|
|
(Nie pokazano 5 wersji pośrednich.) |
Linia 5: |
Linia 5: |
| | | |
| ==Kronika sportowa== | | ==Kronika sportowa== |
| + | ===Krajowe i międzynarodowe zawody strzeleckie w ujęciu chronologicznym=== |
| + | *[[2007.01.07 Zawody III Rundy Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej. Paczółtowice]] |
| + | *[[2007.01.14? Zawody w broni pneumatycznej. Pilzno]] |
| + | *[[2007.01.14 „I ZAWODY ZIMOWE” KKS „ARSENAŁ”. Kraków]] |
| + | *[[2007.01.20 Zimowy Turniej Wawelu. Runda I]] |
| + | *[[2007.01.21 Zawody IV Rundy Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej. Paczółtowice]] |
| + | *[[2007.02.02? Puchar Świata w strzelectwie sportowym. Monachium]] |
| + | *[[2007.02.04 Zawody V Rundy Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej. Paczółtowice]] |
| + | *[[2007.02.08 Zawody Strzeleckie Kadetów. Kraków]] |
| + | *[[2007.02.10 Turniej Otwarty]] |
| + | *[[2007.02.15-18 Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych. Wrocław]] |
| + | *[[2007.02.18 Zimowe Zawody Strzeleckie Grupy Powszechnej. Paczółtowice]] |
| + | *[[2007.03.10 Turniej Otwarty MZSS. Zawody korespondencyjne]] |
| + | *[[2007.03.11 „III ZAWODY ZIMOWE” KKS „ARSENAŁ”. Kraków]] |
| + | *[[2007.03.11-18 Strzeleckie Mistrzostwa Europy. Deauville]] |
| + | *[[2007.03.25 GRAND PRIX KRAKOWA. Kraków - Pasternik]] |
| + | *[[2007.03.25 IV Memoriał Olimpijski w strzelectwie sportowym im. ppłk Franciszka Brożka. Kraków]] |
| + | *[[2007.04.14 WIOSENNY TURNIEJ. RUNDA I. Kraków - Pasternik]] |
| + | *[[2007.04.15 „PUCHAR WIOSNY” KKS „ARSENAŁ”. Kraków]] |
| + | *[[2007.04.29 Otwarcie sezonu MZSS. Kraków]] |
| + | *[[2007.04.28-29 Otwarcie sezonu MZSS]] |
| + | *[[2007.05.06? I eliminacja Pucharu Polski w broni pneumatycznej i kulowej. Wrocław]] |
| + | *[[2007.05.12 Powszechne Zawody Strzeleckie „ O PUCHARY BRACTWA KURKOWEGO”. Kraków]] |
| + | *[[2007.05.12-13 Otwarty MZSS. Kraków]] |
| + | *[[2007.05.13 PUCHAR WKS WAWEL]] |
| + | *[[2007.05.19-20 II Runda Pucharu Polski - Grupy Powszechnej. Kraków]] |
| + | *[[2007.05.26 Mistrzostwa KKS „Arsenał”. Kraków]] |
| + | *[[2007.05.27 Puchar TS Wisła. Pasternik]] |
| + | *[[2007.05.31-06.03 ZŁOTY MUSZKIET, ZŁOTA KRÓCICA w strzelectwie sportowym. Starachowice]] |
| + | *[[2007.06.03 Mistrzostwa KS ZO LOK w strzelaniach z broni kulowej. Kraków]] |
| + | *[[2007.06.08-10 Mistrzostwa MZSS w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2007.06.08-10 Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów młodszych - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2007.06.10 LETNIE ZAWODY STRZELECKIE. Paczółtowice]] |
| + | *[[2007.06.15-17 Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2007.06.24 Puchar prezesa KKS „Arsenał”. Kraków]] |
| + | *[[2007.07.01? Strzeleckie Mistrzostwa Polski juniorów w broni pneumatycznej i kulowej. Wrocław]] |
| + | *[[2007.07.01 WIOSENNY TURNIEJ. RUNDA III]] |
| + | *[[2007.07.05 Zawody strzeleckie kadetów. Kraków]] |
| + | *[[2007.07.15 I TURNIEJ WAKACYJNY KKS „ARSENAŁ”. Kraków]] |
| + | *[[2007.07.?? Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym i sweecie. Zielona Góra, Wrocław]] |
| + | *[[2007.08.26 „II TURNIEJ WAKACYJNY” KKS „ARSENAŁ”. Kraków]] |
| + | *[[2007.09.02 Puchar kierownika sekcji strzeleckiej TS WISŁA. Kraków]] |
| + | *[[2007.09.08 Powszechne Zawody Strzeleckie „ O PUCHARY BRACTWA KURKOWEGO”. Kraków]] |
| + | *[[2007.09.09 „Czarnoprochowe Mistrzostwa Krakowa”]] |
| + | *[[2007.09.13-16 II Mistrzostwa Polski weteranów w strzelaniu sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2007.09.21-23 Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów i seniorów w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2007.09.28-30 Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2007.09.27-30 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2007.09.?? Finał Pucharu Polski w broni pneumatycznej i kulowej. Zielona Góra]] |
| + | *[[2007.10.06-07 Turniej Strzelecki „ZAKOŃCZENIE SEZONU 2007” w strzelaniach z broni kulowej. Kraków]] |
| + | *[[2007.10.13 Mistrzostwa Krakowa w pistolecie. Kraków]] |
| + | *[[2007.10.14 PUCHAR JESIENI KKS „Arsenał”. Kraków]] |
| + | *[[2007.10.25 Zawody Strzeleckie. Kadeci. Kraków]] |
| + | *[[2007.11.03 VI Miedzywojewódzki Puchar Niepodległosci Im. gen. bryg. W. Maryanskiego. Kraków]] |
| + | *[[2007.11.04 Zawody Strzeleckie "Rozpoczęcie Sezonu" Grupy Powszechnej, Paczółtowice]] |
| + | *[[2007.11.? I Zawody klasyfikacyjne strzelców do kadry na nadchodzący sezon, Wrocław]] |
| + | *[[2007.11.11 „TURNIEJ OTWARTY” KKS „ARSENAŁ”. Kraków]] |
| + | *[[2007.11.18 Zawody o Puchar "KALIBRA" Grupy Powszechnej, Paczółtowice]] |
| + | *[[2007.11.24 Mistrzostwa WKS WAWEL w strzelaniu z pistoletu]] |
| + | *[[2007.12.08 Zimowe Mistrzostwa Krakowa w strzelaniu z pistoletu]] |
| + | *[[2007.12. Zawody klasyfikacyjne strzelców = Polish Open Kaliber 2007. Białystok]] |
| + | *[[2007.12.13 "ŚWIĄTECZNE" zawody strzeleckie kadetów. Kraków]] |
| + | *[[2007.12.15-16 Mistrzostwa MZSS w strzelaniu z broni pneumatycznej. Kraków]] |
| | | |
- | *KADRA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW na Mistrzostwa Polski w 2007 roku w strzelaniu z broni kulowej.
| |
- | **Miejsca zawodników TS Wisła:
| |
- | ***17. [[Natalia Mętel]] Ksp 60, Kpn 40
| |
- | ***18. [[Katarzyna Bożek]] Ppn 40, Psp 30+30
| |
- | ***19. [[Joanna Dubiel]] Ppn 40, Psp 30+30
| |
- | ***20. [[Robert Piasecki]] RT20+20, RT2*20MIX
| |
- | ***21. [[Elżbieta Szwed]] RT20+20, RT2*20MIX
| |
- | ***rezerwa: [[Jerzy Piasecki]] Kdw 60, Kpn 60
| |
- |
| |
- |
| |
- | *7 stycznia 2007. '''Zawody III Rundy Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej''', Paczółtowice.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof ZSD = 183
| |
- | ***2. Rokita Zbigniew KS KVG = 179
| |
- | ***3. Górka Tadeusz Krokus = 179
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 87+91= 178
| |
- | ***17. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 77+80 =157
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof ZSD = 181
| |
- | ***2. Górka Tadeusz Krokus = 178
| |
- | ***3. Marek Janusz Lokus = 176
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 87+84 = 171
| |
- | ***14. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 68+65 = 133
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10'''
| |
- | ***1. Rokita Zbigniew KS KVG = 259
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 88+87+75 = 250
| |
- | ***3. Górka Tadeusz Krokus = 244
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof ZSD = 546
| |
- | ***2. Sitko Krzysztof Arsenał = 536
| |
- | ***3. Górka Tadeusz Krokus = 535
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 178+178+178 = 534
| |
- | ***26. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 157=157
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Górka Tadeusz Krokus = 536
| |
- | ***2. Moryś Krzysztof ZSD = 526
| |
- | ***3. Marek Janusz Lokus = 524
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 159+170+171 = 500
| |
- | ***21. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 133 = 133
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Rokita Zbigniew KS KVG = 786
| |
- | ***2. Górka Tadeusz Krokus = 768
| |
- | ***3. Moryś Krzysztof ZSD = 751
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 249+247+250 = 746
| |
- |
| |
- |
| |
- | *?Do 14 stycznia 2007. '''Zawody w broni pneumatycznej w czeskim Pilźnie '''
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny'''
| |
- | ***17. i 20. [[Bartłomiej Nogieć]] TS Wisła: w dwóch strzelaniach 571 pkt i 568.
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny kobiet'''
| |
- | ***9. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]]-TS Wisła: w dwóch strzelaniach 378 i 377 pkt
| |
- |
| |
- |
| |
- | *14 stycznia 2007. '''„I ZAWODY ZIMOWE” KKS „ARSENAŁ”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 90+90 = 180
| |
- | ***2. Gołąb Piotr Arsenał = 175
| |
- | ***3. Zaręba Andrzej Arsenał = 174
| |
- | ***25. [[Wojciech Jeziorski]] TS Wisła: 69+70= 139
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 95+89 = 184
| |
- | ***2. Wykurz Stefan 50 Wawel = 165
| |
- | ***3. Gołąb Piotr 54 Arsenał = 163
| |
- | ***19. [[Wojciech Jeziorski]] TS Wisła: 70+64= 134
| |
- |
| |
- |
| |
- | *20 stycznia 2007. '''ZIMOWY TURNIEJ WAWELU RUNDA I'''.
| |
- | **'''PISTOLET SPORTOWY Psp-20'''
| |
- | ***1. KORSKI RYSZARD ZO LOK = 173
| |
- | ***2. KACPERSKI JAN ZO LOK = 169
| |
- | ***3. RADECKI MIROSŁAW HEJNAŁ = 167
| |
- | ***6. [[Rafał Walczowski]] TS WISŁA: 80+78 = 158
| |
- |
| |
- |
| |
- | *21 stycznia 2007. '''Zawody IV Rundy Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej''', Paczółtowice.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Robert Szefler Flor Amator = 190
| |
- | ***2. Arkadiusz Niemiec Wawel = 184
| |
- | ***3. Krzysztof Moryś ZSD = 182
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 96+86 =182
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Janusz Marek Lokus = 180
| |
- | ***2. Marian Błaut Flor Amator = 179
| |
- | ***3. Tadeusz Górka Krokus = 175
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 88+87 =175
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10'''
| |
- | ***1. Krzysztof Moryś ZSD = 259
| |
- | ***2. Zbigniew Rokita KS KVG = 257
| |
- | ***3. Marian Błaut Flor Amator = 254
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 89+83+78 = 250
| |
- | **'''Klasyfikacja po IV rundach'''
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów - Klasyfikacja Indywidualna Open'''
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof ZSD = 548
| |
- | ***2. Niemiec Arkadiusz Wawel = 542
| |
- | ***3. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 178+178+178+182+0 = 538
| |
- | ***28. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 157 = 157
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów '''- Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Górka Tadeusz Krokus = =36
| |
- | ***2. Marek Janusz Lokus = 535
| |
- | ***3. Moryś Krzysztof ZSD = 527
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 159+170+ 171+175 = 516
| |
- | ***22. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 133 = 133
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Rokita Zbigniew KS KVG = 786
| |
- | ***2. Moryś Krzysztof ZSD = 776
| |
- | ***3. Górka Tadeusz Krokus = 770
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 249+247+250+250 = 749
| |
- |
| |
- |
| |
- | *?Od 2 lutego 2007. '''Puchar Świata w strzelectwie sportowym''', Monachium.
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny kobiet'''
| |
- | ***1. Olena Kostewicz (490,4)
| |
- | ***6. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: – pierwsze strzelanie = 378 pkt i 27. lokata; w kolejnym w seriach podstawowych (40 strzałów) uzyskała 385 pkt, co dało jej 7. miejsce i awans do ścisłego finału. /W finale strzeliła 97,7 pkt (łącznie 482,7
| |
- |
| |
- |
| |
- | *4 lutego 2007. '''Zawody V Rundy Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej''', Paczółtowice.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Marian Błaut Flor - Amator = 190
| |
- | ***2.. Krzysztof Moryś ZSD = 186
| |
- | ***3 Arkadiusz Niemiec Wawel = 184
| |
- | ***7. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 90+87 = 177
| |
- | ***25. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 67+69 = 136
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Tadeusz Górka Krokus = 182
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 92+89 = 181
| |
- | ***3. Krzysztof Sitko Arsenał = 179
| |
- | ***16. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 52+67 = 119
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10'''
| |
- | ***1. Krzysztof Moryś ZSD = 260
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 94+86+77 = 257
| |
- | ***3. Tadeusz Górka Krokus = 254
| |
- | **'''KLASYFIKACJA PO 5 RUNDACH'''
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów '''- Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof ZSD = 552
| |
- | ***2. Niemiec Arkadiusz Wawel = 547
| |
- | ***3. Błaut Marian Flor-Amator = 540
| |
- | ***7. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 178+178+178+182+177 = 538
| |
- | ***27. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: +136 = 293
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Górka Tadeusz Krokus = 541
| |
- | ***2. Marek Janusz Lokus = 535
| |
- | ***3. Moryś Krzysztof ZSD = 535
| |
- | ***5. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 159+170+171+175+181 = 527
| |
- | ***18. [[Jan Tomczyk]] TS Wisła: 133+19 = 252
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Rokita Zbigniew KS KVG = 786
| |
- | ***2. Moryś Krzysztof ZSD = 782
| |
- | ***3. Górka Tadeusz Krokus = 778
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 249+247+250+250+257 = 757
| |
- |
| |
- |
| |
- | *8 LUTEGO 2007. '''ZAWODY STRZELECKIE KADETÓW''', Kraków.
| |
- | **'''Kpn 20 Klasyfikacja Indywidualna'''
| |
- | ***1. Grzywna Tomasz Wawel = 173
| |
- | ***2. Surzypnik Grzegorz Wawel = 156
| |
- | ***3. Jagielski Mateusz Wawel = 155
| |
- | ***5. [[Jacek Cyklis]] TS Wisła: 62+72 = 134
| |
- | ***6. [[Tomasz Olszówka]] TS Wisła: 72+56 =128
| |
- |
| |
- |
| |
- | *10 lutego. '''Turniej Otwarty'''.
| |
- | **'''Kpn30 młodziczki'''
| |
- | ***1. Kołodziej Kinga TKS Tarnów = 269
| |
- | ***2. Stokłosa Agata CZAJKA = 243
| |
- | ***3. Ewelina Cisak WKS Wawel = 242
| |
- | ***5. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 48+59+56 =163
| |
- | **'''Kpn30 młodzicy'''
| |
- | ***1. Kossewski Bartosz Czajka = 258
| |
- | ***2. Białas Konrad UKS Lisek Lisia Góra = 258
| |
- | ***3. Grzywna Krzysztof WKS Wawel = 216
| |
- | ***4. [[Piotr Latosiński]] TS Wisła: 77+62+60 = 199
| |
- | ***5. [[Jan Głos]] TS Wisła: 71+59+57 =187
| |
- | ***6. [[Mateusz Podgórski]] TS Wisła: 61+56+53 = 170
| |
- | ***7. [[Jakub Głowacz]] TS Wisła: 40+27+59 = 126
| |
- | ***8. [[Jakub Smerczyński]] TS Wisła: 13+18+9 = 40
| |
- | **'''Ppn30 młodzicy'''
| |
- | ***1. Mołdoch Mateusz KS ZO LOK = 250
| |
- | ***2. Bednarz Daniel UKS Lisek Lisia Góra = 245
| |
- | ***3. Łabedz Michał DELFIN Tarnów = 242
| |
- | ***6. [[Patryk Wojtaszek]] TS Wisła: 74 +82+78 = 234
| |
- | **'''Ppn40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Omyła Aleksandra KS ZO LOK = 351
| |
- | ***2. Cwajna Monika KS ZO LOK = 334
| |
- | ***3. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 81+85+83+85 = 334
| |
- | ***8. [[Adrianna Ostrowska]] TS Wisła: 61+70+83+69 = 283
| |
- | ***9. [[Joanna Gawin]] TS Wisła: 60+79+69+66 = 274
| |
- | ***10. [[Karolina Borycka]] TS Wisła: 64+72+64+71 = 271
| |
- | **'''Ppn40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. BRYG Mateusz DELFIN Tarnów = 370
| |
- | ***2. Jasiński Paweł Hejnał Kraków = 359
| |
- | ***3. Karabela Maciej LOK SKOK HTS = 342
| |
- | ***7. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 79+89+85+84 = 337
| |
- | ***9. [[Łukasz Łopacki]] TS Wisła: 83+76+77+70 = 306
| |
- | **'''Kpn40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. MADEJ Aleksander TKS Tarnów = 374
| |
- | ***2. PAŃSZCZYK Damian LOK SKOK HTS = 368
| |
- | ***3. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 69+69+71+80 = 289
| |
- | ***5. [[Rafał Krzemiński]] TS Wisła: 66+80+60+66 = 272
| |
- | **'''Kpn40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Cholewiak Anna TKS Tarnów = 372
| |
- | ***2. Pleszyńska Małgorzata PROMIEŃ Bochnia = 309
| |
- | ***3. Łazarz Sandra LOK Krowodrza = 294
| |
- | ***5. [[Maria Kułas]] TS Wisła: 70+69+69+59 = 267
| |
- | **'''Ppn40 juniorki'''
| |
- | ***1. Guzik Olga WKS Wawel = 364
| |
- | ***2. Bukowiec Monika KS ZO LOK = 361
| |
- | ***3. Smaga Paulina KS ZO LOK = 353
| |
- | ***7. [[Joanna Dubiel]] TS Wisła: 75+87+84+83 = 329
| |
- | ***9. [[Aleksandra Stanek]] TS Wisła: 82+79+81+78 = 320
| |
- | ***11. [[Natalia Piwowarczyk]] TS Wisła: 78+78+80+78 = 314
| |
- | ***12. [[Anna Gawin]] TS Wisła: 83+79+68+82 = 312
| |
- | **'''Kpn40 juniorki'''
| |
- | ***1. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: 95+96+95+95 = 381
| |
- | ***2. Skucińska Olga KS ZO LOK = 379
| |
- | ***3. Budek Ewa KS ZO LOK = 378
| |
- | **'''Ppn40 seniorki'''
| |
- | ***1. [[Joanna Jaworska]] TS Wisła: 94+93+91+85= 363
| |
- | ***2. [[Katarzyna Niedziółka]] TS Wisła: 89+92+89+90 = 360
| |
- | ***3. Szufłat Joanna KS ZO LOK = 348
| |
- | **'''Ppn60 seniorzy'''
| |
- | ***1. Majdak Marek KS ZO LOK = 576
| |
- | ***2. Jordanek Michał KS ZO LOK = 572
| |
- | ***3. [[Bartłomiej Nogieć]] TS Wisła: 95+93+97+96+94+95 = 570
| |
- | ***5. [[Piotr Zygmunt]] TS Wisła: 91+94+92+93+93+89 = 552
| |
- | ***12. [[Dariusz Magiera]] TS Wisła: 86+82+91+92+82+92 = 525
| |
- | **'''Kpn60 seniorzy'''
| |
- | ***1. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 98+98+99+98+100+98 = 591
| |
- | ***2. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 95+96+91+92+92+96 = 562
| |
- | ***3. Prostacki Łukasz LOK SKOK HTS = 557
| |
- | **'''RT 20+20 OPEN'''
| |
- | ***1. Chla Tomasz WKS Wawel = 311
| |
- | ***2. Dziedzic Magdalena WKS Wawel = 303
| |
- | ***3. Maciołek Michał WKS Wawel = 278
| |
- | ***4. [[Robert Piasecki]] TS Wisła: 66+68+64+71 = 269
| |
- | ***7. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 62+50+49+30 = 191
| |
- |
| |
- |
| |
- | *15-18 lutego 2007. '''Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych''', Wrocław
| |
- | *16 lutego
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - mężczyźni'''
| |
- | ***1. Knapik Wojciech Zawisza Bydgoszcz = 578+101,2 = 679,2
| |
- | ***2. Borowicki Paweł Zawisza Bydgoszcz = 580+96,0 = 676,0
| |
- | ***3. Mejger Michał Gwardia Opole = 574+97,2 = 671,2
| |
- | ***12. [[Bartłomiej Nogieć]] WISŁA: 96+96+92+96+96+93 = 569
| |
- | ***47. [[Marian Ożóg]] WISŁA: 90+97+93+94+90+90 = 554
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strzałów - Mężczyźni'''
| |
- | ***1. Bożek Przemysław Legia Warszawa = 593+103,3 = 696,3
| |
- | ***2. Kraskowski Robert Legia Warszawa = 593+101,4 = 694,4
| |
- | ***3. Komolka Damian Śląsk Wrocław = 592+100,8 = 692,8
| |
- | ***12. [[Marcin Królikowski]] WISŁA: 96+98+98+96+96+97 = 581
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - Kobiety'''
| |
- | ***1. Sagun-Lewandowska Mirosława Legia Warszawa = 382+100,1 = 482,1
| |
- | ***2. Szpek Sławomira Flota Gdynia = 381+100,9 =481,9
| |
- | ***3. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] WISŁA: 98+94+96+90 = 378+97,7 = 475,7
| |
- | ***10. [[Karolina Bujakowska]] WISŁA: 95+93+93+92= 373
| |
- | ***17. [[Joanna Niedziółka]] WISŁA: 95+88+92+93 = 368
| |
- | ***29. [[Katarzyna Niedziółka]] WISŁA: 91+84+91+90 = 356
| |
- | *17 lutego
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strzałów - Kobiety'''
| |
- | ***1. Staroń Agnieszka Orzeł Łódź = 397+102,1 = 499,1
| |
- | ***2. Wardęga Paulina AZS Częstochowa = 395+103,1 = 498,1
| |
- | ***3. Mauer-Różańska Renata Śląsk Wrocław = 395+102,6 = 497,6
| |
- | ***15. [[Marzena Bułat]] WISŁA: 96 +95+96+100 = 387
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strzałów - Mężczyźni'''
| |
- | ***1. Bożek Przemysław Legia Warszawa = 594 (5930)
| |
- | ***2. Komolka Damian Śląsk Wrocław = 589 (592)
| |
- | ***3. Łukaszyk Rafał Dragon Lok Chełm = 585 (584)
| |
- | ***6. [[Marcin Królikowski]] WISŁA: 96+98+98+96+96+98 = 582 (razem 581)
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - mężczyźni'''
| |
- | ***1. Knapik Wojciech Zawisza Bydgoszcz = 590
| |
- | ***2. Borowicki Paweł Zawisza Bydgoszcz = 583
| |
- | ***3. Mejger Michał Gwardia Opole = 572
| |
- | ***15. [[Bartłomiej Nogieć]] WISŁA: 95+92+97+94+93+94 = 565
| |
- | ***45. [[Marian Ożóg]] WISŁA:89+88+92+94+89+94 = 546
| |
- | 18 lutego
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strzałów - Kobiety'''
| |
- | ***1. Staroń Agnieszka Orzeł Łódź = 499,7
| |
- | ***2. Kowalczyk Karolina Śląsk Wrocław = 498,3
| |
- | ***3. Mauer-Różańska Renata Śląsk Wrocław = 498,6
| |
- | ***17. [[Marzena Bułat]] Wisła: 97+94+98+96 = 385
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - Kobiety'''
| |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] WISŁA: 96+97+97+97 = 387+98,2 = 485,2
| |
- | ***2. Sagun-Lewandowska Mirosława Legia Warszawa = 380+97,7 = 477,7
| |
- | ***3. Szpek Sławomira Flota Gdynia = 380+98,1 = 478,1
| |
- | ***9. [[Karolina Bujakowska]] WISŁA: 95+93+95+92 =3 75
| |
- | ***20. [[Joanna Niedziółka]] WISŁA: 87+91+92+91 = 361
| |
- | ***24. [[Katarzyna Niedziółka]] WISŁA: 88+89+92+97 = 366
| |
- |
| |
- | *[[Beata Bartków-Kwiatkowska]] zdobyłą brązowy medal dla Wisły, na który w "pneumatyku" czekano w klubie od 14 lat = w 1993 po "srebro" sięgnęła [[Joanna Leśnicka]]
| |
- |
| |
- |
| |
- |
| |
- | *18 lutego 2007. '''Zimowe Zawody Strzeleckie Grupy Powszechnej''', Paczółtowice
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Górka Tadeusz Krokus = 187
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 86+94 =180
| |
- | ***3. Sitko Krzysztof Arsenał = 174
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10'''
| |
- | ***1. Górka Tadeusz Krokus = 263
| |
- | ***2. Rokita Zbigniew KS KVG = 258
| |
- | ***3. Sitko Krzysztof Arsenał = 251
| |
- | ***7. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 84+83+73 = 240
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Sitko Krzysztof Arsenał = 184
| |
- | ***2. Rokita Zbigniew KS KVG = 184
| |
- | ***3. Korski Ryszard ZO LOK = 181
| |
- | ***10. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 86+84 = 170
| |
- |
| |
- |
| |
- | *10 marca. '''TURNIEJ OTWARTY MZSS'''. ZAWODY KORENSPONDENCYJNE.
| |
- | **'''KPN 30 MŁODZICY'''
| |
- | ***1. Kozień Dawid LOK SKOK HTS = 256
| |
- | ***2. BIAŁAS Konrad UKS Lisek Lisia Góra = 231
| |
- | ***3. Kossewski Bartosz Czajka = 227
| |
- | ***5. [[Piotr Latosiński]] TS Wisła: 68+69+70 = 207
| |
- | ***9. [[Mateusz Podgórski]] TS Wisła: 63+58+46 = 167
| |
- | ***10. [[Jakub Głowacz]] TS Wisła: 65 +44+ 47= 156
| |
- | **'''KPN 30 MŁODZICZKI'''
| |
- | ***1. KOŁODZIEJ Kinga TKS Tarnów = 280
| |
- | ***2. KUBISZTAL Patrycja UKS Lisek Lisia Góra = 256
| |
- | ***3. Stokłosa Agata CZAJKA = 243
| |
- | ***7. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 62+59+60 = 181
| |
- | **'''KPN 40 JUNIORÓW MŁODSZYCH'''
| |
- | ***1. MADEJ Aleksander TKS Tarnów = 364
| |
- | ***2. KAJMOWICZ Przemysław TKS Tarnów = 362
| |
- | ***3. [[Piotr Jaworski]] = 337
| |
- | ***4. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 80+85+85+80 = 330
| |
- | ***5. [[Konrad Kluz]] TS Wisła: 78+85+78+80= 321
| |
- | ***6. [[Rafał Krzemiński]] TS Wisła: 77+75+66+67 = 285
| |
- | **'''KPN 40 JUNIORKI MŁODSZE'''
| |
- | ***1. CHOLEWIAK Anna TKS Tarnów = 366
| |
- | ***2. [[Magdalena Knapik]] = 313
| |
- | ***3. [[Maria Kułas]] TS Wisła: 75+69+78+67 = 298
| |
- | **'''KPN 40 JUNIORKI'''
| |
- | ***1. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: 97+94+94+99 = 384
| |
- | ***2. Budek Ewa KS ZO LOK = 375
| |
- | ***3. Markiel Dagmara KS ZO LOK = 373
| |
- | ***5. [[Natalia Mętel]] TS Wisła: 87+94+91+97 = 369
| |
- | **'''KPN 60 SENIORZY'''
| |
- | ***1. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 95+98+98+97+97+99 = 584
| |
- | ***2. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 98+96+97+94+96+98 = 579
| |
- | ***3. PAŃSZCZYK Stanisław Czajka = 559
| |
- | **'''PPN 30 MŁODZICY'''
| |
- | ***1. ŁABĘDŹ Michał DELFIN Tarnów = 255
| |
- | ***2. Swieczkowski Krzysztof WKS Wawel = 247
| |
- | ***3. KURUC Krzysztof DELFIN Tarnów = 245
| |
- | ***4. [[Patryk Wojtaszek]] TS Wisła: 80+83+78 = 241
| |
- | **'''PPN 40 JUNIORÓW MŁODSZYCH'''
| |
- | ***1. Jasiński Paweł Hejnał Kraków =375
| |
- | ***2. Sorys Sergiusz ZP LOK Brzesko = 360
| |
- | ***3. [[Mariusz Skwirowski]] TS Wisła: 93+86+89+91 =359
| |
- | ***10. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 88+83+85+74 = 330
| |
- | **'''PPN 40 JUNIORKI MŁODSZE'''
| |
- | ***1. CWAJNA Monika KS ZO LOK = 344
| |
- | ***2. FRANCUZ Angelika KS ZO LOK = 342
| |
- | ***3. OMYŁA Aleksandra KS ZO LOK = 341
| |
- | ***7. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 85+76+4+78 = 323
| |
- | ***8. [[Joanna Gawin]] TS Wisła: 77+92+76+92 = 320
| |
- | **'''PPN 60 JUNIORÓW'''
| |
- | ***1. PARTYKA Łukasz TKS Tarnów = 565
| |
- | ***2. Rajwa Marcin KS ZO LOK = 559
| |
- | ***3. Niedzielski Paweł WKS Wawel = 557
| |
- | ***13. [[Wojciech Trybuła]] TS Wisła: 82+85+80+88+83+97 = 505
| |
- | **'''PPN 40 JUNIOREK'''
| |
- | ***1. Bukowiec Monika KS ZO LOK = 355
| |
- | ***2. Smaga Paulina KS ZO LOK = 350
| |
- | ***3. Ryszawa Izabela KS ZO = 348
| |
- | ***9. [[Joanna Dubiel]] TS Wisła: 67+80+72+84 = 303
| |
- | ***10. [[Anna Gawin]] TS Wisła: 77+73+73+77 =3 00
| |
- | **'''PPN 60 SENIORÓW'''
| |
- | ***1. Majdak Marek KS ZO LOK = 572
| |
- | ***2. Jordanek Michał KS ZO LOK = 572
| |
- | ***3. [[Piotr Zygmunt]] TS Wisła: 90+98+94+95+90+93 = 560
| |
- | ***5. [[Maciej Maślana]] TS Wisła: 93+92+92+93+95+87 = 552
| |
- | ***11. [[Marcin Szoniec]] TS Wisła: 84+85+91+91+90+86 = 527
| |
- | **'''PPN 40 SENIOREK'''
| |
- | ***1. [[Joanna Jaworska]] TS Wisła: 90+92+91+95 = 368
| |
- | ***2. Szufłat Joanna KS ZO LOK = 350
| |
- | ***3. Rachel Małgorzata KS ZO LOK = 344
| |
- | **'''RT 20+20 OPEN'''
| |
- | ***1. Dziedzic Magdalena WKS Wawel = 346
| |
- | ***2. Chla Tomasz WKS Wawel = 335
| |
- | ***3. Maciołek Michał WKS Wawel = 321
| |
- | ***6. [[Robert Piasecki]] TS Wisła: 77+81+47+62 = 267
| |
- |
| |
- |
| |
- | *11 marca 2007. „III ZAWODY ZIMOWE” KKS „ARSENAŁ”, Kraków.
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Hajto Piotr Arsenał = 183
| |
- | ***2. Oprzędkiewicz Krzysztof ZO LOK = 182
| |
- | ***3. Sitko Krzysztof Arsenał = 179
| |
- | ***18. [[Wojciech Jeziorski]] TS Wisła: 75+71 = 146
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Michałek Marian Arsenał = 176
| |
- | ***2. Sitko Krzysztof Arsenał = 166
| |
- | ***3. Oprzędkiewicz Krzysztof ZO LOK = 157
| |
- | ***15. [[Wojciech Jeziorski]] TS Wisła: 75+69 =144
| |
- |
| |
- |
| |
- | *11-18 marca 2007. ''Strzeleckie Mistrzostwa Europy''', Deauville
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny kobiet'''
| |
- | ***1. 3 Claudia Verdicchio
| |
- | ***36. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: = 374
| |
- |
| |
- |
| |
- | *25 marca 2007. '''GRAND PRIX KRAKOWA''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator: WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''PISTOLET SPORTOWY Psp-20'''
| |
- | ***1. HAJTO PIOTR ARSENAŁ = 182
| |
- | ***2. OPRZEDKIEWICZ KRZYSZTOF ZO LOK = 172
| |
- | ***3. GARDA TADEUSZ ZO LOK =170
| |
- | ***11. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 70+77 = 147
| |
- | **'''PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU Pcz-20'''
| |
- | ***1. HAJTO PIOTR ZOLOK = 183
| |
- | ***2. GOŁAB PIOTR ARSENAŁ = 178
| |
- | ***3. WASSERMANN WOJCIECH VALLEY GOLF = 172
| |
- | ***15. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 48+64 = 112
| |
- |
| |
- |
| |
- | *25 marca 2007. '''IV MEMORIAŁ OLIMPIJSKI W STRZELECTWIE SPORTOWYM IM. PPŁK FRANCISZKA BROŻKA''', Kraków. Zawody rozegrano na strzelnicy Towarzystwa Sportowego "TS Wisła:" Kraków w dniach: 24 marca strzelania karabinowe; 25 marca strzelania pistoletowe.
| |
- | **'''Kpn30 młodziczki'''
| |
- | ***1 Szczurek Wioletta AZS Częstochowa = 286
| |
- | ***2. Nowak Olga Hamer Kozienice = 286
| |
- | ***3. Grzymek Presila AZS Częstochowa = 279
| |
- | ***14. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 67+78+59 = 204
| |
- | **'''Kpn30 młodzicy'''
| |
- | ***1. Wielgomas Szymon Hamer Kozienice = 273
| |
- | ***2. Bzducha Konrad ULKS Jedlińsk = 263
| |
- | ***3. Pisarek Bartosz VIS Radom = 261
| |
- | ***8. [[Kacper Abramczyk]] TS Wisła: 72+79+72 = 223
| |
- | ***10. [[Jan Głos]] TS Wisła: 79+69+65 = 213
| |
- | **'''Kpn 40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. Madej Aleksander TKS LOK Tarnów = 378
| |
- | ***2. PAŃSZCZYK Damon LOK HTS = 370
| |
- | ***3. Szczesny Mariusz Górnik Katowice = 360
| |
- | ***7. [[Rafał Krzemiński]] TS Wisła: 62+56+61+70 = 249
| |
- | ***8. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 54+54+57+28 = 193
| |
- | **'''Kpn 40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Gałka Monika Górnik Katowice = 383
| |
- | ***2. Mikulska Sylwia Hamer Kozienice = 382
| |
- | ***3. Prugar Lidia AZS Cz-wa = 381
| |
- | ***14. [[Magdalena Knapik]] TS Wisła: 74+ 84+74+73 = 305
| |
- | ***16. [[Maria Kułas]] TS Wisła: 67+69+72+73 = 281
| |
- | **'''Kpn 40 juniorki'''
| |
- | ***1. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: 97+97+97+96 = 387
| |
- | ***2. Skucińska Olga ZO LOK = 383
| |
- | ***3. Hreska Joanna MKS LOK Tarnów = 383
| |
- | ***6. [[Natalia Mętel]] TS Wisła: 95+ 94+91+91 = 371
| |
- | **'''Kpn 60 seniorów'''
| |
- | ***1. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 98+95+95+96+97+97 = 578
| |
- | ***2. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 93+93+97+96+97+97 = 573
| |
- | ***3. Miłkowski Łukasz Górnik Katowice = 565
| |
- | **'''Ppn 30 młodzików'''
| |
- | ***1. Mandat Paweł AZS CZ-wa = 263
| |
- | ***2. Kuruc Krzysztof DELFIN Tarnów = 254
| |
- | ***3. Łabędź Michał DELFIN Tarnów = 241
| |
- | ***4. [[Patryk Wojtaszek]] TS Wisła: 80+82+79 = 241
| |
- | ***6. [[Michał Kwinta]] TS Wisła: 71+82+75 = 228
| |
- | **'''Ppn 40 juniorów młodszych'''
| |
- | ***1. Jasiński Paweł Hejnał Kraków = 363
| |
- | ***2. Sorys Sergiusz LOK Brzesko = 358
| |
- | ***3. Bryg Mateusz DELFIN Tarnów = 356
| |
- | ***6. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 85+84+87+86 = 342
| |
- | ***9. [[Michał Rogozik]] TS Wisła: 89+82+83+84 = 338
| |
- | **'''Ppn 40 juniorek młodszych'''
| |
- | ***1. Omyła Aleksandra ZO LOK = 342
| |
- | ***2. Francuz Angelika ZO LOK = 340
| |
- | ***3. Wronska Karolina AZS CZ-wa = 338
| |
- | ***5. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 87+84+78+84 = 333
| |
- | ***10. [[Joanna Gawin]] TS Wisła: 81+79+82+77 = 319
| |
- | ***11. [[Marta Bletek]] TS Wisła: 83+79+73+81 = 316
| |
- | ***15. [[Adrianna Ostrowska]] TS Wisła: 67+75+71+50 = 263
| |
- | **'''Ppn 40 juniorek'''
| |
- | ***1. Guzik Olga WKS Wawel = 368
| |
- | ***2. Bukowiec Monika ZO LOK Kraków = 356
| |
- | ***3. [[Katarzyna Bożek]] TS Wisła: 86+83+92+85 = 346
| |
- | ***6. [[Natalia Piwowarczyk]] TS Wisła: 85+82+91+84 = 342
| |
- | ***8. [[Joanna Dubiel]] TS Wisła: 86+84+86+83 = 339
| |
- | ***10. [[Aleksandra Stanek]] TS Wisła: 75+69+79+83 = 306
| |
- | ***11. [[Anna Gawin]] TS Wisła: 72+75+71+78 = 296
| |
- | **'''Ppn 60 seniorów'''
| |
- | ***1. Jordanek Michał ZO LOK Kraków BB = 575
| |
- | ***2. [[Bartłomiej Nogieć]] TS Wisła: 94+98+100+96+94+89= 571
| |
- | ***3. Majdak Marek ZO LOK Kraków BB = 570
| |
- | ***4. [[Maciej Maślona]] TS Wisła: 94+96+95+93+93+94 = 565
| |
- | ***6. [[Piotr Zygmunt]] TS Wisła: 91+92+94+95+94+95 = 561
| |
- | ***9. [[Marcin Szoniec]] TS Wisła: 83+87+91+90+94+91 = 536
| |
- | ***10. [[Andrzej Zygmuntowicz]] TS Wisła: 86+88+90+93+87+88 = 532
| |
- | **'''Ppn 40 seniorek'''
| |
- | ***1. [[Joanna Jaworska]] TS Wisła: 88+96+91+96 = 371
| |
- | ***2. Dabrowska Marta AZS Cz-wa = 370
| |
- | ***3. [[Katarzyna Niedziółka]] TS Wisła: 88+91+86+87 = 352
| |
- | **'''Finał karabin kobiet OPEN'''
| |
- | ***1. Alicja Ziaja = 102,1
| |
- | ***2. Paulina Wardęga = 99,0
| |
- | ***3. Wioletta Szczurek = 98,3
| |
- | ***4 [[Marzena Bułat]] 10,1 +10,3+ 10,3+ 9,8+ 9,7+ 8,8 +10,6+ 9,5+ 8,8+ 9,9 = 97,8
| |
- | **'''Finał karabin mężczyzn OPEN'''
| |
- | ***1. [[Rafał Sumara]] 10,7 +10,2+ 9,9+ 10,5+ 10,3+ 9,9+ 10,3+ 10,9+ 10,3+ 9,7 = 102,7
| |
- | ***2. [[Marcin Królikowski]] 10,3 +10,3 +10,3 +10,0 +10,2+ 8,6+ 10,6 +9,6 +10,3+ 9,6 =99,8
| |
- | ***3. Wielomas Szymon = 99,2
| |
- | **'''Finał pistolet kobiet OPEN'''
| |
- | ***1. Dąbrowska Marta = 98,1
| |
- | ***2. [[Joanna Jaworska]] 9,6 +10,5+ 9,7 +9,7+ 10,1+ 9,3+ 9,8+ 10,3 +9,3+ 9,7 = 98,0
| |
- | ***3. Bukowiec Monika = 93,9
| |
- | ***8. [[Katarzyna Bożek]] = 0
| |
- | **'''Finał pistolet mężczyzn OPEN'''
| |
- | ***1. [[Bartłomiej Nogieć]] 10,0 +10,3+ 9,7+ 10,1 +10,1+ 8,6+ 9,5 +10,7+10,4 +10,8 = 100,2
| |
- | ***2. Jordanek Michał = 99,5
| |
- | ***3. Borecki Karol = 95,5
| |
- | **'''Klasyfikacja drużynowa:'''
| |
- | ***1. TS Wisła: 1538
| |
- | ***2. AZS Cz-wa 1536
| |
- | ***3. TKS LOK Tarnów 1512
| |
- |
| |
- |
| |
- | *14 kwietnia 2007. '''WIOSENNY TURNIEJ. RUNDA I''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator: WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU Pcz-20'''
| |
- | ***1. HAJTO PIOTR ZOLOK = 181
| |
- | ***2. MICHAŁEK MARIAN ARSENAŁ = 175
| |
- | ***3. GÓRECKI PIOTR ZOLOK = 173
| |
- | ***10. [[Stanisław Lubomirski-Lanckoroński]] TS WISŁA: 54+64 =118
| |
- | **'''PISTOLET SPORTOWY Psp-20'''
| |
- | ***1. TOMCZYKIEWICZ ARTUR ZO LOK = 181
| |
- | ***2. HAJTO PIOTR ZO LOK = 178
| |
- | ***3. MICHAŁEK MARIAN ARSENAŁ = 176
| |
- | ***7. WALCZOWSKI RAFAŁ TS WISŁA: 78+87 = 165
| |
- | ***13. [[Michał Tombarkiewicz]] TS WISŁA: 76+76 = 152
| |
- | ***18. [[Stanisław Lubomirski-Lanckoroński]] TS WISŁA: 72+66 = 138
| |
- | **'''KARABIN CENTRALNY ZAPŁON Kdw-10 l 100 m'''
| |
- | ***1. [[Michał Tombarkiewicz]] TS WISŁA: 94 = 94
| |
- | ***2. [[Rafał Walczowski]] TS WISŁA: 84 = 84
| |
- | ***3. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] TS WISŁA: 66 =66
| |
- |
| |
- |
| |
- | *15 kwietnia 2007.''' „PUCHAR WIOSNY” KKS „ARSENAŁ”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Kijak Andrzej Arsenał = 182
| |
- | ***2. Rokita Zbigniew KS KVG = 180
| |
- | ***3. Michałek Marian Arsenał = 180
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 93+85 = 178
| |
- | ***14. [[Rafał Walczowski]] TS WISŁA: 82+82 = 164
| |
- | ***16. [[Wojciech Jeziorski]] TS WISŁA: 75+80 = 155
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 95+88 = 183
| |
- | ***2. Michałek Marian Arsenał = 179
| |
- | ***3. Gawęda Bogusław LOK Rybnik = 178
| |
- | ***8. [[Jacek Włodarczyk]] TS WISŁA: 81+81 = 162
| |
- | ***11. [[Wojciech Jeziorski]] TS WISŁA: 73+78 = 151
| |
- | **'''Konkurencja: Skeet+Trap 40 rzutków'''
| |
- | ***1. Pudełko Janusz PZŁ = 39
| |
- | ***2. Furczoń Marian PZŁ = 37
| |
- | ***3. Krause Hubert Arsenał = 31
| |
- | ***4. [[Wojciech Jeziorski]] TS WISŁA: 16+14 = 30
| |
- |
| |
- |
| |
- | *29 kwietnia 2007. '''Otwarcie sezonu MZSS''', Kraków
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna''' - Grupa powszechna
| |
- | ***1. GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz = 277
| |
- | ***2. LACHMAN Olaf KSZO Kraków = 276
| |
- | ***3. ROKITA Zbigniew VALLEY GOLF Kraków = 276
| |
- | ***7. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 84+90+90 = 264
| |
- | ***10. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 84+92+82 = 258
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów część dokładna''' - Grupa powszechna
| |
- | ***1. MICHAŁEK Marian ARSENAŁ Kraków = 273
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz = 272
| |
- | ***3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WAWEL Kraków = 271
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 91+89+89 = 269
| |
- | ***8. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 84+80+80 = 244
| |
- | ***14. [[Bogusław Kaczmarczyk]] TS WISŁA: 49+64+36 = 149
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strzałów''' - Grupa powszechna
| |
- | ***1. LACHMAN Olaf KSZO Kraków = 348
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz = 332
| |
- | ***3. LESNIAK Adam KSZO Kraków = 322
| |
- | ***5. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 78+70+78+71 = 297
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów część dokładna''' - Grupa powszechna
| |
- | ***1. MICHAŁEK Marian ARSENAŁ Kraków = 183
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WAWEL Kraków = 181
| |
- | ***3. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 91+89 = 180
| |
- | ***8. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 84+80 = 164
| |
- | ***16. [[Bogusław Kaczmarczyk]] TS WISŁA: 49+64 = 113
| |
- |
| |
- |
| |
- | *28-29 kwietnia 2007. '''OTWARCIE SEZONU MZSS'''.
| |
- | **'''Psp 30 + 30 Juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Francuz Angelika KS ZO LOK = 501
| |
- | ***2. [[Anita Falasa]] WKS Wawel = 260
| |
- | ***3. Cwajna Monika KS ZO LOK = 207
| |
- | ***5. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 56+50+53 =159
| |
- | **'''Psp 30 + 30 Juniorki'''
| |
- | ***1. Bukowiec Monika KS ZO LOK = 499
| |
- | ***2. Guzik Olga WKS Wawel = 276
| |
- | ***3. Pustiowska Anna KS ZO LOK = 226
| |
- | ***4. [[Joanna Dubiel]] TS Wisła: 27+46+60 = 133
| |
- | **'''Psp 30 + 30 Młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Patryk Wojtaszek]] TS WISŁA: 62+63+80 = 205
| |
- | ***2. Swięczkowski Krzysztof WKS Wawel = 178
| |
- | **'''Psp 30 + 30 Juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 89+87+91 = 267
| |
- | ***2. Jasiński Paweł HEJNAŁ = 263
| |
- | ***3. Karabela Maciej LOK HTS = 232
| |
- | **'''Pdw 60 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 80+71+73+71 = 295
| |
- | ***2. Firlej Wiktor 1990 KS ZO LOK = 285
| |
- | ***3. [[Mateusz Skolmowski]] 1990 KS ZO LOK = 173
| |
- | **'''Pdw 60 młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Patryk Wojtaszek]] TS Wisła: 69+68+54+59 = 250
| |
- | **'''Ksp 60L młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Sara Branc]] ]] TS WISŁA: 59+72+70+75+81+77 = 434
| |
- | **'''Ksp 60L seniorki'''
| |
- | ***1. Lenczowska Katarzyna WKS Wawel = 585
| |
- | ***2. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: 94+93+98+96+96+95 = 572
| |
- | ***3. Ochyra Elżbieta LOK HTS SKOK = 566
| |
- | **'''Kdw 60L seniorzy'''
| |
- | ***1. [[Rafał Sumara]] TS WISŁA: 97+98+97+96+97+99 = 584
| |
- | ***2. Prostacki Łukasz LOK HTS SKOK = 580
| |
- | ***3. Pukacz Grzegorz KS ZO LOK = 580
| |
- | **'''Ksp 60L juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 89+90+90+91+88+96 = 544 (-4kpt)
| |
- | ***2. Szewernoga Zbigniew ZP LOK Brzesko = 544
| |
- | ***3. PAŃSZCZYK Damian LOK HTS SKOK = 537
| |
- | **'''Ksp 60L młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Rafał Krzemiński]] TS WISŁA: 67+73+76+80+69+78 =4 43
| |
- | **'''Ppn 40 Seniorki'''
| |
- | ***1. [[Katarzyna Bożek]] TS WISŁA: 83+78+88+87 = 336
| |
- | **'''Ppn 40 Juniorki'''
| |
- | ***1. Guzik Olga WKS WAWEL = 380
| |
- | ***2. [[Joanna Dubiel]] TS WISŁA: 83+77+85+83 = 328
| |
- | ***3. [[Anna Gawin]] TS WISŁA: 80+80+74+74 = 308
| |
- | **'''Ppn 40 Juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Anita Falasa WKS WAWEL = 346
| |
- | ***2. [[Joanna Gawin]] TS WISŁA: 79+90+87+83 = 339
| |
- | **'''Ppn 60 Seniorzy'''
| |
- | ***1. [[Marcin Szoniec]] TS WISŁA: 83+90+79+89+87+88 = 516
| |
- | **'''Ppn 40 Juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. Jasiński Paweł Hejnał = 357
| |
- | ***2. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 85+91+84+90 = 350
| |
- | **'''Ppn 40 młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Patryk Wojtaszek]] TS WISŁA: 85+80+78+83 = 326
| |
- | ***2. Święczkowski Krzysztof WKS WAWEL = 299
| |
- | **'''Kpn 40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. [[Maria Kułas]] TS WISŁA: 77+70+76+77 = 300
| |
- | ***Kpn 40 Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 71+77+84+77 = 309
| |
- | **'''Kpn 40 młodzicy'''
| |
- | ***1. Grzywna Krzysztof WKS WAWEL = 300
| |
- | ***2. [[Jan Głos]] TS WISŁA: 59+65+63+50 = 237
| |
- |
| |
- |
| |
- | *Do 6 maja 2007. '''I eliminacja Pucharu Polski w broni pneumatycznej i kulowej''', Wrocław
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny kobiet'''
| |
- | ***4. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: (477,5 pkt).
| |
- | **'''Karabin dowolny '''
| |
- | ***5. [[Rafał Sumara]] TS Wisła:
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny '''
| |
- | ***6. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła:
| |
- | **'''Pistolet dowolny '''
| |
- | ***9. [[Bartłomiej Nogieć]] TS Wisła: (541)
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny'''
| |
- | ***12. [[Bartłomiej Nogieć]] TS Wisła:
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny juniorek'''
| |
- | ***7. [[Marzena Bułat]] TS Wisła:
| |
- |
| |
- |
| |
- | *12 maja 2007. '''POWSZECHNE ZAWODY STRZELECKIE „ O PUCHARY BRACTWA KURKOWEGO”''', Kraków. Strzelnica sportowa „Pasternik” – Fundacji „WAWEL –SPORT” Kraków.
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 30 d'''
| |
- | ***1. BOROWSKI Bogusław KS LOK HTS K-ów = 273
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 90+90+93 = 273
| |
- | ***3. GAJEWSKI Maciej ARSENAŁ K-ów = 262
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 d'''
| |
- | ***1. GAJEWSKI Maciej ARSENAŁ K-ów = 275
| |
- | ***2. DYCHIEWICZ Łukasz WKS WAWEL K-ów = 269
| |
- | ***3. BOROWSKI Bogusław KS LOK HTS K-ów = 268
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 87+86+86 = 259
| |
- | ***6. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 52+51+51 = 154
| |
- | **'''25 m Pistolet sportowy 20 d'''
| |
- | ***1. OPRZEDKIEWICZ Krzysztof KS ZO LOK K-ów 87 92 179
| |
- | ***2. MICHAŁEK Marian KS ARSENAŁ = 177
| |
- | ***3. HAJTO Piotr KS ARSENAŁ = 177
| |
- | ***4. [[Dominik Studnicki]] TS WISŁA: 85+86 = 171
| |
- | ***9. [[Józef Durbas]] TS WISŁA: 77+80 = 157
| |
- | ***51. [[Mariusz Sowiński]] TS WISŁA: 49+55 = 104
| |
- |
| |
- |
| |
- | *12-13 maja. '''Turniej Otwarty MZSS''', Kraków.
| |
- | **'''Psp 30 + 30 JUNIORKI MŁODSZE'''
| |
- | ***1. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 73+72+77 = 222
| |
- | **'''Psp 30 + 30 JUNIORZY MŁODSI'''
| |
- | ***1. Paweł Jasińsk HEJNAŁ = 540
| |
- | ***2. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 87+85+90+56+76+82 = 476
| |
- | ***3. [[Piotr Gruszecki]] TS WISŁA: 43+48+47+39+29+61 = 267
| |
- | ***4. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 0+0+0+73+89+91 = 253 pk
| |
- | **'''Pdw 40 Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. Mateusz Skolmowski KS ZO LOK = 187
| |
- | ***2. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 83+88+85+85 = 341
| |
- | **'''Ksp 60l młodzików'''
| |
- | ***1. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 60+63+61+70+77+71 = 402
| |
- | ***2. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL = 360
| |
- | **'''Ksp 60l juniorki'''
| |
- | ***1. Jachnik Bożena KS ZO LOK = 574
| |
- | ***2. Markiel Dagmara KS ZO LOK = 570
| |
- | ***5 Skucińska Olga KS ZO LOK = 562
| |
- | ***6. [[Marzena Bułat]] TS WISŁA: 86+93+92+89+94+91 = 545
| |
- | **'''Ksp 60l seniorki'''
| |
- | ***1. Lenczowska Katarzyna WKS WAWEL = 582
| |
- | ***2. [[Anna Szymczak]] TS WISŁA: 98+96+99+94+95+97 = 579
| |
- | ***3. Zawada Aleksandra KS ZO LOK = 564
| |
- | **'''Ksp 60l juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 93+89+95+91+84+84 = 536
| |
- | ***2. Jawień Łukasz KS ZO LOK = 500
| |
- | **'''Kdw 60l seniorzy'''
| |
- | ***1. [[Marcin Królikowski]] TS WISŁA: 96+99+95+98+96+95 = 579
| |
- | ***2. Pańszczyk Stanisław LOK CZAJKA = 573
| |
- | ***3. Pukacz Grzegorz KS ZO LOK = 570
| |
- | **'''Kpn 40 seniorki'''
| |
- | ***1. [[Anna Szymanek]] TS WISŁA: 95+97+95+95 = 382
| |
- | ***2. Lenczowska Katarzyna WKS WAWEL = 380
| |
- | **'''Kpn 40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. [[Maria Kułas]] TS WISŁA: 80+87+71+78 = 316
| |
- | **'''Kpn 40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 69+84+79+80 = 312
| |
- | **'''Kpn 40 młodziczek'''
| |
- | ***1. [[Sara Branc]] ]] TS WISŁA: 67+69+68+66 = 270
| |
- | ***2. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL = 338
| |
- | **'''Ppn 30 młodzików'''
| |
- | ***1. Święczkowski Krzysztof WKS WAWEL = 335
| |
- | ***2. [[Marcin Bletek]] TS WISŁA: 77+73+83+71 = 304
| |
- | ***3. [[Konrad Bieś]] TS WISŁA: 68+63+70+81 = 282
| |
- | **'''Ppn 40 juniorek'''
| |
- | ***1. Guzik Olga WKS WAWEL = 365
| |
- | ***2. [[Natalia Piwowarczyk]] TS WISŁA: 77+87+85+88 = 337
| |
- | ***3. [[Joanna Dubiel]] TS WISŁA: 79+79+87+83 = 328
| |
- | **'''Ppn 40 junior młodszy'''
| |
- | ***1. Paweł Jasiński HEJNAŁ = 366
| |
- | ***2. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 93+86+86+76 = 341
| |
- | ***3. Matysiuk Jakub HEJNAŁ = 325
| |
- | ***4. [[Łukasz Łopacki]] TS WISŁA: 72+87+78+79 = 316
| |
- | **'''Ppn 40 juniorek młodszych'''
| |
- | ***1. [[Maja Niećwieja]] TS WISŁA: 84+80+77+79= 320
| |
- | ***2. [[Marta Bletek]] TS WISŁA: 77+86+84+69 = 316
| |
- | ***3. [[Adrianna Ostrowska]] TS WISŁA: 76+76+78+79 = 309
| |
- | ***[[Adrianna Ostrowska]] TS WISŁA: 70+75+80+80 = 305 PK
| |
- | **'''SUPER FINAŁ PNEUMATYCZNY OPEN'''
| |
- | ***1. Paweł Jasiński HEJNAŁ = 69,3
| |
- | ***2. [[Natalia Piwowarczyk]] TS WISŁA: 7,2 +7,7 +8,8+ 9,3+ 9,8+ 10,3 +7,6 = 60,7
| |
- | ***3. [[Adrianna Ostrowska]] TS WISŁA: 10,0 +10,0+ 8,3 +8,3+ 8,2+ 9,2 = 54,0
| |
- | ***5. [[Maja Niećwieja]] TS WISŁA: 6,5 +7,6+ 9,3+ 5,5 = 28,9
| |
- | ***6. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 10,3 +8,3 +8,2 = 26,8
| |
- | ***7. [[Joanna Dubiel]] TS WISŁA: 5,4 +6,4 = 11,8
| |
- | **'''SUPER FINAŁ KARABIN PNEUMATYCZNY'''
| |
- | ***1. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 7,0 +4,9+ 9,4+ 6,8+ 8,3+ 10,8 +9,0 = 56,2
| |
- | ***2. [[Sara Branc]] ]] TS WISŁA: 4,6+ 7,1+ 8,8+ 9,2+ 7,1+ 9,0+ 7,4 = 53,2
| |
- | ***PO 4 STRZALE ODPADŁ [[Mateusz Cygan]]
| |
- |
| |
- |
| |
- | *13 maja 2007. '''PUCHAR WKS WAWEL '''
| |
- | **'''Pistolet sportowy Psp-20'''
| |
- | ***1. MORYŚ KRZYSZTOF SQUAD KRAKÓW+185 =
| |
- | ***2. HAJTO PIOTR ARSENAŁ = 182
| |
- | ***3. PRZEPIÓRSKI JERZY WKS WAWEL = 182
| |
- | ***8. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 91+83 = 174+93/267
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 90+95 = 185+88/273
| |
- | ***2. HAJTO PIOTR ARSENAŁ = 182
| |
- | ***3. GAJEWSKI MACIEJ ARSENAŁ = 181 91/271
| |
- |
| |
- |
| |
- | *19-20 maja 2007. '''II Runda Pucharu Polski – Grupy Powszechnej''', Kraków. Strzelnica sportowa Pasternik - Fundacji „WAWEL – SPORT” Kraków.
| |
- | *19 maja 2007 r.
| |
- | **'''25 m pistolet sportowy 30 strzałów – część dokładna (Psp 30 d)'''
| |
- | ***1. RASINSKI Krzysztof ZKS Warszawa = 287
| |
- | ***2. WOZNY Marcin „DRAGON” Siedlce = 284
| |
- | ***3. KIELISZ Marek AZS Kielce = 282
| |
- | ***32. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 95+85+91 = 271
| |
- | ***78. [[Tomasz Nowak]] TS WISŁA: 82+60+58 = 200
| |
- | ***79. [[Mirosław Polowiec]] TS WISŁA: 61+66+65 = 192
| |
- | ***80. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 65+59+59 = 183
| |
- | ***81. [[Mariusz Sowiński]] TS WISŁA: 60+58+63 = 181
| |
- | ***[[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 89+89+90 = 268 PK
| |
- | **'''25 m pistolet standard 3 x 20 strzałów (Pst 3x20)'''
| |
- | ***1. LUKJAŃSKI Wiktor LOK „SENIOR” Gdańsk = 523
| |
- | ***2. DRESZER Andrzej „VIS” Gostyń = 518
| |
- | ***3. [[Krzysztof Moryś]] „SQUAD” LOK Kraków = 517
| |
- | ***14. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 90+92+65+90+79+83 = 499
| |
- | *20 maja
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 40 strzałów (Pdw 40)'''
| |
- | ***1. NAROŻNIAK Marek ZKS Warszawa = 350
| |
- | ***2. STANISZEWSKI Jan „VIS” Zamosc = 349
| |
- | ***3. ŻURAKOWSKI Marek KS „GROT” Płock = 343
| |
- | ***27. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 64+79+83+79 = 305
| |
- | **'''25 m pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów – część dokładna (Pcz 30 d)'''
| |
- | ***1. RASIŃSKI Krzysztof ZKS Warszawa = 288
| |
- | ***2. WOŹNY Marcin „DRAGON” Siedlce = 285
| |
- | ***3. SZCZEPARA Lesław „CZAK” Wałbrzych = 283
| |
- | ***17. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 93+88+91 = 272
| |
- | ***53. [[Cezary Olchawski]] TS WISŁA: 53+60+44 = 157
| |
- | ***56. [[Wacław Jankowski]] TS WISŁA: 53+50+0 = 103. Awaria broni
| |
- |
| |
- |
| |
- | *26 maja 2007. '''MISTRZOSTWA KRAKOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „Arsenał”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Hajto Piotr Arsenał = 187
| |
- | ***2. Michałek Marian Arsenał = 183
| |
- | ***3. Kijak Andrzej Arsenał = 178
| |
- | ***14. [[Jerzy Figiel]] TS WISŁA: 64+54 = 118
| |
- | **'''Konkurencja: Skeet 25 rzutków'''
| |
- | ***1. Kijak Andrzej Arsenał = 22
| |
- | ***2. [[Wojciech Jeziorski]] TS WISŁA: 17 = 17
| |
- | ***3. Zając Robert Arsenał = 16
| |
- |
| |
- |
| |
- | *27 maja 2007. '''PUCHAR TS Wisła''', PASTERNIK
| |
- | **'''PSP 20/30'''
| |
- | ***1. Górka Tadeusz KROKUS = 188
| |
- | ***2. Kwarciński Andrzej WAWEL = 187
| |
- | ***3. Loręcki Przemysław WAWEL 93+91 = 184
| |
- | ***9. [[Jan Gołębiowski]] TS WISŁA: 88+85 = 173
| |
- | ***12. [[Józef Durbas]] TS WISŁA: 82+87 = 169
| |
- | ***17. [[Michał Tombarkiewicz]] TS WISŁA: 85+76 = 161
| |
- | ***18. [[Andrzej Matulski]] TS WISŁA: 89+70 = 159
| |
- | ***19. [[Jan Barański]] TS WISŁA: 75+83 = 158
| |
- | ***20. [[Jacek Włodarczyk]] TS WISŁA: 76+81 = 157
| |
- | ***24. [[Wojciech Szałas]] TS WISŁA: 71+70 = 141
| |
- | ***26. [[Wojciech Kujawski]] TS WISŁA: 75+57 = 132
| |
- | ***27. [[Stefan Sotwin]] TS WISŁA: 65+66 = 131 PK
| |
- | ***28. [[Mieczysław Zięba]] TS WISŁA: 66+64 = 130 PK
| |
- | ***29. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 63+66 = 129
| |
- | ***30. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 71+58 = 129 PK
| |
- | ***33. [[Artur Kawalec]] TS WISŁA: 61+63 = 124
| |
- | ***34. [[Andrzej Moryc]] TS WISŁA: 71+52 = 123
| |
- | ***35. [[Janusz Malinowski]] TS WISŁA: 44+78 = 122
| |
- | ***36. [[Mieczysław Żubrowski]] TS WISŁA: 57+63 = 120
| |
- | ***37. [[Tomasz Nowak]] TS WISŁA: 53+66 = 119 PK
| |
- | **'''PCZ 20/30'''
| |
- | ***1. Borowski Bogusław LOK HTS = 186
| |
- | ***2. Marek Janusz LOKUS 87+92 = 179
| |
- | ***3. Kwarciński Andrzej WAWEL 88+90 = 178
| |
- | ***8. [[Zbigniew Nowogrodzki]] TS WISŁA: 76+86 = 162
| |
- | ***9. [[Jacek Włodarczyk]] TS WISŁA: 77+83 = 160
| |
- | ***10. [[Andrzej Matulski]] TS WISŁA: 80+80 = 160
| |
- | ***11. [[Władysław Dyna]] TS WISŁA: 82+77 = 159
| |
- | ***14. [[Cezary Olchawski]] TS WISŁA: 76+77 = 153
| |
- | ***16. [[Jerzy Figiel]] TS WISŁA: 74+78 = 152
| |
- | ***18. [[Józef Durbas]] TS WISŁA: 75+70 = 145
| |
- | ***19. [[Renata Nowak]] TS WISŁA: 81+64 = 145
| |
- | ***20. [[Witold Handzlik]] TS WISŁA: 70+68 = 138
| |
- | ***21. [[Wojciech Kujawski]] TS WISŁA: 66+67 = 133
| |
- | ***22. [[Andrzej Nowak]] TS WISŁA: 71+62 = 133
| |
- | ***23. [[Paweł Gutek]] TS WISŁA: 60+68 = 128
| |
- | ***25. [[Grzegorz Potęga]] TS WISŁA: 70+44 = 114 PK
| |
- | ***26. [[Jan Bertman]] TS WISŁA: 48+55 = 103 PK
| |
- | ***27. [[Mirosław Biegun]] TS WISŁA: 61+41 = 102
| |
- | ***28. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 58+41 = 99
| |
- | **'''Karabin Centr. Zapłon'''
| |
- | ***1. Pruszyński Jerzy KROKUS 43 9
| |
- | ***2. [[Michał Tombarkiewicz]] TS WISŁA: 39
| |
- | ***3. Jabłoński Wojciech 33
| |
- | ***5. [[Zbigniew Kaczmarczyk]] TS WISŁA: 29
| |
- | ***6. [[Andrzej Matulski]] TS WISŁA: 29
| |
- | ***8. [[Jacek Włodarczyk]] TS WISŁA: 25
| |
- | ***10. [[Witold Handzlik]] TS WISŁA: 21
| |
- | ***11. [[Wojciech Polowiec]] TS WISŁA: 20
| |
- | ***12. [[Mirosław Polowiec]] TS WISŁA: 19
| |
- |
| |
- |
| |
- | *31 maja-3 czerwca 2007. '''ZŁOTY MUSZKIET, ZŁOTA KRÓCICA w strzelectwie sportowym''', Starachowice
| |
- | *2 czerwca 2007.
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. ŁACIAK Piotr TKS LOK-Tarnów = 341
| |
- | ***2. KARAPKA Dawid GWARDIA-Zielona Góra = 338
| |
- | ***3. WÓJCIS Jacek ZAWISZA-Bydgoszcz = 337
| |
- | ***4 [[Przemysław Niechaj]] WISŁA-Kraków: 86+83+82+85 = 336| 5
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. BURDZY Małgorzata UKS G8-Bielany = 367
| |
- | ***2. KONKOL Martyna GROT-Puck = 366
| |
- | ***3. BODZIOCH Kamila LEGIA-Warszawa = 362
| |
- | ***23. [[Maja Niećwieja]] WISŁA-Kraków: 88+80+88+88 = 344
| |
- | ***35 [[Joanna Gawin]] WISŁA-Kraków: 78+81+75+76 = 310
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. TCHOREK Damian LEGIA-Warszawa = 370
| |
- | ***2. ŁAWRESZUK Kamil KALIBER-Białystok = 369
| |
- | ***3. WÓJCIS Jacek ZAWISZA-Bydgoszcz = 369
| |
- | ***23. [[Przemysław Niechaj]] WISŁA-Kraków: 89+86+90+87 = 352
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. LISEK Angelika GRYF SŁUPSKI-Słupsk = 544
| |
- | ***2. KONKOL Martyna GROT-Puck = 543
| |
- | ***3. STRAMOWSKA Paulina ZAWISZA-Bydgoszcz = 540
| |
- | ***32. [[Maja Niećwieja]] WISŁA-Kraków: 72+73+80+74+80+62 = 441
| |
- | ***35. [[Joanna Gawin]] WISŁA-Kraków: 73+81+82+50+64+52 = 402
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. JASIŃSKI Paweł WAWEL-Kraków = 552
| |
- | ***2. KLIMEK Damian FLOTA-Gdynia = 546
| |
- | ***3. WÓJCIS Jacek ZAWISZA-Bydgoszcz = 543
| |
- | ***12. [[Przemysław Niechaj]] WISŁA-Kraków: 78+89+95+89+82+89 = 522| 2
| |
- |
| |
- | *3 czerwca 2007. '''Mistrzostwa KS ZO LOK w strzelaniach z broni kulowej''', Kraków
| |
- | **'''25 m pistolet sportowy 20 strzałów – część dokładna (Psp 20 d)'''
| |
- | ***1. LORECKI Przemysław WKS WAWEL Kraków = 176
| |
- | ***2. [[Jacek Włodarczyk]] TS WISŁA: 89+85 = 174
| |
- | ***3. LOREK Patryk KS ZO LOK Kraków = 173
| |
- | ***5. [[Jerzy Przepiórski]] TS WISŁA: 87+80 = 167
| |
- | ***8. [[Jan Gołębiowski]] TS WISŁA: 77+83 = 160
| |
- | ***19. [[Marian Wrona]] TS WISŁA: 54+61 = 115
| |
- | **'''25 m pistolet sportowy 30 strzałów – część dokładna (Psp 30 d)'''
| |
- | ***1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 285
| |
- | ***2. BUCZEK Piotr KS ZO LOK Kraków = 281
| |
- | ***3. [[Krzysztof Moryś]] SQUAD Kraków = 280
| |
- | ***11. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 87+84+88 = 259
| |
- | **'''25 m pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów – część dokładna (Pcz 30 d)'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Moryś]] SQUAD Kraków = 275
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 80+84+91 = 255
| |
- | ***3. LUKS Henryk „LOKUS” Olkusz = 255
| |
- | **'''25 m pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów - część dokładna (Pcz 20 d)'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Moryś]] SQUAD Kraków = 185
| |
- | ***2. PRYŁOWSKI Leszek KS ZO LOK Kraków = 172
| |
- | ***3. MICHAŁEK Marian KS „ARSENAŁ” Kraków = 171
| |
- | ***6. [[Jacek Włodarczyk]] TS WISŁA: 83+82 = 165
| |
- | ***8. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 80+84 = 164
| |
- | ***9. [[Jerzy Przepiórski]] TS WISŁA: 74+83 = 157
| |
- |
| |
- |
| |
- | *8-10 czerwca 2007. '''Mistrzostwa MZSS w strzelectwie sportowym''', Kraków. Strzelnica sportowa „Pasternik” – Fundacji „WAWEL –SPORT” Kraków.
| |
- | *9 czerwiec 2007 r.
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60 L)''' – Seniorki
| |
- | ***1. [[Anna Szymczak]] TS WISŁA: 97+95+98+97+97+97 = 581
| |
- | ***2. ZAWADA Agnieszka KS ZO LOK Kraków = 580
| |
- | ***3. KUCHARCZYK Joanna KS ZO LOK Kraków = 577
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60 L)''' – Juniorki
| |
- | ***1. BUDEK Ewa KS ZO LOK Kraków = 586
| |
- | ***2. [[Marzena Bułat]] TS WISŁA: 97+95+97+96+98+98 = 581
| |
- | ***3. MARKIEL Dagmara KS ZO LOK Kraków = 580
| |
- | ***7. [[Natalia Mętel]] TS WISŁA: 91+95+90+92+97+97+562
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60 L)''' – Juniorki młodsze
| |
- | ***1. DZIENDZIEL Teresa KS ZO LOK Kraków = 568
| |
- | ***2. HYRNIK Sylwia KS ZO LOK Kraków = 566
| |
- | ***3. CHOLEWIAK Anna TKS LOK Tarnów = 560
| |
- | ***7. [[Sara Branc]] TS WISŁA: 79+92+74+89+70+86 = 490
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów, leżąc (Kdw 60 L)''' – Seniorzy
| |
- | ***1. [[Marcin Królikowski]] TS WISŁA: 98+96+99+99+96+95 = 583
| |
- | ***2. PROSTACKI Łukasz LOK HTS Kraków = 582
| |
- | ***3. PUKACZ Grzegorz KS LOK Krowodrza = 582
| |
- | ***4. [[Rafał Sumara]] TS WISŁA: 95+96+98+98+95+95 = 577
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów, leżąc (Ksp 60 L)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. MADEJ Aleksander TKS LOK Tarnów = 575
| |
- | ***2. SZARLITT Jerzy WKS WAWEL Kraków = 571
| |
- | ***3. KAJMOWICZ Przemysław TKS LOK Tarnów = 569
| |
- | ***10. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 87+88+89+89+81+90 = 524
| |
- | ***11. [[Rafał Krzemiński]] TS WISŁA: 85+84+77+72+80+74 = 472
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30)''' – Seniorki
| |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS WISŁA: 92+93+93+95+92+89 = 554
| |
- | ***2. KORAB-PAŃSZCZYK M. KS LOK CZAJKA Z-ne = 432
| |
- | ***3. PACZEK Iwona Promien Bochnia = 428
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30)''' – Juniorki
| |
- | ***1. BUKOWIEC Monika KS ZO LOK Kraków = 516
| |
- | ***2. [[Katarzyna Bożek]] TS WISŁA: 87+87+87+78+82+81 = 502
| |
- | ***3. [[Anna Gawin]] TS WISŁA: 90+91+91+87+61+78 = 498
| |
- | ***4. [[Natalia Piwowarczyk]] TS WISŁA: 81+81+84+80+84+84 = 494
| |
- | ***8. [[Joanna Dubiel]] TS WISŁA: 69+73+67+73+82+83 = 447
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30)''' – Juniorki młodsze
| |
- | ***1. FALASA Anita WKS WAWEL = 510
| |
- | ***2. OMYŁA Aleksandra KS ZO LOK Kraków = 489
| |
- | ***3. CWAJNA Monika KS ZO LOK Kraków = 448
| |
- | ***6. [[Joanna Gawin]] TS WISŁA: 68+70+64+82+46+82 = 412
| |
- | ***8. [[Maja Niećwieja]] TS WISŁA: 56+68+79+44+63+70 = 380
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. ŁACIAK Piotr TKS LOK Tarnów = 519
| |
- | ***2. JASIŃSKI Paweł WKS WAWEL Kraków = 511
| |
- | ***3. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 86+82+93+83+62+97 = 503
| |
- | *10 czerwca
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 3 x 20 strzałów (Ksp 3x20)''' – Juniorki
| |
- | ***1. [[Marzena Bułat]] TS WISŁA: 98+97+87+94+86+91 = 553
| |
- | ***2. BUDEK Ewa KS ZO LOK K-ów = 551
| |
- | ***3. LASZCZAK Anna KS ZO LOK K-ów = 537
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 60 strzałów (Pdw – 60)''' – Seniorzy
| |
- | ***1. MAJDAK Marek KS ZO LOK Kraków = 542
| |
- | ***2. JORDANEK Michał KS ZO LOK Kraków = 537
| |
- | ***3. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 529
| |
- | ***4. [[Marian Ożóg]] TS WISŁA: 86+84+87+83+83+84 = 507
| |
- | ***9. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 68+79+69+75+86+83 = 460
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 40 strzałów (Pdw 40)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 77+79+80+83 = 319
| |
- | ***2. STOLARCZYK Adrian DELFIN Tarnów = 319
| |
- | ***3. BRYG Mateusz DELFIN Tarnów = 318
| |
- | ***9. [[Michał Kwinta]] TS WISŁA: 49+61+55+42 = 207
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 40 strzałów (Pdw 40)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. GÓRKA Tadeusz KS LOK KROKOUS = 340
| |
- | ***2. LESNIAK Adam KS ZO LOK Kraków = 334
| |
- | ***3. KACZMARSKI Marek WKS WAWEL Kraków = 331
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 68+79+69+75 = 291
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 20 strzałów – część dokładna (Psp 20 d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. LORECKI Przemysław WKS WAWEL Kraków = 176
| |
- | ***2. BRANDYS Paweł WKS WAWEL Kraków = 173
| |
- | ***3. TRAPIŁO Grzegorz LOKUS Olkusz = 170
| |
- | ***4. [[Jan Barański]] TS WISŁA: 74+89 = 163
| |
- | ***10. [[Juliusz Warunek]] TS WISŁA: 37+71 = 108
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów – część dokładna (Psp 30d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. HAJTO Piotr KS ARSENAŁ = 275
| |
- | ***2. LESNIAK Adam KS ZO LOK Kraków = 273
| |
- | ***3. Andrzej Kwarcińsk] WKS WAWEL Kraków = 273
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 92+92+88 = 272
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów – część dokładna (Pcz 20d)''' –Grupa Powszechna
| |
- | ***1. HAJTO Piotr KS ARSENAŁ Kraków = 184
| |
- | ***2. LORECKI Przemysław WKS WAWEL Kraków = 176
| |
- | ***3. SEKUŁA Bogdan KS ZO LOK Kraków = 147
| |
- | ***4. [[Michał Maślany]] TS WISŁA: 69+74 = 143
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów – część dokładna (Pcz 30 d)''' –Grupa Powszechna
| |
- | ***1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 284
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz KROKUS Nowy Sącz = 272
| |
- | ***3. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 87+95+88 = 270
| |
- | **'''Klasyfikacja Zespołowa'''
| |
- | ***1. KS ZO LOK Kraków =132
| |
- | ***2. TS WISŁA: 66
| |
- | ***3. TKS LOK Tarnów =41
| |
- |
| |
- |
| |
- | *8-10 czerwca 2007. '''Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów młodszych – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym''', Kraków.
| |
- | *8 czerwca
| |
- | **'''10 m: Karabin pneumatyczny 40 strzałów (Kpn 40)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. MADEJ Aleksander 1990 TKS LOK Tarnów = 371
| |
- | ***2. KAJMOWICZ Przemysław TKS LOK Tarnów = 368
| |
- | ***3. SZARLITT Jerzy WKS WAWEL Kraków = 361
| |
- | ***5. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 80+78+82+85 = 325
| |
- | **'''10 m: Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40)''' – Juniorki młodsze
| |
- | ***1. OMYŁA Aleksandra KS ZO LOK Kraków = 353
| |
- | ***2. FALASA Anita WKS WAWEL = 342
| |
- | ***3. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 81+87+87+85 = 340
| |
- | ***7. [[Joanna Gawin]] TS Wisła: 84+90+82+77 = 333
| |
- | **'''10 m: Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. KARABELA Maciej KS LOK HTS Kraków = 365
| |
- | ***2. JASIŃSKI Paweł WKS WAWEL Kraków = 359
| |
- | ***3. STRYCHACZ Tomasz TKS LOK Tarnów = 358
| |
- | ***5. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 86+83+89+92 = 350
| |
- | *9 czerwca
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60 L)''' – Juniorki młodsze
| |
- | ***1. DZIENDZIEL Teresa KS ZO LOK Kraków = 568
| |
- | ***2. HYRNIK Sylwia KS ZO LOK Kraków = 566
| |
- | ***3. CHOLEWIAK Anna TKS LOK Tarnów = 560
| |
- | ***7. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 79+92+74+89+70+86 = 490 PK
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60 L)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. MADEJ Aleksander TKS LOK Tarnów = 575
| |
- | ***2. SZARLITT Jerzy WKS WAWEL Kraków = 571
| |
- | ***3. KAJMOWICZ Przemysław TKS LOK Tarnów = 569
| |
- | ***10. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 87+88+89+89+81+90 = 524
| |
- | ***11. [[Rafał Krzemiński]] TS Wisła: 85+84+77+72+80+74 = 472
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strz. (Psp 30+30)''' – Juniorki młodsze
| |
- | ***1. FALASA Anita WKS WAWEL = 510
| |
- | ***2. OMYŁA Aleksandra KS ZO LOK Kraków = 489
| |
- | ***3. CWAJNA Monika KS ZO LOK Kraków = 448
| |
- | ***7. [[Joanna Gawin]] TS Wisła: 68 +70+ 64+ 82 +46+ 82 = 412
| |
- | ***9. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 56 +68 +79+ 44+ 63 +70 = 380
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strz (Psp 30+30)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. ŁACIAK Piotr TKS LOK Tarnów = 519
| |
- | ***2. JASIŃSKI Paweł WKS WAWEL Kraków = 511
| |
- | ***3. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 86+82+93+83+62+97 =503
| |
- | *10 czerwca
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 40 strz. (Pdw 40)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 77+79+80+83= 319
| |
- | ***2. STOLARCZYK Adrian DELFIN Tarnów = 319
| |
- | ***3. BRYG Mateusz DELFIN Tarnów = 318
| |
- | ***9. [[Michał Kwinta]] TS Wisła: 49+61+55+42=207
| |
- |
| |
- |
| |
- | *10 czerwca 2007. '''LETNIE ZAWODY STRZELECKIE''', Paczółtowice
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Szefler Robert Flor Amator = 186
| |
- | ***2. Moryś Krzysztof Squad = 182
| |
- | ***3. Klich Zbigniew Lokus = 181
| |
- | ***13. [[Jan Tomczyk]] TS WISŁA: 77+84 = 161
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof Squad = 185
| |
- | ***2. Błaut Marian Flor Amator = 182
| |
- | ***3. Marek Janusz Lokus = 176
| |
- | ***8. [[Jan Tomczyk]] TS WISŁA: 76+67 = 143
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Korski Ryszard ZO LOK = 512
| |
- | ***2. Romański Jerzy KS KVG = 505
| |
- | ***3. Rokita Zbigniew KS KVG = 369
| |
- | ***10. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 170+174+0 = 344
| |
- | ***19. [[Jan Tomczyk]] TS WISŁA: 119+161 = 280
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów''' - Klasyfikacja Indywidualna Open
| |
- | ***1. Romański Jerzy KS KVG = 438
| |
- | ***2. Górka Tadeusz Krokus = 370
| |
- | ***3. Błaut Marian Flor-Amator = 362
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 180+180 = 360
| |
- | ***25. [[Jan Tomczyk]] TS WISŁA: 143 = 143
| |
- |
| |
- |
| |
- | *15-17 czerwca 2007. '''Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym''', Kraków.
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 40 strzałów (Pdw 40)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. MADEJ Paweł VETRIM Opole =350
| |
- | ***2. PAŁAMARZ Tomasz CZAK Wałbrzych = 339
| |
- | ***3. FIRLEJ Wiktor KS ZO LOK Kraków = 334
| |
- | ***4. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 78+83+81+82 = 324
| |
- |
| |
- |
| |
- | *24 czerwca 2007. '''PUCHAR PREZESA KRAKOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „Arsenał”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Sitko Krzysztof Arsenał = 176
| |
- | ***2. Oprzędkiewicz Krzysztof ZO LOK = 175
| |
- | ***3. Ostrowski Jerzy Arsenał = 172
| |
- | ***8. [[Rafał Walczowski]] TS WISŁA: 79+88 = 167
| |
- | ***27. [[Andrzej Moryc]] TS WISŁA: 54+55 = 109
| |
- | **'''Konkurencja: Karabin 100 m'''
| |
- | ***1. [[Rafał Walczowski]] TS WISŁA: 98
| |
- | ***2. Guszczenko Mariusz Arsenał = 93
| |
- | ***3. Dej Łukasz Arsenał = 82
| |
- |
| |
- |
| |
- | *Do 1 lipca 2007. '''Strzeleckie Mistrzostwa Polski juniorów w broni pneumatycznej i kulowej''', Wrocław
| |
- | **'''W karabinie sportowym '''
| |
- | ***4. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: Kraków, której do podium zabrakło 1,4 pkt.
| |
- |
| |
- |
| |
- | *1 lipca 2007. '''WIOSENNY TURNIEJ'''. RUNDA III
| |
- | **'''PISTOLET SPORTOWY Psp-20'''
| |
- | ***1. CHRONOWSKI ROBERT KROKUS N.SĄCZ = 182
| |
- | ***2. BOROWSKI BOGUSŁAW LOK HTS = 179
| |
- | ***3. RADECKI MIROSŁAW HEJNAŁ = 175
| |
- | ***17. [[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 69+79 = 148
| |
- | **'''PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU Pcz-20'''
| |
- | ***1. BUCZEK PIOTR ZO LOK = 175+85/260
| |
- | ***2. PRYŁOWSKI LESZEK ZO LOK = 175
| |
- | ***3. [[Jacek Pieprzyk]] 51 TS WISŁA: 84+90 = 174+61 = 235
| |
- |
| |
- |
| |
- | *5 lipca 2007. '''ZAWODY STRZELECKIE KADETÓW''', Kraków.
| |
- | **'''Kpn 20 Klasyfikacja Indywidualna'''
| |
- | ***1. Trybus Remigiusz Wawel = 177
| |
- | ***2. [[Patryk Wojtaszek]] TS Wisła: 92+85 = 177
| |
- | ***3. [[Marcelina Augustyn]] TS Wisła: 83+85 = 168
| |
- | ***4. [[Michał Kwinta]] TS Wisła: 77+87 = 164
| |
- | ***6. [[Adrianna Ostrowska]] TS Wisła: 55+43 = 98
| |
- |
| |
- |
| |
- | *15 lipca 2007. '''I TURNIEJ WAKACYJNY KKS „ARSENAŁ”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Ostrowski Jerzy Arsenał = 181
| |
- | ***2. Michałek Marian Arsenał = 180
| |
- | ***3. Noga Adam Arsenał = 178
| |
- | ***11. [[Rafał Walczowski]] TS WISŁA: 78+86 = 164
| |
- |
| |
- |
| |
- | *?Do 22 lipca 2007. '''Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym i sweecie''', Zielona Góra, Wrocław
| |
- | **'''Pistolet dowolny, 40 strzałów: '''
| |
- | ***1. Mateusz Krysiński (Gwardia Zielona Góra)
| |
- | ***2. Dawid Karapka (Gwardia)
| |
- | ***3. Tomasz Pałamarz (Czak Wałbrzych)
| |
- | ***8. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła:
| |
- |
| |
- |
| |
- | *26 sierpnia 2007. '''„II TURNIEJ WAKACYJNY” KKS „ARSENAŁ”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Żychiewicz Łukasz Wawel = 186
| |
- | ***2. Hajto Piotr Arsenał = 185
| |
- | ***3. Sztybór Adam KVG = 180
| |
- | ***23. [[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 65+71 = 136
| |
- | ***25. [[Wiesław Data]] TS WISŁA: 65+69 = 134
| |
- |
| |
- |
| |
- | *2 września 2007. '''PUCHAR KIEROWNIKA SEKCJI STRZELECKIEJ TS WISŁA''', KRAKÓW, PASTERNIK
| |
- | **'''KONKURENCJA PSP'''
| |
- | ***1. Żychiewicz Łukasz WKS Wawel = 186
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 94+89 = 183
| |
- | ***3. Górka Tadeusz Krokus = 182
| |
- | ***8. [[Rafał Walczowski]] TS WISŁA: 88+86 = 174
| |
- | ***14. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 90+74 = 164
| |
- | ***19. [[Andrzej Moryc]] TS WISŁA: 72+78 = 150
| |
- | ***20. [[Dyna Władysław]] TS WISŁA: 74+75 = 149
| |
- | ***21. [[Wojciech Szałas]] TS WISŁA: 75+69 = 144
| |
- | ***22. [[Zbigniew Kaczmarczyk]] TS WISŁA: 65+76 = 141
| |
- | ***27. [[Jerzy Wydrych]] TS WISŁA: 58+72 = 130
| |
- | ***28. [[Stanisław Zelek]] TS WISŁA: 64+66 = 130
| |
- | ***29. [[Mieczysław Zięba]] TS WISŁA: 62+66 = 128
| |
- | ***30. [[Wiesław Data]] TS WISŁA: 50+73 = 123
| |
- | ***31. [[Andrzej Matulski]] TS WISŁA: 53+63 = 116
| |
- | **'''KONKURENCJA PCZ'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 91+94 = 185
| |
- | ***2. Michałek Marian Arsenał = 181
| |
- | ***3. Górka Tadeusz Krokus = 0 181
| |
- | ***13. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 82+70 = 152
| |
- | ***14. [[Wacław Jankowski]] TS WISŁA: 74+77 = 151
| |
- | ***15. [[Andrzej Kita]] TS WISŁA: 59+81 = 140
| |
- | ***16. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 68+67 = 135
| |
- | ***17. [[Wojciech Polowiec]] TS WISŁA: 70+65 = 135
| |
- | ***19. [[Andrzej Matulski]] TS WISŁA: 64+68 = 132
| |
- | ***20. [[Grzegorz Olchawski]] TS WISŁA: 72+60 = 132
| |
- | ***21. [[Jan Znamiec]] TS WISŁA: 69+55 = 124
| |
- | ***23. [[Stefan Sotwin]] TS WISŁA: 64+57 = 121
| |
- | ***25. [[Renata Nowak]] TS WISŁA: 50+63 = 113
| |
- | **'''KONKURENCJA BENCHREST KCZ-100 m. '''
| |
- | ***1. [[Rafał Walczowski]] 0,33+0,3+0,26+0,29
| |
- | ***2. [[Michał Tombarkiewicz]] 0,57+0,56+0,29 = 0,47
| |
- | ***3. Papros Marek 0,32+0,76 1 = 0,69
| |
- | ***4. [[Joanna Rutkowska]] 1,03+0,42 = 1 0,81
| |
- |
| |
- |
| |
- | *8 września 2007. '''POWSZECHNE ZAWODY STRZELECKIE „ O PUCHARY BRACTWA KURKOWEGO”''', Kraków. Strzelnica sportowa „Pasternik” – Fundacji „WAWEL –SPORT” Kraków.
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 d (Pcz 20 d)'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 89+90 = 179
| |
- | ***2. BOROWSKI Bogusław KS LOK HTS K-ów = 177
| |
- | ***3. OPRZĘDKIEWICZ Krzysztof KS ZO LOK K-ów = 175
| |
- | ***12. [[Wiesław Data]] TS WISŁA: 71+80 = 151
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 30 d (Pcz 30d)'''
| |
- | ***1. PRYŁOWSKI Leszek KS ZO LOK K-ów = 273
| |
- | ***2. MICHAŁEK Marian KS ARSENAŁ K-ów = 273
| |
- | ***3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS WAWEL K-ów = 263
| |
- | ***4. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 82+81+78 = 241
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 d (Psp 30d)'''
| |
- | ***1. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS WAWEL K-ów = 278
| |
- | ***2. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 87+92+90 = 269
| |
- | ***3. SITKO Krzysztof KS ARSENAŁ K-ów = 269
| |
- | **'''25 m Pistolet sportowy 20 d (Psp 20 d)'''
| |
- | ***1. GÓRECKI Piotr KS ZO LOK K-ów = 186
| |
- | ***2. RADECKI Mirosław KSS HEJNAŁ = 179
| |
- | ***3. BRANDYS Paweł WKS WAWEL K-ów = 178
| |
- | ***5. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 89+87 176
| |
- | ***7. [[Wiesław Data]] TS WISŁA: 79+90 169
| |
- | ***16. [[Dominik Studnicki]] TS WISŁA: 74+85 = 159
| |
- | ***49. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 56+55 = 111
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 40 strz. (Pdw 40)'''
| |
- | ***1. LEŚNIAK Adam KS ZO LOK K-ów = 332
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 84+67+78+67 = 296
| |
- | ***3. GRZEŚKOWIAK Krzysztof KS SREBRNY KUR K-ów = 201
| |
- |
| |
- |
| |
- | *9 września 2007. '''„CZARNOPROCHOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Sitko Krzysztof Arsenał = 177
| |
- | ***2. Górecki Piotr ZO LOK = 177
| |
- | ***3. Loręcki Przemysław Wawel = 175
| |
- | ***6. [[Wiesław Data]] TS WISŁA: 89+81 = 170
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Michałek Marian Arsenał = 176
| |
- | ***2. Górecki Piotr ZO LOK = 168
| |
- | ***3. Loręcki Przemysław Wawel = 156
| |
- | ***17. [[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 42+64 = 106
| |
- |
| |
- |
| |
- | *13-16 września 2007. '''II MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW W STRZELANIU SPORTOWYM''', Kraków+Zawody strzeleckie w broni krótkiej - Memoriał ppłk Rajmunda STACHURSKIEGO. Strzelnica sportowa TS „TS WISŁA: Strzelnica sportowa Pasternik - Fundacji „WAWEL – SPORT” Kraków.
| |
- | **'''10 m: Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40)'''
| |
- | ***1. FALASA Anita WKS WAWEL = 350
| |
- | ***2. [[Anna Gawin]] TS WISŁA: 84+80+81+84 = 329
| |
- | ***3. [[Joanna Gawin]] TS WISŁA: 80+69+72+69 = 290
| |
- | ***4. [[Marcelina Augustyn]] TS WISŁA: 70+76+59+73 = 278
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 60 strzałów (Pdw 60)'''
| |
- | ***1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK = 494
| |
- | ***2. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 79+85+76+84+76+64 = 464
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów''' – OPEN
| |
- | ***1. JASIŃSKI Paweł WKS WAWEL = 552
| |
- | ***2. FALASA Anita WKS WAWEL = 519
| |
- | ***3. ŚWIECZKOWSKI Krzysztof WKS WAWEL = 449
| |
- | ***4. [[Anna Gawin]] TS WISŁA: 86+72+75+61+72+61 = 427
| |
- | ***5. [[Joanna Gawin]] TS WISŁA: 70+60+68+65+78+78 = 419
| |
- | **'''10 m: Karabin pneumatyczny 40 strzałów (Kpn 40)''' – OPEN
| |
- | ***1. LENCZOWSKA Katarzyna WKS WAWEL = 387
| |
- | ***2. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 84+87+80+86 = 337
| |
- | ***3. CISAK Ewelina WKS WAWEL = 329
| |
- | ***5. [[Sara Branc]] TS WISŁA: 75+82+67+73 = 297
| |
- | ***6. [[Piotr Latosiński]] TS WISŁA: 69+75+75+62 = 281
| |
- | ***7. [[Rafał Krzemiński]] TS WISŁA: 67+56+67+77 = 267
| |
- | ***8. [[Mateusz Podgórski]] TS WISŁA: 59+66+76+66 = 267
| |
- | ***14 - 16 wrzesień 2007 r.
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów (Psp 30 d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. KIELISZ Marek AZS Kielce = 289
| |
- | ***2. KOSZARA Krzysztof AZS Kielce = 281
| |
- | ***3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS WAWEL = 277
| |
- | ***13. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 91+90+86 = 267
| |
- | ***18. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 83+85+91 = 259
| |
- | ***24. [[Wiesław Data]] TS WISŁA: 81+79+82 = 242
| |
- | ***25. [[Dominik Studnicki]] TS WISŁA: 72+79+85 = 236 - 10 pkt
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów (Pcz 30 d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. HAJTO Piotr KS ARSENAŁ = 275
| |
- | ***2. MICHAŁEK Marian KS ARSENAŁ = 268
| |
- | ***3. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 87+94+86 = 267
| |
- | ***7. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 83+82+88 = 253
| |
- |
| |
- |
| |
- | *21-23 września 2007. '''Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów i seniorów w strzelectwie sportowym''', Kraków
| |
- | **'''25 m: Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20)''' – Senior
| |
- | ***1. MAJDAK Marek ZO LOK Kraków = 560
| |
- | ***2. LUKJAŃSKI Wiktor LOK SENIOR Gdańsk = 541
| |
- | ***3. WASILEWSKI Adam LOK SENIOR Gdańsk = 538
| |
- | ***10. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 90+92+87+78+80+87 = 514
| |
- | **'''25 m: Pistolet central. zapłonu 30 strzałów – część dokładna (Pcz 30 d)''' – Senior
| |
- | ***1. LUKJAŃSKI Wiktor LOK SENIOR Gdańsk = 283
| |
- | ***2. WASILEWSKI Adam LOK SENIOR Gdańsk = 281
| |
- | ***3. ADAMKIEWICZ Artur BURSZTYN Kalisz = 280 14
| |
- | ***5. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 95+91+91 = 277
| |
- | ***31. [[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 58+55+63 = 176
| |
- | ***32. [[Robert Techmański]] TS WISŁA: 39+66+59 = 164
| |
- |
| |
- |
| |
- | *28–30 września 2007. '''MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W STRZELECTWIE SPORTOWYM''', Kraków. Strzelnica sportowa „Pasternik” – Fundacji „WAWEL –SPORT” Kraków. Strzelnica sportowa TS „TS WISŁA:” – ul. Reymonta 22 Kraków.
| |
- | *28 września 2007 r.
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów – część dokładna (Psp 30 d)''' – Młodziczka
| |
- | ***1. GONERA Aneta TWIERDZA Przemyśl = 243
| |
- | ***2. CHOLEWA Joanna TKKF PROMIEŃ Bochnia = 243
| |
- | ***3. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 76+79+82 = 237
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów – część dokładna (Psp 30 d)''' – Młodzik
| |
- | ***1. PIZIAK Dawid PTSWALTER Rzeszów = 260
| |
- | ***2. BUĆ Jan KROKUS Nowy Sącz = 259
| |
- | ***3. [[Bartłomiej Sołtysiak]] TS Wisła: 90+83+73 = 246
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów – część szybka (Psp 30 cz. sz)''' – Młodziczka
| |
- | ***1. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 80+75+85 = 240
| |
- | ***2. KALINIEC Sylwia KASZTELAN Rzeszów = 197
| |
- | ***3. PATALSKA Dominika KASZTELAN Rzeszów = 140
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strzałów – część szybka (Psp 30 cz. sz)''' – Młodzik
| |
- | ***1. BUĆ Jan KROKUS Nowy Sącz = 273
| |
- | ***2. ŚWIĘCZKOWSKI Krzysztof WKSWAWEL Kraków = 265
| |
- | ***3. DUŹ Paweł UKS LISEK Lisia Góra = 240
| |
- | ***[[Bartłomiej Sołtysiak]] TS Wisła: 77+74+83 = 234 PK
| |
- | **'''10 m: Karabin pneumatyczny 30 strzałów (Kpn 30)''' – Młodziczka
| |
- | ***1. SKWIRUT Aleksandra KASZTELAN Rzeszów = 281
| |
- | ***2. KOŁODZIEJ Kinga TKS LOK Tarnów = 274
| |
- | ***3. ŚLIWIŃSKA Barbara PTS WALTER Rzeszów = 273
| |
- | ***6. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 56+65+58 = 179
| |
- | *29 września 2007 r.
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 40 strzałów, leżąc (Ksp 40 l)''' – Młodziczka
| |
- | ***1. KOŁODZIEJ Kinga TKS LOK Tarnów =388
| |
- | ***2. SKWIRUT Aleksandra KASZTELAN Rzeszów = 378
| |
- | ***3. ŚLIWIŃSKA Barbara WALTER Rzeszów = 378
| |
- | ***7. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 76+ 1+75+78 = 310
| |
- | *30 września 2007 r.
| |
- | **'''10 m: Pistolet pneumatyczny 30 strzałów (Ppn 30)''' – Młodziczka
| |
- | ***1. KALINIEC Sylwia KASZTELAN Rzeszów = 262
| |
- | ***2. CHOLEWA Joanna TKKF PROMIEŃ Bochnia = 241
| |
- | ***3. GONERA Aneta TWIERDZA Przemyśl = 233
| |
- | ***4. [[Marcelina Augustyn]] TS Wisła: 66+69+88 = 223
| |
- | ***[[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 77+73+70 =220 PK
| |
- | **'''10 m: Pistolet pneumatyczny 30 strzałów (Ppn 30)''' – Młodzik
| |
- | ***1. PIZIAK Dawid PTSWALTER Rzeszów = 272
| |
- | ***2. WAŁĘGA Krzysztof MUKS Jedlicze = 254
| |
- | ***3. [[Bartłomiej Sołtysiak]] TS Wisła: 84+79+89 = 252
| |
- | **'''Końcowa klasyfikacja klubowa (pkt)'''
| |
- | ***1. WKS WAWEL = 19
| |
- | ***2. KASZTELAN Rzeszów = 11
| |
- | ***3. TWIERDZA Przemyśl = 10
| |
- | ***6 TS WISŁA: = 7
| |
- |
| |
- |
| |
- | *27– 30 września 2007. '''Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym''', Kraków. Strzelnica sportowa „Pasternik” – Fundacji „WAWEL –SPORT” Kraków. Strzelnica sportowa TS „TS WISŁA:” – ul. Reymonta 22 Kraków.
| |
- | *28 września 2007 r.
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30)''' – Kobiet
| |
- | ***1. KOREJEWO Agnieszka FLOTA Gdynia = 576. F: 203,2 = 779,2
| |
- | ***2. STANKIEWICZ Sandra CWKS LEGIA W-wa = 568. F: 205 =7 73
| |
- | ***3. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 93 +94 +96+ 98+ 96+ 87 = 564. F: 199,3 = 763,3
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 3x20 strzałów (Ksp 3x20)''' – Kobiet
| |
- | ***1. BARYCKA Monika GWARDIA Zielona Góra = 569. F: 94,2 =6 63,2
| |
- | ***2. CZUPRYNIAK Anna DELFIN Biedrusko = 568. F: 94,1 = 662,1
| |
- | ***3. MARCHEWKA Magdalena ZKS Warszawa = 559. F: 94,2 =6 53,2
| |
- | ***4. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: 97+96+92+88+93+95 = 561. F: 91,6 = 652,6
| |
- | **'''FINAŁ - Ksp 3 x 20 Kobiet'''
| |
- | ***4. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: 561+ 8,4 +8,7 +10,0 +9,0 +9,8+ 9,3 +8,2 +10,7+ 8,6+ 8,9 +91,6 =652,6
| |
- | *29 września 2007 r.
| |
- | **'''10 m: Karabin pneumatyczny 40 strzałów (Kpn 40)''' – Kobiet
| |
- | ***1. WARDĘGA Paulina AZS Częstochowa = 393. F: 102,8 = 495,8
| |
- | ***2. KOTWICA Karolina ŚLĄSK Wrocław = 392. F: 102,1 = 494,1
| |
- | ***3. MARCHEWKA Magdalena ZKS Warszawa =390. F: 98,6 = 488,6
| |
- | ***10. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: 92 +97+ 94+ 94 = 377
| |
- | **'''10 m: Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40)''' – Kobiet
| |
- | ***1. KOREJEWO Agnieszka FLOTA Gdynia = 373. F: 97,1 = 470,1
| |
- | ***2. DĄBROWSKA Marta AZS Częstochowa = 375. F: 93,5 = 468,5
| |
- | ***3. STANKIEWICZ Sandra CWKS LEGIAW-wa = 377. F: 90,3 = 467,3
| |
- | ***6. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 92 +89+ 91+ 92 =364. F: 94,7 =458,7
| |
- | **'''FINAŁ - Ppn 40 Kobiet'''
| |
- | ***6. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 364 +10,6+ 7,8 +9,4 +9,8 +10+ 9,6 +8+ 9,3 +9,7+ 10,5+ 94,7 = 458,7
| |
- | ***30 września 2007 r.
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów, leżąc (Ksp 60 L)''' – Kobiet
| |
- | ***1. ITRICH Malwina LIDER Lębork = 586
| |
- | ***2. CZUPRYNIAK Anna DELFIN Biedrusko = 584
| |
- | ***3. MARCHEWKA Magdalena ZKS Warszawa = 580
| |
- | ***11. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: 92+ 91+ 97+ 95 +97+ 97 = 569
| |
- | **'''Klasyfikacja Klubów (pkt)'''
| |
- | ***1. ŚLĄSKWrocław = 365
| |
- | ***2. FLOTA Gdynia = 131
| |
- | ***3. LEGIA Warszawa = 73
| |
- | ***9 TS Wisła: = 46
| |
- |
| |
- |
| |
- | *?28 września 2007. '''Finał Pucharu Polski w broni pneumatycznej i kulowej''', Zielona Góra
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny kobiet'''
| |
- | ***1. Karolina Chabros (Śląsk Wrocław)
| |
- | ***4. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła
| |
- | ***10. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła
| |
- | **'''Pistolet sportowy kobiet'''
| |
- | ***7. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła
| |
- | ***19. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny'''
| |
- | ***8. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła
| |
- |
| |
- |
| |
- | *6–7 października 2007. '''TURNIEJ STRZELECKI „ZAKOŃCZENIE SEZONU 2007”''' w strzelaniach z broni kulowej, Kraków
| |
- | *7. października 2007 r.
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60 L''') – Seniorki
| |
- | ***1. SOLARSKA Małgorzata KS HTS LOK = 584
| |
- | ***2. [[Anna Szymczak]] TS WISŁA: 97+95+96+99+99+96 = 582
| |
- | ***3. KLIŚ Joanna KS ZO LOK = 573
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 40 strzałów leżąc (Ksp 40 L)''' – Młodziczki
| |
- | ***1. CISAK Ewelina WKS WAWEL = 364
| |
- | ***2. [[Sara Branc]] TS WISŁA: 72+83+81+81 = 317
| |
- | **'''50 m: Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (Kdw 60 L)''' – Seniorzy
| |
- | ***1. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK = 587
| |
- | ***2. PROSTACKI Łukasz KS HTS LOK = 585
| |
- | ***3. [[Rafał Sumara]] TS WISŁA: 95+97+94+97+98+96 = 577
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60 L)''' – Juniorzy młodsi
| |
- | ***1. MADEJ Aleksander TKS LOK Tarnów = 572
| |
- | ***2. KAJMOWICZ Przemysław TKS LOK Tarnów = 563
| |
- | ***3. [[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 93+92+90+96+92+89 = 552
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strz. cz. dokładna (Psp 30d)''' – Młodziczki
| |
- | ***1. CHOLEWA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 240
| |
- | ***2. [[Dominika Mędrala]] TS WISŁA: 79+82+79 = 240
| |
- | ***3. [[Marcelina Augustyn]] TS WISŁA: 56+63+59 = 178
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strz. cz. szybka (Psp 30sz)''' – Młodziczki
| |
- | ***1. [[Dominika Mędrala]] TS WISŁA: 82+68+72 = 222
| |
- | ***2. [[Marcelina Augustyn]] TS WISŁA: 69+56+43 = 168
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 60 strz. (Pdw – 60)''' – Seniorzy
| |
- | ***1. [[Maciej Maślona]] TS WISŁA: 80+86+86+87+88+88 = 515
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz KROKUS N. Sącz = 505
| |
- | ***3. LACHMAN Olaf KS ZO LOK = 500
| |
- | **'''50 m: Pistolet dowolny 60 strz. (Pdw - 60)''' – Juniorzy
| |
- | ***1. KWARCIŃSKI Andrzej WKS WAWEL = 530
| |
- | ***2. [[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 84+86+88+80+81+86 = 505
| |
- | ***3. NIEDZIELSKI Paweł WKS WAWEL = 493
| |
- | **'''50 m: Pistolet standard 3 x 10 strz. (Pst 3x10)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. MICHAŁEK Marian KS ARSENAŁ = 255
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz KROKUS N. Sącz = 250
| |
- | ***3. HAJTO Piotr KS ARSENAŁ = 250
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 87+78+82 = 247
| |
- | ***7. [[Robert Techmański]] TS WISŁA: 75+39+36 = 150
| |
- | **'''25 m pistolet centralnego zapłonu 20 strz. cz. dokładna (Pcz 20d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. GÓRECKI Piotr KS ZO LOK = 178
| |
- | ***2. Wojciech Wassermann VALLEY GOLF = 176
| |
- | ***3. MAREK Janusz LOKUS LOK Olkusz = 166
| |
- | ***4. [[Jerzy Figiel]] TS WISŁA: 85+80 = 165
| |
- | ***10. [[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 61+52 = 113
| |
- | **'''25 m pistolet centralnego zapłonu 30 strz. cz. dokładna (Pcz 30d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. GÓRKA Tadeusz KROKUS N. Sącz = 274
| |
- | ***2. HAJTO Piotr KS ARSENAŁ = 265
| |
- | ***3. MICHAŁEK Marian KS ARSENAŁ = 262
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 91+85+82 = 258
| |
- | ***9. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 77+89+84 = 250
| |
- | ***13. [[Bogusław Kaczmarczyk]] TS WISŁA: 40+52+37 = 129
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 20 strz. cz. dokładna (Psp 20d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. TRAPIŁO Grzegorz LOKUS LOK Olkusz = 181
| |
- | ***2. OPRZEDKIEWICZ Krzysztof KS ZO LOK = 181
| |
- | ***3. GÓRECKI Piotr KS ZO LOK = 176
| |
- | ***5. [[Tomasz Nowak]] TS WISŁA: 90+78 = 168
| |
- | ***6. [[Dominik Studnicki]] TS WISŁA: 80+85 = 165
| |
- | ***10. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 67+79 = 146
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30 strz. cz. dokładna (Psp 30d)''' – Grupa Powszechna
| |
- | ***1. HAJTO Piotr KS ARSENAŁ = 283
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz KROKUS N. Sącz = 277
| |
- | ***3. KWARCIŃSKI Andrzej WKS WAWEL = 276
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 88+92+93 = 273
| |
- | ***6. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 92+93+86 = 271
| |
- |
| |
- |
| |
- | *13 października 2007. '''MISTRZOSTWA MIASTA KRAKOWA W PISTOLECIE''', Kraków. Pasternik. Bezpośredni organizator: WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet sportowy Psp-20'''
| |
- | ***1. HAJTO PIOTR 73 WKS WAWEL = 189
| |
- | ***2. LORĘCKI PRZEMYSŁAW WKS WAWEL = 185
| |
- | ***3. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 93+92 = 185
| |
- | ***7. [[Jacek Pieprzyk]] 51 TS WISŁA: 89+79 = 168
| |
- | ***8. [[Tomasz Nowak]] 85 TS WISŁA: 82+81 = 163
| |
- | ***9. [[Dominik Studnicki]] TS WISŁA: 82+80 = 162
| |
- | ***17. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 70+58 = 128
| |
- | ***19. [[Mirosław Polowiec]] TS WISŁA: 48+66 = 114
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 89+89 = 178
| |
- | ***2. [[Jerzy Figiel]] TS WISŁA: 86+91 = 177
| |
- | ***3. MICHAŁEK MARIAN ARSENAŁ = 176
| |
- | ***6. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 85+83 = 168
| |
- | ***15. [[Wojciech Polowiec]] TS WISŁA: 43+60 = 103
| |
- |
| |
- |
| |
- | *14 października 2007. '''PUCHAR JESIENI KKS „Arsenał”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Hajto Piotr Arsenał = 192
| |
- | ***2. Sitko Krzusztof Arsenał = 185
| |
- | ***3. Michałek Marian Arsenał = 181
| |
- | ***10. [[Tomasz Nowak]] TS WISŁA: 79+79 = 158
| |
- | ***24. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 48+77 = 125
| |
- | ***26. [[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 69+52 = 121
| |
- | ***27. [[Marek Paryka]] TS WISŁA: 43+57 = 100
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Sitko Krzysztof Arsenał = 177
| |
- | ***2. Grudnik Bogusław Arsenał = 176
| |
- | ***3. Loręcki Przemysław Wawel = 172
| |
- | ***6. [[Jerzy Figiel]] TS WISŁA: 78+80 = 158
| |
- | ***15. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 60+72 = 132
| |
- |
| |
- |
| |
- | *25 października 2007. '''ZAWODY STRZELECKIE'''. KADECI. ORGANIZATORZY : TS WISŁA:, WAWEL KRAKÓW
| |
- | ***1. KUZAJ Julia MDK =90
| |
- | ***2. [[Mikołaj Krzyszkowski]] TS WISŁA: 88
| |
- | ***3. JAGIELSKI Mateusz WAWEL = 88
| |
- | ***4. [[Stanisław Bylina]] TS WISŁA: 84
| |
- | ***7. [[Piotr Surga]] TS WISŁA: 82
| |
- | ***9. [[Michał Hess]] TS WISŁA: 80
| |
- | ***10. [[Grzegorz Szewczyk]] TS WISŁA: 79
| |
- | ***11. [[Jan Paczkowski]] TS WISŁA: 77
| |
- | ***13. [[Michał Miłek]] TS WISŁA: 70
| |
- | ***14. [[Sebastian Krzemiński]] TS WISŁA: = 70
| |
- | ***16. [[Anna Gawin]] TS WISŁA: = 93 PK
| |
- | ***17. [[Adrianna Ostrowska]] TS WISŁA: = 86 PK
| |
- | ***18. [[Konrad Bieś]] TS WISŁA: = 86 PK
| |
- | ***19. [[Marcin Bletek]] TS WISŁA: = 82 PK
| |
- | ***20. [[Maria Kułas]] TS WISŁA: = 81 PK
| |
- | ***21. [[Aleksandra Stanek]] TS WISŁA: = 75 PK
| |
- |
| |
- |
| |
- | *3 listopada 2007. '''VI MIEDZYWOJEWÓDZKI PUCHAR NIEPODLEGŁOSCI IM. GEN. BRYG. W.MARYANSKIEGO'''. ORGANIZATOR: TOWARZYSTWO SPORTOWE "TS WISŁA:" KRAKÓW
| |
- | **'''Kpn30 młodziczki'''
| |
- | ***1. Szczurek Wioletta AZS Częstochowa = 297
| |
- | ***2. Kołodziej Kinga TKS LOK Tarnów = 292
| |
- | ***3. Skwirut Aleksandra Kasztelan Rzeszów = 291
| |
- | ***7. [[Sara Branc]] ]] TS Wisła: 75+72+87 = 234
| |
- | **'''Ppn30 młodzicy'''
| |
- | ***1. Wójcik Arkadiusz Górnik Katowice = 270
| |
- | ***2. Wałega Krzysztof Jedlicze = 265
| |
- | ***3. [[Bartłomiej Sołtysiak]] TS Wisła: 86+94+84 = 264
| |
- | ***11. [[Konrad Bieś]] TS Wisła: 77+79+69 = 225
| |
- | ***13. [[Marcin Bletek]] TS Wisła: 75+63+69 = 207
| |
- | **'''Ppn30 młodziczki'''
| |
- | ***1. Głowacka Katarzyna PTS Spartakus Lublin = 258
| |
- | ***2. Kaliniec Sylwia Kasztelan Rzeszów = 247
| |
- | ***3. [[Dominika Mędrala ]] TS Wisła: 77+85+80 = 242
| |
- | ***6. [[Marcelina Augustyn]] TS Wisła: 76+71+80 = 227
| |
- | **'''Ppn40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Bosiacka Martyna AZS Częstochowa = 358
| |
- | ***2. [[Anita Falasa]] Wawel Kraków = 351
| |
- | ***3. [[Joanna Gawin]] TS Wisła: 84+93+85+87 = 349
| |
- | ***4. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 89+83+92+83 = 347
| |
- | ***7. [[Adrianna Ostrowska]] TS Wisła: 76+78+80+71 = 305
| |
- | **'''Ppn40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. Jasiński Paweł Wawel Kraków = 367
| |
- | ***2. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 92+91+86+95 = 364
| |
- | ***3. Karabela Maciej LOK HTS Kraków = 349
| |
- | ***6. [[Michał Rogozik]] TS Wisła: 86+84+77+81 = 328
| |
- | ***7. [[Łukasz Łopacki]] TS Wisła: 84+73+79+85 = 321
| |
- | **'''Kpn40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Jerzy Szarlitt]] TS Wisła: 91+97+88+94 = 370
| |
- | ***2. PAŃSZCZYK Damian LOK HTS Kraków = 370
| |
- | ***3. Szczesny Mariusz Górnik Katowice = 369
| |
- | ***7. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 87+88+87+89 = 351
| |
- | ***10. [[Rafał Krzemiński]] TS Wisła: 70+73+70+69 = 282
| |
- | **'''Kpn40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Prugar Lidia AZS Częstochowa = 386
| |
- | ***2. Gałka Monika Górnik Katowice = 380
| |
- | ***3. Szczurek Joanna AZS Częstochowa = 378
| |
- | ***7. [[Maria Kułas]] TS Wisła: 57+81+76+80 = 294
| |
- | **'''Ppn40 juniorki'''
| |
- | ***1. Guzik Olga Wawel Kraków = 379
| |
- | ***2. Wronska Daria AZS Częstochowa = 359
| |
- | ***3. [[Joanna Dubiel]] TS Wisła: 87+92+81+82 = 342
| |
- | ***4. [[Anna Gawin]] TS Wisła: 83+86+87+84 = 340
| |
- | **'''Kpn40 juniorki'''
| |
- | ***1. Wesołowska Magdalena Hamer Kozienice = 387
| |
- | ***2. Budek Ewa ZO LOK Kraków = 387
| |
- | ***3. Skucinska Olga ZO LOK Kraków = 385
| |
- | ***4. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: 93+94+97+99 = 383
| |
- | ***7. [[Natalia Mętel]] TS Wisła: 90+90+93+94 = 367
| |
- | **'''Kpn40 seniorki'''
| |
- | ***1. Lenczowska Katarzyna Wawel Kraków = 388
| |
- | ***2. Zawada Agnieszka ZO LOK Kraków B-B = 378
| |
- | ***3. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: 95+96+95+91 = 377
| |
- | **'''Ppn60 seniorzy'''
| |
- | ***1. Majdak Marek ZO LOK BB = 570
| |
- | ***2. Bernaciak Michał Wawel Kraków = 569
| |
- | ***3. Lachman Olaf ZO LOK = 560
| |
- | ***4. [[Maciej Maślona]] TS Wisła: 94+89+95+94+91+94 = 557
| |
- | ***5. [[Piotr Zygmunt]] TS Wisła: 86+92+93+89+98+91 = 549
| |
- | ***9. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 81+86+89+83+89+85 = 513
| |
- | **'''Kpn60 seniorzy'''
| |
- | ***1. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 97+98+94+98+97+97 = 581
| |
- | ***2. Rebis Hubert Hamer Kozienice = 567
| |
- | ***3. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 96+92+95+92+97+94 = 566
| |
- | **'''Wyniki drużynowe:'''
| |
- | ***1. AZS Częstochowa = 1540
| |
- | ***2. Wawel I = 1526
| |
- | ***3. ZO LOK = 1525
| |
- | ***4 TS Wisła: 1522
| |
- |
| |
- |
| |
- | *4 listopada 2007. '''Zawody Strzeleckie "Rozpoczęcie Sezonu"''' Grupy Powszechnej, Paczółtowice
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Adam Sztybór KS KVG = 186
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 92+94 = 186
| |
- | ***3. Arkadiusz Niemiec Wawel = 182
| |
- | **'''Pistolet sportowy 10+10'''
| |
- | ***1. Zbigniew Rokita KS KVG = 181
| |
- | ***2. Arkadiusz Niemiec Wawel = 181
| |
- | ***3. Tadeusz Górka Krokus = 179
| |
- | ***6. Adam Sztybór KS KVG = 175
| |
- | ***7. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 90+84+0 = 174
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Adam Sztybór KS KVG = 186
| |
- | ***2. Krzysztof Moryś Squad = 185
| |
- | ***3. Zbigniew Rokita KS KVG = 184
| |
- | ***12. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 82+89 = 171
| |
- |
| |
- |
| |
- | *?Do 11 listopada 2007. '''I Zawody klasyfikacyjne strzelców do kadry''' na nadchodzący sezon, Wrocław
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny kobiet'''
| |
- | ***4 i 1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: (w I i II serii)
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny mężczyzn'''
| |
- | ***8 i 3. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła:
| |
- | ***9 i 10. [[Rafał Sumara]] TS Wisła:
| |
- |
| |
- |
| |
- | *11 listopada 2007. '''„TURNIEJ OTWARTY” KKS „ARSENAŁ”''', Kraków
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof SQUAD = 186
| |
- | ***2. Hajto Piotr Arsenał = 185
| |
- | ***3. Górecki Piotr ZO LOK = 182
| |
- | ***4. Noga Adam Arsenał = 175
| |
- | ***11. [[Jan Gołębiowski]] TS WISŁA: 76+83 = 159
| |
- | **'''Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Moryś Krzysztof SQUAD = 186
| |
- | ***2. Górecki Piotr ZO LOK = 180
| |
- | ***3. Oprzedkiewicz Krzysztof ZO LOK = 177
| |
- | ***8. [[Jerzy Figiel]] TS WISŁA: 76+86 = 162
| |
- |
| |
- |
| |
- | *18 listopada 2007. '''ZAWODY O PUCHAR "KALIBRA"''' Grupy Powszechnej, Paczółtowice
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Piotr Hajto KS KVG = 189
| |
- | ***2. Mariusz Wierzbicki KS KVG = 186
| |
- | ***3. Krzysztof Moryś Squad = 185
| |
- | ***10. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 82+90 = 172
| |
- | ***21. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 75+72 = 147
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Piotr Hajto KS KVG = 188
| |
- | ***2. Krzysztof Moryś Squad = 184
| |
- | ***3. Adam Sztybór KS KVG = 182
| |
- | ***4. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 88+92 = 180
| |
- | ***21. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 41+46 = 87
| |
- | **'''Pistolet sportowy 10+10'''
| |
- | ***1. Krzysztof Moryś Squad = 188
| |
- | ***2. Mariusz Wierzbicki KS KVG = 183
| |
- | ***3. Zbigniew Rokita KS KVG = 177
| |
- | ***7. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 92+75 = 167
| |
- | ***11. [[Janusz Sitarz]] TS WISŁA: 68+62 = 130
| |
- |
| |
- |
| |
- | *24 listopada 2007. '''MISTRZOSTWA WKS WAWEL W STRZELANIU Z PISTOLETU '''
| |
- | **'''Pistolet sportowy Psp-20'''
| |
- | ***1. HAJTO PIOTR ARSENAŁ = 188
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ ŁUKASZ WKS WAWEL = 182
| |
- | ***3. OPRZEDKIEWICZ KRZYSZTOF ZO LOK = 179
| |
- | ***11. [[Dominik Studnicki]] TS WISŁA: 86+78 164
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20'''
| |
- | ***1. MORYŚ KRZYSZTOF SQUAD KRAKÓW = 185
| |
- | ***2. HAJTO PIOTR ARSENAŁ = 185
| |
- | ***3. BELSKI HENRYK VALEY GOLF = 173
| |
- | ***6. [[Jerzy Figiel]] TS WISŁA: 82+81 = 163
| |
- | ***17 [[Jan Barański]] TS WISŁA: 70+58 = 128
| |
- |
| |
- |
| |
- | *8 grudnia 2007. '''ZIMOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA W STRZELANIU Z PISTOLETU '''
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20'''
| |
- | ***1. MORYŚ KRZYSZTOF SQUAD KRAKÓW = 189
| |
- | ***2. ZAREBA ANDRZEJ ARSENAŁ = 183
| |
- | ***3. TRAPIŁO GRZEGORZ LOKUS OLKUSZ = 177
| |
- | ***13. [[Robert Techmański]] TS WISŁA: 58+56 = 114
| |
- | ***14. [[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 57+56 = 113
| |
- |
| |
- |
| |
- | *?Do 9 grudnia 2007. '''Zawody klasyfikacyjne strzelców = Polish Open Kaliber 2007''', Białystok
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny kobiet'''
| |
- | ***8 i 8. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła:
| |
- | ***9 i 7. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła:
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny'''
| |
- | ***13 i 10. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła
| |
- | ***15. [[Rafał Sumara]] TS Wisła.
| |
- |
| |
- |
| |
- | *13 grudnia 2007.'''"ŚWIĄTECZNE" ZAWODY STRZELECKIE KADETÓW''', KRAKÓW
| |
- | ***1. Kaźmierczak Maciej Wawel = 90
| |
- | ***2. Mich Tomasz Wiarus =89
| |
- | ***3. Konstantinovski Cyryl Wawel = 88
| |
- | ***6. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 86
| |
- | ***10. Pochopien Piotr Wiarus = 82
| |
- | ***11. [[Jan Paczkowski]] TS Wisła: 82
| |
- | ***12. [[Mikołaj Krzyszkowski]] TS Wisła: 78
| |
- | ***15. [[Filip Oleszek]] TS Wisła: 73
| |
- |
| |
- |
| |
- | *15-16 grudnia 2007. '''Mistrzostwa MZSS w strzelaniu z broni pneumatycznej''', Kraków
| |
- | **'''Kpn30 młodziczki'''
| |
- | ***1. Kołodziej Kinga TKS LOK Tarnów = 285
| |
- | ***2. [[Ewelina Cisak]] Wawel Kraków = 263
| |
- | ***3. Kubisztal Patrycja TKS LOK Tarnów = 258
| |
- | ***4. [[Sara Branc]] TS Wisła: 83+74+80 =237
| |
- | **'''Ppn30 młodzicy'''
| |
- | ***1. Mołdoch Mateusz ZO LOK Kraków = 255
| |
- | ***2. [[Bartłomiej Sołtysiak]] TS Wisła: 84+82+81 = 247
| |
- | ***3. Balicki Konrad Wawel Kraków = 242
| |
- | **'''Ppn30 młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 89+87+91 = 267
| |
- | ***2. [[Marcelina Augustyn]] TS Wisła: 81+81+86 = 248
| |
- | ***3. Partyka Kinga TKS LOK Tarnów = 237
| |
- | **'''Ppn40 juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Francuz Angelika ZO LOK Kraków = 351
| |
- | ***2. [[Anita Falasa]] Wawel Kraków = 350
| |
- | ***3. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 86+83+91+88 = 348
| |
- | **'''Ppn40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Paweł Jasiński]] Wawel Kraków = 371
| |
- | ***2. Bryg Mateusz Promień Bochnia = 368
| |
- | ***3. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: 88+92+93+92 = 365
| |
- | ***7. [[Łukasz Łopacki]] TS Wisła: 86+81+85+86 = 338
| |
- | ***8. [[Michał Rogozik]] TS Wisła: 89+80+85+83 = 337
| |
- | **'''Kpn40 juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. Madej Aleksander TKS LOK Tarnów = 377
| |
- | ***2. Kajmowicz Przemysław TKS LOK Tarnów = 377
| |
- | ***3. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 88+91+90+89 = 358
| |
- | ***5. [[Jerzy Szarlitt]] TS Wisła: 85+89+87+90 = 351
| |
- | ***9. [[Rafał Krzemiński]] TS Wisła: 77+71+74+74 = 296
| |
- | **'''Ppn40 juniorki'''
| |
- | ***1. Bukowiec Monika ZO LOK Kraków = 361
| |
- | ***2. Smaga Paulina ZO LOK Kraków = 353
| |
- | ***3. Pustiowska Anna ZO LOK Kraków = 341
| |
- | ***6. [[Joanna Dubiel]] TS Wisła: 76+81+83+83 = 323
| |
- | ***10. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 79+77+82+73 = 311
| |
- | **'''Kpn40 juniorki'''
| |
- | ***1. Skucińska Olga ZO LOK Kraków = 387
| |
- | ***2. Budek Ewa ZO LOK Kraków = 386
| |
- | ***3. Laszczak Anna ZO LOK Kraków = 383
| |
- | ***4. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: 93+98+96+96 = 383
| |
- | **'''Ppn40 seniorki'''
| |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 94+95+98+95 = 382
| |
- | ***2. Szufłat Joanna ZO LOK Kraków = 366
| |
- | ***3. Wietecha Agata ZO LOK Kraków = 347
| |
- | **'''Kpn40 seniorki'''
| |
- | ***1. Lenczowska Katarzyna Wawel Kraków = 383
| |
- | ***2. Kucharczyk Joanna ZO LOK Kraków = 382
| |
- | ***3. Zawada Agnieszka ZO LOK Kraków = 381
| |
- | ***4. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: 92+97+99+93 = 381
| |
- | **'''Ppn60 seniorzy'''
| |
- | ***1. Majdak Marek ZO LOK Kraków = 571
| |
- | ***2. Jordanek Michał ZO LOK Kraków = 570
| |
- | ***3. [[Maciej Maślona]] TS Wisła: 93+89+92+95+96+94 = 559
| |
- | ***4. [[Piotr Zygmunt]] TS Wisła: 87+93+90+93+92+94 = 549
| |
- | ***11. [[Marian Ożóg]] TS Wisła: 86+93+88+89+89+83 = 528
| |
- | ***12. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 88+87+87+90+86+89 = 527
| |
- | **'''Kpn60 seniorzy'''
| |
- | ***1. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 97+97+98+96+98+95 = 581
| |
- | ***2. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 97+96+96+94+95+94 = 572
| |
- | ***3. Kapcia Mieczysław Promień Bochnia = 554
| |
- | **'''KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA'''
| |
- | ***1. ZO LOK Kraków =171
| |
- | ***2. TS WISŁA: 102
| |
- | ***3. TKS LOK Tarnów =90
| |
- | **'''FINAŁ - Kpn meżczyzn'''
| |
- | ***1. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 10,9 +9,0 +10,1 +10,6+ 9,8+ 9,5 +10,2+ 9,3+7,9 +9,9 = 97,2+ 2
| |
- | ***2. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 10,5 +10,9 +10,0 +9,3 +9,8+ 10,0 +10,2+ 10,3 +9,1 +10,0 = 100,1+ 1
| |
- | ***3. Pitala Kamil Wawel = 91
| |
- | **'''FINAŁ - Ppn kobiet '''
| |
- | ***1. Wietecha Agata ZO LOK = 78
| |
- | ***2. Szufłat Joanna ZO LOK 7= 83
| |
- | ***3. Bukowiec Monika ZO LOK = 98
| |
- | ***7. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 8,0+9,7+9,2+7,9+9,2+7,9+9,7+8,8+8,3+8,4 = 87,1+3
| |
- | ***8. [[Marcelina Augustyn]] TS Wisła: 6,3+9,5+4,9+7,5+5,7+7,7+9,0+6,6+4,5+5,9 = 67,6+7
| |
- | **'''FINAŁ - Ppn meżczyzn'''
| |
- | ***1. Majdak Marek ZO LOK = 101
| |
- | ***2. [[Maciej Maślona]] TS Wisła: 9,2+7,6+9,4+10,5+8,2+8,7+9,2+10,5+10,5+10,2=94,0+4
| |
- | ***3. Partyka Łukasz TKS = 97
| |
- | ***8. [[Bartłomiej Sołtysiak]] TS Wisła: 8,1+9,3+7,9+9,2+8,1+9,9+10,2+9,6+8,5+9,4 = 90,2+7
| |
| ==Listy rankingowe== | | ==Listy rankingowe== |
- | ===LISTA RANKINGOWA MZSS na rok 2007=== | + | ===[[LISTA RANKINGOWA MZSS na rok 2007]]=== |
- | **Grupa „A”. 25 m Psp 30 d
| + | |
- | **Pierwszy na liście: 1. GÓRKA Tadeusz Krokus N.Sącz = 1680
| + | |
- | **Najlepsi z zawodników TS Wisła:
| + | |
- | ***5. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 264+273+272+267+271+274 = 1621
| + | |
- | ***14. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 258+269+255+271 = 1053
| + | |
- | | + | |
- | | + | |
- | *LISTA RANKINGOWA na rok 2007
| + | |
- | **Grupa „A”. 25 m Pcz 30 d
| + | |
- | **Pierwszy na liście: 1. GÓRKA Tadeusz Krokus N.Sącz = 1661
| + | |
- | **Najlepsi z zawodników TS Wisła:
| + | |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 269+273+270+277+272+277 = 1638
| + | |
- | ***8. [[Jacek Pieprzyk]] TS WISŁA: 244+235+241+253+213+250 = 1436
| + | |
- | ***14. [[Józef Durbas]] TS WISŁA: 235+244+238+205 = 922
| + | |
- | ***[[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 176 = 176
| + | |
- | ***[[Robert Techmański]] TS WISŁA: 164 = 164
| + | |
- | ***[[Cezary Olchawski]] TS WISŁA: 157 = 157
| + | |
- | | + | |
| | | |
- | *LISTA RANKINGOWA na rok 2007
| + | ===[[Ranking PZSS na 2007 rok]]=== |
- | **Grupa „B”. 25 m Psp 20 d
| + | |
- | **Pierwszy na liście: 1. WIERZBICKI Mariusz KS VALLEY GOLF = 1099
| + | |
- | **Najlepsi z zawodników TS Wisła:
| + | |
- | ***[[Rafał Walczowski]] TS Wisła: 165+158+174+164+167+164 = 992
| + | |
- | ***[[Dominik Studnicki]] TS Wisła: 171+159+165+164+162 = 821
| + | |
- | ***[[Janusz Sitarz]] TS Wisła: 147+129+125+147+98+147 = 793
| + | |
- | ***[[Zbigniew Nowak]] TS WISŁA: 124+129+111+146+121+128 = 759
| + | |
- | ***[[Tomasz Nowak]] TS Wisła: 119+168+158+163+142 = 750
| + | |
- | ***[[Wiesław Data]] TS Wisła: 169+123+170+134 = 596
| + | |
- | ***[[Jan Gołębiowski]] TS WISŁA: 160+173+159 = 492
| + | |
- | ***[[Jan Tomczyk]] TS WISŁA: 136+161+157 = 454
| + | |
- | ***[[Jan Barański]] TS Wisła: 163+158+126 = 447
| + | |
- | ***[[Wojciech Jeziorski]] TS WISŁA: 139+146+155 = 440
| + | |
- | ***[[Andrzej Moryc]] TS WISŁA: 123+150+109 = 382
| + | |
- | ***[[Jacek Włodarczyk]] TS WISŁA: 174+157 = 331
| + | |
- | ***[[Michał Tombarkiewicz]] TS WISŁA: 152+161 = 313
| + | |
- | ***[[Wojciech Szałas]] TS WISŁA: 141+144 = 285
| + | |
- | ***[[Maciej Techmański]] TS WISŁA: 148+136 2 = 84
| + | |
- | ***[[ANDRZEJ MATULSKI]] TS WISŁA: 159+116 = 275
| + | |
- | ***[[Mieczysław Zięba]] TS WISŁA: 130+128 = 258
| + | |
- | ***[[Mirosław Polowiec]] TS WISŁA: 114+127 = 241
| + | |
- | ***[[Mariusz Sowiński]] TS WISŁA: 104+118 = 222
| + | |
- | ***[[Przemysław Niechaj]] TS WISŁA: 178 = 178
| + | |
- | ***[[Wiesław Żyznowski]] TS WISŁA: 170 = 170
| + | |
- | ***[[Władysław Dyna]] TS Wisła: 149 = 149
| + | |
- | ***[[Zbigniew Kaczmarczyk]] TS TS WISŁA: 141 = 141
| + | |
- | ***[[Wojciech Kujawski]] TS WISŁA: 132 = 132
| + | |
- | ***[[Stefan Sotwin]] TS WISŁA: 131 = 131
| + | |
- | ***[[Jerzy Wydrych]] TS WISŁA: 130 = 130
| + | |
- | ***[[Stanisław Zelek]] TS WISŁA: 130 = 130
| + | |
- | ***[[Artur Kawalec]] TS WISŁA: 124 = 124
| + | |
- | ***[[Janusz Malinowski]] TS WISŁA: 122 = 122
| + | |
- | ***[[Mieczysław Żubrowski]] TS WISŁA: 120 = 120
| + | |
- | ***[[Marian Wrona]] TS WISŁA: 115 = 115
| + | |
- | ***[[Juliusz Warunek]] TS WISŁA: 108 108
| + | |
- | ***[[Marek Paryka]] TS WISŁA: 100 = = 100
| + | |
- | ===Ranking PZSS na 2007 rok===
| + | |
- | (punkty zdobyte w wytypowanych zawodach)
| + | |
- | ***'''Kpn 60 mężczyzn'''
| + | |
- | ***1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa =124
| + | |
- | ***2. BOŻEK Przemysław ŚLĄSK Wrocław =107
| + | |
- | ***3. KOMOLKA Damian ŚLĄSK Wrocław 104
| + | |
- | ***6. [[Marcin Królikowski]] ]] 75 TS Wisła: 43
| + | |
- | ***24. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: = 1
| + | |
- | **'''kdw 60l mężczyzn'''
| + | |
- | ***1. MIGAŁA Dawid GRUNWALD Poznań =106
| + | |
- | ***2. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa =75
| + | |
- | ***3. GŁADYSZEWSKI Adam SNAJPER Lublin =74
| + | |
- | ***22. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: =5
| + | |
- | **'''Ppn 60 mężczyzn'''
| + | |
- | ***1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz =171
| + | |
- | ***2. BOROWICKI Paweł ZAWISZA Bydgoszcz =129
| + | |
- | ***3. MEJGER Michał GWARDIA Opole =108
| + | |
- | ***17. [[Bartłomiej Nogieć]] 83 TS Wisła: 822
| + | |
- | **'''Pdw 60'''
| + | |
- | ***1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz =104
| + | |
- | ***2. BERNACIAK Michał LEGIA Warszawa =50
| + | |
- | ***3. MAJDAK Marek LOK Kraków 43
| + | |
- | ***'''Kpn 40 kobiet'''
| + | |
- | ***1. STAROŃ Agnieszka ORZEŁ Łódź =156
| + | |
- | ***3. BOGACKA Sylwia GWARDIA Zielona Góra =120
| + | |
- | ***2. KOWALCZYK Karolina ŚLĄSK Wrocław 119
| + | |
- | ***26. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: =22
| + | |
- | **'''ksp 60l kobiet'''
| + | |
- | ***1. ZIAJA Alicja AZS Częstochowa =96
| + | |
- | ***4 BOGACKA Sylwia GWARDIA Zielona Góra =84
| + | |
- | ***3. KOWALCZYK Karolina ŚLĄSK Wrocław= 82
| + | |
- | ***2. KRAWCZYK Kamila LEGIAWarszawa =73
| + | |
- | ***15. [[Anna Szymczak]] TS Wisła: = 9
| + | |
- | **'''Ppn 40 kobiet'''
| + | |
- | ***1. SAGUN-LEWANDOWSKA Mirosława GRYF Słupski =182
| + | |
- | ***2. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia =121
| + | |
- | ***3. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: =118
| + | |
- | ***10. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: =51
| + | |
- | ***29. [[Katarzyna Niedziółka]] TS Wisła: = 1
| + | |
- | ***'''Kpn 40 juniorek'''
| + | |
- | ***1. Bublewicz Joanna Śiąsk Wrocław =122
| + | |
- | ***2. Wesołowska Magdalena Hamer Kozienice =121
| + | |
- | ***3. Wrońska Paula Lider Lębork =112
| + | |
- | ***16. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: =46
| + | |
- | **'''ksp 3x20 juniorek'''
| + | |
- | ***1. Nowakowska Joanna Zawisza Bydgoszcz =97
| + | |
- | ***2. Marcinowska Marta Lider Lębork =82
| + | |
- | ***3. Trybuchowicz Anna Zawisza Bydgoszcz =60
| + | |
- | ***8. [[Marzena Bułat]] TS Wisła: = 15
| + | |
- | **'''Ppn 40 juniorzy młodsi'''
| + | |
- | ***1. MADEJ Paweł VETRIM-Opole =84
| + | |
- | ***2. TCHOREK Damian LEGIA-Warszawa =72
| + | |
- | ***3. BRODA Wojciech ŚLĄSK-Wrocław =68
| + | |
- | ***51. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: =3
| + | |
- | **'''pd 40 juniorzy młodsi'''
| + | |
- | ***1. MADEJ Paweł VETRIM-Opole =44
| + | |
- | ***2. KRYSIŃSKI Mateusz GWARDIA-Zielona Góra =43
| + | |
- | ***3. PAŁAMARZ Tomasz CZAK-Wałbrzych =42
| + | |
- | ***11. [[Przemysław Niechaj]] TS Wisła: =7
| + | |
| | | |
| ==Doniesienia medialne== | | ==Doniesienia medialne== |
- |
| |
- | ===Strzelcy zwyciężają w Pucharze Niepodległości===
| |
- | 7. listopada 2007<br>
| |
- |
| |
- | Dwa zwycięstwa odnieśli zawodnicy Wisły w VI Pucharze Niepodległości w strzelectwie sportowym, który odbył się w obiektach Białej Gwiazdy. Marcin Królikowski zdeklasował przeciwników w konkurencji karabinu pneumatycznego seniorów, wyprzedzając drugiego zawodnika aż o czternaście punktów.
| |
- |
| |
- | Dużo bardziej dramatyczną walkę o zwycięstwo stoczył nasz junior młodszy Jerzy Szarlitt, również w karabinie pneumatycznym. Strzelał on w zawodach dosyć nierówno. Przykładowo, w serii drugiej osiągnął bardzo dobry wynik 97 punktów, by w turze trzeciej uzyskać zaledwie punktów 88. W ostatniej rundzie strzelań wykazał się jednak największą odpornością psychiczną spośród wszystkich uczestników. „Wystrzelał” 94 punkty, w łącznej klasyfikacji zrównał się z liderującym zawodnikiem LOK HTS Kraków Damianem Pańszczykiem, a ponieważ jego wynik w finałowej serii był o jeden punkt lepszy od Pańszczyka, to właśnie on został zwycięzcą zawodów.
| |
- |
| |
- | Pozytywnie należy ocenić także występy innych zawodników Wisły. Junior młodszy Przemysław Niechaj zajął drugie miejsce w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego, zaś trzecie miejsca w swych konkurencjach wywalczyli: Dominika Mędrala, Joanna Gawin, Joanna Dubiel, Anna Szymczak, Bartłomiej Sołtysiak, Rafał Sumara. Wyniki te pozwoliły Białej Gwieździe na zajęcie czwartego miejsca w klasyfikacji drużynowej. Najlepszy okazał się zespół AZS Częstochowa.
| |
- |
| |
- | wislakrakow.com<br>
| |
- | (TS Wisła / Dariusz Zastawny)
| |
- |
| |
| | | |
| ===Gimnastyczka i strzelcy mają sponsorów!=== | | ===Gimnastyczka i strzelcy mają sponsorów!=== |
Linia 1 938: |
Linia 108: |
| (rav) | | (rav) |
| | | |
- |
| |
- |
| |
- | ===Rekordowe strzały w memoriale Brożka===
| |
- |
| |
- | Podczas VII Memoriału Olimpijskiego im. płk. Franciszka Brożka w Strzelectwie Sportowym padło kilka wyników niezłych i jeden doskonały.
| |
- |
| |
- | W konkurencji pistoletu pneumatycznego juniorek młodszych zawodniczka Promienia Bochnia Joanna Tomala, strzelając 380 punktów, uzyskała wynik lepszy od rekordu Polski. Ponieważ jednak w myśl przepisów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, rekordy naszego kraju można ustanawiać tylko w trakcie zawodów klasyfikacyjnych, Pucharu Polski i mistrzostw Polski, rezultat ten nie zostanie zapisany jako rekordowy. Być może fakt ten stanie się wszelako przyczynkiem do zakwalifikowania Memoriału do rangi zawodów klasyfikacyjnych.
| |
- |
| |
- | W trakcie dwudniowego turnieju zobaczyliśmy w akcji 142 strzelców z 14 klubów. Na tle zawodników przyjezdnych dobre wrażenie sprawili wiślacy. Najlepiej spisali się: junior Mateusz Cygan – zwycięzca w konkurencji karabinu pneumatycznego juniorów, Stanisław Bylina – zdobywca pierwszego miejsca w pistolecie pneumatycznym młodzików, oraz Maja Niećwieja – najlepsza wśród juniorek w pistolecie pneumatycznym. Na uwagę zasługują także wyniki Dominiki Szwalec i Bartłomieja Sołtysiaka – drugich w pistolecie pneumatycznym, odpowiednio wśród juniorek młodszych i juniorów.
| |
- |
| |
- | W najbardziej prestiżowej klasyfikacji drużynowej, w której zaprezentowały się 23 zespoły, najlepsza okazała się ekipa Snajpera I Lublin przed ZO LOK I Kraków. Na miejscu trzecim i czwartym znalazły się ex aequo drużyny ULKS Jedlińsk i Wisły I Kraków. Druga drużyna "Białej Gwiazdy" zajęła 12. miejsce, zaś Wisła III uplasowała się na 13. pozycji.
| |
- |
| |
- | TS Wisła
| |
| | | |
| | | |
Linia 1 959: |
Linia 116: |
| |} | | |} |
| | | |
- | [[Kategoria: Strzelectwo - sezony]] | + | [[Kategoria: Sekcja strzelecka 2007]] |
29. marca 2007
Nowych sponsorów zyskali kandydatka na Igrzyska Olimpijskie, gimnastyczka Monika Frandofert oraz strzelcy - Beata Bartków-Kwiatkowska, Karolina Bujakowska i Bartłomiej Nogieć. Współpracy tej poświęcona została dzisiejsza konferencja prasowa, która odbyła się na obiektach Towarzystwa Sportowego Wisła.
- W zeszłym roku podjęliśmy działanie marketingowe zmierzające do pozyskania pomocy i wsparcia dla naszych zawodników. Nasi dobroczyńcy gwarantują wsparcie zarówno finansowe jak i materialne, niezbędne dla funkcjonowania sekcji - mówi o kulisach nowych umów dyrektor TS Wisła Celina Sokołowska.
Niespełna 16-letnia Monika Frandofert to jedna z najbardziej utalentowanych gimnastyczek „Białej Gwiazdy”, trenująca w naszym klubie od 1998 roku. Jej trenerką prowadzącą jest mama Mariola. Monika we wrześniu wystartuje na mistrzostwach świata, na których ma szansę wywalczyć kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008.
- Naszym planem minimum są kwalifikacje olimpijskie dla dwóch osób. Mam ogromną nadzieję, że jedną z nich będzie Monika - mówi Sławomir Kaliszewski, trener koordynator sekcji gimnastycznej TS Wisła. - Generalnym sprawdzianem poprzedzającym mistrzostwa świata będą czerwcowe mistrzostwa Polski seniorów rozgrywane na obiektach krakowskiej AWF - dodaje trener.
Wsparcia starań Moniki o udział w Igrzyskach Olimpijskich podjął się p. Czesław Meus i jego firma Biofuturo, zajmująca się dystrybucją żywności ekologicznej. - Korzystając, że nadarza się okazja by jedna z zawodniczek pojechała na igrzyska chcieliśmy wspomóc to przedsięwzięcie. Podpisując umowę zaproponowałem również współpracę z fizjologiem, by mieć kontrolę nad tym jak funkcjonuje organizm naszej zawodniczki - mówi Meus. Umowa obowiązuje od 1 stycznia tego roku i została podpisana do wrześniowych mistrzostw świata. Jeśli Monika Frandofert wywalczy na nich udział w Igrzyskach Olimpijskich wówczas współpraca zostanie przedłużona o kolejny rok, na jeszcze korzystniejszych dla zawodniczki i klubu zasadach.
Wsparcia wiślackich strzelców podjęło się Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Rembud”. Jej właściciel Stanisław Michalik nie ukrywa, że jest wielkim pasjonatem tej dyscypliny sportu. - Sam wielokrotnie startowałem w zawodach strzeleckich, choć głównie strzelectwa dynamicznego. Jestem kibicem Wisły. Często tu przebywam i zawsze jestem sercem z tym klubem - zapewnia.
Beata Bartków-Kwiatkowska i Karolina Bujakowska pochodzą z Bielsko-Białej i strzelają z pistoletu pneumatycznego. Beata reprezentuje nasz kraj od 2000 roku. Posiada klasę sportową MM (Mistrzowska Międzynarodowa). W zeszłym roku zdobyła brązowy medal na odbywających się w Moskwie Mistrzostwach Europy. Z kolei Karolina zajęła w zeszłym roku pierwsze miejsce w Memoriale mjr Wrzoska w Częstochowie, wcześniej zaś zdobywała medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Natomiast 24-letni krakowianin Bartłomiej Nogieć to zdobywca dwóch złotych medali niedawnych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski – strzelał z pistoletu pneumatycznego i dowolnego.
Warto wspomnieć o bogatych tradycjach zarówno gimnastyki jak i strzelectwa w Wiśle. - Gimnastyka jest u nas bardzo szanowaną dyscypliną. To właśnie ta dyscyplina jest najbardziej „medalodajna” - mówi prezes TS Wisła Ludwik Miętta-Mikołajewicz. Warto przy tej okazji wspomnieć o brązowych medalach na Igrzyskach Olimpijskich w Melbourne zdobytych przez Barbarę Ślizowską i Lidię Szczerbińską. Zawodniczki Wisły zdobyły ponad 170 złotych medali w mistrzostwach Polski.
- W pistolecie sportowym również mamy bardzo bogate tradycje - przypomina Ludwik Miętta-Mikołajewicz.. - Za przykład można podać Jerzego Pietrzaka, który startując na igrzyskach w Seulu, Barcelonie, Atlancie i Sydney zapisał wspaniałą kartę w historii naszego klubu. Nie ukrywam, że będziemy kładli szczególny nacisk na tą dyscyplinę sportu. Jest to, o tyle istotne, że w najbliższych latach chcielibyśmy wybudować nową strzelnicę, spełniającą obowiązujące standardy.
Wiślaccy włodarze i sportowcy mają nadzieję, że umowy, o których dziś piszemy utorują drogę do kolejnych kontraktów z firmami chcącymi inwestować w wiślacki sport. Jak widać na powyższych przykładach dotyczy to nie tylko najbardziej medialnych dyscyplin sportu.