Sekcja strzelecka 1990
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 4: | Linia 4: | ||
[[Grafika:Gazeta Krakowska 1990-03-19.JPG|thumb|right|250px]] | [[Grafika:Gazeta Krakowska 1990-03-19.JPG|thumb|right|250px]] | ||
+ | |||
+ | *'''Wyniki.''' | ||
*'''1990.02.22-03.03 Mistrzostwa Europy w strzelaniach z broni pneumatycznej. Arnhem.''' | *'''1990.02.22-03.03 Mistrzostwa Europy w strzelaniach z broni pneumatycznej. Arnhem.''' | ||
- | ** | + | **pd 60: 1. [[Jerzy Pietrzak]] 685,8 (100,8) |
+ | |||
+ | *'''Puchar Świata.''' | ||
+ | **[[Jerzy Pietrzak]] uczestniczył w zawodach w Monachium i Zurychu. | ||
+ | |||
+ | *'''Mistrzostwa Polski seniorów.''' | ||
+ | **Pd 60: 1. [[Jerzy Pietrzak]]. | ||
+ | **Ps 30+30: 2. [[Dorota Kaczmarek]]. | ||
+ | **Pd 60: 7. [[Tadeusz Jurczyński]]. | ||
+ | |||
+ | *'''Finał XVII OSM.''' | ||
+ | **Kpn 40: 1. lub 2. [[Rafał Sumara]]. | ||
+ | **Kbks 3x20: 3. [[Marcin Bałaga]]. | ||
+ | |||
+ | *'''Puchar Polski.''' | ||
+ | **6. miejsce Wisły w klasyfikacji ogólnej. | ||
+ | **2. miejsce Wisły w klasyfikacji pistoletowej. | ||
+ | **9. miejsce Wisły w klasyfikacji karabinowej. | ||
+ | |||
+ | *'''Mistrzostwa GPS MSW juniorów.''' | ||
+ | **Kpn 40: 1. [[Rafał Sumara]]. | ||
+ | |||
+ | *'''Rekordy Polski:''' | ||
+ | **Ppn 60: [[Jerzy Pietrzak]] 585+100,8 pkt. + zespołowo w ppn 60. | ||
+ | |||
+ | *'''Mistrzostwa okręgowe seniorów.''' | ||
+ | **Psz: 1. [[Janusz Paweł]]. | ||
+ | **Pd 60: 1. [[Tadeusz Jurczyński]]. | ||
+ | **Ppn: 1. [[Tadeusz Jurczyński]]. | ||
+ | **Psz: 1. [[Bogusław Kisielnicki]]. | ||
+ | **Psp: 1. [[Dorota Kaczmarek]]. | ||
+ | **Ppn: 1. [[Iwona Orska]]. | ||
+ | **Ppn: 1. [[Krzysztof Machaj]]. | ||
+ | **Psp: 1. [[Andrzej Zadęcki]]. | ||
+ | **Ps: 1. [[Szymon Polaszczyk]]. | ||
+ | **Ppn: 1. [[Szymon Polaszczyk]]. | ||
+ | **Ppn: 1. [[Małgorzata Malik]]. | ||
+ | **Psp: 1. [[Małgorzata Malik]]. | ||
+ | **Psp: 1. [[Tomasz Federyszyn]]. | ||
+ | **Kpn 40: 1. [[Anna Księżyc]]. | ||
+ | **Ppn: 1. [[Rafał Sumara]]. | ||
+ | **Kbks 3x20: 1. [[Rafał Sumara]]. | ||
+ | **Kbks 3x40: 1. [[Dariusz Krzyształowski]]. | ||
+ | **Ppn: 2. [[Marian Ożóg]]. | ||
+ | **Psp: 2. [[Iwona Orska]]. | ||
+ | **Pd: 2. [[Krzysztof Machaj]]. | ||
+ | **Psp: 2. [[Andrzej Zadęcki]]. | ||
+ | **Pd: 2. [[Mirosław Halastra]]. | ||
+ | **Ppn: 2. [[Mirosław Halastra]]. | ||
+ | **Pd: 2. [[Szymon Polaszczyk]]. | ||
+ | **Ppn 40: 2. [[Anna Federyszyn]]. | ||
+ | **Kpn 40: 2. [[Anna Chochorek]]. | ||
+ | **Kpn 40: 2. [[Krzysztofr Starzak]]. | ||
+ | **Kpn 40: 2. [[Marcin Bałaga]]. | ||
+ | **Kst 60 l: 2. [[Marcin Bałaga]]. | ||
+ | **Kdw 60 l: 2. [[Stanisław Grzesik]]. | ||
+ | **Ppn: 3. [[Janusz Paweł]]. | ||
+ | **Pd: 3. [[Marian Ożóg]]. | ||
+ | **Psp: 3. [[Krzysztof Machaj]]. | ||
+ | **Ppn 40: 3. [[Tomasz Federyszyn]]. 2x | ||
+ | **Psp: 3. [[Mirosław Halastra]]. | ||
+ | **Psp: 3. [[Anna Federyszyn]]. | ||
+ | **Ppn 40: 3. [[Anna Widzinowska]]. | ||
+ | **Kst 60 l: 3. [[Anna Księżyc]]. | ||
+ | |||
Wersja z dnia 13:19, 16 sie 2014
- Wyniki.
- 1990.02.22-03.03 Mistrzostwa Europy w strzelaniach z broni pneumatycznej. Arnhem.
- pd 60: 1. Jerzy Pietrzak 685,8 (100,8)
- Puchar Świata.
- Jerzy Pietrzak uczestniczył w zawodach w Monachium i Zurychu.
- Mistrzostwa Polski seniorów.
- Pd 60: 1. Jerzy Pietrzak.
- Ps 30+30: 2. Dorota Kaczmarek.
- Pd 60: 7. Tadeusz Jurczyński.
- Finał XVII OSM.
- Kpn 40: 1. lub 2. Rafał Sumara.
- Kbks 3x20: 3. Marcin Bałaga.
- Puchar Polski.
- 6. miejsce Wisły w klasyfikacji ogólnej.
- 2. miejsce Wisły w klasyfikacji pistoletowej.
- 9. miejsce Wisły w klasyfikacji karabinowej.
- Mistrzostwa GPS MSW juniorów.
- Kpn 40: 1. Rafał Sumara.
- Rekordy Polski:
- Ppn 60: Jerzy Pietrzak 585+100,8 pkt. + zespołowo w ppn 60.
- Mistrzostwa okręgowe seniorów.
- Psz: 1. Janusz Paweł.
- Pd 60: 1. Tadeusz Jurczyński.
- Ppn: 1. Tadeusz Jurczyński.
- Psz: 1. Bogusław Kisielnicki.
- Psp: 1. Dorota Kaczmarek.
- Ppn: 1. Iwona Orska.
- Ppn: 1. Krzysztof Machaj.
- Psp: 1. Andrzej Zadęcki.
- Ps: 1. Szymon Polaszczyk.
- Ppn: 1. Szymon Polaszczyk.
- Ppn: 1. Małgorzata Malik.
- Psp: 1. Małgorzata Malik.
- Psp: 1. Tomasz Federyszyn.
- Kpn 40: 1. Anna Księżyc.
- Ppn: 1. Rafał Sumara.
- Kbks 3x20: 1. Rafał Sumara.
- Kbks 3x40: 1. Dariusz Krzyształowski.
- Ppn: 2. Marian Ożóg.
- Psp: 2. Iwona Orska.
- Pd: 2. Krzysztof Machaj.
- Psp: 2. Andrzej Zadęcki.
- Pd: 2. Mirosław Halastra.
- Ppn: 2. Mirosław Halastra.
- Pd: 2. Szymon Polaszczyk.
- Ppn 40: 2. Anna Federyszyn.
- Kpn 40: 2. Anna Chochorek.
- Kpn 40: 2. Krzysztofr Starzak.
- Kpn 40: 2. Marcin Bałaga.
- Kst 60 l: 2. Marcin Bałaga.
- Kdw 60 l: 2. Stanisław Grzesik.
- Ppn: 3. Janusz Paweł.
- Pd: 3. Marian Ożóg.
- Psp: 3. Krzysztof Machaj.
- Ppn 40: 3. Tomasz Federyszyn. 2x
- Psp: 3. Mirosław Halastra.
- Psp: 3. Anna Federyszyn.
- Ppn 40: 3. Anna Widzinowska.
- Kst 60 l: 3. Anna Księżyc.
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |