Krakowska Liga Oldbojów 2019 (Old Boye - piłka nożna)
Z Historia Wisły
Linia 45: | Linia 45: | ||
<br>[[2019.10.14 Wisła Kraków - Hutnik Kraków 4:2]] | <br>[[2019.10.14 Wisła Kraków - Hutnik Kraków 4:2]] | ||
+ | |||
+ | '''Mistrzem I ligi oldbojów została Wisła Kraków, wicemistrzem Hutnik Kraków, a brązowe medale zgarnęli gracze Dąbskiego. <br>Do II ligi spadły Prądniczanka i Wanda, a awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wywalczyły Prokocim i Armatura.''' | ||
+ | |||
[[Kategoria: Krakowska Liga Oldbojów 2019 (Old Boye - piłka nożna)]] | [[Kategoria: Krakowska Liga Oldbojów 2019 (Old Boye - piłka nożna)]] |
Wersja z dnia 20:17, 19 paź 2019
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | Krakowska Halowa Liga Oldbojów | Krakowska Liga Oldbojów | Mecze towarzyskie | ||||||||
Puchar Polski | |||||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
Krakowska Liga Oldbojów 2019
Cracovia gra na boisku przy ul. Wielickiej w Krakowie.
Wisła Kraków swoje mecze gra na boisku K.S. Zwierzyniecki.
Prądniczanka Kraków na wiosnę gra wszystkie mecze na wyjeździe, a na jesień u siebie.
2019.08.30 Wisła Kraków - Orzeł Piaski Wielkie 4:0
2019.05.06 Wisła Kraków - Opatkowianka Opatkowice 6:1
2019.05.13 Garbarnia Kraków - Wisła Kraków 2:0
2019.05.20 Wisła Kraków - Dąbski Kraków 7:3
2019.05.27 Wisła Kraków - Prądniczanka Kraków 3:0 v.o.
2019.06.03 Wanda Kraków - Wisła Kraków 2:2
2019.06.10 Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0:3
2019.06.17 Grębałowianka Kraków - Wisła Kraków 2:4
2019.06.24 Hutnik Kraków - Wisła Kraków 0:1
2019.08.19 Orzeł Piaski Wielkie - Wisła Kraków 0:4
2019.08.26 Opatkowianka Opatkowice - Wisła Kraków 1:6
2019.09.02 Wisła Kraków - Garbarnia Kraków 1:0
2019.09.09 Dąbski Kraków - Wisła Kraków 2:3
2019.09.16 Prądniczanka Kraków - Wisła Kraków 2:3
2019.09.23 Wisła Kraków - Wanda Kraków 12:1
2019.09.30 Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:1
2019.10.07 Wisła Kraków - Grębałowianka Kraków 3:1
2019.10.14 Wisła Kraków - Hutnik Kraków 4:2
Mistrzem I ligi oldbojów została Wisła Kraków, wicemistrzem Hutnik Kraków, a brązowe medale zgarnęli gracze Dąbskiego.
Do II ligi spadły Prądniczanka i Wanda, a awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wywalczyły Prokocim i Armatura.