Z Historia Wisły
- Ranking PZSS na 2010 rok
- Karabin pneumatyczny - mężczyźni
- 1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 101
- 2. KOMOLKA Damian ŚLĄSK Wrocław = 89
- 3. ŁUKASZYK Rafał ZAWISZA Bydgoszcz = 71
- 7. Marcin Królikowski TS Wisła: = 39
- 16. Mateusz Cygan TS Wisła: = 5
- Karabin pneumtyczny - juniorzy
- 1. Bartnik Tomasz Legia Warszawa = 158
- 2. Rąbalski Sebastian Tarcza Goleniów = 115
- 3. Czerwiński Daniel Zawisza Bydgoszcz = 100
- 12. Mateusz Cygan TS Wisła: 42
- Karabin pneumatyczny - juniorki
- 1. Rędzia Julita Legia Warszawa = 112
- 2. Wrońska Paula Lider Lębork = 105
- 3. Iwaszuk Żaneta Kaliber Białystok = 95
- 5. 6. Paulina Binias TS Wisła: 6
- Karabin pneumatyczny - juniorzy młodsi
- 1. Skotnicki Karol FLOTA Gdynia = 88
- 2. Kiełbasa Mateusz Górnik Katowice = 76
- 3. Kosior Jacek Znicz Międzyrzec Podlaski = 75
- 3. 7. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 12
- Karabin dowolny 3x40 - juniorzy
- 1. Bartnik Tomasz Legia Warszawa = 124
- 2. Rąbalski Sebastian Tarcza Goleniów = 66
- 3. Pietruk Paweł Kaliber Białystok = 58
- 8. Mateusz Cygan TS Wisła: 3
- Karabin sportowy 3x20 juniorzy mł.
- 1. Filipczak Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 110
- 2. Kosior Jacek Znicz Międzyrzec Podlaski = 89
- 3. Skotnicki Karol FLOTA Gdynia = 64
- 24. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 1
- Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni
- 1. MIGAŁA Dawid GRUNWALD Poznań = 132
- 2. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 91
- 3. POLISZUK Zbigniew DRAGON LOK Chełm = 83
- 17. Marcin Królikowski TS Wisła: 19
- Karabin sportowy 60 strz. leżąc - kobiety
- 1. NOWAKOWSKA Joanna ZAWISZA Bydgoszcz = 167
- 2. ZIAJA Alicja AZS Częstochowa = 115
- 3. BOGACKA Sylwia GWARDIA Zielona Góra = 92
- 3. 7. Anna Szymczak TS Wisła: 5
- Karabin dowolny 60 strz. leżąc - juniorzy
- 1. Czerwiński Daniel Zawisza Bydgoszcz = 121
- 2. Rąbalski Sebastian Tarcza Goleniów = 116
- 3. Jasiecki Bartosz Zawisza Bydgoszcz = 113
- 24. Mateusz Cygan TS Wisła: 5
- Karabin sportowy 60 strz. leżąc - juniorzy młodsi
- 1. Stefanowicz Maciej ZAWISZA Bydgoszcz = 55
- 2. Górski Mateusz LIDER Lębork = 53
- 3. Kosior Jacek Znicz Międzyrzec Podlaski = 51
- 4. Krzysztof Gajkowski TS Wisła: 50
- Pistolet pneumatyczny - mężczyźni
- 1. KNAPIK WOJCIECH ZAWISZA Bydgoszcz = 124
- 2. MIKOŁAJCZYK Adam ŚLĄSK Wrocław = 98
- 3. KRZYSZTOŃ MARCELI VETRIM Opole = 93
- 22. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 12
- 27. Szymon Polaszczyk TS Wisła: 11
- Pistolet pneumatyczny - kobiety
- Pistolet pneumatyczny 40 - juniorki
- 1. BASZEŃ KAROLINA Hamer Kozienice = 118
- 2. LUTOWSKA MARIKA ZAWISZA Bydgoszcz 7 = 6
- 3. TOMALA JOANNA PROMIEŃ Bochnia = 69
- 17. Maja Niećwieja TS Wisła: 17
- Pistolet pneumatyczny 40 -juniorki młodsze
- 1. TOMALA JOANNA PROMIEŃ Bochnia = 79
- 2. BREŚ KLAUDIA ZAWISZA Bydgoszcz = 72
- 3. BARSZCZAK MARTA UKS G8-Bielany = 53
- 17. Dominika Szwalec TS Wisła: 9
- Pistolet sportowy - kobiety
- Pistolet sportowy 30+30 - juniorki
- 1. DUBICKA KATARZYNA GWARDIA Zielona Góra = 87
- 2. SIENKIEWICZ JUSTYNA KALIBER Białystok = 28
- 3. FALASA Anita WAWEL-Kraków 1 = 2
- 7. Dominika Mędrala TS WISŁA: 8
- Pistolet sportowy 30+30 -juniorki młodsze
- 1. KOCIĘDA EWELINA LESNA LESZNO = 81
- 2. BARTOSZ DOMINIKA LESNA LESZNO = 70
- 3. MARCINIEC Aneta GWARDIA-Zielona Góra = 58
- 13. Dominika Szwalec TS WISŁA: 8
- Pistolet dowolny - mężczyźni
- 1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 102
- 2. MIKOŁAJCZYK Adam ŚLĄSK Wrocław = 85
- 3. KRZYSZTOŃ MARCELI VETRIM Opole = 83
- 13. Łukasz Prokopiuk TS Wisła: 12