Alicja Szot
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 15 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Grafika:Alicja Szot.png|130px|left]] | [[Grafika:Alicja Szot.png|130px|left]] | ||
+ | [[Grafika:Alicja Szot, Olsztyn 2017.jpg|250px|right|thumb|DMP juniorek młodszych, Olsztyn 2017]] | ||
+ | [[Grafika:Drużyna TS Wisła Kraków (Eliminacje do XXIII OOM, Zabrze 14.05.2017r).jpg|250px|right|thumb|Drużyna Juniorek Młodszych i kadry trenerskiej podczas eliminacji do XXIII OOM w Zabrzu - 14.05.2017r Kadra trenerska (od lewej: [[Beata Bodzoń]], [[Maksim Kowalenko]], [[Mariusz Kulbicki]], [[Małgorzata Solarz–Kulbicka]], [[Mariola Frandofert]], [[Sławomir Kaliszewski]]. Zawodniczki (od lewej): [[Katarzyna Porąbka]], [[Maja Skalska]], [[Oliwia Bańdo]], [[Wiktoria Kulbicka]], [[Daria Kowalska]], [[Kaja Skalska]], [[Brygida Urbańska]], [[Alicja Szot]], [[Majka Majecka]].]] | ||
[[Grafika:DMP Juniorek Młodszych kl II, Zabrze 08.11.2014.jpg|250px|right|thumb| I i II drużyna TS Wisła Kraków na DMP Juniorek Młodszych (kl II), Zabrze 08.11.2014 (Od lewej stoją zawodniczki: [[Monika Kucab]], [[Wiktoria Sajduk]], [[Daria Kowalska]], [[Jagoda Pałys]], [[Kaja Skalska]], [[Oliwia Bańdo]], [[Majka Majecka]], [[Alicja Szot]], [[Patrycja Jugowiec]], [[Wiktoria Rębacz]]. Od prawej stoją trenerzy: [[Sławomir Kaliszewski]], [[Mariola Frandofert]], [[Małgorzata Solarz–Kulbicka]], [[Mariusz Kulbicki]], [[Maksim Kowalenko]], [[Beata Bodzoń]])]] | [[Grafika:DMP Juniorek Młodszych kl II, Zabrze 08.11.2014.jpg|250px|right|thumb| I i II drużyna TS Wisła Kraków na DMP Juniorek Młodszych (kl II), Zabrze 08.11.2014 (Od lewej stoją zawodniczki: [[Monika Kucab]], [[Wiktoria Sajduk]], [[Daria Kowalska]], [[Jagoda Pałys]], [[Kaja Skalska]], [[Oliwia Bańdo]], [[Majka Majecka]], [[Alicja Szot]], [[Patrycja Jugowiec]], [[Wiktoria Rębacz]]. Od prawej stoją trenerzy: [[Sławomir Kaliszewski]], [[Mariola Frandofert]], [[Małgorzata Solarz–Kulbicka]], [[Mariusz Kulbicki]], [[Maksim Kowalenko]], [[Beata Bodzoń]])]] | ||
'''Alicja Szot''' : ur. 6 lipca 2005r<br> | '''Alicja Szot''' : ur. 6 lipca 2005r<br> | ||
Linia 18: | Linia 20: | ||
'''Rok 2013:''' | '''Rok 2013:''' | ||
- | + | #Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek (do lat 8) w Krakowie | |
- | + | #*40 miejsce | |
- | + | ||
- | *40 miejsce | + | |
'''Rok 2014:''' | '''Rok 2014:''' | ||
- | + | #Drużynowy Puchar Polski w Zabrzu (klasa młodzieżowa) | |
- | + | #*IV miejsce | |
- | + | #Drużynowe Mistrzostawa Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl II) | |
- | *IV miejsce | + | #*V miejsce |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | *V miejsce | + | |
'''Rok 2015:''' | '''Rok 2015:''' | ||
- | + | #Turniej Młodości (edycja wiosenna) w Zabrzu (juniorki klasa II ) | |
- | + | #*XXVII miejsce (wielobój) | |
- | + | #*IV miejsce (równoważnia) | |
- | *XXVII miejsce (wielobój) | + | |
- | + | ||
- | *IV miejsce (równoważnia) | + | |
2.Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu | 2.Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu | ||
+ | #* XXXVI miejsce | ||
+ | #Turniej Młodości (edycja jesienna) w Krakowie (juniorki kl II) | ||
+ | #*XXXII miejsce | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Olsztynie | ||
+ | #*VII miejsce | ||
- | * | + | '''Rok 2016:''' |
+ | #Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie | ||
+ | #*47 miejsce (wielobój) | ||
+ | #Eliminacje do OOM (juniorki kl II) w Zabrzu | ||
+ | #*XX miejsce | ||
+ | #XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki kl II) w Olsztynie | ||
+ | #*XIX miejsce (wielobój) | ||
+ | #*VIII miejsce (równoważnia) | ||
+ | #Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie | ||
+ | #*XV miejsce (wielobój) | ||
- | + | '''Rok 2017:''' | |
- | + | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II elite) w Krakowie | |
- | * | + | #*XX miejsce (wielobój) |
- | + | #Eliminacje do XXIII OOM Juniorek Młodszych (kl II elite) w Zabrzu | |
- | + | #*XXVII miejsce | |
- | + | #Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II elite) w Krakowie | |
- | * | + | #*XI miejsce |
- | + | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Olsztynie (kl II elite) | |
- | + | #*IV miejsce | |
- | + | '''Rok 2018:''' | |
+ | # Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Nysie (kl II) | ||
+ | #* XXVI miejsce | ||
+ | #XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl II) | ||
+ | #*XXI miejsce (wielobój) | ||
+ | #Puchar Polski Juniorek (kl I) w Krakowie | ||
+ | #*VI miejsce (wielobój) | ||
+ | #Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w Olsztynie (kl I) | ||
+ | #*I miejsce (złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kl I) | ||
- | * | + | '''Rok 2019:''' |
+ | #Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl I) | ||
+ | #*VIII miejsce (wielobój) | ||
+ | #*VII miejsce (poręcze) | ||
+ | #*III miejsce (ćwiczenia wolne) | ||
+ | #Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Katowicach (kl. I) | ||
+ | #*XI miejsce (wielobój) | ||
+ | #*VII miejsce (poręcze) | ||
Aktualna wersja
Alicja Szot : ur. 6 lipca 2005r
Od 2011r zawodniczka sekcji gimnastycznej TS Wisła, trenuje pod kierunkiem Beaty Bodzoń i Maksa Kowalenko.
Sukcesy:
Rok 2013:
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek (do lat 8) w Krakowie
- 40 miejsce
Rok 2014:
- Drużynowy Puchar Polski w Zabrzu (klasa młodzieżowa)
- IV miejsce
- Drużynowe Mistrzostawa Polski Juniorek Młodszych w Zabrzu (kl II)
- V miejsce
Rok 2015:
- Turniej Młodości (edycja wiosenna) w Zabrzu (juniorki klasa II )
- XXVII miejsce (wielobój)
- IV miejsce (równoważnia)
2.Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Zabrzu
- XXXVI miejsce
- Turniej Młodości (edycja jesienna) w Krakowie (juniorki kl II)
- XXXII miejsce
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych (kl II) w Olsztynie
- VII miejsce
Rok 2016:
- Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie
- 47 miejsce (wielobój)
- Eliminacje do OOM (juniorki kl II) w Zabrzu
- XX miejsce
- XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki kl II) w Olsztynie
- XIX miejsce (wielobój)
- VIII miejsce (równoważnia)
- Zawody Kontorlne Juniorek do lat 11 (juniorki kl II) w Krakowie
- XV miejsce (wielobój)
Rok 2017:
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II elite) w Krakowie
- XX miejsce (wielobój)
- Eliminacje do XXIII OOM Juniorek Młodszych (kl II elite) w Zabrzu
- XXVII miejsce
- Puchar Polski Juniorek Młodszych (kl II elite) w Krakowie
- XI miejsce
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Olsztynie (kl II elite)
- IV miejsce
Rok 2018:
- Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Nysie (kl II)
- XXVI miejsce
- XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zabrzu (kl II)
- XXI miejsce (wielobój)
- Puchar Polski Juniorek (kl I) w Krakowie
- VI miejsce (wielobój)
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w Olsztynie (kl I)
- I miejsce (złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kl I)
Rok 2019:
- Puchar Polski Juniorek w Nysie (kl I)
- VIII miejsce (wielobój)
- VII miejsce (poręcze)
- III miejsce (ćwiczenia wolne)
- Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Katowicach (kl. I)
- XI miejsce (wielobój)
- VII miejsce (poręcze)