpanii w styczniu 2008 r. Zagrał w meczach z FC Basel, CSKA Sofia, Interblock Ljubljana .


Kolejny bramkarz na testach
22. January 2008

Ani Djorde Pantić, ani Ivica Matas nie zdołali przekonać do siebie sztabu szkoleniowego Wisły i opuścili już zgrupowanie zespołu w Hiszpanii. Do drużyny dołączył natomiast kolejny bramkarz, który zostanie poddany testom w najbliższych dniach. Jest nim Bośniak Adi Adilović.

Adilović urodził się 20 lutego 1983 roku. Mierzący 189 cm ostatnio występował w zespole NK Livar Ivancna Gorica. Wcześniej reprezentował także barwy takich klubów jak Żeljeznicar Sarajewo, NK Travnik, Sloboda Tuzla czy NK Interblock Ljubljana.

Niewykluczone, że zawodnik otrzyma szansę występu we wtorkowym sparingu ze szwajcarskim FC Basel.

wisla.krakow.pl / wislakrakow.com (archer)


Pożegnali Adilovicia
2. March 2008, 09:33

W zeszłym tygodniu z Krakowa wyjechał Adi Adilović. Bośniacki bramkarz przez ostatni miesiąc trenował z Wisłą. Choć otrzymał już propozycję podpisania kontraktu, nie zostanie zawodnikiem Wisły.

- Klub chciał podpisać ze mną kontrakt, jednak wcześniej chcieli pozbyć się jednego z bramkarzy. Gdy to się nie udało, podjęto decyzję o rezygnacji z moich usług. Wracam do Słowenii i nadal będę zawodnikiem Interblocku - powiedział bośniacki bramkarz.

Adilović dodaje, że temat jego transferu może powrócić w lecie. - Jacek Bednarz zapowiedział, że będziemy w kontakcie. Bardzo chciałbym zostać jednak zawodnikiem Wisły. Jestem pewien, że grając w takim klubie miałbym miejsce w reprezentacji Bośni - dodał Adilović.

wislakrakow.com
(zmięty)