II liga 2021/2022 (siatkówka kobiet)
Z Historia Wisły
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | II liga (Seniorki) | II liga Małopolska | Mecze Towarzyskie, Sparingi | ||||||||
Młodziczki | Kadetki | Juniorki | |||||||||
Kadra | Zarząd | Statystyki | Spis Sezonów |
II liga Kobiet PZPS, grupa 4
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2021.10.02 | wyjazd | SAN-Pajda Jarosław II | 3:2 |
2. | 2021.10.09 | dom | STS Sandecja Nowy Sącz | 3:2 |
3. | 2021.10.16 | wyjazd | CKiS Maraton Krzeszowice | 3:1 |
4. | 2021.10.23 | wyjazd | KS Marba Sędziszów Małopolski | 0:3 |
5. | 2021.10.30 | dom | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | 3:2 |
6. | 2021.10.25 | dom | SMS PZPS Szczyrk II | 3:1 |
7. | 2021.11.13 | dom | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 0:3 |
8. | 2021.11.20 | wyjazd | Silesia Volley Mysłowice | 2:3 |
9. | 2021.11.27 | dom | Inex MUKS Poprad Stary Sącz | 0:3 |
10. | 2021.12.04 | dom | SAN-Pajda Jarosław II | 3:2 |
11. | 2021.12.11 | wyjazd | STS Sandecja Nowy Sącz | 3:1 |
12. | 2021.12.16 | dom | CKiS Maraton Krzeszowice | 3:1 |
13. | 2022.01.08 | dom | KS Marba Sędziszów Małopolski | 0:3 |
14. | 2022.02.05 | wyjazd | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | 1:3 |
15. | 2022.01.22 | wyjazd | SMS PZPS Szczyrk II | 0:3 |
16. | 2022.01.29 | wyjazd | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 0:3 |
17. | 2022.02.12 | dom | Silesia Volley Mysłowice | 0:3 |
18. | 2022.02.26 | wyjazd | Inex MUKS Poprad Stary Sącz | 3:1 |
Klasyfikacja po rundzie zasadniczej, Grupa 4
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | sety | małe pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Silesia Volley | 18 | 46 | 16 | 2 | 52:18 | 1623:1301 |
2. | Sędziszów Małop. | 18 | 43 | 15 | 3 | 47:16 | 1437:1241 |
3. | TKS Tomasovia | 18 | 40 | 13 | 5 | 44:20 | 1477:1224 |
4. | SMS PZPS Szczyrk II | 18 | 26 | 10 | 8 | 35:37 | 1501:1583 |
5. | TS Wisła Kraków | 18 | 24 | 9 | 9 | 30:40 | 1467:1535 |
6. | KSZO Ostrowiec | 18 | 22 | 6 | 12 | 31:39 | 1532:1507 |
7. | Poprad Stary Sącz | 18 | 21 | 7 | 11 | 30:39 | 1450:1512 |
8. | Maraton Krzeszowice | 18 | 19 | 7 | 11 | 29:40 | 1437:1544 |
9. | SAN-Pajda Jarosław | 18 | 19 | 4 | 14 | 29:47 | 1514:1681 |
10. | Sandecja N. Sącz | 18 | 10 | 3 | 15 | 17:48 | 1191:1501 |
1-2 miejsce - Play-offy półfinały.
10 miejsce - Spadek.