Kamil Kozik
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→Sezon 2018/2019) |
|||
(Nie pokazano 11 wersji pośrednich.) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
==Sezon 2011/2012== | ==Sezon 2011/2012== | ||
- | + | zawodnik drużyny U-7 | |
- | *[[2012.02.05 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego, Tarnów]] | + | zawodnik drużyny U-8 (Żaki Młodsze) |
- | + | *2. miejsce - [[2012.02.05 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego, Tarnów]] | |
**debiut w drużynie rocznika 2004 | **debiut w drużynie rocznika 2004 | ||
- | *[[2012.02.11 Turniej Piłki Nożnej D&R Cup 2012, Oświęcim]] | + | *1. miejsce - [[2012.02.11 Turniej Piłki Nożnej D&R Cup 2012, Oświęcim]] |
- | * | + | *2. miejsce - [[2012.05.05 II Międzynarodowy DAP FOOTBALL FESTIWAL 2012, Pustynia k.Dębicy]] |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
==Sezon 2012/2013== | ==Sezon 2012/2013== | ||
- | + | zawodnik drużyny U-8 (Żaki Młodsze)<br> | |
+ | zawodnik drużyny U-9 (Żaki Starsze) | ||
+ | *1. miejsce - [[Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2004. Liga Żaków 2012/2013|Małopolska Liga Żaków 2012/2013]] | ||
+ | *6. miejsce - [[Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2004. Halowe Mistrzostwa Krakowa 2012/2013|Halowe Mistrzostwa Krakowa 2012/2013]] | ||
+ | *10. miejsce - [[2013.03.08-10 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej BENIAMINEK CUP 2013, Starogard Gdański]] | ||
+ | |||
==Sezon 2013/2014== | ==Sezon 2013/2014== | ||
- | + | zawodnik drużyny U-9 (Żaki Starsze) | |
- | [[2013.12.07 Rodło Masista Cup 2013, Opole]] | + | *4. miejsce - [[2013.12.07 Rodło Masista Cup 2013, Opole]] |
- | * | + | *2. miejsce - [[2013.12.14 Turniej Masista CUP 2013, Bytom ]] |
- | [[2013.12.14 Turniej Masista CUP 2013, Bytom ]] | + | |
- | + | ||
*Najlepszy zawodnik turnieju | *Najlepszy zawodnik turnieju | ||
- | [[2014.01.19 Turniej o Puchar Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice]] | + | *1. miejsce - [[2014.01.19 Turniej o Puchar Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice]] |
- | + | ||
*Król strzelców | *Król strzelców | ||
- | [[2014.03.22 Turniej Piłki Nożnej r. 2005, Kościelec]] | + | *2. miejsce - [[2014.03.22 Turniej Piłki Nożnej r. 2005, Kościelec]] |
- | * | + | *1. miejsce - [[Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2005 (piłka nożna). Mistrzostwa Krakowa Żaków 2014|Mistrzostwa Krakowa Żaków 2014]] |
- | [[Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2005 (piłka nożna). Mistrzostwa Krakowa Żaków 2014|Mistrzostwa Krakowa Żaków 2014]] | + | *3. miejsce - [[Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2005 (piłka nożna). Halowa Liga Żaków 2014|Halowa Liga Żaków 2014]] |
- | * | + | |
- | [[Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2005 (piłka nożna). Halowa Liga Żaków 2014|Halowa Liga Żaków 2014]] | + | |
- | + | ||
==Sezon 2014/2015== | ==Sezon 2014/2015== | ||
- | + | zawodnik drużyny U-10 (Orliki Młodsze) | |
- | [[2015.06.13 Turniej Jerzy Dudek Tauron Cup 2015, Nowa Huta]] | + | *[[2015.06.13 Turniej Jerzy Dudek Tauron Cup 2015, Nowa Huta]] |
- | *Najlepszy zawodnik turnieju | + | **Najlepszy zawodnik turnieju |
==Sezon 2015/2016== | ==Sezon 2015/2016== | ||
- | + | zawodnik drużyny U-11 (Orliki) | |
- | [[2015.09.06 Turniej Piłkarski Beniaminek Krosno Cup 2015]] | + | *4. miejsce - [[2015.09.06 Turniej Piłkarski Beniaminek Krosno Cup 2015]] |
- | * | + | *3. miejsce - [[2015.09.19 Turniej "Piłkarskie Talenty - Rybnik 2015"]] |
- | [[2015.09.19 Turniej "Piłkarskie Talenty - Rybnik 2015"]] | + | *3. miejsce - [[2015.12.20 Turniej YesSport, Kraków]] |
- | *3. miejsce | + | *4. miejsce - [[2016.03.19 Turniej o Puchar Wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Doroty Chilik, Krosno]] |
- | [[2015.12.20 Turniej YesSport, Kraków]] | + | *1. miejsce - [[2016.05.28-29 XII Międzynarodowy Turniej Piłkarski Jasło 2016]] |
- | * | + | *2. miejsce - [[2016.06.18 Rodło Stegu Cup 2016, Opole]] |
- | [[2016.03.19 Turniej o Puchar Wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Doroty Chilik, Krosno]] | + | |
- | * | + | |
- | [[2016.05.28-29 XII Międzynarodowy Turniej Piłkarski Jasło 2016]] | + | |
- | * | + | |
- | [[2016.06.18 Rodło Stegu Cup 2016, Opole]] | + | |
- | + | ||
==Sezon 2016/2017== | ==Sezon 2016/2017== | ||
- | + | zawodnik drużyny U-12 (Młodzicy) | |
- | + | *1. miejsce - [[2017.03.04-05 Uhlsport Cup, Skotniki]] | |
+ | *7. miejsce - [[2017.04.29-30 Duńczyk Cup, Lublin]] | ||
+ | *6. miejsce - [[2017.05.20-21 Turniej o "Puchar Hrabiny Zofii", Krzeszowice]] | ||
+ | ==Sezon 2017/2018== | ||
+ | zawodnik drużyny U-13 (Młodzicy) | ||
+ | *2. miejsce - [[Akademia Piłkarska Wisła Kraków. Rocznik 2005. Małopolska Liga Młodzików 2017/2018|Małopolska Liga Młodzików 2017/2018 - 1. Liga]] | ||
+ | *2. miejsce - [[2017.09.26-27 Turniej Piłki Nożnej U13, Ostrawa]] | ||
+ | *13. miejsce - [[2018.05.19-20 15. Internationales U14 Pfingstturnier, Hannover]] | ||
+ | ==Sezon 2018/2019== | ||
+ | zawodnik [[:Grafika:Rocznik 2005 w sezonie 2018-2019.jpg|drużyny U-14]] (Trampkarze) | ||
Aktualna wersja
Kamil Kozik (ur. 4 maja 2005 r.) - zawodnik Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, rocznik 2005 i 2004.
Spis treści |
Sezon 2011/2012
zawodnik drużyny U-7 zawodnik drużyny U-8 (Żaki Młodsze)
- 2. miejsce - 2012.02.05 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego, Tarnów
- debiut w drużynie rocznika 2004
- 1. miejsce - 2012.02.11 Turniej Piłki Nożnej D&R Cup 2012, Oświęcim
- 2. miejsce - 2012.05.05 II Międzynarodowy DAP FOOTBALL FESTIWAL 2012, Pustynia k.Dębicy
Sezon 2012/2013
zawodnik drużyny U-8 (Żaki Młodsze)
zawodnik drużyny U-9 (Żaki Starsze)
- 1. miejsce - Małopolska Liga Żaków 2012/2013
- 6. miejsce - Halowe Mistrzostwa Krakowa 2012/2013
- 10. miejsce - 2013.03.08-10 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej BENIAMINEK CUP 2013, Starogard Gdański
Sezon 2013/2014
zawodnik drużyny U-9 (Żaki Starsze)
- 4. miejsce - 2013.12.07 Rodło Masista Cup 2013, Opole
- 2. miejsce - 2013.12.14 Turniej Masista CUP 2013, Bytom
- Najlepszy zawodnik turnieju
- 1. miejsce - 2014.01.19 Turniej o Puchar Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice
- Król strzelców
- 2. miejsce - 2014.03.22 Turniej Piłki Nożnej r. 2005, Kościelec
- 1. miejsce - Mistrzostwa Krakowa Żaków 2014
- 3. miejsce - Halowa Liga Żaków 2014
Sezon 2014/2015
zawodnik drużyny U-10 (Orliki Młodsze)
- 2015.06.13 Turniej Jerzy Dudek Tauron Cup 2015, Nowa Huta
- Najlepszy zawodnik turnieju
Sezon 2015/2016
zawodnik drużyny U-11 (Orliki)
- 4. miejsce - 2015.09.06 Turniej Piłkarski Beniaminek Krosno Cup 2015
- 3. miejsce - 2015.09.19 Turniej "Piłkarskie Talenty - Rybnik 2015"
- 3. miejsce - 2015.12.20 Turniej YesSport, Kraków
- 4. miejsce - 2016.03.19 Turniej o Puchar Wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Doroty Chilik, Krosno
- 1. miejsce - 2016.05.28-29 XII Międzynarodowy Turniej Piłkarski Jasło 2016
- 2. miejsce - 2016.06.18 Rodło Stegu Cup 2016, Opole
Sezon 2016/2017
zawodnik drużyny U-12 (Młodzicy)
- 1. miejsce - 2017.03.04-05 Uhlsport Cup, Skotniki
- 7. miejsce - 2017.04.29-30 Duńczyk Cup, Lublin
- 6. miejsce - 2017.05.20-21 Turniej o "Puchar Hrabiny Zofii", Krzeszowice
Sezon 2017/2018
zawodnik drużyny U-13 (Młodzicy)
- 2. miejsce - Małopolska Liga Młodzików 2017/2018 - 1. Liga
- 2. miejsce - 2017.09.26-27 Turniej Piłki Nożnej U13, Ostrawa
- 13. miejsce - 2018.05.19-20 15. Internationales U14 Pfingstturnier, Hannover
Sezon 2018/2019
zawodnik drużyny U-14 (Trampkarze)