|
|
(Nie pokazano 21 wersji pośrednich.) |
Linia 2: |
Linia 2: |
| | | |
| ==Najważniejsze wydarzenia sezonu 2011== | | ==Najważniejsze wydarzenia sezonu 2011== |
- | *'''Mistrzostwa Polski, Wrocław, styczeń 2011''' | + | *'''[[2011.01.13-15 Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych. Wrocław|Mistrzostwa Polski]], Wrocław, styczeń 2011''' |
| **Złoty medal [[Beata Bartków-Kwiatkowska|Beaty Bartków-Kwiatkowskiej]] w konkurencji pistoletu pneumatycznego; | | **Złoty medal [[Beata Bartków-Kwiatkowska|Beaty Bartków-Kwiatkowskiej]] w konkurencji pistoletu pneumatycznego; |
| **Srebrny medal drużyny Wisły (skład: [[Beata Bartków-Kwiatkowska]], [[Elżbieta Szwed]], [[Karolina Bujakowska]]); | | **Srebrny medal drużyny Wisły (skład: [[Beata Bartków-Kwiatkowska]], [[Elżbieta Szwed]], [[Karolina Bujakowska]]); |
- | *'''PŚ w Monachium (16 czerwca 2011)''' | + | *'''19 marca 2011 Wisła organizuje [[2011.03.19 VIII Memoriał im. Franciszka Brożka. Kraków|VIII MEMORIAŁ OLIMPIJSKI IM. PŁK FRANCISZKA BROŻKA]]'''; |
| + | *'''28 maja 2011 pod patronatem TS Wisła na strzelnicy Pasternik w Krakowie odbyły się piąte zawody Benchrest Open. Wygrał je [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]]'''; |
| + | *'''11 czerwca 2011 w Bartoszycach odbyły się drugie oficjalne Mistrzostwa Polski F-Class'''. Dystans 500 jardów - klasa open wygrywa '''[[Witold Rutkowski (strzelectwo)]]'''. |
| + | *'''[[2011.06.16-23 Puchar Świata. Monachium|PŚ w Monachium]] (16 czerwca 2011)''' |
| **[[Beata Bartków-Kwiatkowska]] zajmuje 7. miejsce i uzyskuje kwalifikacje olimpijskie! | | **[[Beata Bartków-Kwiatkowska]] zajmuje 7. miejsce i uzyskuje kwalifikacje olimpijskie! |
- | *'''Mistrzostwa Polski Seniorów w strzelaniach kulowych, strzelnica WKS Śląsk Wrocław, 1–2 lipca 2011''' | + | *'''[[2011.06.30-07.03 Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w strzelaniach kulowych. Wrocław|Mistrzostwa Polski Seniorów w strzelaniach kulowych]], strzelnica WKS Śląsk Wrocław, 1–2 lipca 2011''' |
| **Srebrny medal [[Beata Bartków-Kwiatkowska|Beaty Bartków-Kwiatkowskiej]] w konkurencji pistoletu sportowego; | | **Srebrny medal [[Beata Bartków-Kwiatkowska|Beaty Bartków-Kwiatkowskiej]] w konkurencji pistoletu sportowego; |
| **4. miejsce drużyny Wisły w składzie: [[Beata Bartków-Kwiatkowska]], [[Karolina Bujakowska]], [[Maja Niećwieja]]; | | **4. miejsce drużyny Wisły w składzie: [[Beata Bartków-Kwiatkowska]], [[Karolina Bujakowska]], [[Maja Niećwieja]]; |
| *'''12 października 2011''' | | *'''12 października 2011''' |
| **Polski Komitet Olimpijski uhonorował [[Jerzy Pietrzak|Jerzego Pietrzaka]] srebrnym medalem „Za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego”. | | **Polski Komitet Olimpijski uhonorował [[Jerzy Pietrzak|Jerzego Pietrzaka]] srebrnym medalem „Za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego”. |
- | *'''Zawody klasyfikacyjne w strzelaniach pneumatycznych, 20-23.10.2011, Drzonków''' | + | *'''[[2011.10.20-23 Zawody klasyfikacyjne w strzelaniach pneumatycznych. Drzonków|Zawody klasyfikacyjne w strzelaniach pneumatycznych]], 20-23.10.2011, Drzonków''' |
| **Złoty i srebrny medal [[Beata Bartków-Kwiatkowska|Beaty Bartków-Kwiatkowskiej]]; | | **Złoty i srebrny medal [[Beata Bartków-Kwiatkowska|Beaty Bartków-Kwiatkowskiej]]; |
- | **6. i 8. miejsce [[Karolina Bujakowska|Karoliny Bujakowskiej]]; | + | **6. i 8. miejsce [[Karolina Bujakowska|Karoliny Bujakowskiej]]; |
| | | |
| ==Kronika sportowa== | | ==Kronika sportowa== |
| + | ===Krajowe i międzynarodowe zawody strzeleckie w ujęciu chronologicznym=== |
| | | |
- | *13-15 stycznia 2011. '''MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN w strzelaniach pneumatycznych''', Wrocław | + | *[[2011.01.13-15 Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w strzelaniach pneumatycznych. Wrocław]] |
- | *14 stycznia 2011. ''' | + | *[[2011.01.15-16 Konsultacja Kadry Narodowej w strzelaniach pneumatycznych. Wrocław]] |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz. – Mężczyźni''' | + | *[[2011.01.16 I Turniej Zimowy]] |
- | ***1. Knapik Wojciech Zawisza Bydgoszcz = 577+98,3 = 675,3 | + | *[[2011.01.21-23 Zawody klasyfikacyjne "Wielki Puchar Kaczawy" w strzelaniach z broni pneumatycznej. Złotoryja]] |
- | ***2. Borowicki Paweł Zawisza Bydgoszcz = 578+96,7 = 674,7 | + | *[[2011.01.23 IV Runda Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej. Paczółtowice]] |
- | ***3. Daniluk Piotr Flota Gdynia = 576+98,5 6 = 74,5 | + | *[[2011.01.27-29 Internationaler Wettkampf München 2011]] |
- | ***30. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 93+93+94+88+95+94 = 557|13 | + | *[[2011.02.09-13 2. International competition "Grand Prix Wrocław". Wrocław]] |
- | ***46. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 88+93+90+88+90+95 = 544|7 | + | *[[2011.02.19-20 I Runda Pucharu Małopolski]] |
- | ***47. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 88+93+91+92+91+87 = 542|8 | + | *[[2011.02.26 II Turniej Zimowy. Kraków – Pasternik]] |
- | **'''Pistolet penumatyczny 60 strz. - Mężczyźni drużynowo''' | + | *[[2011.03.01-07 Mistrzostwa Europy w konkurencjach pneumatycznych. Brescia]] |
- | ***1.Flota Gdynia | + | *[[2011.03.05 II runda zawodów w broni pneumatycznej. Strzelnica TS „Wisła]] |
- | ***2.WKS Zawisza Bydgoszcz | + | *[[2011.03.13 III Turniej Zimowy. Kraków – Pasternik]] |
- | ***3.ZKS Gwardia Zielona Góra | + | *[[2011.03.19 VIII Memoriał im. Franciszka Brożka. Kraków]] |
- | ***9. TS Wisła: | + | *[[2011.03.26 Puchar Wiosny Pod Wawelem. Kraków – Pasternik]] |
- | ***[[Rafał Sumara]] = 557
| + | *[[2011.03.27 Otwarte zawody strzeleckie o wiosenny puchar prezesa KS ZO LOK. Kraków]] |
- | ***[[Łukasz Prokopiuk]] = 544
| + | *[[2011.03.31-04.03 Puchar Wiosny w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. Wrocław]] |
- | ***[[Stanisław Bylina]] = 542 | + | *[[2011.04.03 Puchar prezesa WKS WAWEL KRAKÓW. Kraków – Pasternik]] |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz. – Kobiety''' | + | *[[2011.04.07-15 Puchar Świata. Changwong]] |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 100+94+96+95 = 385+99,9 = 484,9|13 | + | *[[2011.04.09 VI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class. Bartoszyce]] |
- | ***2. Korejwo Agnieszka 84 Flota Gdynia = 382+98,9 = 480,9 | + | *[[2011.04.14-17 I runda Pucharu Polski w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. Wrocław]] |
- | ***3. Sagun-LewandowskaMirsława Gryf Słupski = 378 7+97,7 = 475,7 | + | *[[2011.04.29 IV Międzynarodowe Zawody Strzeleckie LONGSHOT 2011. Międzyrzecz]] |
- | ***13. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 95+92+92+94 = 373|7 | + | *[[2011.05.01 Zawody 1 majowe. Kraków – Pasternik|2011.05.01 Zawody 1 majowe. Kraków – Pasternik]] |
- | ***21. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 90+89+96+94 = 369|4 | + | *[[2011.05.04-08 Grand Prix Pilzna]] |
- | ***27. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 89+93+92+92 = 366|7 | + | *[[2011.05.12-15 Puchar prezesa PZSS w strzelectwie sportowym. Warszawa]] |
- | **'''Finał - PPN-40 Kobiety''' | + | *[[2011.05.14-15 II runda Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 385+(9,9+9,8+10,1+9,5+9,9+10,5+10,2+9,5+9,7+10,8 = )99,9 = 484,9 | + | *[[2011.05.14-22 Puchar Świata Fort Benning 2011]] |
- | ***2. Korejwo Agnieszka Flota Gdynia 98,9 | + | *[[2011.05.19-22 II runda Pucharu Polski w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. Bydgoszcz|2011.05.19-22 II runda Pucharu Polski w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. Bydgoszcz]] |
- | ***6 Sagun-LewandowskaMirosława Gryf Słupski 97,7 | + | *[[2011.05.22 III runda Pucharu Małopolski. Kraków]] |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Kobiety drużynowo''' | + | *[[2011.05.28 Powszechne zawody strzeleckie „o Puchary Bractwa Kurkowego”. Kraków]] |
- | ***1.WKS Flota Gdynia = 1134 | + | *[[2011.05.28 Benchrest Open. Pasternik]] |
- | ***2.TS Wisła: = 1120 | + | *[[2011.06.02-05 III runda Pucharu Polski w strzelectwie sportowym]] |
- | ***[[Beata Bartków-Kwiatkowska]] = 385 | + | *[[2011.06.03-05 Otwarte ogólnopolskie zawody strzeleckie juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
- | ***[[Elżbieta Szwed]] = 369
| + | *[[2011.06.09-12 Mistrzostwa Polski juniorów w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. Wrocław]] |
- | ***[[Karolina Bujakowska]] = 366
| + | *[[2011.06.10-11 Mistrzostwa Polski F-Class. Bartoszyce]] |
- | ***3.WKS Śląsk Wrocław = 1111 | + | *[[2011.06.12 Puchar prezesa sekcji strzeleckiej WKS Wawel Kraków. Kraków – Pasternik]] |
- | *15 stycznia 2011. ''' | + | *[[2011.06.16-23 Puchar Świata. Monachium]] |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz. – Mężczyźni''' | + | *[[2011.06.17-19 Eliminacje do FOOM w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
- | ***1. Bartnik Tomasz Legia Warszawa = 590+102,1 = 692,1 | + | *[[2011.06.18-19 Mistrzostwa MZSS w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
- | ***2. Brzeziński Patryk Śląsk Wrocław = 591+100,7 = 691,7 | + | *[[2011.06.23-26 Puchar Narodów w strzelaniu czarnoprochowym GRAND PRIX CRACOVIA 2011]] |
- | ***3. Kraskowski Robert Legia Warszawa = 591+100,6 = 691,6 | + | *[[2011.06.26 II runda otwartej ligi strzeleckiej KS ZO LOK. Kraków]] |
- | ***21. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 97+97+96+96+93+95 = 574|29 | + | *[[2011.06.30-07.03 Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w strzelaniach kulowych. Wrocław]] |
- | ***29. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 94+96+95+93+93+96 56|7 20 | + | *[[2011.07.10 III runda Otwartej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK Kraków. Kraków]] |
| + | *[[2011.07.16-24 V CISM - Wojskowe Mistrzostwa Świata. Rio de Janerio]] |
| + | *[[2011.07.21-26 GRAND PRIX PZSS w strzelectwie sportowym. Warszawa]] |
| + | *[[2011.07.21-26 XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w strzelectwie sportowym. Warszawa]] |
| + | *[[2011.07.24 PUCHAR WAWELU. Kraków – Pasternik]] |
| + | *[[2011.08.28 IV runda Otwartej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK Kraków. Kraków]] |
| + | *[[2011.09.03 Powszechne zawody strzeleckie „o Puchar Krakowskiego Bractwa Kurkowego". Kraków]] |
| + | *[[2011.09.15-18 Finał Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Zielona Góra]] |
| + | *[[2011.09.16-18 Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w strzelectwie sportowym. Kraków-Pasternik]] |
| + | *[[2011.09.17 VIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class. Bartoszyce]] |
| + | *[[2011.09.23-25 Ogólnopolskie zawody w strzelectwie sportowym juniorów i seniorów - mistrzostwa LOK. Kraków]] |
| + | *[[2011.10.01-02 Memoriał ppłk Rajmunda Stachurskiego w strzelectwie sportowym. Kraków]] |
| + | *[[2011.10.08-09 IV runda Pucharu Polski grupy powszechnej w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. Bydgoszcz]] |
| + | *[[2011.10.16 Otwarte zawody strzeleckie o jesienny puchar prezesa KS ZO LOK Kraków]] |
| + | *[[2011.10.20-23 Zawody klasyfikacyjne w strzelaniach pneumatycznych. Drzonków]] |
| + | *[[2011.10.22 Mistrzostwa Krakowa. Kraków – Pasternik]] |
| + | *[[2011.11.04-06 X międzywojewódzki Puchar Niepodległości. Kraków]] |
| + | *[[2011.11.13 Puchar Niepodległości. Kraków – Pasternik]] |
| + | *[[2011.11.17-20 Zawody klasyfikacyjne PUCHAR WROCŁAWIA w strzelaniach pneumatycznych. Wrocław]] |
| + | *[[2011.11.26 VI Międzywojewódzki Memoriał im. BOGUSŁAWA DZIURY w strzelectwie sportowym. Jedlicze]] |
| + | *[[2011.11.27 I Runda Otwartej Zimowej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK. Kraków]] |
| + | *[[2011.12.03-04 Mistrzostwa Polski Weteranów. Myślenice]] |
| + | *[[2011.12.08-11 POLMOZBYT PLUS POLISH OPEN - KALIBER 2011. Białystok]] |
| + | *[[2011.12.11 II Runda Otwartej Zimowej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK. Kraków]] |
| + | *[[2011.12.18 II Runda Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej. Paczółtowice]] |
| + | *[[2011.12.17-18 Mistrzostwa Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego 2011. Broń Pneumatyczna. Kraków]] |
| | | |
| + | ==[[Ranking PZSS na 2011 rok]]== |
| | | |
- | *15-16 stycznia 2011. '''Konsultacja Kadry Narodowej w strzelaniach pneumatycznych''', Wrocław
| |
- | ***15 stycznia 2011. '''
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Kobiety'''
| |
- | ***1. Korejwo Agnieszka Flota Gdynia = 383
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 96 93 95 98 = 382|8
| |
- | ***3. Szpek Sławomira Flota Gdynia = 377
| |
- | ***10. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 93+88+91+99 = 371|7
| |
- |
| |
- |
| |
- | *16 stycznia 2011. '''I TURNIEJ ZIMOWY'''
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. KOWALÓWKA Marian ZO LOK Kraków = 184
| |
- | ***2. DEJ Łukasz ZO LOK Kraków = 181
| |
- | ***3. TRAPIŁO Grzegorz LOKUS = 181
| |
- | ***11. [[Jacek Pieprzyk]] TS Wisła: 89+85 = 174
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 189
| |
- | ***2. ZARĘBA Andrzej WKS Wawel Kraków = 181
| |
- | ***3. KOWALÓWKA Marian ZO LOK Kraków = 175
| |
- | ***8. [[Jacek Pieprzyk]] TS Wisła: 82+79 = 161
| |
- | **'''Karabin Centralny Zapłon 100m'''
| |
- | ***1. [[Witold Rutkowski]] TS Wisła: 96 = 96
| |
- | ***2. GORTAT Marek KVG Valey Golf = 89
| |
- | ***3. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS Kraków = 86
| |
- |
| |
- |
| |
- | *21-23 stycznia 2011. '''ZAWODY KLASYFIKACYJNE "WIELKI PUCHAR KACZAWY" w strzelaniach z broni pneumatycznej''', Złotoryja
| |
- | ***22 stycznia 2011. '''
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz.- juniorzy'''
| |
- | ***1. UHLIR Vladislav TREBES Hradec K. = 582+95,4 = 677,4
| |
- | ***2. GRENDA Kamil SPOŁEM-Łódź = 566+96,5 = 662,5
| |
- | ***3. HOTA Jan TREBES Hradec K. = 559+98,2 = 657,2
| |
- | ***7. [[Mateusz Bartkiewicz]] WISŁA-Kraków 87+93+93+90+92+96 = 551+96,3 = 647,3|14 x
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki'''
| |
- | ***1. WODNIK Karolina ŚLĄSK-Wrocław = 388+102,5 = 490,5
| |
- | ***2. KLIMCZAK Marta SPOŁEM-Łódź = 388+95,5 = 483,5
| |
- | ***3. CZUPRYNIAK Izabela UKS DELFIN-Biedrusko = 383+99,0 4 = 82,0
| |
- | ***15. [[Elżbieta Kobyłczyk]] WISŁA-Kraków 88+89+85+85 = 347 3|x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz.- juniorzy'''
| |
- | ***1. GANDZIAREK Piotr SPOŁEM-Łódź = 559+93,5 = 652,5
| |
- | ***2. KASPRZYK Jakub BOCK-Rawicz = 546+96,4 = 642,4
| |
- | ***3. NOWAK Piotr ŚLĄSK-Wrocław = 546+95,8 = 641,8
| |
- | ***10. [[Grzegorz Najderek]] WISŁA-Kraków 84+84+83+78+85+90 = 504|3 x
| |
- | ***12. [[Szymon Strączek]] WISŁA-Kraków 84+76+83+87+84+83 = 497|3 x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki'''
| |
- | ***1. KRÓL Natalia ŚLĄSK-Wrocław = 374+92,1 = 466,1
| |
- | ***2. PETRIKOVA Tereza SSK SKODA Vrchlabi = 356+95,9 = 451,9
| |
- | ***3. [[Dominika Szwalec]] WISŁA-Kraków 88+89+92+91 = 360+91,8 451,8|4 x
| |
- | ***4. [[Dominika Mędrala]] WISŁA-Kraków 93+90+89+88 = 360+91,5 451,5|4 x
| |
- | ***9. [[Magdalena Nowak]] WISŁA-Kraków 80+88+81+75 = 324|5 x
| |
- | *23 stycznia 2011. '''
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz.- juniorzy'''
| |
- | ***1. UHLIR Vladislav TREBES Hradec K. - = 582
| |
- | ***2. WIELGOMAS Szymon HAMER-Kozienice = 580
| |
- | ***3. GRENDA Kamil SPOŁEM-Łódź = 579
| |
- | ***10. [[Mateusz Bartkiewicz]] WISŁA-Kraków MŁP 89+91+92+95+88+95 = 550|18 x
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki'''
| |
- | ***1. WODNIK Karolina ŚLĄSK-Wrocław = 390
| |
- | ***2. KLIMCZAK Marta SPOŁEM-Łódź = 387
| |
- | ***3. BORKOWSKA Justyna POLONIA-Jelenia Góra = 386
| |
- | ***16. [[Elżbieta Kobyłczyk]] WISŁA-Kraków MŁP 86+85+78+86 = 335|1 x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz.- juniorzy'''
| |
- | ***1. WYCISK Alexander WAWEL-Kraków = 548
| |
- | ***2. KASPRZYK Jakub BOCK-Rawicz = 542
| |
- | ***3. NOWAK Piotr ŚLĄSK-Wrocław = 542
| |
- | ***8. [[Grzegorz Najderek]] WISŁA-Kraków MŁP 79+79+85+81+85+89 = 498|3 x
| |
- | ***9. [[Szymon Strączek]] WISŁA-Kraków MŁP 80+84+83+86+85+77 = 495|1 x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki'''
| |
- | ***1. [[Dominika Szwalec]] WISŁA-Kraków MŁP 95+90+90+90 = 365|6 x
| |
- | ***2. BARBACH Ewelina PROMIEŃ-Bochnia = 358
| |
- | ***3. ŁEBEDYŃSKA Martyna ŚLĄSK-Wrocław = 347
| |
- | ***5. [[Magdalena Nowak ]] WISŁA-Kraków MŁP 79+81+81+82 = 323|3 x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *23 stycznia 2011. '''IV Runda Ligi Strzeleckiej Grupy Powszechnej''', Paczółtowice
| |
- | **'''Pistolet sportowy 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Zbigniew Rokita KS KVG = 186
| |
- | ***2. Andrzej Csorich KS Krokus = 183
| |
- | ***3. Zbigniew Marciniak KSS Komandor = 182
| |
- | ***11. [[Janusz Sitarz]] TS Wisła: 78+79 = 157
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów'''
| |
- | ***1. Zbigniew Rokita KS KVG = 183
| |
- | ***2. Adam Mucha KS Krokus = 181
| |
- | ***3. Grzegorz Trapiło Lokus = 180
| |
- | ***11. [[Janusz Sitarz]] TS Wisła: 64+72 = 136
| |
- |
| |
- |
| |
- | *27-29 stycznia 2011. '''Internationaler Wettkampf München 2011'''
| |
- | *27 stycznia
| |
- | **'''women's air pistol - Eliminacje'''
| |
- | ***1. KOSTEVYCH, Olena = 391+103,0 = 494,0
| |
- | ***2. CHAIKA, Viktoria = 391+100,2 = 491,2
| |
- | ***3. BABICZ, Sara = 387+98,0 = 485,0
| |
- | ***30. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 94+95+94+96 = 379
| |
- | *29 stycznia
| |
- | **'''Finał'''
| |
- | ***1 KOSTEVYCH, Olena = 391+102,0 = 493,0
| |
- | ***2 MARUSKOVA, Lenka = 392+100,5 = 492,5
| |
- | ***3 SEKARIC, Jasna = 388+99,0 = 487,0
| |
- | ***8. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 97+95+96+97 = 385+( 9,0+9,7+10,3+9,3+9,1+10,4+10,4+9,7+9,7+9,7 = ) 97,3 = 482,3
| |
- |
| |
- |
| |
- | *9-13 lutego 2011. '''2. INTERNATIONAL COMPETITION "Grand Prix Wrocław"''', Wrocław
| |
- | *11 lutego 2011.
| |
- | **'''10m Air Rifle Men'''
| |
- | ***1. Sidi Peter HUN = 596+103,4 = 699,4
| |
- | ***2. Moicevic Zeljko SLO = 593+104,4 = 697,4
| |
- | ***3. Gonci Jozef SVK = 593+102,9 = 695,9
| |
- | ***22. [[Marcin Królikowski]] POL-Kraków 94+97+99+98+97+97 = 582|33
| |
- | ***32. [[Mateusz Cygan]] POL-Kraków 93+92+93+93+96+96 = 563|15
| |
- | **'''10m Air Pistol Women'''
| |
- | ***1. FranquetSonia ESP = 384+98,0 = 482,0
| |
- | ***2. Sagun-LewandowskaMirosława POL = 381+99,7 = 480,7
| |
- | ***3. Fernandez Pilar ESP = 383+97,6 = 480,6
| |
- | ***5. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] POL 94+91+95+96 = 376+102,0 = 478,0 |10
| |
- | ***21. [[Dominika Mędrala]] POL-Kraków 93+91+91+90 = 365|4
| |
- | *12 lutego 2011. '''
| |
- | **'''25m Pistol Women'''
| |
- | ***1. Szpek Sławomira POL = 585+205,8 = 790,8
| |
- | ***2. FranquetSonia ESP 94 97 = 580+195,6 = 775,6
| |
- | ***3. Stankiewicz Sandra POL-Gdynia = 565+203,1 = 768,1
| |
- | ***14. [[Dominika Mędrala]] POL-Kraków 93+93+91+87+90+87 = 541|7
| |
- | **'''50m Rifle Prone Men'''
| |
- | ***1. Martin Roberto ESP = 598+103,7 = 701,7
| |
- | ***2. Gonci Jozef SVK = 597+104,4 = 701,4
| |
- | ***3. Migała Dawid POL = 596+104,0 = 700,0
| |
- | ***22. [[Marcin Królikowski]] POL-Kraków 97+96+100+96+100+96 = 585|34
| |
- | ***28. [[Mateusz Cygan]] POL-Kraków 98+99+97+95+98+96 = 583|29
| |
- | *13 lutego 2011. '''
| |
- | **'''50m Rifle 3 Position Men'''
| |
- | ***1. Sidi Peter HUN = 398+388+391 = 1177+99,1 = 1276,1
| |
- | ***2. Debevec Rajmond SLO = 399+385+391 = 1175+101,0 = 1276,0
| |
- | ***3. Markoja Robert SLO = 396+384+391 = 1171+97,5 = 1268,5
| |
- | ***23. [[Mateusz Cygan]] POL-Kraków+98+96+95+95 = )384+(92+93+90+90 = )365+(91+94+94+90 = ) 369 = 1118|27
| |
- |
| |
- |
| |
- | *19-20 lutego 2011. '''I RUNDA PUCHARU MAŁOPOLSKI '''
| |
- | **'''Kpn 30 młodzik'''
| |
- | ***PARDYJAK Krzysztof KS ZO LOK = 268
| |
- | ***[[Karol Piątek]] TS WISŁA: 82+86+86 = 254
| |
- | ***Mitera Konrad UKS Lisek Lisia G = 229
| |
- | ***5. [[Krzysztof Wojewoda]] TS WISŁA: 71+82+63 = 216
| |
- | ***6. [[Borys Muszyński]] TS WISŁA: 72+68+74 = 214
| |
- | ***7. [[Adam Salawa]] TS WISŁA: 69+66+66 = 201
| |
- | ***8. [[Filip Bodzoń]] TS WISŁA: 57+62+66 = 185
| |
- | ***9 Piasecki Michał TS WISŁA: 53+43+23 = 119
| |
- | **'''Kpn40 junior ml'''
| |
- | ***[[Krzysztof Gajkowski]] TS WISŁA: 90+93+95+93 = 371
| |
- | ***ROMOWICZ Bartosz KS ZO LOK = 350
| |
- | ***SOKOŁOWSKI Kamil WKS Wawel = 335
| |
- | **'''Kpn40 juniorka ml'''
| |
- | ***[[Ewelina Cisak]] WKS wawel = 386
| |
- | ***Stelmach Paulina TKS LOK Tarnów = 381
| |
- | ***Madej Sylwia TKS LOK Tarnów = 371
| |
- | ***5. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS WISŁA: 86+88+94+84 = 352
| |
- | ***6. [[Kinga Maślanka]] TS WISŁA: 80+70+88+90 = 328
| |
- | **'''Kpn40 juniorka'''
| |
- | ***Kubisztal Patrycja TKS LOK Tarnów = 388
| |
- | ***Młynarz Agnieszka Promień Bochnia = 387
| |
- | ***Mazur Monika TKS LOK Tarnów = 374
| |
- | ***4. [[Paulina Binias]] TS WISŁA: 96+92+92+90 = 370
| |
- | **'''Kpn60 junior'''
| |
- | ***[[Mateusz Cygan]] TS WISŁA: 99+95+99+95+97+90 = 575
| |
- | ***RUSAK Maksymilian WKS Wawel = 561
| |
- | ***3. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS WISŁA: 95+92+90+91+92+92 = 552
| |
- | ***[[Piotr Drewniak]] TS WISŁA: 48+56+52+39+40+44 = 279
| |
- | **'''Kpn40 seniorka'''
| |
- | ***ZAWADA Agnieszka KS ZO LOK Kraków = 392
| |
- | ***BUDEK Ewa KS ZO LOK = 388
| |
- | ***JABŁOŃSKA Grażyna WKS Wawel = 387
| |
- | ***[[Iwona Cielebon]] TS WISŁA: 85+85+91+90 = 351
| |
- | **'''Kpn60 senior'''
| |
- | ***Szymański Marcin Staszów = 586
| |
- | ***Ziółek Zbigniew Staszów = 573
| |
- | ***Kapcia Mieczysław Promień Bochnia = 562
| |
- | ***[[Cezary Olchawski]] TS WISŁA: 88+84+84+83+81+85 = 505
| |
- | **'''Ppn 30 młodziczka'''
| |
- | ***Nowak Magda TS WISŁA: 83+80+74 = 237
| |
- | ***Drużba Karolina TKKF DELFIN Tarnów = 198
| |
- | **'''Ppn40 junior ml'''
| |
- | *** [[Stanisław Bylina]] TS WISŁA: 91+93+91+95 = 370
| |
- | ***WYCISK Alexander WKS Wawel = 363
| |
- | ***Barnaś Przemysław TKS LOK Tarnów = 356
| |
- | ***4. [[Szymon Strączek]] TS WISŁA: 85+81+86+81 = 333
| |
- | **'''Ppn40 juniorka ml'''
| |
- | ***Tomala Joanna Promień Bochnia = 384
| |
- | ***[[Dominika Mędrala]] TS WISŁA: 91+89+89+95 = 364
| |
- | ***Mazur Edyta TKS LOK Tarnów = 354
| |
- | ***[[Dominika Szwalec]] TS WISŁA: 87+82+86+85 = 340
| |
- | ***[[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS WISŁA: 74+73+83+76 = 306
| |
- | **'''Ppn40 juniorka'''
| |
- | ***[[Maja Niećwieja]] TS WISŁA: 91+92+91+94 = 368
| |
- | ***PŁASZOWSKA Ewelina WKS Wawel = 361
| |
- | ***Schab Natalia TKS LOK Tarnów = 355
| |
- | **'''Ppn40 seniorka'''
| |
- | ***FRANCUZ Angelika KS ZO LOK Kraków = 374
| |
- | ***BUKOWIEC Monika KS ZO LOK Kraków = 370
| |
- | ***FALASA Anita WKS Wawel = 370
| |
- | ***[[Elżbieta Szwed]] TS WISŁA: 90+88+93+94 = 365
| |
- | **'''Ppn60 senior'''
| |
- | ***MAJDAK Marek KS ZO LOK Kraków = 572
| |
- | ***BERNACIAK Michał WKS Wawel = 570
| |
- | ***CZAPLA Łukasz WKS Wawel = 562
| |
- | ***[[Cezary Olchawski]] TS WISŁA: 81+84+80+83+81+78 = 487
| |
- | ***[[Andrzej Sowier]] TS WISŁA: 76+78+82+77+83+80 = 476
| |
- |
| |
- |
| |
- | *26 lutego 2011. '''II TURNIEJ ZIMOWY''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Karabin Centralny Zapłon 100m'''
| |
- | ***1. [[Witold Rutkowski]] TS Wisła: 97 = 97
| |
- | ***2. GORTAT Marek KVG Valey Golf = 88
| |
- | ***3. SZTYBÓR Adam KS KVG = 82
| |
- |
| |
- |
| |
- | *1-7 marca 2011. '''Mistrzostwa Europy w konkurencjach pneumatycznych''', Brescia
| |
- | **'''10m AIR PISTOL WOMEN Pistolet pneumatyczny – kobiety'''
| |
- | *6marca 2011.
| |
- | ***28. BARTKOW KWIATKOWSKA POL 378- 9x ( w seriach: 96+93+92+97)
| |
- |
| |
- |
| |
- | *5 marca 2011. '''II RUNDA zawodów w broni pneumatycznej strzelnica TS „Wisła” '''
| |
- | **'''Kpn 30 młodzik'''
| |
- | ***1. Krzysztof Pandyjaka LOK Kraków = 252
| |
- | ***2. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 84+81+86 = 251|3x
| |
- | ***3. Mateusz Dudek WKS Wawel = 245
| |
- | ***4 Krzysztof Wojewoda 1997 TS Wisła: 82+82+77 = 241|1x (- 2)
| |
- | ***5. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 78+75+76 = 229
| |
- | ***6. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 76+78+63 = 217
| |
- | ***7. Borys Muszyński TS Wisła: 70+64+76 = 210|3x
| |
- | **'''Kpn 40 junior młodszy'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 93+96+93+95 = 377|10x
| |
- | ***2. Bartosz Ramowicz LOK Krowodrza = 337
| |
- | ***3. Sokołowski Kamil WKS Wawel = 336
| |
- | **'''Kpn 40 juniorka młodsza'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak Wawel Kraków = 391
| |
- | ***2. Paulina Stelmach LOK Tarnów = 380
| |
- | ***3. Sylwia Madej LOK Tarnów = 372
| |
- | ***6. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 92+86+87+82 = 347|6x
| |
- | ***7. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 80+80+78+74 = 312
| |
- | **'''Kpn 60 junior'''
| |
- | ***1. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 96+97+98+95+95+95 576|26x
| |
- | ***2. Maksymilian Rusak WKS Wawel = 559
| |
- | ***3. Mateusz Bartkiewicz TS Wisła: 92+95+93+91+94+89 = 554|16x
| |
- | **'''Kpn 40 juniorka '''
| |
- | ***1. Patrycja Kubisztal LOK Tarnów = 394
| |
- | ***2. Monika Mazur LOK Tarnów = 377
| |
- | ***3. Agnieszka Młynarz Promień Bochnia = 377
| |
- | ***4. [[Paulina Binias]] TS Wisła: 96+88+87+94 = 365|15x
| |
- | **'''Kpn 60 meżczyzn'''
| |
- | ***1. Marcin Szymański Niedżwiadek Staszów = 586
| |
- | ***2. Mieczysław Kapcia Promień Bochnia = 574
| |
- | ***3. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 94+94+94+97+95+98 = 572|17x
| |
- | **'''Kpn 40 kobiet'''
| |
- | ***1. Agnieszka Zawada ZO LOK = 388
| |
- | ***2. Grażyna Jabłońska WKS Wawel = 388
| |
- | ***3. Katarzyna Lenczowska WKS Wawel = 388
| |
- | ***10. [[Iwona Cielebon]] TS Wisła: 84+83+87+79 = 333|3x
| |
- | **'''Ppn 30 młodziczka'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 87+79+77 = 243|1x
| |
- | **'''Ppn 40 junior młodszy'''
| |
- | ***1. Alexander Wycisk WKS Wawel = 358 7x
| |
- | ***2. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 85+90+91+84 = 350|9x
| |
- | ***3. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 88+90+85+87 = 350|5x
| |
- | **'''Ppn 40 juniorka młodsza'''
| |
- | ***1. Ewelina Barbach Promień Bochnia = 362
| |
- | ***2. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 88 89 92 89 = 358|1x
| |
- | ***3. Aleksandra Kropiewnicka WKS Wawel = 335
| |
- | ***5. [[Zuzanna Kaczmarek]] TS Wisła: 76 82 78 90 = 326|1x
| |
- | **'''Ppn 60 junior'''
| |
- | ***1. Krzysztof Świeczkowski WKS Wawel = 569
| |
- | ***2. Mateusz Czyż WKS Wawel = 555
| |
- | ***3. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 90+96+94+90+93+91 = 554|10x
| |
- | ***9. [[Grzegorz Najderek]] TS Wisła: 89+87+85+82+81+83 = 507|5x
| |
- | **'''Ppn 60 meżczyzn'''
| |
- | ***1. Marek Majdak ZO LOK = 570
| |
- | ***2. Adam Dembowski ZO LOK = 559
| |
- | ***3. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 89+93+93+94+93+94 = 556
| |
- | ***5. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 86+91+96+89+93+90 = 545|4x
| |
- | **'''Ppn 40 kobiet'''
| |
- | ***1. Olga Guzik WKS Wawel = 373
| |
- | ***2. Monika Bukowiec ZO LOK = 369
| |
- | ***3. Joanna Szufłat ZO LOK = 367
| |
- | ***5. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 88+93+94+91 = 366|7x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *13 marca 2011. '''III TURNIEJ ZIMOWY''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. MORYŚ Krzysztof SKŁAD Kraków = 186
| |
- | ***2. BOROWSKI Bogusław LOK HTS Kraków = 182
| |
- | ***3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 180
| |
- | ***6. [[Jacek Włodarczyk]] KS TS Wisła: 89+87 = 176
| |
- | **'''Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m'''
| |
- | ***1. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 55 = 55
| |
- | ***2. MUSIAŁ Paweł Arsenał Kraków = 40
| |
- | ***3. ŁUCZAK Bartosz Arsenał Kraków = 39
| |
- |
| |
- |
| |
- | *19 marca 2011. '''VIII MEMORIAŁ OLIMPIJSKI IM. PŁK FRANCISZKA BROŻKA''', KRAKÓW,
| |
- | **'''Ppn 40 junior młodszy'''
| |
- | ***1. Alexander Wycisk WKS Wawel = 361
| |
- | ***2. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 94+87+87+86 = 354|2x
| |
- | ***3. Damian Machaj Walter Rzeszów = 345
| |
- | **'''Ppn 40 juniorka młodsza'''
| |
- | ***1. Joanna Tomala Promień Bochnia = 370
| |
- | ***2. Ewelina Barbach Promień Bochnia = 363
| |
- | ***3. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 87+87+90+94 = 358|3x
| |
- | ***8. [[Zuzanna Kaczmarek]] TS Wisła: 84+72+74+83 = 313|1x
| |
- | **'''Ppn 60 mężczyzn'''
| |
- | ***1. Marek Majdak ZO LOK B-B = 571
| |
- | ***2. Michał Jordanek ZO LOK BB = 570
| |
- | ***3. Adam Dembowski ZO LOK = 564
| |
- | ***7. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 95+95+94+92+92+90 = 558|9x
| |
- | ***13. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 87+91+96+92+93+87 = 546|9x
| |
- | ***14. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 88+89+91+93+95+90 = 546|7x
| |
- | ***22. [[Cezary Olchawski]] TS Wisła: 86+91+81+86+88+89 = 521|6x
| |
- | ***25. [[Grzegorz Najderek]] TS Wisła: 88+88+86+83+90+84 = 519|7x
| |
- | ***27. [[Tadeusz Leszczyński]] TS Wisła: 88+78+93+90+84+85 = 518|10x
| |
- | ***29. [[Antoni Wróbel]] TS Wisła: 85+87+80+80+79+86 = 497|7x
| |
- | ***30. [[Jan Tylek]] TS Wisła: 92+78+80+83+75+72 = 480|7x
| |
- | ***31. [[Andrzej Sowier]] TS Wisła: 77+88+68+75+77+72 = 457|12x
| |
- | **'''Ppn 40 kobiet'''
| |
- | ***1. Monika Bukowiec ZO LOK = 371 5x
| |
- | ***2. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 95+91+93+89 = 368|7x
| |
- | ***3. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 89+95+90+90 = 364|5x
| |
- | ***10. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 85+84+84+87 = 340|2x
| |
- | **'''Kpn 40 junior młodszy'''
| |
- | ***1. Bartosz Frankowski Walter Rzeszów = 378
| |
- | ***2. Kacper Molga VIS Radom = 371
| |
- | ***3. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 90+90+95+92 = 367|12x
| |
- | ***7. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 83+87+81+85 = 336|3X
| |
- | ***8. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 79+84+82+89 = 334|6x
| |
- | ***13. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 73+79+79+83 = 314|4x
| |
- | ***14. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 78+83+72+76 = 309|2x
| |
- | **'''Kpn 40 juniorka młodsza'''
| |
- | ***1. Brygida Bożek MUKS Jedlicze = 393
| |
- | ***2. Ewelina Cisak Wawel Kraków = 381
| |
- | ***3. Joanna Kosno ULKS Jedlińsk = 378
| |
- | ***11. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 90+87+86+89 = 352|7X
| |
- | ***13. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 84+80+67+83 = 314|1x
| |
- | **'''Kpn 60 meżczyzn'''
| |
- | ***1. Marcin Szymański Niedżwiadek Staszów = 579
| |
- | ***2. Piotr Pietrzyk VIS Radom = 576
| |
- | ***3. Mieczysław Kapcia Promień Bochnia = 575
| |
- | ***4. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 94+96+95+97+95+96 = 573|22x
| |
- | ***11. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS Wisła: 88+89+94+91+92+89 = 543|12x
| |
- | ***18. [[Wojciech Mayer]] TS Wisła: 74+75+78+71+79+69 = 446|3x
| |
- | ***19. [[Cezary Olchawski]] TS Wisła: 68+71+81+66+77+80 = 443|15x
| |
- | ***20. [[Piotr Drewniak]] TS Wisła: 58+50+53+41+63+55 = 320
| |
- | **'''Kpn 40 kobiet'''
| |
- | ***1. Agnieszka Zawada LOK Kraków = 395
| |
- | ***2. Grażyna Jabłońska WKS Wawel = 389
| |
- | ***3. Ewa Budek ZO LOK = 388
| |
- | ***12. [[Paulina Binias]] TS Wisła: 94+92+93+94 = 373|13x
| |
- | ***16[[Iwona Cielebon]] TS Wisła: 85+87+87+87 = 346|6x
| |
- | **'''DRUŻYNY '''
| |
- | ***1. KS ZO LOK Kraków B-B
| |
- | ***2. WKS WAWEL Kraków
| |
- | ***3. ZO LOK Kraków I 43
| |
- | ***7 TS Wisła: I [[Rafał Sumara]] , [[Elżbieta Szwed[[, [[Mateusz Cygan]] = 1126
| |
- | ***11 TS Wisła: II [[Krzysztof Gajkowski]] , [[Mateusz Bartkiewicz]] , [[Dominika Mędrala]] 1 = 093
| |
- |
| |
- |
| |
- | *26 marca 2011. '''PUCHAR WIOSNY POD WAWELEM''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 183
| |
- | ***2. GAJEWSKI Maciej Arsenał Kraków = 181
| |
- | ***3. OPRZĘDKIEWICZ Krzysztof ZO LOK Kraków = 176
| |
- | ***5. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 81+88 = 169
| |
- | ***10. [[Antoni Wróbel]] TS Wisła: 79+76 = 155
| |
- | ***11. [[Jacek Zahorski]] TS Wisła: 79+75 154
| |
- | ***13. [[Wojciech Mayer]] TS Wisła: 73+77 = 150
| |
- | ***15. [[Piotr Dziekan]] TS Wisła: 62+71 = 133
| |
- | ***18. [[Janusz Malinowski]] TS Wisła: 55+56 = 111
| |
- | ***20. [[Tadeusz Leszczyński]] TS Wisła: 59+51 = 110
| |
- | ***22. [[Witold Wrona]] TS Wisła: 38+47 = 85
| |
- | **'''Wojskowy Karabin Centralny Zapłon 100m'''
| |
- | ***1. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 80 = 80
| |
- | ***2. ŁUCZAK Bartosz Arsenał Kraków = 50
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. GAJEWSKI Maciej Arsenał Kraków = 181
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 173
| |
- | ***3. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 85+88 = 173
| |
- | ***7. [[Witold Wrona]] TS Wisła: 72+71 = 143
| |
- | ***8. [[Piotr Dziekan]] TS Wisła: 71+70 = 141
| |
- | ***12. [[Jan Znamiec]] TS Wisła: 67+55 = 122
| |
- | **'''Karabin Centralny Zapłon 100m'''
| |
- | ***1. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 92 = 92
| |
- | ***2. GORTAT Marek KVG Valey Golf = 75
| |
- |
| |
- |
| |
- | *27 marca 2011. '''OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O WIOSENNY PUCHAR PREZESA KS ZO LOK KRAKÓW''', Kraków
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)'''
| |
- | ***1. CSORICH Andrzej LOK KROKUS Nowy Sącz = 285
| |
- | ***2. MUCHA Adam LOK KROKUS Nowy Sącz = 281
| |
- | ***3. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 280
| |
- | ***27. [[Mariusz Kubianka]] TS WISŁA: 69+78+55 = 202
| |
- |
| |
- |
| |
- | *31 marca -3 kwietnia 2011. '''PUCHAR WIOSNY w strzelaniach kulowych i pneumatycznych, Wrocław
| |
- | *1 kwietnia 2011.
| |
- | ***1. Kraskowski Robert LegiaWarszawa = 595+103,3 = 698,3
| |
- | ***2. Komolka Damian Śląsk Wrocław = 589+101,9 = 690,9
| |
- | ***3. Bartnik Tomasz LegiaWarszawa = 588+102,7 = 690,7
| |
- | ***10. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 93+99+96+97+97+94 = 576|33
| |
- | *2 kwietnia 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz. - Mężczyźni'''
| |
- | ***1. Jasiecki Bartosz Zawisza Bydgoszcz = 592+104,3 = 696,3
| |
- | ***2. Bartnik Tomasz LegiaWarszawa = 592+102,4 = 694,4
| |
- | ***3. Komolka Damian Śląsk Wrocław = 590+104,0 = 694,0
| |
- | ***15. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 97+96+97+98+98+98 = 584|24
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz. - Kobiet'''
| |
- | ***1. Szustorowska Milena Gwardia Warszawa = 566+198,8 = 764,8
| |
- | ***2. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 94+91+93+98+94+94 = 564+200,1 = 764,1|10
| |
- | ***3. Kocięda Ewelina Lesna Leszno = 567+191,8 = 758,8
| |
- | ***14. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 93+91+90+82+88+90 = 534 8
| |
- | ***22. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 91+90+91+76+83+62 = 493|5
| |
- | **'''Finał - PSP 30+30 - Kobiet'''
| |
- | ***1. Szustorowska Milena Gwardia Warszawa = 198,8
| |
- | ***2. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 564+(49,3+50,1+49,8+50,9 = )200,1 = 764,1
| |
- | ***3. Kocięda Ewelina Lesna Leszno 191,8
| |
- | ***3 kwietnia 2011. '''
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Kobiet'''
| |
- | ***1. Tomala Joanna Promień Bochnia = 387+100,4 = 487,4
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 96+95+95+96 = 382+101,9 = 483,9|13
| |
- | ***3. Piersiak Martyna Agat Złotoryja = 384+97,9 = 481,9
| |
- | ***4. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 94+91+94+95 = 374 7+97,5 = 471,5
| |
- | ***7. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 95+96+91+94 = 376 9+94,5 = 470,5
| |
- | ***22. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 90+91+92+88+361|4
| |
- | **'''Finał - PPN40 - Kobiet'''
| |
- | ***1. Tomala Joanna Promień Bochnia 100,4
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 382+(10,2+9,9+9,4+10,2+10,5+9,7+10,5+10,7+10,7+10,1 = )101,9 = 483,9
| |
- | ***3. Piersiak Martyna Agat Złotoryja 97,9
| |
- | ***4. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 374+(10,0+9,8+9,0+9,4+10,3+9,6+8,4+10,4+10,1+10,5 = )97,5 = 471,5
| |
- |
| |
- |
| |
- | *3 kwietnia 2011. '''PUCHAR PREZESA WKS WAWEL KRAKÓW''', Kraków - Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. TUSZYŃSKI Stanisław KS Energetyk Jaworzno = 190
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 185
| |
- | ***3. MORYŚ Krzysztof Squad LOK Kraków = 185
| |
- | ***8. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 89+91 = 180
| |
- | ***12. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 90+78 = 168
| |
- | ***16. [[Paweł Zawadzki]] TS Wisła: 83+83 = 166
| |
- | ***21. [[Mateusz Tombarkiewicz]] TS Wisła: 70+79 = 149
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 188
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 184
| |
- | ***3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 182
| |
- | ***7. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 89+86 = 175
| |
- | ***12. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 81+77 = 158
| |
- | ***Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m'''
| |
- | ***1. PACHOWICZ Marcin TKS LOK Tarnów = 92
| |
- | ***2. PAŃSZCZYK Andrzej Szarotka Nowy Targ = 90
| |
- | ***3. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 89 = 89
| |
- | ***5. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 84 = 84
| |
- | **'''Karabin Dowolny KDW 20'''
| |
- | ***1. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS Kraków = 195
| |
- | ***2. TALAR Marek LOK HTS Kraków = 193
| |
- | ***3. PACHOWICZ Marcin TKS LOK Tarnów = 189
| |
- | ***4. [[Barbara Nowak]] TS Wisła: 92+93 = 185
| |
- | ***7. [[Mateusz Tombarkiewicz]] TS Wisła: 80+81 = 161
| |
- | **'''Karabin Centralny Zapłon 100m'''
| |
- | ***1. [[Mariusz Tombarkiewicz]] TS Wisła: 50 = 50
| |
- | ***2. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 49
| |
- | ***3. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 49 = 49
| |
- |
| |
- |
| |
- | *7-15 kwietnia 2011. '''Puchar Świata''', Changwong (KOR)
| |
- | *12 kwietnia
| |
- | **'''10m Air Pistol Women Qualification '''
| |
- | ***1. KOSTEVYCH Olena = 391
| |
- | ***2. SUN Qi = 391
| |
- | ***3. CHAIKA Viktoria = 387
| |
- | ***12. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 94+95+97+97 = 383| 08x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *9 kwietnia 2011 w Bartoszycach odbyły się VI Ogólnopolskie '''Zawody Długodystansowe F-Class''' na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów.
| |
- | *Wyniki: 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
| |
- | **'''Dystans 300 metrów - klasa open'''
| |
- | ***1. Marek Muszyński = 146 (7X)
| |
- | ***2. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 146 (4X)
| |
- | ***3. Igor Stefanowski = 146
| |
- | ***8. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X)
| |
- | **'''Dystans 500 jardów - klasa open'''
| |
- | ***1. [[Rafał Walczowski]] = 147 (6X)
| |
- | ***2. Marek Muszyński = 141 (2X)
| |
- | ***3. Igor Stefanowski = 141 (2X)
| |
- | ***14. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 128 (1X)
| |
- | **'''Dystans 600 metrów - klasa open'''
| |
- | ***1. Karol Janczewski = 143 (1X)
| |
- | ***2. Michał Harenża = 140 (1X)
| |
- | ***3. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 136 (4X)
| |
- | ***5. [[Rafał Walczowski]] = 135 (3X)
| |
- | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa Open''' (miejsce, zawodnik, 300 metrów 500 jardów 600 metrów, RAZEM)
| |
- | ***1. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X)+147 (6X)+135 (3X) = 425 (10X)
| |
- | ***2. Igor Stefanowski = 146+141 (2X)+136 (1X) = 423 (3X)
| |
- | ***3. Michał Harenża = 143 (4X)+139+140 (1X) = 422 (5X)
| |
- | ***7. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 146 (4X)+128 (1X)+136 (4X) = 410 (9X)
| |
- | **'''Dystans 300 metrów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Piotr Nazdrowicz = 141 (1X)
| |
- | ***2. Arek Korzeniewski = 140 (2X)
| |
- | ***3. Andrzej Czerniakowski = 139
| |
- | ***4. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 138 (2X)
| |
- | ***17. [[Jacek Włodarczyk]] = 122
| |
- | **'''Dystans 500 jardów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Piotr Nazdrowicz = 136 (1X)
| |
- | ***2. Piotr Narloch = 135
| |
- | ***3. Krzysztof Czarniecki = 134
| |
- | ***9. [[Jacek Włodarczyk]] = 121
| |
- | ***18. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 107 (2X)
| |
- | **'''Dystans 600 metrów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Pawel Paszkiewicz = 130 (1X)
| |
- | ***2. Michał Jaroszyński-Wolfram = 128
| |
- | ***3. [[Jacek Włodarczyk]] = 124 (2X)
| |
- | ***6. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 117
| |
- | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa F/TR '''
| |
- | ***1. Pawel Paszkiewicz = 137 (2X)+122 (1X)+130 (1X) = 389 (4X)
| |
- | ***2. Michał Jaroszyński-Wolfram = 127+131 (1X)+128 = 386 (1X)
| |
- | ***3. Piotr Nazdrowicz = 41 (1X)+136 (1X)+102 = 379 (2X)
| |
- | ***6. [[Jacek Włodarczyk]] = 122+121+124 (2X) = 367 (2X)
| |
- | ***9. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 138 (2X)+107 (2X)+117 = 362 (4X)
| |
- |
| |
- |
| |
- | *14-17 kwietnia 2011. '''I RUNDA PUCHARU POLSKI w strzelaniach kulowych i pneumatycznych''', Wrocław
| |
- | *15 kwietnia 2011.
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz. - Seniorzy'''
| |
- | ***1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 559+94,4 = 653,4
| |
- | ***2. MEJGERMichał GWARDIA Opole = 551+93,7 = 644,7
| |
- | ***3. KRZAK Witosław ZS MarynarkiWojennej = 544+96,3 = 640,3
| |
- | ***21. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 87+81+86+86+79+86 = 505|3
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 544+94,1 = 638,1
| |
- | ***2. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 522+93,1 = 615,1
| |
- | ***3. STOICZKOW Paweł TARCZA Goleniów = 520+93,3 = 613,3
| |
- | ***24. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 65+74+70+80+70+83 = 442|2
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 581+98,6 = 679,6
| |
- | ***2. NAUMIENKO Przemysław SPOŁEM Łódź = 579+98,4 = 677,4
| |
- | ***3. KOSIOR Jacek ZNICZ Międzyrzec Podlaski = 576+100,8 = 676,8
| |
- | ***34. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS Wisła: 89+89+89+92+94+90 = 543|11
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz. - Seniorzy'''
| |
- | ***1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 595+97,9 = 692,9
| |
- | ***2. MASŁOWSKI Artur ŚLĄSK Wrocław = 590+100,7 = 690,7
| |
- | ***3. SZYMAŃSKI Marcin NIEDŻWIADEK Staszów = 588+101,6 = 689,6
| |
- | ***6. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 97+100+98+99+97+98 = 589+99,1 = 688,1|37
| |
- | **'''Finał - KPN 60 - Mężczyźni'''
| |
- | ***1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 97,9
| |
- | ***2. MASŁOWSKI Artur ŚLĄSK Wrocław 100,7 2
| |
- | ***3 SZYMAŃSKI Marcin NIEDŻWIADEK Staszów 101,6
| |
- | ***6. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 589+(10,6+10,2+10,1+9,8+10,5+9,6+9,9+9,6+8,8+10,0 = )99,1 = 688,1
| |
- | *16 kwietnia 2011.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 - Seniorki'''
| |
- | ***1. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 576+203,0 = 779,0
| |
- | ***2. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 574+201,3 = 775,3
| |
- | ***3. DUBICKA Katarzyna GWARDIA Zielona Góra = 566+193,0 = 759,0
| |
- | ***8. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 93+90+93+96+88+94 = 554+181,7 = 735,7|11
| |
- | ***20. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 95+91+88+58+57+71 = 460 |5
| |
- | **'''Finał - PSP 30+30 - Seniorki'''
| |
- | ***1. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 203,0
| |
- | ***2. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 201,3
| |
- | ***3. DUBICKA Katarzyna GWARDIA Zielona Góra = 193,0
| |
- | ***8. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 554+(49,9+50,4+51,1+30,3 = )181,7 = 735,7
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 - Juniorki'''
| |
- | ***1. BREŚ Klaudia ZAWISZA Bydgoszcz = 560+193,1 = 753,1
| |
- | ***2. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 556+191,2 = 747,2
| |
- | ***3. BARTOSZDminika LESNA Leszno = 554+193,1 = 747,1
| |
- | ***9. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 92+90+96+85+89+91 = 543|8
| |
- | ***30. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 78+78+68+81+62+80 = 447|0
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Seniorzy'''
| |
- | ***1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 581+101,4 = 682,4
| |
- | ***2. KRÓLIK Tomasz FLOTA Gdynia = 575+102,0 = 677,0
| |
- | ***3. MEJGERMichał GWARDIA Opole = 574+101,3 = 675,3
| |
- | ***19. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 91+91+94+94+94+92 = 556|9
| |
- | ***25. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 93+90+80+93+95+90 = 541|8
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 572+98,4 = 670,4
| |
- | ***2. STOICZKOW Paweł TARCZA Goleniów = 570+95,9 = 665,9
| |
- | ***3. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 564+100,2 = 664,2
| |
- | ***30. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 92+90+95+91+85+91 = 544|12
| |
- | ***38. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 87+93+87+88+80+94 = 529|4
| |
- | *17 kwietnia 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 592+102,4 = 694,4
| |
- | ***2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 590+103,5 = 693,5
| |
- | ***3. KOSIOR Jacek ZNICZ Międzyrzec Podlaski = 591+101,6 = 692,6
| |
- | ***29. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS Wisła: 94+93+95+96+93+93 = 564|17
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz. - Seniorzy'''
| |
- | ***1. SKORUPA Bartosz ZAWISZA Bydgoszcz = 595+104,2 = 699,2
| |
- | ***2. PIETRUK Paweł KALIBER Białystok = 593+103,0 = 696,0
| |
- | ***3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 591+103,7 = 694,7
| |
- | ***4. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 99+98+97+99+99+99 = 591+101,7 = 692,7|27
| |
- | **'''Finał - KDW 60 Seniorzy'''
| |
- | ***1. SKORUPA Bartosz ZAWISZA Bydgoszcz 104,2
| |
- | ***2. PIETRUK Paweł KALIBER Białystok 103,0
| |
- | ***3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa 103,7
| |
- | ***4. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 591+(10,2+10,1+10,4+10,1+10,7+10,4+10,2+9,6+9,9+10,1 = )101,7 = 692,7
| |
- |
| |
- |
| |
- | *29 kwietnia– 1 maja 2011. '''IV Międzynarodowe Zawody Strzeleckie LONGSHOT 2011''', Międzyrzecz
| |
- | **'''Klasyfikacja MODERN MAGNUM'''
| |
- | **300m+600m+800m = Razem
| |
- | ***1. RIHA Tomas Cesky strelecky svaz = 245
| |
- | ***2. ZIMANI Ivo = 235
| |
- | ***3. OLSZEWSKI Krzysztof WTS Tarcza = 218
| |
- | ***19. [[Witold Rutkowski]] TS Wisła: parabellum 76+59+34 = 170
| |
- | ***Klasyfikacja 1000+Magnum
| |
- | **'''1000+'''
| |
- | ***1. OLSZEWSKI Krzysztof Unque Alpine = 61
| |
- | ***2. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 60
| |
- | ***3. KOPCIUCH Grzegorz Brawo 2 = 45
| |
- | ***18. [[Witold Rutkowski]] parabellum = 13
| |
- |
| |
- |
| |
- | *1 maja 2011. '''ZAWODY 1 MAJOWE''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 184
| |
- | ***2. KOWALÓWKA Marian KSZO LOK Kraków = 181
| |
- | ***3. SITKO Krzysztof Arsenał Kraków = 179
| |
- | ***7. [[Jacek Włodarczyk]] KS TS Wisła: 87+90 = 177
| |
- | ***9. [[Paweł Zawadzki]] TS Wisła: 87+87 = 174
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 183
| |
- | ***2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 181
| |
- | ***3. SITKO Krzysztof Arsenał Kraków = 176
| |
- | ***6. [[Jacek Włodarczyk]] KS TS Wisła: 82+84 = 166
| |
- | **'''Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m'''
| |
- | ***1. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS Kraków = 48
| |
- | ***2. MICHAŁOWSKI Ryszard LOK HTS Kraków = 48
| |
- | ***3. DEJ Łukasz ZO LOK Kraków = 47
| |
- | ***4. [[Jacek Włodarczyk]] KS TS Wisła: 40 = 40
| |
- | **'''Karabin Centralny Zapłon 100m'''
| |
- | ***1. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 45 = 45
| |
- | ***2. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 36
| |
- | ***3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 26
| |
- |
| |
- |
| |
- |
| |
- | *4-8 maja 2011. '''Grand Prix Pilzna''', Pilzno
| |
- | ***5 maja
| |
- | **'''10m Pistol Women'''
| |
- | ***1. MARUŠKOVÁ Lenka = 389+98,7 = 487,7
| |
- | ***2. HOCHMUTH Julia = 386+100,0 = 486,0
| |
- | ***3. KAMINSKA Oksana = 385+98,3 = 483,3
| |
- | ***36. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 92+96+92+95 = 375
| |
- | **'''50m Rifle Prone Men'''
| |
- | ***1. SAUVEPLANE Valerian = 599+105,8 = 704,8
| |
- | ***2. RASER Stefan = 599+104,0 = 703,0
| |
- | ***3. ECKHARDT Maik = 599+103,8 = 702,8
| |
- | ***131. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 98+99+94+98+98+95 = 582
| |
- |
| |
- |
| |
- | *12-15 maja 2011. '''PUCHAR PREZESA PZSS w strzelectwie sportowym''', Warszawa,
| |
- | *13 maja 2011.
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.'''
| |
- | ***1. RYCERZ Aleksandra ZAWISZA Bydgoszcz = 591
| |
- | ***2. STANKIEWICZ Aneta ZAWISZA Bydgoszcz = 583
| |
- | ***3. GOŁĘBIEWSKA Agata KALIBER Białystok = 581
| |
- | ***9. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 93+98+96+96+95+95 = 573
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. KUCZYŃSKI Adam KALIBER Białystok = 560
| |
- | ***2. DOBOSZ Adam FLOTA Gdynia = 553
| |
- | ***3. MISZKER Tomasz ZAWISZA Bydgoszcz = 552
| |
- | ***20. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 96+95+74+80+85+88 = 518
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. BREŚ Klaudia ZAWISZA Bydgoszcz = 377
| |
- | ***2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 373
| |
- | ***3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 366
| |
- | ***10. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: MŁP 93+90+86+89 = 358
| |
- | ***36. [[Magdalena Nowak ]] TS Wisła: MŁP 79+77+77+79 = 312
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. WITASZEK Paweł LEGIA Warszawa = 372
| |
- | ***2. BŁASZKIEWICZ Rafał LEGIA Warszawa = 368
| |
- | ***3. KAWECKI Aleksander GWARDIA Zielona Góra = 368
| |
- | ***14. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: MŁP 88+87+89+92 = 356
| |
- | ***60. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: MŁP 79+85+79+75 = 318
| |
- | *14 maja 2011.
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. MELLER Szymon SPARTAKUS Biedrusko = 350
| |
- | ***2. KOWALEWSKI Mateusz KALIBER Białystok = 345
| |
- | ***3. JANKOWSKI Łukasz GRYF SŁUPSKI Słupsk = 344
| |
- | ***31. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: MŁP 76+58+64+70 268
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. GOŁĘBIEWSKA Agata KALIBER Białystok = 564
| |
- | ***2. STANKIEWICZ Aneta ZAWISZA Bydgoszcz = 564
| |
- | ***3. RYCERZ Aleksandra ZAWISZA Bydgoszcz = 562
| |
- | ***19. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 98+97+88+65+84+80 = 512
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 562
| |
- | ***2. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 559
| |
- | ***3. ŁAKOMSKA Katarzyna VETRIM Opole = 556
| |
- | ***10. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: MŁP 90+88+97+87+76+93 = 531
| |
- | ***25. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: MŁP 68+83+83+79+75+86 = 474
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. KUCZYŃSKI Adam KALIBER Białystok = 386
| |
- | ***2. WOJTASIAK Maciej LEGIA Warszawa = 382
| |
- | ***3. BARTOSIK Mateusz GRYF SŁUPSKI Słupsk = 381
| |
- | ***27. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 86+95+88+89 = 358
| |
- | *15 maja 2011.
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. KUCZYŃSKI Adam KALIBER Białystok = 593
| |
- | ***2. ORLIK Jacek VETRIM Opole = 583
| |
- | ***3. PACUK Piotr KALIBER Białystok = 582
| |
- | ***18. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 98+99+98+94+83+97 = 569
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. ZALSKI Andrzej ZAWISZA Bydgoszcz 567
| |
- | ***2. WICHER Maciej ŚLĄSK Wrocław 560
| |
- | ***3. KOWALEWSKI Mateusz KALIBER Białystok = 557
| |
- | ***42. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: MŁP 79+79+78+36+34+84 = 390
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1.Ewelina Cisak WAWEL Kraków = 391
| |
- | ***2. GOŁĘBIEWSKA Agata KALIBER Białystok = 390
| |
- | ***3. STANKIEWICZ Aneta ZAWISZA Bydgoszcz = 387
| |
- | ***40. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 85+88+91+89 = 353
| |
- | **W klasyfikacji zespołowej TS Wisła dziesiąta: 1. KALIBER Białystok
| |
- |
| |
- |
| |
- | *14-15 maja 2011. '''II runda Pucharu Polski (grupa powszechna) w strzelectwie sportowym''', Kraków. Organizator bezpośredni: WKS „WAWEL” Kraków. Strzelnica pneumatyczna WKS „WAWEL” – Kraków, ul. Podchorążych. Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
| |
- | *14 maja 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 40 strzałów leżąc (Kdw 40L)'''
| |
- | ***1. POLISZUK Zbigniew DRAGON Chełm = 393
| |
- | ***2. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 392
| |
- | ***3. SMOL Wojciech GWARDIA Sosnowiec = 389
| |
- | ***33. [[Barbara Nowak]] TS Wisła: 93+92+91+69 = 345|2x
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna (Psp 30d)'''
| |
- | ***1. MAJEWSKI Mirosław DRAGON Chełm = 286 5x
| |
- | ***2. TROJANOWICZ Grzegorz FENIKS Twardogóra = 284 8x
| |
- | ***3. KIELISZ Marek AZS Kielce = 283 7x
| |
- | ***53. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 86+84+91 = 261|4x
| |
- | **'''Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20)'''
| |
- | ***1. JARZĄBEK Piotr STRZELEC Żyrardów = 544|10x
| |
- | ***2. SZCZEPARA Lesław WKS ŚLĄSK Wrocław = 540 4x
| |
- | ***3. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 89+94+90+89+91+80 = 533|6x
| |
- | ***31. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 92+86+84+85+41+83 = 471|2x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *14 – 22 maja 2011. '''Puchar Świata Fort Benning 2011'''
| |
- | *16 maja
| |
- | **'''10m Air Pistol Women Qualification '''
| |
- | ***1. KOSTEVYCH Olena = 389
| |
- | ***2. SINGH Annu Raj IND = 9 389
| |
- | ***3. GOBERVILLE Celine = 388
| |
- | ***21. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 93+95+95+96 = 379| 11x
| |
- | ***43. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 97+88+94+93 = 372| 10x
| |
- | *18 maja
| |
- | **'''25m Pistol Women Qualification '''
| |
- | ***1. CHEN Ying = 298+293 = 591
| |
- | ***2. SAYYED Anisa = 289+298 = 587
| |
- | ***3. OTRYAD Gundegmaa = 290+295 = 585
| |
- | ***66. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 88+92+94 = 274+(96+93+92 = ) 281 = 555|8x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *19-22 maja 2011. '''II runda Pucharu Polski w strzelaniach kulowych i pneumatycznych''', Bydgoszcz
| |
- | *20 maja 2011. '''
| |
- | **'''Pistolet PNEUMATYCZNY - 60 strzałów – Seniorzy
| |
- | ***1. BOROWICKI Paweł ZAWISZA Bydgoszcz = 578+99,3 = 677,3
| |
- | ***2. MEJGER Michał GWARDIA Opole = 577+98,2 = 675,2
| |
- | ***3. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 575+99,7 = 674,7
| |
- | ***18. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 92+88+97+93+91+93 = 554 - 12 x
| |
- | **'''Pistolet PNEUMATYCZNY - 60 strzałów - Juniorzy'''
| |
- | ***1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 567+99,5 = 666,5
| |
- | ***2. LUTOWKI Kamil ZAWISZA Bydgoszcz = 561+99,7 = 660,7
| |
- | ***3. BORSUKOWICZ Mateusz ORZEŁ Elbląg = 561+97,7 = 658,7
| |
- | ***12. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 92+93+90+91+90+97+553 - 7 x
| |
- | **'''Karabin DOWOLNY - 60 strzałów leżąc - Seniorzy'''
| |
- | ***1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA Goleniów = 597+102,0 = 699,0
| |
- | ***2. POGORZELSKI Adam KALIBER Białystok = 591+102,3 = 693,3
| |
- | ***3. GŁADYSZEWSKI Adam SNAJPER Lublin = 592+101,1 = 693,1
| |
- | ***12. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 96+96+97+97+97+98 = 581 - 20 x
| |
- | **'''Karabin DOWOLNY - 60 strzałów leżąc - Juniorzy'''
| |
- | ***1. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 591+102,9 = 693,9
| |
- | ***2. CHMIEL Marek LIDER AMICUS Lębork = 591 = 101,0+692,0
| |
- | ***3. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 585+100,8 = 685,8
| |
- | ***5. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 95+98+96+96+97+98 = 580+100,3 = 680,3- 22 x
| |
- | **'''Finał - KDW-60L Juniorzy'''
| |
- | *** 1 CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 102,9
| |
- | *** 2 CHMIEL Marek LIDER AMICUS Lębork 101,0
| |
- | *** 3 WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 100,8
| |
- | ***5. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 580+(9,8+9,9+10,2+10,0+9,6+10,5+9,7+10,3+9,6+10,7 = )100,3 finał; = 680,3 -13,6 strata
| |
- | **'''Pistolet SPORTOWY - 30+30 strzałów - Seniorki'''
| |
- | ***1. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIAWarszawa = 285+284 = 569 -+200,9 = 769,9
| |
- | ***2. LIS Magdalena GRYF SŁUPSKI Słupsk = 284+285 = 569+200,8 = 769,8
| |
- | ***3. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 288+282 = 570+198,1 = 768,1
| |
- | ***11. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: (92+92+92) = 276+(64+87+81 = )232 = 508 - 10 x
| |
- | **'''Pistolet SPORTOWY - 30+30 strzałów - Juniorki'''
| |
- | ***1. SIENKIEWICZ Justyna 93 KALIBER Białystok = 286+283 = 569+188,3 = 757,3
| |
- | ***2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 290+268 = 558+197,9 = 755,9
| |
- | ***3. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 287+278 = 565+187,4 = 752,4
| |
- | ***7. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: (94+89+88) = 271+(94+88+91 = )273 = 544+187,6 = 731,6|8x
| |
- | ***8. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: (96+92+94) = 282+(94+88+84 = )266 = 548+170,0 = 718,0|10x
| |
- | **'''Finał - PSP-30+30 Juniorki'''
| |
- | ***1 SIENKIEWICZ Justyna KALIBER Białystok 188,3
| |
- | ***2 TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia 197,9
| |
- | ***3 BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice 187,4
| |
- | ***7. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 544+(45,9+49,1+46,6+46,0 = )187,6 = 731,6|-25,7
| |
- | ***8. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 548+(44,5+47,4+33,0+45,1 = )170,0 = 718,0|-39,3
| |
- | *21 maja 2011.
| |
- | **'''Pistolet PNEUMATYCZNY - 40 strzałów - Seniorki'''
| |
- | ***1. KOREJWO Agnieszka FLOTA Gdynia = 384+100,6 = 484,6
| |
- | ***2. SAGUN-LEWANDOWSKA Mirosława GRYF SŁUPSKI Słupsk = 385+97,8 = 482,8
| |
- | ***3. GRABOWSKA Justyna ZAWISZA Bydgoszcz = 377+96,7 = 473,7
| |
- | ***9. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 91+95+94+92 = 372|5 x
| |
- | **'''Pistolet PNEUMATYCZNY - 40 strzałów - Juniorki'''
| |
- | ***1. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 378+98,1 = 476,1
| |
- | ***2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 374+100,0 = 474,0
| |
- | ***3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 366+99,4 = 465,4
| |
- | ***17. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 86+88+94+88 = 356 - 9 x
| |
- | ***24. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 89+86+87+86 = 348 - 2 x
| |
- | **'''Karabin DOWOLNY - 3x40 strzałów - Juniorzy'''
| |
- | ***1. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 392+373+386 = 1151+82,1 = 1233,1
| |
- | ***2. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 394+358 = 375 = 1127+92,6 1219,6
| |
- | ***3. FLIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 380+372+376 = 1128+90,5 = 1218,5
| |
- | ***6. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: (98+97+97+97 = )389+(88+89+86+93 = )356+(91+93+97+88 = )369 = 1114+90,8 = 1204,8- 20 x
| |
- | **'''Finał - KDW-3x40 Juniorzy'''
| |
- | ***1. 1 CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 82,1
| |
- | ***3. 2 WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 92,6
| |
- | ***2. 3 FLIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz 90,5
| |
- | ***5. 6. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 1114+(9,7+10,2+9,8+9,1+6,8+9,0+7,2+10,2+9,0+9,8 = )90,8 = 1204,8 -28,3
| |
- | *22 maja 2011.
| |
- | **'''Karabin PNEUMATYCZNY - 60 strzałów - Seniorzy'''
| |
- | ***1. ŁUKASZYK Rafał ZAWISZA Bydgoszcz = 589+102,1 = 691,1
| |
- | ***2. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 593+98,1 = 691,1
| |
- | ***3. BRZEZIŃSKI Patryk ŚLĄSK Wrocław = 586+101,8 = 687,8
| |
- | ***7. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 96+95+97+98+100+95 = 581+99,0 = 680,0- 35 x
| |
- | **'''Finał - KPN-60 Seniorzy'''
| |
- | ***2. 1. ŁUKASZYK Rafał ZAWISZA Bydgoszcz = 102,1
| |
- | ***1. 1. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 98,1
| |
- | ***3. 3. BRZEZIŃSKI Patryk ŚLĄSK Wrocław =101,8
| |
- | ***7. 7. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 581+(9,6+10,1+9,4+9,3+9,6+10,4+10,2+10,3+9,6+10,5 = )99,0 = 680,0 -11,1
| |
- | **'''Karabin PNEUMATYCZNY - 60 strzałów - Juniorzy'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 578+101,9 = 679,9
| |
- | ***2. KRĘWICKI Radosław TARCZA Goleniów = 581+98,0 = 679,0
| |
- | ***3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 577+101,8 = 678,8
| |
- | ***6. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 97+95+98+96+100+91 = 577+98,1 = 675,1- 29 x
| |
- | **'''Finał - KPN-60 Juniorzy'''
| |
- | ***3. 1 WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 101,9
| |
- | ***1. 2 KRĘWICKI Radosław TARCZA Goleniów = 98,0
| |
- | ***4. 3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 101,8
| |
- | ***5. 6. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 577+(9,6+10,5+8,4+10,1+10,0+9,7+9,8+9,6+10,5+9,9 = )98,1 = 675,1 -4,8
| |
- | **'''Pistolet DOWOLNY - 60 strzałów - Seniorzy'''
| |
- | ***1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 554+97,0 = 651,0
| |
- | ***2. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 550+93,6 = 643,6
| |
- | ***3. KRZAK Witosław FLOTA Gdynia = 550+91,7 = 641,7
| |
- | ***5. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 95+84+94+93+88+89 = 543+79,0 = 622,0- 11 x
| |
- | **'''Finał - PDW-60 Seniorzy'''
| |
- | ***1. 1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 97,0
| |
- | ***3. 2. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 93,6
| |
- | ***2. 3. KRZAK Witosław FLOTA Gdynia = 91,7
| |
- | ***5 5. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 543+(10,2+8,2+5,1+7,2+6,1+7,7+8,8+8,4+6,9+10,4 = )79,0 = 622,0 -29,0
| |
- | **'''Pistolet DOWOLNY - 60 strzałów - Juniorzy'''
| |
- | ***1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 558+92,0 = 650,0
| |
- | ***2. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 531+95,1 = 626,1
| |
- | ***3. WYWROCKI Maciej GWARDIA Warszawa = 530+93,4 = 623,4
| |
- | ***12. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 87+83+89+87+85+77 = 508 - 7 x
| |
- | **'''Pistolet SPORTOWY - 30+30 strzałów - Juniorzy'''
| |
- | ***1. LUTOWSKI Kamil ZAWISZA Bydgoszcz = 281+286 = 567
| |
- | ***2. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 282+283 = 565
| |
- | ***3. JASTRZĘBSKI Mateusz KALIBER Białystok = 281+281 562
| |
- | ***4. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: (90+97+97 = )284+(990+96+91 = )277 = 561 - 14 x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *22 maja 2011. '''III runda Pucharu Małopolski''', Kraków
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna Psp 30d - GP'''
| |
- | ***1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 279
| |
- | ***2. WRÓBEL Wiesław KS ZO LOK Kraków = 267
| |
- | ***3. KĘDZIERSKI Krzysztof LOK HTS SKOK Kraków = 242
| |
- | ***6. [[Paweł Zawadzki]] TS Wisła: 65+75+79 = 219
| |
- | ***9. [[Piotr Dziekan]] TS Wisła: 53+49+49 = 151
| |
- | ***10. [[Witold Wrona]] TS Wisła: 44+47+56 = 147
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów część dokładna Pcz 30d - GP'''
| |
- | ***1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków = 267
| |
- | ***2. [[Piotr Dziekan]] TS Wisła: 44+67+77 = 188
| |
- | ***3. SKRZYŃSKI Bogdan KS ZO LOK Kraków = 188
| |
- | ***4. [[Witold Wrona]] TS Wisła: 63+31+25 = 119
| |
- |
| |
- |
| |
- | *28 maja 2011. '''POWSZECHNE ZAWODY STRZELECKIE „O PUCHARY BRACTWA KURKOWEGO”''', Kraków. Współorganizator: KS ZO LOK Kraków
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 d (Pcz 20 d)'''
| |
- | ***1. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 186
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel = 186
| |
- | ***3. MORYŚ Krzysztof SQUAD = 184
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 84+91 = 175
| |
- | ***20 WESOŁOWSKI Krzysztof TS Wisła: 78+69 = 147
| |
- | ***23. [[Mirosław Biegun]] TS Wisła: 75+76 = 144
| |
- | ***42. [[Jan Tylek]] TS Wisła: 58+63 = 121
| |
- | **'''50 m: Karabin dowolny 20 I - (Kdw 20 I)'''
| |
- | ***1. RADOWIECKI Roman KKS Piast LOK Bieruń = 197
| |
- | ***2. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK = 195
| |
- | ***3. RADOWIECKI Radosław KKS Piast LOK Bieruń = 193
| |
- | ***5. [[Paulina Binias]] TS Wisła: 95+95 = 190
| |
- | ***10. [[Cezary Olchawski]] TS Wisła: 80+84 = 164
| |
- | ***11. [[Tadeusz Leszczyński]] TS Wisła: 82+79 = 161
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 20 d - (Psp 20 d)'''
| |
- | ***1. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 185
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz Krokus Nowy Sącz = 183
| |
- | ***3. TRAPIŁO Grzegorz LOKUS Olkusz = 183
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 92+89 = 181
| |
- | ***27. [[Mirosław Biegun]] TS Wisła: 79+74 = 153
| |
- |
| |
- |
| |
- | *28 maja 2011 pod patronatem TS Wisła na strzelnicy Pasternik (oś 100m) w Krakowie odbyły się '''piąte zawody Benchrest Open'''.
| |
- | *'''Wyniki 3 ocenianych serii po 5 strzałów.'''
| |
- | ***1. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] . = 0.438+0.379+0.241 = 0.353
| |
- | ***2. Michał Sanders Harenża . = 0.454+0.311+0.317 = 0.361
| |
- | ***3. Janusz Michałowski = 0.223+0.439+0.451 = 0.371
| |
- | ***5. [[Rafał Walczowski]] = 0.382+0.454+0.471 = 0.436
| |
- | ***6. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 0.518+0.482+0.533 = 0.511
| |
- | ***15. [[Stanisław Brytan]] = 1.584+1.502+1.299 = 1.462
| |
- |
| |
- |
| |
- | *2-5 czerwca 2011. '''III RUNDA PUCHARU POLSKI w strzelectwie sportowym'''
| |
- | *3 czerwca 2011.
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz.- seniorzy'''
| |
- | ***1. BOROWICKI Paweł ZAWISZA Bydgoszcz = 550+91,9 = 641,9
| |
- | ***2. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 547+94,6 = 641,6
| |
- | ***3. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 546+95,0 = 641,0
| |
- | ***10. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 87+84+84+92+94+85 = 526|3
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- seniorki'''
| |
- | ***1. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 579+201,0 = 780,0
| |
- | ***2. KOREJWO Agnieszka FLOTA Gdynia = 573+199,4 = 772,4
| |
- | ***3. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 567+202,7 = 769,7
| |
- | ***5. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 92+91+93+93+97+94 = 560+193,0 = 753,0|11
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz.- seniorzy'''
| |
- | ***1. KOMOLKA Damian ŚLĄSK Wrocław = 592+100,8 = 692,8
| |
- | ***2. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 590+100,9 = 690,9
| |
- | ***3. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 588+101,4 = 689,4
| |
- | ***7. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: MŁP 97+98+98+97+96+99 = 585+98,9 = 683,9|37 x
| |
- | *4 czerwca 2011.
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki'''
| |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 97+93+96+98 = 384+98,1 = 482,1|5
| |
- | ***2. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 382+97,5 = 479,5
| |
- | ***3. KRUK Magdalena LESNA Leszno = 375+98,8 = 473,8
| |
- | ***10. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 95+91+84+93 = 363|4
| |
- | *5 czerwca 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz.leżąc - seniorzy'''
| |
- | ***1. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 599+103,3 = 702,3
| |
- | ***2. MIGAŁA Dawid GRUNWALD Poznań = 595+102,5 = 697,5
| |
- | ***3. ROMAŃCZYK Daniel AGAT Złotoryja = 594+103,0 = 697,0
| |
- | ***14. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 98+98+98+97+95+100 = 586|24
| |
- |
| |
- |
| |
- | *3-5 czerwca 2011. '''OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY STRZELECKIE JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW W STRZELECTWIE SPORTOWYM''', Kraków. Strzelnica pneumatyczna WKS „WAWEL” – Kraków, ul. Podchorążych; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. [[Ewelina Cisak]] WAWEL Kraków = 393
| |
- | ***2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 382
| |
- | ***3. STELMACH Paulina TKS LOK Tarnów = 380
| |
- | ***17. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 91+89+88+90 = 358|7x
| |
- | ***27. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 75+83+84+71 = 313
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. KUCZYŃSKI Adam UKS KALIBER Białystok = 391
| |
- | ***2. ORLIK Jacek LOK VETRIM Opole = 379
| |
- | ***3. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 93+96+94+94 = 377|13x
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 30 strzałów Kpn 30 - młodzicy'''
| |
- | ***1. KULA Michał LOK PIAST Bieruń = 269
| |
- | ***2. PAWŁOWSKI Wojciech SKSS SOKÓŁ Zd. Wola = 267
| |
- | ***3. PORWISIAK Paweł UKS KALIBER Białystok = 265
| |
- | ***8. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 84+83+88 = 255|2x
| |
- | ***10. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 84+80+90 = 254|4x
| |
- | ***14. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 81+84+81 = 246
| |
- | ***15. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 78+77+85 = 240|2x
| |
- | ***30. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 68+64+65 = 197|1x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. BARBACH Ewelina LOK PROMIEŃ Bochnia = 365
| |
- | ***2. BIELKIEWICZ Katarzyna UKS KALIBER Białystok = 362
| |
- | ***3. ŁAKOMSKA Katarzyna LOK VETRIM Opole = 358
| |
- | ***5. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 85+87+87+82 = 341
| |
- | ***10. [[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS Wisła: 83+81+78+80 = 322|3x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. KOWALEWSKI Mateusz UKS KALIBER Białystok = 366
| |
- | ***2. LEWICKI Rafał LOK TWIERDZA Przemyśl = 364
| |
- | ***3. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 91+89+96+87 = 363|5x
| |
- | ***15. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 81+79+77+80 = 317|1x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 30 strzałów Ppn 30 - młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 86+88+92 = 266|2x
| |
- | ***2. JANCZYK Paulina GIMNAZJUM Myślibórz = 240
| |
- | ***3. JARCZEWSKA Agata UKS KALIBER Białystok = 236 6
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x10 strzałów Ksp 3x10 - młodzicy'''
| |
- | ***1. KOTOMSKI Łukasz LOK GÓRNIK Katowice = 262
| |
- | ***2. BĄK Michał MKS LOK Staszów = 241
| |
- | ***3. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 89+69+82 = 240|2x
| |
- | ***6. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 87+70+75 = 232|2x
| |
- | ***8. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 92+58+61 = 211|3x
| |
- | ***11. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 77+49+66 = 192|1x/-2pkt
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna Psp 30d - młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 37+80+82 = 199
| |
- | ***2. STANKIEWICZ Adrianna UKS KALIBER Białystok = 182
| |
- | ***3. SINKIEWICZ Julia UKS KALIBER Białystok = 181
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak WAWEL Kraków = 544
| |
- | ***2. SKOWROŃSKA Anna UKS KALIBER Białystok = 539
| |
- | ***3. RESZUTA Paulina UKS KALIBER Białystok = 539
| |
- | ***7. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 86+94+80+73+86+90 = 509|5x
| |
- | ***14. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 86+85+60+64+73+71 = 439|1x
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. KUCZYŃSKI Adam UKS KALIBER Białystok = 546
| |
- | ***2. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 543
| |
- | ***3. KOZŁOWSKI Mateusz LOK GÓRNIK Katowice = 534
| |
- | ***7. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 95+97+81+83+85+87 = 528 |11x
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp 30+30 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. BIELKIEWICZ Katarzyna UKS KALIBER Białystok = 549
| |
- | ***2. ŁAKOMSKA Katarzyna LOK VETRIM Opole = 535
| |
- | ***3. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 86+88+88+92+80+90 = 524|8x
| |
- | ***9. [[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS Wisła: 70+68+79+47+64+71 = 399|4x
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw 40 - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. KOWALEWSKI Mateusz UKS KALIBER Białystok = 333
| |
- | ***2. WOŁTOSZ Dawid LOK NAFTA Krosno = 326
| |
- | ***3. MALINOWSKI Patryk UKS KALIBER Białystok = 325
| |
- | ***6. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 70+79+75+86 = 310
| |
- | ***9. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 62+75+63+63 = 263
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp 30+30 - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. KOWALEWSKI Mateusz UKS KALIBER Białystok = 559
| |
- | ***2. WYSZTYGIEL Bartosz UKS KALIBER Białystok = 542
| |
- | ***3. KLIMEK Łukasz LOK VETRIM Opole = 533
| |
- | ***13. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 83+72+71+76+52+54 = 408|1x
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp 60L - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. RESZUTA Paulina UKS KALIBER Białystok = 575
| |
- | ***2. SKOWROŃSKA Anna UKS KALIBER Białystok = 572
| |
- | ***3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 569
| |
- | ***4. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 92+98+98+92+94+94 = 568|20x
| |
- | ***15. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 83+87+94+93+91+92 = 540|8x
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp 60L - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. ORLIK Jacek LOK VETRIM Opole = 579
| |
- | ***2. ADRIAN Marcin LOK PIAST Bieruń = 578
| |
- | ***3. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 98+100+96+93+94+97 = 578|26x
| |
- | **'''Karabin sportowy 40 strzałów Ksp 40L - młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 94+97+92+91 = 374|10x
| |
- | ***2. PORWISIAK Paweł UKS KALIBER Białystok = 364
| |
- | ***3. PIERKO Mateusz UKS KALIBER Białystok = 363
| |
- | ***9. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 83+88+87+93 = 351|6x
| |
- | ***19. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 86+83+85+84 = 338|3x
| |
- | ***23. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 84+80+78+76 = 318|4x
| |
- | ***26. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 81+84+75+67 = 307|2x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *9-12 czerwca 2011. '''MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w strzelaniach kulowych i pneumatycznych''', Wrocław
| |
- | *9 czerwca 2011.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 - Juniorzy'''
| |
- | ***1. LUTOWSKI Kamil ZAWISZA Bydgoszcz = 566
| |
- | ***2. MOWCZAN Łukasz GWARDIA Zielona Góra = 564
| |
- | ***3. MAREK Maciej GWARDIA Zielona Góra = 562
| |
- | ***5. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 92+92+95+92+89+92 = 552|13
| |
- | *10 czerwca 2011.
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz. - Seniorzy'''
| |
- | ***1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 555+94,8 = 649,8
| |
- | ***2. CISZKOWSKI Rafał LEGIA Warszawa = 548+90,5 = 638,5
| |
- | ***3. KRZYSZTOŃMarceli VETRIM Opole = 546+83,9 = 629,9
| |
- | ***8. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 85+87+87+86+85+89 = 519+88,4 = 607,4 |6
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 536+96,8 = 632,8
| |
- | ***2. STOICZKOW Paweł TARCZA Goleniów = 529+92,9 = 621,9
| |
- | ***3. DOPART Przemysław LOK Kraków = 521+93,2 = 614,2
| |
- | ***6. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 80+87+91+90+88+84 = 520+87,3 = 607,3 |4
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strz. - Juniorki'''
| |
- | ***1. WROŃSKA Paula LIDER-AMICUS Lębork = 588
| |
- | ***2. FRANK Joanna PIAST Bieruń = 584
| |
- | ***3. SKURTYS Aleksandra SPOŁEM Łódź = 582
| |
- | ***39. [[Paulina Binias]] TS Wisła: 93+90+90+92+91+97 = 553|13
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 584+102,3 686,3
| |
- | ***2. NAUMIENKO Przemysław SPOŁEM Łódź = 582+100,4 = 682,4
| |
- | ***3. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 579+100,3 = 679,3
| |
- | ***11. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 95+95+96+94+98+95 = 573|30
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Juniorki'''
| |
- | ***1. SIENKIEWICZ Justyna KALIBER Białystok = 375+98,1 = 473,1
| |
- | ***2. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 369+96,1 = 465,1
| |
- | ***3. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 371+92,4 = 463,4
| |
- | ***10. [[Maja Niećwieja]] WISŁAKraków 93+90+88+91 = 362
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz. - Seniorki'''
| |
- | ***1. KOBES Małgorzata ŚLĄSK Wrocław = 379+94,4 = 473,4
| |
- | ***2. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 376+94,8 = 470,8
| |
- | ***3. BUKOWIECMonika LOK Kraków = 372+94,0 = 466,0
| |
- | ***4. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 93+92+93+89 = 367+98,6 = 465,6 |5
| |
- | *11 czerwca 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 3x40 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 93,2
| |
- | ***2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 93,5
| |
- | ***3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz 98,8
| |
- | ***8. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: (98+96+93+96+383+85+91+91+97 = )364+(93+92+90+88 = )363 = 1110+87,5 = 1197,5 42,1|29
| |
- | **'''Finał - KDW-3x40 juniorzy'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice 93,2
| |
- | ***2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz 93,5
| |
- | ***3. FILIPCZAK Dawid ZAWISZA Bydgoszcz 98,8
| |
- | ***8. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 1110+(10,1+8,4+8,5+7,9+7,8+8,8+7,7+9,3+9,4+9,6 = )87,5 = 1197,5
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strz. - Juniorki'''
| |
- | ***1. WROŃSKA Paula LIDER-AMICUS Lębork = 575+96,1 = 671,1
| |
- | ***2. IWASZUK Żaneta KALIBER Białystok = 574+94,9 = 668,9
| |
- | ***3. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 568+97,4 = 665,4
| |
- | ***34. [[Paulina Binias]] TS Wisła: 93+94+81+77+85+82 = 512|11
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz. - Seniorki'''
| |
- | ***1. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 573+201,4 = 774,4
| |
- | ***2. SUWALSKA Anna G-8 Bielany = 567+192,4 = 759,4
| |
- | ***3. KOBES Małgorzata ŚLĄSK Wrocław = 561+192,0 = 753,0
| |
- | ***14. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 90+93+89+82+73+51 = 478|2
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz. - Juniorki'''
| |
- | ***1. SIENKIEWICZ Justyna KALIBER Białystok = 569+197,6 = 766,6
| |
- | ***2. BASZEŃ Karolina HAMER Kozienice = 564+191,2 = 755,2
| |
- | ***3. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 553+198,1 = 751,1
| |
- | ***9. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 92 90 89 86 90 95 = 542 |3
| |
- | ***11. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 89 95 90 78 96 88 = 536 9|3
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Seniorzy'''
| |
- | ***1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 575+98,4 = 673,4
| |
- | ***2. KRZYSZTOŃMarceli VETRIM Opole = 572+97,6 = 669,6
| |
- | ***3. DEMBOWSKI Adam LOK Kraków = 573+96,0 = 669,0
| |
- | ***5. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 93+95+96+95+95+92 = 566+97,0 = 663,0|18
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 572+99,8 = 671,8
| |
- | ***2. WOJTALA Mateusz TARCZA Goleniów = 569+98,7 = 667,7
| |
- | ***3. GERSTEN Kamil FLOTA Gdynia = 566+98,1 = 664,1
| |
- | ***13. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 93+91+95+90+93+92 = 554|12
| |
- | *12 czerwca 2011.
| |
- | ***'''Karabin dowolony 60 strz. - Juniorzy'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 589+102,1 = 691,1
| |
- | ***2. KOSIOR Jacek ZNICZ Międzyrzec Podlaski = 589+100,7 = 689,7
| |
- | ***3. CHMIEL Marek LIDER Amicus Lębork = 585+104,4 = 689,4
| |
- | ***16. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 94+99+97+96+96+93 = 575|22
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz. - Juniorki'''
| |
- | ***1. WROŃSKA Paula LIDER-AMICUS Lębork = 392+101,5 = 493,5
| |
- | ***2. KRAWCZYK Joanna DELFIN Biedrusko = 392+101,5 = 493,5
| |
- | ***3. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 390+101,0 = 491,0
| |
- | ***26. [[Paulina Binias]] TS Wisła: 96+94+95+93 = 378|17
| |
- | **'''Klasyfikacja punktowa klubów'''
| |
- | ***1. GWARDIAZielona Góra = 123
| |
- | ***2. ŚLĄSK Wrocław = 99
| |
- | ***3. HAMER Kozienice = 76
| |
- | ***10 TS WISŁAKraków 6+7+6+3+2+2+4+3 = 33
| |
- |
| |
- |
| |
- | 10-11 czerwca 2011. *'''Mistrzostwa Polski F-Class 2011''', Bartoszyce
| |
- | *11 czerwca 2011 w Bartoszycach odbyły się '''drugie oficjalne Mistrzostwa Polski F-Class''' na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów.
| |
- | **ajlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach są jednocześnie aktualnymi rekordami Polski F-Class.
| |
- | *Wyniki: 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
| |
- | **'''Dystans 300 metrów - klasa open'''
| |
- | ***1. Michał Harenża = 150 (13X)
| |
- | ***2. Karol Janczewski = 150 (10X)
| |
- | ***3. Anita Janczewska = 149 (9X)
| |
- | ***15. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X)
| |
- | ***25. '''Witold Rutkowski = 136''' (3X)
| |
- | **'''Dystans 300 metrów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Marek Papros = 149 (5X) 0.813
| |
- | ***2. [[Rafał Walczowski]] = 148 (2X)
| |
- | ***3. Piotr Wawrzyniak = 146 (4X)
| |
- | ***22. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 135 (1X)
| |
- | ***25. [[Jacek Włodarczyk]] = 133 (1X)
| |
- | **'''Dystans 500 jardów - klasa open'''
| |
- | ***1. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 149 (3X)
| |
- | ***2. Marek Muszyński = 148 (8X)
| |
- | ***3. Michał Harenża 148 (7X)
| |
- | ***13. [[Rafał Walczowski]] = 144 (2X)
| |
- | **'''Dystans 500 jardów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Jerzy Krywult = 146 (1X)
| |
- | ***2. Włodzimierz Smyk = 143 (2X)
| |
- | ***3. Radosław Czupryna = 141 (1X)
| |
- | ***8. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 139 (3X)
| |
- | ***26. [[Jacek Włodarczyk]] = 126 (1X)
| |
- | **'''Dystans 600 metrów - klasa open'''
| |
- | ***1. Marek Papros = 148 (4X)
| |
- | ***2. Janusz Michałowski = 148 (4X)
| |
- | ***3. Przemysław Pardela = 147 (5X)
| |
- | ***9. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 144 (6X)
| |
- | ***14. [[Rafał Walczowski]] = 141 (2X)
| |
- | **'''Dystans 600 metrów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Adam Dadaczyński = 143 (3X)
| |
- | ***2. Jerzy Krywult = 140 (1X)
| |
- | ***3. Włodzimierz Smyk = 139 (2X)
| |
- | ***14. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 133
| |
- | **23. [[Jacek Włodarczyk]] = 118
| |
- | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa Open''' (miejsce, zawodnik, 300 metrów 500 jardów 600 metrów RAZEM)
| |
- | ***1. Michał Harenża 1 = 50 (13X)+148 (7X)+146 (3X) = 444 (23X)
| |
- | ***2. Przemysław Pardela = 148 (8X)+147 (7X)+147 (5X) = 442 (20X)
| |
- | ***3. Piotr Narloch = 147 (5X)+148 (7X)+145 (1X) = 440 (13X)
| |
- | ***12. [[Witold Rutkowski (strzelectwo)]] = 136 (3X) 149 (3X) 144 (6X) 429 (12X)
| |
- | ***14. [[Rafał Walczowski]] = 143 (1X)+144 (2X)+141 (2X) = 428 (5X)
| |
- | **'''Klasyfikacja łączna - Klasa F/TR '''
| |
- | ***1. Jerzy Krywult = 144 (2X)+146 (1X)+140 (1X) = 430 (4X)
| |
- | ***2. Adam Dadaczyński = 146 (4X)+140+143 (3X) = 429 (7X)
| |
- | ***3. Włodzimierz Smyk = 143 (4X)+143 (2X)+139 (2X) = 425 (8X)
| |
- | ***13. [[Mateusz Tombarkiewicz]] = 135 (1X)+139 (3X)+133 = 407 (4X)
| |
- | ***25. [[Jacek Włodarczyk]] = 133 (1X)+126 (1X)+118 = 377 (2X)
| |
- |
| |
- |
| |
- | *12 czerwca 2011. '''PUCHAR PREZESA SEKCJI STRZELECKIEJ WKS WAWEL KRAKÓW''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. ROKITA Zbigniew KS KVG = 187
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków = 186
| |
- | ***3. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 185
| |
- | ***9. [[Dominik Studnicki]] TS Wisła: 84+85 = 169
| |
- | ***19. [[Jan Barański]] KS TS Wisła: 66+68 134
| |
- | ***21. [[Mariusz Kubianka]] TS Wisła: 57+62 = 119
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 187
| |
- | ***2. ROKITA Zbigniew KS KVG = 184
| |
- | ***3. MORYŚ Krzysztof Squad LOK Kraków = 183
| |
- | ***9. [[Jan Barański]] KS TS Wisła: 74+76 = 150
| |
- |
| |
- |
| |
- | *16–23 czerwca 2011. '''Puchar Świata''', Monachium
| |
- | ***[[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: zajmując 7. miejsce w finale strzeleckiego Pucharu Świata w Monachium w pistolecie pneumatycznym, wywalczyła awans do igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku.
| |
- | *22 czerwca
| |
- | **'''10m Air Pistol Women Qualification - Relay 1 '''
| |
- | ***1. TIRODE Stephanie = 388
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 99+98+96+93 = 386| 14x
| |
- | ***3. CHAIKA Viktoria = 386
| |
- | **'''FinAL Results 10m Air Pistol Women '''
| |
- | ***1. TIRODE Stephanie = 388+100.3 = 488.3
| |
- | ***2. ARUNOVIC Zorana = 388+99.5 = 487.5
| |
- | ***3. YAUHLEUSKAYA Lalita = 386 -+98.2 = 484.2
| |
- | ***7. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 99+98+96+93 = 386| 14x+( 9.1+10.3+9.8+10.2+9.7+9.2+10.2+9.9+7.3+9.8 = )95.5 = 481.5
| |
- |
| |
- |
| |
- | *17-19 czerwca 2011. '''ELIMINACJE DO FOOM W STRZELECTWIE SPORTOWYM''', Kraków
| |
- | **'''Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak WKS Wawel Kraków = 388
| |
- | ***2. STELMACH Paulina TKS-LOK Tarnów = 381
| |
- | ***3. MADEJ Sylwia TKS-LOK Tarnów = 380
| |
- | ***4. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 92+87+95+92 = 366|13
| |
- | ***11. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 75+76+78+82 = 311|4
| |
- | **'''Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. WOŁOS Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 378
| |
- | ***2. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 93+95+91+93 = 372 |12
| |
- | ***3. ŻYWIEC Radosław Walter Rzeszów = 370
| |
- | **'''Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 381 11
| |
- | ***2. BARBACH Ewelina "Promień" Bochnia = 369 8
| |
- | ***3. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 91+91+88+93 = 363|8
| |
- | ***8. [[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS Wisła: 88+86+81+77 = 332|1
| |
- | **'''Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1.[Jerzy Pietrzak WKS Wawel Kraków = 371 7
| |
- | ***2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 361
| |
- | ***3. LEWICKI Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 359
| |
- | ***4. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 86+93+89+88 = 356
| |
- | ***7. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 82+84+89+80 = 335|1
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 561
| |
- | ***2. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 77+89+85+84+85+87 = 507|4
| |
- | ***3. SKRZYŃSKA Justyna KS ZO LOK Kraków = 500 - 4pkt.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. GOLEŃ Bartosz MUSK Jedlicze = 524
| |
- | ***2. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 511
| |
- | ***3. LEWICKI Rafał LOK TWIERDZA Przemyśl = 505
| |
- | ***4. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 82+75+71+90+77+77 = 472|1
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 586
| |
- | ***2. ZBIJOWSKA Natalia KS ZO LOK Kraków = 584
| |
- | ***3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 572
| |
- | ***5. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 96+96+93+97+94+93 = 569|16
| |
- | ***10. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 93+90+89+90+88+92 = 542|7
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 95+94+96+99+95+96 = 575|23
| |
- | ***2. Żywiec Radosław WALTER Rzeszów = 570
| |
- | ***3. GAWLIK Piotr TKS LOK Tarnów = 568
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw40 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 318
| |
- | ***2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 310
| |
- | ***3. LEWICKI Rafał LOK Twierdza Przemyśl = 298
| |
- | ***4. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 73+74+77+69 = 293
| |
- | ***5. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 71+72+71+66 = 280|2
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 555 13
| |
- | ***2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 533 8
| |
- | ***3. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 89+93+80+79+89+86 = 516|2
| |
- | ***6. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 89+86+69+59+68+67 = 438
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. WOŁOS Rafał LOK "TWIERDZA" Przemyśl = 550
| |
- | ***2. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 97+96+89+88+86+91 = 547|11
| |
- | ***3. śYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 512
| |
- |
| |
- |
| |
- | *18-19 czerwca 2011. '''MISTRZOSTWA MZSS W STRZELECTWIE SPORTOWYM''', Kraków. Strzelnica pneumatyczna TS „WISŁA” – Kraków, ul. Reymonta; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strzałów leżąc Kdw 60L - senior'''
| |
- | ***1. PUKACZ Grzegorz ZO LOK Kraków = 588
| |
- | ***2. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 98+97+97+98+99+97 = 586|24
| |
- | ***3. RADOWIECKI Roman PIAST Bieruń = 583
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strzałów leżąc Kdw 60L - Juniorzy'''
| |
- | ***1. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 97+97+96+97+96+98 = 581|25
| |
- | ***2. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS Wisła: 94+94+94+97+97+95 = 571|17
| |
- | ***3. RUSAK Maksymilian WKS Wawel Kraków = 551
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp 60L - Juniorki'''
| |
- | ***1. SKWIRUT Aleksandra WALTER Rzeszów = 581
| |
- | ***2. KOŁODZIEJ Kinga TKS LOK Tarnów = 580
| |
- | ***3. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 580
| |
- | ***5. [[Paulina Binias]] TS Wisła: 91+94+98+95+93+92 = 563|12
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 586
| |
- | ***2. ZBIJOWSKA Natalia KS ZO LOK Kraków = 584
| |
- | ***3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 572
| |
- | ***5. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 96+96+93+97+94+93 = 569|16
| |
- | ***10. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 93+90+89+90+88+92 = 542|7
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 95+94+96+99+95+96 = 575|23
| |
- | ***2. śYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 570
| |
- | ***3. GAWLIK Piotr TKS LOK Tarnów = 568
| |
- | **'''Karabin sportowy 40 strzałów leżąc Ksp40L – młodzicy'''
| |
- | ***1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 373
| |
- | ***2. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 93 91 91 88 = 363|6
| |
- | ***3. FLIŚNIK Grzegorz LOK HTS Kraków = 363
| |
- | ***4. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 89+92+86+90 = 357|6
| |
- | ***5. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 84+88+90+90 = 352|1
| |
- | ***6. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 89+91+74+85 = 339|7
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy'''
| |
- | ***1. BUĆ Jan WKS WAWEL Kraków = 556
| |
- | ***2. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 94+89+92+87+89+90 = 541|9
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 561 13
| |
- | ***2. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 77+89+85+84+85+87 = 507|4
| |
- | ***3. SKRZYŃSKA Justyna KS ZO LOK Kraków 500 - 4pkt.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 511
| |
- | ***2. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 82+75+71+90+77+77 = 472|1
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 - młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 79+88+77+84+78+78 = 484|1
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strzałów Pdw 60 - seniorzy'''
| |
- | ***1. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 87+85+95+89+94+88 = 538|7
| |
- | ***2. MAJDAK Marek ZO LOK Kraków = 537
| |
- | ***3. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 88+91+88+84+88+84 = 523|1
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw40 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 318
| |
- | ***2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 310
| |
- | ***3. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 73+74+77+69 = 293
| |
- | ***4. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 71+72+71+66 = 280|2
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 555
| |
- | ***2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 533
| |
- | ***3. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 89+93+80+79+89+86 = 516|2
| |
- | ***6. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 89+86+69+59+68+67 = 438
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 – juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 97+96+89+88+86+91 = 547|11
| |
- | ***2. FILAR Piotr WALTER Rzeszów = 486
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów część dokładna Pcz 30d - GP'''
| |
- | ***1. MUCHA Adam KROKUS Nowy Sącz = 284
| |
- | ***2. ROKITA Zbigniew KVG = 283
| |
- | ***3. JACHIMCZYK Przemysław KROKUS Nowy Sącz = 278
| |
- | ***9. [[Mariusz Sołtysiak]] TS WISŁA: 89+82+93 = 264|2
| |
- | ***14. [[Jan Barański]] TS WISŁA: 89+78+81 = 248|1
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna Psp 30d - GP'''
| |
- | ***1. JACHIMCZYK Przemysław KROKUS Nowy Sącz = 283 10
| |
- | ***2. MUCHA Adam KROKUS Nowy Sącz = 279
| |
- | ***3. ROKITA Zbigniew KVG = 278
| |
- | ***14. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 89+87+83 = 259
| |
- | ***23. [[Marian Wrona]] TS Wisła: 77+63+54 = 194
| |
- | ***24. [[Jerzy Wydrych]] TS Wisła: 66+55+56 = 177
| |
- | **'''Pistolet standard 3x10 strzałów Pst 3x10 - GP'''
| |
- | ***1. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK Kraków 1964 92 85 86 263 2
| |
- | ***2. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 92+82+84 = 258|3
| |
- | ***3. ROKITA Zbigniew KVG = 251
| |
- |
| |
- |
| |
- | *17-19 czerwca 2011. '''ELIMINACJE DO FOOM W STRZELECTWIE SPORTOWYM''', Kraków. Strzelnica pneumatyczna TS „WISŁA” – Kraków, ul. Reymonta; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
| |
- | **'''Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1.[Ewelina Cisak WKSWawel Kraków = 388 22
| |
- | ***2. STELMACH Paulina TKS-LOK Tarnów = 381 14
| |
- | ***3. MADEJ Sylwia TKS-LOK Tarnów = 380 17
| |
- | ***4. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TSTS Wisła: 92+87+95+92 = 366 |13
| |
- | ***11. [[Kinga Maślanka]] TSTS Wisła: 75+76+78+82 = 311|4
| |
- | **'''Karabin Pneumatyczny 40 strzałów Kpn 40 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. WOŁOS Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 378
| |
- | ***2. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 93 95 91 93 = 372|12
| |
- | ***3. ŻYWIEC Radosław Walter Rzeszów 370
| |
- | **'''Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 381
| |
- | ***2. BARBACH Ewelina "Promień" Bochnia = 369
| |
- | ***3. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 91+91+88+93 = 363|8
| |
- | ***8. [[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS Wisła: 88+86+81+77 = 332|1
| |
- | **'''Pistolet Pneumatyczny 40 strzałów Ppn 40 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. Jerzy Pietrzak WKS Wawel Kraków = 371
| |
- | ***2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 361
| |
- | ***3. LEWICKI Rafał LOK "Twierdza" Przemyśl = 359
| |
- | ***4. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 86+93+89+88 = 356
| |
- | ***7. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 82+84+89+80 = 335|1
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna "Promień" Bochnia = 561
| |
- | ***2. [[Dominika Szwalec]] TSTS Wisła: 77 89 85 84 85 87 = 507|4
| |
- | ***3. SKRZYŃSKA Justyna KS ZO LOK Kraków = 500 - 4pkt
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strzałów Psp30+30 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. GOLEŃ Bartosz MUSK Jedlicze = 524
| |
- | ***2. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 511
| |
- | ***3. LEWICKI Rafał LOK TWIERDZA Przemyśl = 505
| |
- | ***4. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 82+75+71+90+77+77 = 472|1
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorki Młodsze'''
| |
- | ***1. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 586
| |
- | ***2. ZBIJOWSKA Natalia KS ZO LOK Kraków = 584
| |
- | ***3. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 572
| |
- | ***5. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TSTS Wisła: 96+96+93+97+94+93 = 569|16
| |
- | ***10. [[Kinga Maślanka]] TSTS Wisła: 93+90+89+90+88+92 = 542|7
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strzałów leżąc Ksp60L – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 95+94+96+99+95+96 = 575|23
| |
- | ***2. ŻYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 570
| |
- | ***3. GAWLIK Piotr TKS LOK Tarnów = 568
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strzałów Pdw40 – Juniorzy Młodsi'''
| |
- | ***1. BARNAŚ Przemysław TKS LOK Tarnów = 318
| |
- | ***2. WYCISK Aleksander WKS Wawel Kraków = 310
| |
- | ***3. LEWICKI Rafał LOK Twierdza Przemyśl = 298
| |
- | ***4. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 73+74+77+69 = 293
| |
- | ***5. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 71+72+71+66 = 280|2
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak WKS WAWEL Kraków = 555
| |
- | ***2. MADEJ Sylwia TKS LOK Tarnów = 533
| |
- | ***3. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 89+93+80+79+89+86 = 516|2
| |
- | ***6. [[Kinga Maślanka]] TS Wisła: 89+86+69+59+68+67 = 438
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strzałów Ksp 3x20 - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. WOŁOS Rafał LOK "TWIERDZA" Przemyśl = 550
| |
- | ***2. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 97+96+89+88+86+91 = 547|11
| |
- | ***3. ŻYWIEC Radosław WALTER Rzeszów = 512
| |
- |
| |
- |
| |
- | *23-26 czerwca 1011. '''Puchar Narodów w Strzelaniu czarnoprochowym Grand Prix Cracovia 2011''' Memoriał Marcina Oracewicza, Kraków
| |
- | *24 czerwca
| |
- | **'''KUCHENREUTER (R)'''
| |
- | ***1. TESNOHLIDEK Josef = 94
| |
- | ***2. MULLER Harald = 93
| |
- | ***3. TUSZYŃSKI Stanisław = 92
| |
- | ***13. [[Józef Durbas]]v = 64
| |
- | *25 czerwca
| |
- | **'''DONALD MALSON'''
| |
- | ***1. MALUS Miroslav = 95
| |
- | ***2. KRIVAK Antonin = 95
| |
- | ***3. MILAN Jozek = 95
| |
- | ***12. [[Józef Durbas]] = 3+3+2+2 = 57
| |
- |
| |
- |
| |
- | *26 czerwca 2011. '''II RUNDAOTWARTEJ LIGI STRZELECKIEJ KS ZO LOK''', Kraków
| |
- | ***1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 278
| |
- | ***2. MORYŚ Krzysztof LOK SQUAD Kraków = 275
| |
- | ***3. SEREDNICKI Łukasz LOK HTS SKOK Kraków = 262
| |
- | ***13. [[Maciej Techmański]] TS Wisła: 85+73+77 = 235|2x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *30 czerwca-3 lipca 2011. '''MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN w strzelaniach kulowych''', Wrocław,.
| |
- | *30 czerwca
| |
- | **'''Pistolet standard 3x20 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. DANILUK Piotr FLOTA Gdynia = 571
| |
- | ***2. PODGÓRSKI Radosław FLOTA Gdynia = 568
| |
- | ***3. KRÓLIK Tomasz FLOTA Gdynia = 559
| |
- | ***10. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: MŁP 84+88+85+88+88+89 = 522|4
| |
- | *1 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 3x40 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 395+382+386 = 1163+97,8 1 = 260,8
| |
- | ***2. CZERWIŃSKI Daniel ZAWISZA Bydgoszcz = 395+368+387 = 1150+98,4 = 1248,4
| |
- | ***3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 390+381+385 = 1156+91,5 = 1247,5
| |
- | ***22. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 27 x (98+94+95+97 = )384+(94+88+87+93 = )362+(90+90+95+91 = )366 = 1112|27 x
| |
- | ***2 lipca 2011. '''
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. KRÓLIK Tomasz FLOTA Gdynia = 551+96,4 = 647,4
| |
- | ***2. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 554+88,8 = 642,8
| |
- | ***3. MAŁY Paweł GWARDIA Zielona Góra = 554+87,6 = 641,6
| |
- | ***17. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 85+90+87+86+94+90 = 532|6
| |
- | ***35. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 86+84+80+78+79+86 = 493|4
| |
- | ***36. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 87+83+81+79+76+81 = 487|4
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz.- mężczyźni'''
| |
- | **'''REZULTATY ZESPOŁÓW'''
| |
- | ***1. FLOTA Gdynia = 1647
| |
- | ***2. ŚLĄSK Wrocław = 1609
| |
- | ***3. ZO LOK Kraków = 1572
| |
- | ***5 TS Wisła: 1512
| |
- | **'''IMIENNE SKŁADY ZESPOŁÓW'''
| |
- | **TS Wisła:
| |
- | ***[[Paweł Jasiński]] (91)
| |
- | ***[[Łukasz Prokopiuk]] (89)
| |
- | ***[[Rafał Sumara]] (79)
| |
- | 2 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz.leżąc - mężczyźni'''
| |
- | ***Msc Nazwisko, Imię Rocznik Nazwa Klubu Serie 10x Suma Finał Wynik pkt
| |
- | ***1. MIGAŁA Dawid 77 GRUNWALD Poznań = 591+103,6 = 694,6
| |
- | ***2. PIETRUK Paweł 90 KALIBER Białystok = 591+103,4 = 694,4
| |
- | ***3. BARTNIK Tomasz 90 LEGIA Warszawa = 590+102,1 = 692,1
| |
- | ***26. [[Marcin Królikowski]] 75 TS Wisła: 97+97+96+94+99+95 = 578|23
| |
- | ***51. [[Mateusz Cygan]] 91 TS Wisła: 92+94+94+94+94 96 = 564|11
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety'''
| |
- | ***1. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIAWarszawa = 577 203,0 780,0
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 94+97+95+96+96+98 = 576+201,8 = 777,8|11
| |
- | ***3. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 576+200,8 = 776,8
| |
- | ***23. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 94+97+93+88+84+92 = 548|4
| |
- | ***32. [[Maja Niećwieja]] TS Wisła: 92+82+89+94+90+85 = 532|10
| |
- | ***33. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 86+87+94+91+88+84 = 530|5
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety
| |
- | **'''REZULTATY ZESPOŁÓW'''
| |
- | ***1. FLOTA Gdynia = 1714
| |
- | ***2. ŚLĄSK Wrocław = 1673
| |
- | ***3. LESNA Leszno = 1662
| |
- | ***4 TS Wisła: 1656
| |
- | **'''IMIENNE SKŁADY ZESPOŁÓW'''
| |
- | **TS Wisła:
| |
- | ***[[Beata Bartków-Kwiatkowska]] (81)
| |
- | ***[[Karolina Bujakowska]] (84)
| |
- | ***[[Maja Niećwieja]] (91)
| |
- | **'''Finał W KONKURENCJI'''
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety'''
| |
- | ***1. SZUSTOROWSKA Milena 203,0
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] 51,2+50,6+50,6+49,4 = 201,8+576 = 777,8
| |
- | ***3. SZPEK Sławomira = 200,8
| |
- | *3 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 591+101,8 = 692,8
| |
- | ***2. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 589+101,5 = 690,5
| |
- | ***3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 590+100,2 = 690,2
| |
- | ***5. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 97+96+97+99+98+97 = 584+100,2 = 684,2|31
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- kobiety'''
| |
- | ***1. PIERSIAK Martyna AGAT Złotoryja = 382+100,7 = 482,7
| |
- | ***2. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 379+99,1 = 478,1
| |
- | ***3. KOBES Małgorzata ŚLĄSK Wrocław = 381+96,2 = 477,2
| |
- | ***6. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 98+93+94+93 = 378+95,2 = 473,2|7
| |
- | ***7. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 95+95+96+95 = 381+91,8 = 472,8|8
| |
- | ***11. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 90+97+92+92 = 371|4
| |
- | ***17. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 94+89+90+91 = 364|7
| |
- | *2 lipca 2011.
| |
- | **'''Military Rapid Fire 60 strz. - OPEN'''
| |
- | ***1. DANILUK Piotr FLOTA Gdynia = 590
| |
- | ***2. PODGÓRSKI Radosław FLOTA Gdynia = 582
| |
- | ***3. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 580
| |
- | ***7. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: MŁP 96+98+96+93+94+93 = 570
| |
- |
| |
- |
| |
- | *10 lipca 2011. '''III runda Otwartej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK Kraków''', Kraków
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)'''
| |
- | ***1. ROKITA Zbigniew KS KVG Paczółtowice = 281
| |
- | ***2. RADECKI Mirosław WAWEL Kraków = 280
| |
- | ***3. GÓRKA Tadeusz LOK KROKUS Nowy Sącz = 279
| |
- | ***10. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 90+83+90 = 263|4x
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów cz. dokładna (Pcz 30d)'''
| |
- | ***1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 283
| |
- | ***2. ROKITA Zbigniew KS KVG Paczółtowice = 271
| |
- | ***3. TRAPIŁO Grzegorz LOK LOKUS Olkusz = 267
| |
- | ***10. [[Jacek Włodarczyk]] TS Wisła: 89+76+79 = 244|3x
| |
- |
| |
- |
| |
- |
| |
- | *16 – 24 lipca 2011. '''V CISM - Wojskowe Mistrzostwa Świata''', Rio de Janerio
| |
- | *18 lipca
| |
- | **'''25 m Pistol Women Elimination '''
| |
- | ***1. Ying CHN Precision = 293
| |
- | ***15. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 89+91+92 = 272| 6x
| |
- | **'''25 m Pistol WomenElimination - RELAY 2 of 2'''
| |
- | ***1. Ying CHN = 58225x
| |
- | ***11. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 89+91+92+90+90 = 93 = 545-|0x
| |
- | *20 lipca
| |
- | **'''25 m Pistol Women Individual'''
| |
- | ***29. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 94+92+96+91+94+93 = 560|11x
| |
- | ***25M MILITARY RAPID FIRE PISTOL WOMEN
| |
- | **'''ELIMINATION - RELAY 2 of 2'''
| |
- | ***5. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 96+97 = 193+(90+99 = )189+(87+92 = ) 179 = 561| 8x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *21-26 lipca 2011. '''GRAND PRIX PZSS w strzelectwie sportowym''', Warszawa,
| |
- | *23lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz KPM = 589
| |
- | ***2. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 587
| |
- | ***3. CZARNOCKI Bartosz VIS Radom = 584
| |
- | ***23. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 98+96+97+94+95+93 = 573|18
| |
- | **'''Pistolet dowolny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. JANKOWSKI Łukasz GRYF SŁUPSKI Słupsk = 344
| |
- | ***2. BŁASZKIEWICZ Rafał CWKS LEGIAWarszawa = 341
| |
- | ***3. SPRINGER Damian ZKS GWARDIA Zielona Góra = 340
| |
- | ***27. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: MŁP 77+79+85+67 = 308
| |
- | ***30. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: MŁP 71+68+79+83 = 301|2
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 574
| |
- | ***2. BREŚ Klaudia WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 569
| |
- | ***3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno = 566
| |
- | ***7. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: MŁP 93+91+94+88+88+93 = 547|6
| |
- | *23 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. STOJAK Magdalena ZKS GWARDIA Zielona Góra = 392
| |
- | ***2. WOSZCZYŃSKA Angelika NIEDŹWIADEK Staszów = 390
| |
- | ***3. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 388
| |
- | ***54. [[Elżbieta Kobyłczyk]] 9 TS Wisła: MŁP 91+89+88+82 = 350|6
| |
- | *24 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. MAJKA Marcin TARCZA LOK Goleniów = 571
| |
- | ***2. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 563
| |
- | ***3. WOJTASIAK Maciej CWKS LEGIAWarszawa = 561
| |
- | ***26. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 100+98+81+75+89+84 = 527|14
| |
- | *23 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. STOJAK Magdalena ZKS GWARDIA Zielona Góra = 392
| |
- | ***2. WOSZCZYŃSKA Angelika NIEDŹWIADEK Staszów = 390
| |
- | ***3. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 388
| |
- | ***54. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 91+89+88+82 = 350|6
| |
- | *25 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. KWAŚNIAK Natalia GRYF SŁUPSKI Słupsk = 565
| |
- | ***2. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 565
| |
- | ***3. RYCERZ Aleksandra WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 557
| |
- | ***10. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 96+97+85+87+92+92 = 549|15
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. WOJTASIAK Maciej CWKS LEGIAWarszawa = 385
| |
- | ***2. MAJKA Marcin TARCZA LOK Goleniów = 384
| |
- | ***3. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 383
| |
- | ***29. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 93+93+90+91 = 367|10
| |
- | *26 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.'''
| |
- | ***1. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 99+98+98+96+98+99 = 588|28
| |
- | ***2. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 586
| |
- | ***3. GOŁĘBIEWSKA Agata UKS KALIBER Białystok = 585
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. DŁUGOSZ Grzegorz ZKS GWARDIA Zielona Góra = 378
| |
- | ***2. WOJTYNA Szymon MUKS GIM2 Nysa = 372
| |
- | ***3. BŁASZKIEWICZ Rafał CWKS LEGIAWarszawa = 372
| |
- | ***12. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: MŁP 88+93+90+90 = 361|2
| |
- | ***46. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: MŁP 88+83+90+86 = 347|2
| |
- |
| |
- |
| |
- | *21-26 lipca 2011. '''XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w strzelectwie sportowym''', Warszawa,
| |
- | *23 lipca 2011.
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 589 9
| |
- | ***2. PACUK Piotr UKS KALIBER Białystok = 587
| |
- | ***3. CZARNOCKI Bartosz VIS Radom = 584
| |
- | ***17. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 98 96 97 94 95 93 18 = 573|2
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 574 9
| |
- | ***2. BREŚ Klaudia WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 569 7
| |
- | ***3. KOCIĘDA Ewelina LESNA Leszno WLP = 566 6
| |
- | ***7. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: MŁP 93+91+94+88+88+93 = 547
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. WOSZCZYŃSKA Angelika NIEDŹWIADEK Staszów = 390
| |
- | ***2. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 388
| |
- | ***3. WOJTAL Sonia BOCK Rawicz = 387
| |
- | ***42. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 91+89+88+82 = 350
| |
- | ***24 lipca 2011. '''
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. MAJKA Marcin TARCZA LOK Goleniów = 571
| |
- | ***2. STEFANOWICZ Maciej WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 563
| |
- | ***3. DOBOSZ Adam WKS FLOTA Gdynia = 561
| |
- | ***21. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: MŁP 100+98+81+75+89+84 = 527|14
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorki mł.'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 383
| |
- | ***2. BREŚ Klaudia WKS ZAWISZA Bydgoszcz = 379
| |
- | ***3. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: MŁP 94+93+93+92 = 372|10
| |
- | ***45. [[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS Wisła: MŁP DNS
| |
- | ***26 lipca 2011. '''
| |
- | **'''Karabin sportowy 60 strz.leżąc - juniorki mł.'''
| |
- | ***1. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: MŁP 99+98+98+96+98+99 = 588|28
| |
- | ***2. [[Ewelina Cisak]] WKS WAWEL Kraków = 586
| |
- | ***3. GOŁĘBIEWSKA Agata UKS KALIBER Białystok = 585
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- juniorzy mł.'''
| |
- | ***1. WOJTYNA Szymon MUKS GIM2 Nysa = 372
| |
- | ***2. BŁASZKIEWICZ Rafał CWKS LEGIAWarszawa = 372
| |
- | ***3. [[Jerzy Pietrzak]] WKS WAWEL Kraków = 371
| |
- | ***8. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: MŁP 88+93+90+90 = 361|2
| |
- | ***31. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: MŁP 88+83+90+86 = 347|2
| |
- | **'''KLASYFIKACJA KLUBÓW'''
| |
- | ***1. WKS ŚLĄSK Wrocław = 114
| |
- | ***2. ZKS GWARDIA Zielona Góra = 112
| |
- | ***3. CWKS LEGIAWarszawa = 111
| |
- | ***10 TS Wisła: 4+2+6+1 4+9 = 26
| |
- | ***
| |
- | ***24 lipca 2011. '''PUCHAR WAWELU''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. CIENKOSZ Michał WKS Wawel Kraków = 192
| |
- | ***2. GÓRKA Piotr Krokus Nowy Sącz = 182
| |
- | ***3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 181
| |
- | ***22. [[Jan Barański]] KS TS Wisła: 74+74 = 148
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. CIENKOSZ Michał WKS Wawel Kraków = 183
| |
- | ***2. SITKO Krzysztof Arsenał Kraków = 183
| |
- | ***3. BELSKI Henryk KVG Kraków = 177
| |
- | ***12. [[Jan Barański]] TS Wisła: 72+81 = 153
| |
- | ***14. [[Witold Handzlik]] KS TS Wisła: 70+70 = 140
| |
- | ***Wojskowy Karabin Centralnego Zapłonu 100m'''
| |
- | ***1. [[Jacek Włodarczyk]] KS TS Wisła: 76 = 76
| |
- | ***2. GÓRKA Tadeusz Krokus Nowy Sącz = 72
| |
- | ***3. MICHAŁOWSKI Ryszard LOK HTS Kraków = 66
| |
- | **'''Karabin Centralny Zapłon 100m'''
| |
- | ***1. GAŁECKI Jan Arsenał Kraków = 90
| |
- | ***2. [[Jacek Włodarczyk]] KS TS Wisła: 76 = 76
| |
- | ***3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 72
| |
- |
| |
- |
| |
- |
| |
- | *28 sierpnia 2011. '''IV runda Otwartej Ligi Strzeleckiej KS ZO LOK Kraków''', Kraków
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)'''
| |
- | ***1. LACHMAN Olaf KS ZO LOK Kraków = 280
| |
- | ***2. TRAPIŁO Grzegorz LOK LOKUS Olkusz = 273
| |
- | ***3. WRÓBEL Wiesław KS ZO LOK Kraków = 271
| |
- | ***26. [[Maciej Techmański]] TS Wisła: 72+75+80 = 227|1x
| |
- | **'''Karabin sportowy 40 strzałów leżąc (Ksp 40L)
| |
- | ***1. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 390 '''
| |
- | ***2. PAŃSZCZYK Stanisław LOK CZAJKA Zakopane = 381
| |
- | ***3. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS SKOK Kraków = 381
| |
- | ***6. [[Barbara Nowak]] TS Wisła: 92+86+88+98 = 364|7x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *3 września 2011. '''POWSZECHNE ZAWODY STRZELECKIE „O PUCHARY KRAKOWSKIEGO BRACTWA KURKOWEGO"''', Kraków
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 20 d (Pcz 20 d)'''
| |
- | ***1. MORYŚ Krzysztof SQUAD = 184
| |
- | ***2. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 184
| |
- | ***3. SZTYBÓR Adam KS KVG = 183
| |
- | ***5. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 84+91 = 175
| |
- | ***8. [[Jerzy Figiel]] TS Wisła: 87+85 = 172
| |
- | ***29 HAREŃCZYK Marek TS Wisła: 82+72 = 154
| |
- | **'''50 m: Karabin dowolny 20 I - (Kdw 20 I)'''
| |
- | ***1. PAŃSZCZYK Stanisław KS LOK Czajka ZAK. = 186
| |
- | ***2. MORYŚ Krzysztof SQUAD LOK KRAKÓW = 165
| |
- | ***3. KORAB-PAŃSZCZYK Małgorzata KS LOK Czajka ZAK. = 159
| |
- | ***7. [[Cezary Olchawski]] TS Wisła: 69+70 = 139
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 20 d - (Psp 20 d)'''
| |
- | ***1. WRÓBEL Wiesław ZO LOK = 184
| |
- | ***2. RADECKI Mirosław WKS Wawel = 182
| |
- | ***3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel = 182
| |
- | ***6. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 92+89 = 181
| |
- | ***30 MISZTAL Adam TS Wisła: 78+79 = 157
| |
- | **'''Konkurencja: Karabin precyzyjny centralny zapłon – 100m'''
| |
- | ***1. [[Mateusz Tombarkiewicz]] TS Wisła: 100 = 100
| |
- | ***2. CYRKOWICZ Anna ns = 4 94
| |
- | ***3. DZIURA-BARTKIEWICZ Jan SREBRNY KUR = 92
| |
- |
| |
- |
| |
- | *15-18 września 2011. '''FINAŁ PUCHARU POLSKI w strzelectwie sportowym''', Zielona Góra
| |
- | *16 września 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz.leżąc - mężczyźni'''
| |
- | ***1. BURDA Andrzej VETRIM Opole = 599+103,6 = 702,6
| |
- | ***2. PUKACZ Grzegorz ZO LOK Kraków = 596+104,4 = 700,4
| |
- | ***3. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 597+103,3 = 700,3
| |
- | ***13. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 96+97+100+98+98+97 = 586|30
| |
- | ***20. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 93+98+98+97+97+96 = 579|20
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 strz.- kobiety'''
| |
- | ***1. SUWALSKA Anna UKS G8 Bielany = 572+194,7 = 766,7
| |
- | ***2. STANKIEWICZ Sandra FLOTA Gdynia = 566+198,9 = 764,9
| |
- | ***3. BARTOSZ Dominika LESNA Leszno = 561+194,6 = 755,6
| |
- | ***9. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 95+91+88+96+92+89 = 551|8
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. WAWRZONOWSKI KS SPOŁEM Łódź = 572+97,5 = 669,5
| |
- | ***2. PAŁAMARZ Tomasz WKS ŚLĄSK Wrocław = 571+98,1 = 669,1
| |
- | ***3. KRZAK Witosław WKS FLOTA Gdynia = 577+91,8 = 668,8
| |
- | ***PK [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 91+92+91+93+89+94 = 550|7
| |
- | *17 września 2011.
| |
- | **'''Pistolet dowolny 60 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 551+98,3 = 649,3
| |
- | ***2. WAWRZONOWSKI SPOŁEM Łódź = 547+93,3 = 640,3
| |
- | ***3. KRZAK Witosław FLOTA Gdynia = 546+91,4 = 637,4 6
| |
- | ***11. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 87+90+83+89+90+88 = 527|2
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER Kozienice = 589+100,4 = 689,4
| |
- | ***2. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 589+99,5 = 688,5
| |
- | ***3. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 586+102,5 = 688,5
| |
- | ***8. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 98+95+95+94+98+99 = 579+101,5 = 680,5|38
| |
- | ***15. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 93+86+93+89+93+93 = 547|14
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- kobiety'''
| |
- | ***1. SAGUN LEWANDOWSKA GRYF SŁUPSKI Słupsk = 377+102,0 = 479,0
| |
- | ***2. KOTYNIA Violetta LEGIA Warszawa = 377+97,2 = 474,2
| |
- | ***3. TOMALA Joanna PROMIEŃ Bochnia = 376+97,9 = 473,9
| |
- | ***7. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 95+92+94+88 = 369+96,4 4 = 65,4|7
| |
- | ***13. [[Dominika Mędrala]] 92 TS Wisła: 93+92+86+95 = 366|6
| |
- | *18 września 2011.
| |
- | **'''Karabin dowolny 3x40 strz.- mężczyźni'''
| |
- | ***1. RĄBALSKI Sebastian TARCZA LOK Goleniów = 397+382+391 = 1170+100,4 = 1270,
| |
- | ***2. BARTNIK Tomasz LEGIA Warszawa = 395+385+387 = 1167+99,1 = 1266,
| |
- | ***3. KRASKOWSKI Robert LEGIA Warszawa = 395+378+393 = 1166+96,9 = 1262,
| |
- | ***11. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: (96+95+95+98) = 384+(89+95+93+87=) 364+(95+92+91+87=) 365 = 1113
| |
- | **'''ZESPOŁOWE MISTRZOSTWA POLSKI W STRZELANIACH KARABINOWYCH'''
| |
- | ***1. WKS ŚLĄSK WROCŁAW
| |
- | ***2. WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ
| |
- | ***3. CWKS LEGIA WARSZAWA
| |
- | ***20. TS WISŁA
| |
- |
| |
- |
| |
- | *16-18 września 2011. '''MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW w strzelectwie sportowym'''. Strzelnica pneumatyczna TS „WISŁA” – Kraków, ul. Reymonta; Strzelnica kulowa Fundacji „WAWEL-SPORT” – Kraków-Pasternik
| |
- | **'''Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy'''
| |
- | ***1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 378
| |
- | ***2. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 90+95+95+91 = 371|10x 2
| |
- | ***3. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 92+88+92+89 = 361|7x 1
| |
- | ***4. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 90+89+90+85 = 354
| |
- | ***5. [[Michał Nowotarski]] TS Wisła: 78+91+93+91 = 353|4x 1
| |
- | ***6. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 85+88+90+80 = 343|4x 1
| |
- | ***8. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 81+79+82+78 = 320
| |
- | ***9. [[Kamil Kosałka]] TS Wisła: 80+77+71+81 = 309|1x
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x10 strzałów Młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 86+82+78 = 246|4x 3
| |
- | ***2. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 93+74+77 = 244|2
| |
- | ***3. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 98+52+75 = 225
| |
- | ***4. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 82+75+65 = 222|1
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 30 strzałów Młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 90+89+85 = 264 |6x 3
| |
- | ***2. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 261
| |
- | ***3. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 79+84+88 = 251|4x 1
| |
- | ***5. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 82+73+73 = 228|1x 1
| |
- | ***6. [[Michał Nowotarski]] TS Wisła: 72+80+75 = 22|7 2x 1
| |
- | ***7. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 81+73+73 = 227|1x
| |
- | ***8. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 79+69+73 = 221|2x
| |
- | ***9. [[Kamil Kosałka]] TS Wisła: 59+53+50 = 162|1x
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna Młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 88 7+4+82 = 244 |1x 3
| |
- | ***2. BOL Joanna TKKF Promień Bochnia = 172
| |
- | ***3. SAJKIEWICZ Maria TS Wisła: 41+60+53 = 154|1
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz.szybka Młodziczki
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 82+92+93 = 267|5x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 30 strzałów Młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 76+80+76 = 232|1x 3
| |
- | ***2. SAJKIEWICZ Maria TS Wisła: 41+60+53 = 154|2
| |
- | ***3. SYGNATOR Sylwia UKS Lisek Lisia Góra = 149
| |
- | **'''KLASYFIKACJA klubowa'''
| |
- | ***TS Wisła: 5+6+6 4+5 = 26
| |
- | ***TKS LOK Tarnów = 19
| |
- | ***UKS Lisek Lisia Góra = 15
| |
- |
| |
- |
| |
- | *16-18 września 2011. '''Międzywojewódzkie MISTRZOSTWA OKRĘGU MŁODZIKÓW w strzelectwie sportowym''', Kraków
| |
- | **'''Karabin sportowy 40 strzałów Młodzicy'''
| |
- | ***1. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 378
| |
- | ***2. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 90+95+95+91 = 371|10x
| |
- | ***3. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 92+88+92+89 = 361|7x
| |
- | ***4. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 90+89+90+85 = 354
| |
- | ***5. [[Michał Nowotarski]] TS Wisła: 78+91+93+91 = 353|4x
| |
- | ***6. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 85+88+90+80 = 343|4x
| |
- | ***8. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 81+79+82+78 = 320
| |
- | ***9. [[Kamil Kosałka]] TS Wisła: 80+77+71+81 = 309|1x
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x10 strzałów Młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 86+82+78 = 246|4x
| |
- | ***2. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 93+74+77 = 244
| |
- | ***3. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 98+52+75 = 225
| |
- | ***4. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 82+75+65 = 222
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 30 strzałów Młodzicy'''
| |
- | ***1. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 90+89+85 = 264|6x
| |
- | ***2. DUDEK Mateusz WKS Wawel Kraków = 261
| |
- | ***3. [[Karol Piątek]] TS Wisła: 79+84+88 = 251|4x
| |
- | ***5. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 82+73+73 = 228|1x
| |
- | ***6. [[Michał Nowotarski]] TS Wisła: 72+80+75 = 227|2x
| |
- | ***7. [[Adam Salawa]] TS Wisła: 81+73+73 = 227|1x
| |
- | ***8. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 79+69+73 = 221|2x
| |
- | ***9. [[Kamil Kosałka]] TS Wisła: 59+53+50 = 162|1x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 30 strzałów Młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 76+80+76 = 232|1x
| |
- | ***2. SAJKIEWICZ Maria TS Wisła: 41+60+53 = 154
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna Młodziczki'''
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 88+74+82 = 244|1x
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz.szybka Młodziczki
| |
- | ***1. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 82+92+93 = 267|5x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *17 września 2011. '''VIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class''', Bartoszyce. ( na dystansach 300 metrów, 500 jardów (450 m) i 600 metrów).
| |
- | *Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
| |
- | **'''Dystans 300 metrów - klasa open'''
| |
- | ***1. Michał Harenża = 150 (10X)
| |
- | ***2. Przemysław Pardela = 149 (8X)
| |
- | ***3. Krystian Janczewski = 149 (4X)
| |
- | ***8. [[Rafał Walczowski]] = 144 (5X)
| |
- | **'''Dystans 500 jardów - klasa open'''
| |
- | ***1. Michał Harenża = 150 (11X)
| |
- | ***2. Krzysztof Czarniecki = 149 (7X)
| |
- | ***3. Marek Muszyński = 148 (6X)
| |
- | ***11. [[Rafał Walczowski]] = 137
| |
- | **'''Dystans 600 metrów - klasa open'''
| |
- | ***1. Michał Harenża = 145 (2X)
| |
- | ***2. Karol Janczewski = 144 (3X)
| |
- | ***3. Janusz Michałowski = 143 (2X)
| |
- | ***6. [[Rafał Walczowski]] = 138 (3X)
| |
- | **'''Klasyfikacja łączna w klasie open''' (Miejsce Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów, RAZEM)
| |
- | **81. Michał Harenża = 445 (23X)
| |
- | ***2. Marek Muszyński = 434 (9X)
| |
- | ***3. Marek Papros = 433 (7X)
| |
- | ***9. [[Rafał Walczowski]] = 144 (5X)+137+138 (3X) = 419 (8X)
| |
- | **'''Dystans 300 metrów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Piotr Nazdrowicz = 148 (6X)
| |
- | ***2. Bartosz Mizgier = 146 (4X)
| |
- | ***3. Antoni Kulesza = 143 (3X)
| |
- | ***15. [[Jacek Włodarczyk]] = 129 (1X)
| |
- | **'''Dystans 500 jardów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Paweł Paszkiewicz = 142 (3X)
| |
- | ***2. Przemysław Stefańczyk = 140 (1X)
| |
- | ***3. Wlodzimierz Smyk = 139 (1X)
| |
- | ***14. [[Jacek Włodarczyk]] = 103
| |
- | **'''Dystans 600 metrów - klasa F/TR'''
| |
- | ***1. Bartosz Mizgier 144 (3X)
| |
- | ***2. Marcin Majchrzak = 143 (3X)
| |
- | ***3. Wlodzimierz Smyk = 138 (2X)
| |
- | ***13. [[Jacek Włodarczyk]] = 109
| |
- | **'''Klasyfikacja łączna w klasie F/TR '''
| |
- | ***1. Bartosz Mizgier = 419 (8X)
| |
- | ***2. Marcin Majchrzak = 418 (7X)
| |
- | ***3. Paweł Paszkiewicz = (6X)
| |
- | **13. [[Jacek Włodarczyk]] = 129 (1X)+103+109 = 341 (1X)
| |
- |
| |
- |
| |
- | *23-25 września 2011. '''OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM JUNIORÓW I SENIORÓW '''- MISTRZOSTWA LOK, Kraków. Strzelnica pneumatyczna WKS "Wawel" ul. Podchorążych; Strzelnica pneumatyczna LOK ul. Centralna; Strzelnica sportowa – Kraków-Pasternik
| |
- | **'''10 m: Karabin pneumatyczny 60 strzałów (Kpn 60) – Juniorzy'''
| |
- | ***1. DUDKO Przemysław LOK Nysa = 576
| |
- | ***2. PAWUL Tomasz LOK TWIERDZA Przemyśl = 562
| |
- | ***3. JÓZIAK Adam SKSS LOK SOKÓŁ Zd. Wola = 560
| |
- | ***11. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS Wisła: 89+97+87+89+94+93 = 549|13x
| |
- | **'''10 m: Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40) – Juniorki'''
| |
- | ***1. KORNIJCZUK Agnieszka LOK VETRIM Opole = 378
| |
- | ***2. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 364
| |
- | ***3. SIRY Monika LOK TWIERDZA Przemyśl = 355
| |
- | ***[[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 92+91+91+90 = 364|3x/PK
| |
- | **'''50 m: Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (Kdw 60L) – Seniorzy'''
| |
- | ***1. BURDA Andrzej LOK VETRIM Opole = 595
| |
- | ***2. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 100 591
| |
- | ***3. SMOL Wojciech LOK PIAST Bieruń = 589
| |
- | ***4. [[Marcin Królikowski]] TS Wisła: 98+96+97+100+98+98 = 587|24x
| |
- | **'''50 m: Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (Kdw 60L) – Juniorzy'''
| |
- | ***1. CHMIEL Marek LOK LIDER-AMICUS Lębork = 591
| |
- | ***2. PAWUL Tomasz LOK TWIERDZA Przemyśl = 584
| |
- | ***3. FIDALA Michał LOK LIDER-AMICUS Lębork = 580
| |
- | ***7. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS Wisła: 94+97+95+98+94+93 = 571|16x
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 60 strzałów leżąc (Ksp 60L) – Juniorki'''
| |
- | ***1. KOWAL Magdalena UKS Żywiec = 585
| |
- | ***2. DYBOWSKA Monika LOK LIDER-AMICUS Lębork = 583
| |
- | ***3. MAZUR Monika TKS LOK Tarnów = 583
| |
- | ***5. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 96 94 97 99 96 96 = 578|16x
| |
- | **'''25 m: Pistolet sportowy 30+30 strzałów (Psp 30+30) – Juniorki'''
| |
- | ***1. KRÓL Natalia ŚLĄSK Wrocław = 546
| |
- | ***2. MELLER Katarzyna LOK SENIOR Gdańsk = 526
| |
- | ***3. MAŚLANKA Dominika KS ZO LOK Kraków = 520
| |
- | ***[[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 86+89+89+91+77+85 = 517|3x/PK
| |
- | **'''25 m: Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20) – Seniorzy'''
| |
- | ***1. MAJDAK Marek KS ZO LOK Kraków = 540
| |
- | ***2. [[Szymon Polaszczyk]] TS Wisła: 94+94+90+82+87+89 = 536|9x
| |
- | ***3. ZAPOLNIK Artur LOK SENIOR Gdańsk = 535
| |
- | ***17. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 84+91+88+76+81+83 = 503|4x
| |
- | **'''25 m: Pistolet standard 3x20 strzałów (Pst 3x20) – Juniorzy'''
| |
- | ***1. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 93 92 86 92 88 88 = 539|11x
| |
- | ***2. WAŁĘGA Krzysztof LOK PODKARPACIE Jedlicze = 529
| |
- | ***3. WOJTYNA Szymon LOK Nysa = 519
| |
- | **'''50 m: Karabin sportowy 3 postawy (Ksp 3x20) – Juniorki'''
| |
- | ***1. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 571
| |
- | ***2. MAZUR Monika TKS LOK Tarnów = 569
| |
- | ***3. KOŁODZIEJ Kinga TKS LOK Tarnów = 554
| |
- | ***12. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 95 94 67 81 86 95 = 518|9x
| |
- | **'''25 m: Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów cz. d. (Pcz 30d) – Seniorzy'''
| |
- | ***1. KRAWCZYK Stanisław LOK BURSZTYN Kalisz = 283
| |
- | ***2. KWIATEK Paweł KASZTELAN Rzeszów = 282
| |
- | ***3. FORMELA Tadeusz LOK SENIOR Gdańsk = 281
| |
- | ***26. [[Jerzy Figiel]] TS Wisła: 82+85+87 = 254|4x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *1-2 października 2011. '''Memoriał ppłk Rajmunda Stachurskiego w strzelectwie sportowym''', Kraków. Bezposredni organizator WKS Wawel Kraków
| |
- | *2 października 2011.
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna mężczyzn (Psp 30d)'''
| |
- | ***1. CIENKOSZ Michał WKS Wawel Kraków = 284
| |
- | ***2. KIELISZ Marek AZS Kielce = 281
| |
- | ***3. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 281
| |
- | ***14. [[Bogusław Kaczmarczyk]] TS Wisła: 85+87+89 = 261|3x
| |
- | ***18. [[Krzysztof Kotyza]] TS Wisła: 88+85+85 = 258|5x
| |
- | **'''Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów część dokładna (Pcz 30d)'''
| |
- | ***1. KOSZARA Krzysztof AZS Kielce = 276
| |
- | ***2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 274
| |
- | ***3. ŻYCHIEWICZ Łukasz WKS Wawel kraków = 274
| |
- | ***12. [[Bogusław Kaczmarczyk]] TS Wisła: 90+84+74 = 248|2x
| |
- | ***15. [[Marek Grzywacz]] TS Wisła: 81+78+87 = 246|3x
| |
- | ***16. [[Krzysztof Kotyza]] TS Wisła: 82+80+83 = 245|2x
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów mężczyzn (Ppn 40)'''
| |
- | ***1. CZAPLA Łukasz WKS Wawel kraków = 380
| |
- | ***2. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 94+93+96+94 = 377
| |
- | ***3. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 93+92+96+94 = 375
| |
- | ***7. [[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 88+91+92+95 = 366
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów kobiet (Ppn 40)'''
| |
- | ***1. FALASA Anita WKS Wawel Kraków = 372
| |
- | ***2. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 91+95+92+90 = 368|9x
| |
- | ***3. GUZIK Olga WKS Wawel Kraków = 368
| |
- | ***4 SZWELC Dominika TS Wisła: 93+94+91+88 = 366
| |
- | ***8. [[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 84+75+79+90 = 328
| |
- | ***9. [[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS Wisła: 82+85+80+78 = 325
| |
- | ***10 [[Maria Sajkiewicz]] TS Wisła: 56+58+53+33 = 200
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strzałów mężczyzn (Kpn 40)'''
| |
- | ***1. RUSAK Maksymilian WKS Wawel Kraków = 380
| |
- | ***2. WYCISK Krzysztof WKS Wawel Kraków = 372
| |
- | ***3. PITALA Kamil WKS Wawel Kraków = 370
| |
- | ***7. [[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 79+88+90+84 = 341
| |
- | ***8. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 82+80+80+86 = 328
| |
- | ***9. [[Borys Muszyński]] TS Wisła: 76+75+81+87 = 319
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 strzałów kobiet (Kpn 40)'''
| |
- | ***1. Ewelina Cisak WKS Wawel Kraków = 393 30x
| |
- | ***2. KUBISZTAL Patrycja TKS LOK Tarnów = 391
| |
- | ***3. STELMACH Paulina TKS LOK Tarnów = 388
| |
- | ***5 CELEBON Iwona TS Wisła: 86+81+90+89 = 346
| |
- |
| |
- |
| |
- | *8-9 października 2011. '''IV RUNDA PUCHARU POLSKI GRUPY POWSZECHNEJ W STRZELANIACH KULOWYCH I PNEUMATYCZNYCH''', Bydgoszcz
| |
- | *8 października 2011.
| |
- | **'''Karabin DOWOLNY 40 strzałów leżąc - Open'''
| |
- | ***1. POLISZUK Zbigniew DRAGON Chełm = 1180
| |
- | ***2. PUKACZ Grzegorz ZO LOK Kraków = 1175
| |
- | ***3. WOJCIECHOWSKI Artur SWKS Warka = 1168
| |
- | ***42. [[Barbara Nowak]] TS Wisła: 345 = 345
| |
- | *9 października 2011.
| |
- | **'''Pistolet SPORTOWY 30 strzałów cz. D – Open'''
| |
- | ***1. KIELISZ Marek AZS Kielce = 852
| |
- | ***2. STRÓŻAŃSKI Marcin IGLICA Warszawa = 849
| |
- | ***3. TOMASZEWSKI Robert SPARTAKUS Lublin = 849
| |
- | ***100. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 261 = 261
| |
- | **'''Pistolet STANDARD 3x20 strzałów - Open'''
| |
- | ***1. MURAWSKI Piotr ZKS Warszawa = 1604
| |
- | ***2. JASUTOWICZ Andrzej GWARDIA Olsztyn = 1600
| |
- | ***3. SZCZEPARA Lesław ŚLĄSK Wrocław = 1599
| |
- | ***43. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 533 = 533
| |
- | ***52. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 471 = 471
| |
- |
| |
- |
| |
- | *16 października 2011. '''OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O JESIENNY PUCHAR PREZESA KS ZO LOK KRAKÓW''', Kraków
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30 strzałów cz. dokładna (Psp 30d)'''
| |
- | ***1. ROKITA Zbigniew KS KVG Paczółtowice = 284
| |
- | ***2. ŻYCHIEWICZ Łukasz WAWEL Kraków = 279
| |
- | ***3. GÓRECKI Piotr KS ZO LOK Kraków = 276
| |
- | ***9. [[Mariusz Sołtysiak]] TS Wisła: 85+93+84 = 262|2x
| |
- | ***11. [[Dominik Studnicki]] TS Wisła: 87+86+88 = 261
| |
- | **'''Karabin sportowy 40 strzałów leżąc (Ksp 40L)'''
| |
- | ***1. PUKACZ Grzegorz KS ZO LOK Kraków = 387
| |
- | ***2. SOLARSKI Krzysztof LOK HTS SKOK Kraków = 373
| |
- | ***3. PAŃSZCZYK Stanisław LOK CZAJKA Zakopane = 360
| |
- | ***10. [[Jacek Pieprzyk]] TS Wisła: 88+84+81+76 = 329|2x
| |
- |
| |
- |
| |
- | *20-23 października 2011. '''ZAWODY KLASYFIKACYJNE w strzelaniach pneumatycznych''', Drzonków
| |
- | *21 października 2011.
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki – strzelanie I'''
| |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: MŁP 97+95+96+94 = 382|12
| |
- | ***2. SZPEK Sławomira WKS FLOTA Gdynia = 377
| |
- | ***8. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: MŁP 91+89+96+92 = 368|2
| |
- | *22 października 2011.
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strz.- seniorki – strzelanie II'''
| |
- | ***1. SZPEK Sławomira WKS FLOTA Gdynia = 380+99,6 = 479,6
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 96+96+93+96 = 381+98,3 = 479,3|9
| |
- | ***3. KRUK Magdalena LESNA Leszno = 375+96,7 = 471,7
| |
- | ***6. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 93+91+90+92 = 366+97,2 = 463,2|4
| |
- |
| |
- |
| |
- | *22 października 2011. '''MISTRZOSTWA KRAKOWA''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. KRATOWSKI Grzegorz LOK Krotoszyn = 180
| |
- | ***2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 179
| |
- | ***3. GÓRECKI Piotr ZO LOK Kraków = 177
| |
- | ***24. [[Tadeusz Tomczyk]] TS Wisła: 59+56 = 115
| |
- |
| |
- |
| |
- | *4-6 listopada 2011. '''X MIĘDZYWOJEWÓDZKI PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI'''. TOWARZYSTWO SPORTOWE „WISŁA” KRAKÓW
| |
- | **'''Kpn 30 młodzik'''
| |
- | ***Kosman Janusz Jedlińsk = 263
| |
- | ***[[Karol Piątek]] TS Wisła: 86+90+87 = 263|5x
| |
- | ***[[Filip Bodzoń]] TS Wisła: 85+87+89 = 261
| |
- | ***5. [[Krzysztof Wojewoda]] TS Wisła: 82+85+88 = 255
| |
- | **'''Kpn 30 młodziczka'''
| |
- | ***Kupis Agata Jedlińsk = 275
| |
- | ***Kowalczyk Magdalena Jedlińsk = 256
| |
- | ***[[Magdalena Hachlica]] TS Wisła: 77+82+81 = 240
| |
- | **'''Kpn40 juniorka ml'''
| |
- | ***[[Ewelina Cisak]] WKS Wawel = 379
| |
- | ***Woszczyńska Angelika NIEDŹWIADEK = 372
| |
- | ***Jachym Angelika KS ZO LOK = 363
| |
- | ***6. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 86+90+93+89 = 358
| |
- | **'''Kpn40 juniorka'''
| |
- | ***Milik Dominika Jedlińsk = 389
| |
- | ***Młynarz Agnieszka PROMIEŃ = 377
| |
- | ***[[Paulina Binias]] TS Wisła: 93+94+85+89 = 361
| |
- | **'''Kpn40 junior'''
| |
- | ***Pietrzyk Piotr VIS Radom = 382
| |
- | ***Pisarek Bartosz VIS Radom = 375
| |
- | ***[[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 94+96+94+91 = 375|10X
| |
- | ***5. [[Mateusz Bartkiewicz]] TS Wisła: 88+90+94+90 = 362
| |
- | ***7. [[Piotr Dreniak]] TS Wisła: 57+50+72+43 = 222
| |
- | **'''Kpn40 seniorka'''
| |
- | ***Jabłońska Grażyna WKS Wawel = 384
| |
- | ***[[Iwona Cielebon]] TS Wisła: 85+86+85+83 = 339
| |
- | **'''Ppn 30 młodziczka'''
| |
- | ***Cuber Klaudia KS GWARDIA = 246
| |
- | ***[[Magdalena Nowak]] TS Wisła: 80+83+67 = 230
| |
- | ***[[Sajkiewicz Maria]] TS Wisła: 53+41+41 = 135
| |
- | **'''Ppn40 junior ml'''
| |
- | ***[[Jerzy Pietrzak]] WKS Wawel = 366
| |
- | ***Wołtosz Dawid WALTER Rzeszów = 353
| |
- | ***[[Stanisław Bylina]] TS Wisła: 85+89+88+90 = 352
| |
- | ***6. [[Szymon Strączek]] TS Wisła: 85+82+83+74 = 324
| |
- | **'''Ppn40 juniorka ml'''
| |
- | ***Mazur Edyta TKS LOK = 338
| |
- | ***Kropiewnicka Aleksandra WKS Wawel = 331
| |
- | ***[[Zuzanna Kaczmarczyk]] TS Wisła: 73+81+69+87 = 310
| |
- | **'''Ppn40 juniorka'''
| |
- | ***[[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 89+81+89+93 = 352
| |
- | ***Gancarz Agnieszka KS ZO LOK = 339
| |
- | ***Maślanka Dominika KS ZO LOK = 330
| |
- | **'''Ppn40 junior'''
| |
- | ***Świeczkowski Krzysztof WKS Wawel = 375
| |
- | ***Dopart Przemysław KS ZO LOK = 367
| |
- | ***Buć Jan WKS Wawel = 367
| |
- | ***7. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 87+95+90+84 = 356
| |
- | **'''Ppn40 seniorka'''
| |
- | ***[[Anita Falasa]] TS WISŁA: 87+91+90+96 = 364
| |
- | ***Guzik Olga WKS Wawel = 360
| |
- | ***Szufłat Joanna KS ZO LOK = 358
| |
- | ***7. [[Paulina Kruczała]] TS WISŁA: 70+87+84+83 = 324
| |
- | **'''Ppn40 senior'''
| |
- | ***Majdak Marek KS ZO LOK = 383
| |
- | ***Wroński Grzegorz KBS ŻORY = 377 11
| |
- | ***[[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 91+90+97+99 = 377|10
| |
- | ***6. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 93+92+94+93 = 372
| |
- | ***13. [[Marcin Szoniec]] TS Wisła: 89+88+88+92 = 357
| |
- |
| |
- | *13 listopada 2011. '''PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI''', Kraków – Pasternik. Bezpośredni organizator : WKS Wawel Kraków
| |
- | **'''Pistolet Sportowy PSP 20'''
| |
- | ***1. KOWALÓWKA Marian ZO LOK Kraków = 191
| |
- | ***2. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 178
| |
- | ***3. RADECKI Mirosław WKS Wawel Kraków = 178
| |
- | ***24. [[Wiesław Wyroba]] TS Wisła: 75+75 = 150
| |
- | ***34. [[Bogusław Kaczmarczyk]] TS Wisła: 60+61 = 121
| |
- | **'''Pistolet Centralnego Zapłonu PCZ 20'''
| |
- | ***1. BELSKI Henryk KS KVG Kraków = 176
| |
- | ***2. MORYŚ Krzysztof SQUAD Kraków = 176
| |
- | ***3. TRAPIŁO Grzegorz Lokus Olkusz = 175
| |
- | ***18. [[Wiesław Wyroba]] TS Wisła: 69+71 = 140
| |
- | ***32. [[Bogusław Kaczmarczyk]] TS Wisła: 38+34 = 72
| |
- | **'''Karabin Dowolny KDW 20'''
| |
- | ***1. MAREK Janusz Lokus Olkusz = 156
| |
- | ***2. MRÓZ Krzysztof AZS Kielce = 145
| |
- | ***3. DYMEK Marian LOK Hts Kraków = 138
| |
- | ***4. [[Jacek Pieprzyk]] TS Wisła: 69+66 = 135
| |
- |
| |
- |
| |
- | *17-20 listopada 2011. '''Zawody klasyfikacyjne PUCHAR WROCŁAWIA w strzelaniach pneumatycznych''', Wrocław,
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (1)'''
| |
- | ***1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA-Bydgoszcz = 579+100,1 = 679,1
| |
- | ***2. PAŁAMASZ Tomasz ŚLĄSK-Wrocław = 574+98,9 = 672,9
| |
- | ***3. NOWAK Marek IGLICA-Warszawa = 572+100,7 = 672,7
| |
- | ***20. [[Marcin Szoniec]] WISŁA-Kraków 88+91+94+95+94+92 = 554|11
| |
- | ***24. [[Rafał Sumara]] WISŁA-Kraków 92+85+90+91+92+93 = 543|6
| |
- | *18 listopada 2011.
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - juniorzy (1)'''
| |
- | ***1. KRAŚNIEWSKI Jakub LEGIA-Warszawa = 567+97,7 = 664,7
| |
- | ***2. GERSTEN Kamil FLOTA-Gdynia = 564+100,3 = 664,3
| |
- | ***3. ŚWIECZKOWSKI Krzysztof WAWEL-Kraków = 564+98,5 = 662,5
| |
- | ***18. [[Paweł Jasiński]] WISŁA-Kraków 93+89+91+92+93+91 = 549|12
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - seniorki (1)'''
| |
- | ***1. KRUK Magdalena LESNA-Leszno = 384+97,6 = 481,6
| |
- | ***2. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] WISŁA-Kraków 96+95+94+96 = 81+97,2 = 478,2
| |
- | ***3. PIERSIAK Martyna AGAT-Złotoryja = 378+99,8 = 477,8
| |
- | ***11. [[Karolina Bujakowska]] WISŁA-Kraków 95+96+90+91 = 372
| |
- | ***16. [[Elżbieta Szwed]] WISŁA-Kraków 95+88+90+91 = 364
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - juniorki (1)'''
| |
- | ***1. BREŚ Klaudia ZAWISZA-Bydgoszcz = 376+98,5 = 474,5
| |
- | ***2. LUTOWSKA Marika ZAWISZA-Bydgoszcz = 369+96,1 = 465,1
| |
- | ***3. TOMALA Joanna PROMIEŃ-Bochnia = 367+97,8 = 464,8
| |
- | ***14. [[Maja Niećwieja]] WISŁA-Kraków 90+87+93+90 = 360
| |
- | ***22. [[Dominika Mędrala]] WISŁA-Kraków 84+88+89+93 = 354
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (1)'''
| |
- | ***1. KRASKOWSKI Robert LEGIA-Warszawa = 594+102,4 = 696,4
| |
- | ***2. ŁUKASZYK Rafał ZAWISZA-Bydgoszcz = 589+102,4 = 691,4
| |
- | ***3. BARTNIK Tomasz LEGIA-Warszawa = 589+102,2 = 691,2
| |
- | ***12. [[Marcin Królikowski]] WISŁA-Kraków 95+97+97+96+98+94 = 577
| |
- | *19 listopada 2011.
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (2)'''
| |
- | ***1. KRASKOWSKI Robert LEGIA-Warszawa = 593
| |
- | ***2. BARTNIK Tomasz LEGIA-Warszawa = 591
| |
- | ***3. KOMOLKA Damian ŚLĄSK-Wrocław = 588
| |
- | ***9. [[Marcin Królikowski]] WISŁA-Kraków 98+97+98+96+97+95 = 581|33
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 strzałów - juniorzy (2)'''
| |
- | ***1. WIELGOMAS Szymon HAMER-Kozienice = 581
| |
- | ***2. NAUMIENKO Przemysław SPOŁEM-Łódź = 580
| |
- | ***3. DUDKO Przemysław MUKS GIM2-Nysa = 578
| |
- | ***6. [[Mateusz Cygan]] WISŁA-Kraków 96+96+94+99+96+93 = 574|27
| |
- | ***27. [[Mateusz Bartkiewicz]] WISŁA-Kraków 92+92+92+95+96+90 = 557|11
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - seniorzy (2)'''
| |
- | ***1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA-Bydgoszcz = 583
| |
- | ***2. MAŁY Paweł GWARDIA-Zielona Góra = 580
| |
- | ***3. NOWAK Marek 67 IGLICA-Warszawa = 578
| |
- | ***26. [[Rafał Sumara]] WISŁA-Kraków 90+93+86+94+91+92 5 = 46|10
| |
- | ***27. [[Marcin Szoniec]] WISŁA-Kraków 87+89+92+96+90+92 = 546|9
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 60 strzałów - juniorzy (2)'''
| |
- | ***1. DŁUGOSZ Grzegorz GWARDIA-Zielona Góra = 573
| |
- | ***2. PIELA Adam LOK-Kraków = 572
| |
- | ***3. WOJTALA Mateusz TARCZA-Goleniów = 564
| |
- | ***14. [[Paweł Jasiński]] WISŁA-Kraków 92+92+94+91+93+93 = 555|9
| |
- | *20 listopada 2011.
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - seniorki (2)'''
| |
- | ***1. KRUK Magdalena LESNA-Leszno = 381 11
| |
- | ***2. SZUSTOROWSKA Milena IGLICA-Warszawa = 380
| |
- | ***3. PIERSIAK Martyna AGAT-Złotoryja = 379
| |
- | ***4. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] WISŁA-Kraków 95+95+95+94 = 379|6
| |
- | ***12. [[Elżbieta Szwed]] WISŁA-Kraków 95+93+92+92 = 372|8
| |
- | ***14. [[Karolina Bujakowska]] WISŁA-Kraków 90+94+91+93 = 368|3
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - juniorki (2)'''
| |
- | ***1. TOMALA Joanna PROMIEŃ-Bochnia = 385
| |
- | ***2. KOCIĘDA Ewelina niezrzeszona = 379
| |
- | ***3. TYBUREK Aleksandra ZAWISZA-Bydgoszcz = 377 7
| |
- | ***12. [[Dominika Mędrala]] WISŁA-Kraków 92+88+94+91 = 365|4
| |
- | ***13. [[Dominika Szwalec]] WISŁA-Kraków 89+91+92+92 = 364|5
| |
- | ***21. [[Maja Niećwieja]] WISŁA-Kraków 89+88+92+89 = 358|2
| |
- |
| |
- |
| |
- | *27 listopada 2011. '''I RUNDA OTWARTEJ ZIMOWEJ LIGI STRZELECKIEJ KS ZO LOK''', Kraków
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 strzałów (Ppn 40)'''
| |
- | ***1. DEMBOWSKI Adam KS ZO LOK Kraków = 372
| |
- | ***2. [[Paweł Jasiński]] TS Wisła: 96+94+90+91 = 371|11x
| |
- | ***3. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 92+94+89+93 = 368|8x
| |
- |
| |
- |
| |
- | ==Ranking PZSS na 2011 rok==
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny - mężczyźni'''
| |
- | ***1. Kraskowski Robert Legia Warszawa = 96
| |
- | ***2. Bartnik Tomasz Legia Warszawa = 88
| |
- | ***3. Komolka Damian Śląsk Wrocław = 73
| |
- | ***11. [[Marcin Królikowski]] ]] TS Wisła: 26
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 60 - juniorzy'''
| |
- | ***1. Wielgomas Szymon Hamer Kozienice = 76
| |
- | ***2. Kosior Jacek Znicz Międzyrzec Podlaski = 59
| |
- | ***3. Filipczak Dawid ZAWISZA Bydgoszcz = 48
| |
- | ***11. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 10
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 - juniorzy mł'''
| |
- | ***1. Wojtasiak Maciej Legia Warszawa = 88
| |
- | ***2. Majka Marcin Tarcza Goleniów = 84
| |
- | ***3. Bartosik Mateusz GRYF SŁUPSKI Słupsk = 75
| |
- | ***29. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 19
| |
- | **'''Karabin pneumatyczny 40 - juniorki mł'''
| |
- | ***1. Cisak Ewelina Wawel Kraków = 101
| |
- | ***2. Stankiewicz Aneta Zawisza Bydgoszcz = 85
| |
- | ***3. Gołębiewska Agata Kaliber Białystok = 80
| |
- | ***5. 7. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 6
| |
- | **'''Karabin dowolny 3x40 - juniorzy'''
| |
- | ***1. Czerwiński Daniel Zawisza Bydgoszcz = 63
| |
- | ***2. Wielgomas Szymon Hamer Kozienice = 36
| |
- | ***3. Kosior Jacek Znicz Międzyrzec Podlaski = 21
| |
- | ***11. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 1
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 - juniorki mł'''
| |
- | ***1. Kwaśniak Natalia Gryf Słupski Słupsk = 98
| |
- | ***2. Gołębiewska Agata Kaliber Białystok = 84
| |
- | ***3. Rycerz Aleksandra Zawisza Bydgoszcz = 83
| |
- | ***16. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 14
| |
- | **'''Karabin sportowy 3x20 - juniorzy mł'''
| |
- | ***1. Majka Marcin Tarcza Goleniów 77
| |
- | ***2. Kordziński Krzysztof Gwardia Zielona Góra = 74
| |
- | ***3. Stefanowicz Maciej ZAWISZA Bydgoszcz = 71
| |
- | ***21. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 12
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz. leżąc - mężczyźni'''
| |
- | ***1. Rąbalski Sebastian Tarcza Goleniów = 118
| |
- | ***2. Migała Dawid Grunwald Poznań = 102
| |
- | ***3. Burda Andrzej Vetrim Opole = 88
| |
- | ***14. [[Marcin Królikowski]] ]] TS Wisła: 42
| |
- | ***3. 4. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 4
| |
- | **'''Karabin dowolny 60 strz. leżąc - juniorzy'''
| |
- | ***1. Wielgomas Szymon Hamer Kozienice = 63
| |
- | ***2. Czerwiński Daniel Zawisza Bydgoszcz = 52
| |
- | ***3. Kosior Jacek Znicz Międzyrzec Podlaski = 48
| |
- | ***24. [[Mateusz Cygan]] TS Wisła: 2
| |
- | **'''Karabin sportowy 60l - juniorzy mł'''
| |
- | ***1. Stefanowicz Maciej ZAWISZA Bydgoszcz = 65
| |
- | ***2. Kuczyński Adam KALIBER Białystok = 63
| |
- | ***3. Pacuk Piotr KALIBER Białystok = 52
| |
- | ***22. [[Krzysztof Gajkowski]] TS Wisła: 22
| |
- | **'''Karabin sportowy 60l - juniorki mł'''
| |
- | ***1. Rycerz Aleksandra Zawisza Bydgoszcz = 79
| |
- | ***2. Cisak Ewelina Wawel Kraków = 64
| |
- | ***3. Gołębiewska Agata Kaliber Białystok = 62
| |
- | ***6. [[Elżbieta Kobyłczyk]] TS Wisła: 50
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny - mężczyźni'''
| |
- | ***1. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 110
| |
- | ***2. BOROWICKI Paweł ZAWISZA Bydgoszcz = 104
| |
- | ***3. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 87
| |
- | ***27. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 6
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny - kobiety'''
| |
- | ***1. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 124
| |
- | ***2. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 104
| |
- | ***3. KOREJWO Agnieszka FLOTA Gdynia 1 = 01
| |
- | ***15. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 37
| |
- | ***19. [[Elżbieta Szwed]] TS Wisła: 27
| |
- | ***3. 4. [[Dominika Mędrala]] TS Wisła: 6
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 - juniorki'''
| |
- | ***1. TOMALA JOANNA PROMIEŃ Bochnia = 148
| |
- | ***2. BASZEŃ KAROLINA HAMER Kozienice = 94
| |
- | ***3. KRÓL NATALIA ŚLĄSK Wrocław = 38
| |
- | ***17. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 6
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny - juniorzy młodsi'''
| |
- | ***1. BŁASZKIEWICZ Rafał LEGIA Warszawa = 64
| |
- | ***2. WICHER Maciej ŚLĄSK Wrocław = 56
| |
- | ***3. WOJTYNA Szymon MUKS GIM 2 Nysa = 49
| |
- | ***26. [[Stanisław ByIina]]TS Wisła: 9
| |
- | **'''Pistolet pneumatyczny 40 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. BREŚ KLAUDIA ZAWISZA Bydgoszcz 98
| |
- | ***2. TOMALA JOANNA PROMIEŃ Bochnia = 90
| |
- | ***3. JACHACY ALEKSANDRA GWARDIA-Warszawa = 39
| |
- | ***4. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 37
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 - kobiety'''
| |
- | ***1. SZPEK Sławomira FLOTA Gdynia = 108
| |
- | ***2. SZUSTOROWSKA Milena GWARDIA Warszawa = 87
| |
- | ***3. KOREJWO Agnieszka FLOTA Gdynia = 55
| |
- | ***6. [[Beata Bartków-Kwiatkowska]] TS Wisła: 25
| |
- | ***15. [[Karolina Bujakowska]] TS Wisła: 6 4 2 4 2
| |
- | **'''Pistolet sportowy 30+30 - juniorki młodsze'''
| |
- | ***1. TOMALA JOANNA PROMIEŃ Bochnia = 112
| |
- | ***2. BREŚ KLAUDIA ZAWISZA Bydgoszcz = 109
| |
- | ***3. KOCIĘDA EWELINA LESNA LESZNO = 67
| |
- | ***11. [[Dominika Szwalec]] TS Wisła: 14
| |
- | **'''Pistolet dowolny - mężczyźni'''
| |
- | ***1. WAWRZONOWSKI Tomasz SPOŁEM Łódź = 107
| |
- | ***2. PAŁAMARZ Tomasz ŚLĄSK Wrocław = 98
| |
- | ***3. KNAPIK Wojciech ZAWISZA Bydgoszcz = 97
| |
- | ***17. [[Rafał Sumara]] TS Wisła: 2
| |
- | ***19. [[Łukasz Prokopiuk]] TS Wisła: 1
| |
| ==Wiślacy w kadrze== | | ==Wiślacy w kadrze== |
| *'''Skład Kadry Narodowej PZSS na okres 1.01.- 31.12.2011''' | | *'''Skład Kadry Narodowej PZSS na okres 1.01.- 31.12.2011''' |
Linia 2 415: |
Linia 162: |
| | | |
| '''Źródło:''' [http://www.tswisla.pl '''tswisla.pl'''] | | '''Źródło:''' [http://www.tswisla.pl '''tswisla.pl'''] |
| + | ===Strzelcy zapraszają na zawody i spotkanie pokoleń=== |
| + | |
| + | 20 września 2011 |
| + | |
| + | |
| + | W związku z jubileuszem 105-lecia TS Wisła, sekcja strzelecka naszego klubu zaprasza wszystkich byłych i obecnych zawodników Białej Gwiazdy do wzięcia udziału w specjalnej imprezie okolicznościowej. Odbędzie się ona 15 października 2011 r., a składać się będzie z dwóch części. |
| + | |
| + | |
| + | Najpierw, w godz. 16-18, na strzelnicy pneumatycznej, mieszczącej się w tzw. Nowej Hali TS Wisła, odbędą się zawody strzeleckie. Po nich wszyscy przeniosą się do restauracji znajdującej się w budynku WKS Wawel przy ul. Podchorążych 3, gdzie będzie miało miejsce spotkanie pokoleń. |
| + | |
| + | '''Źródło: http://www.tswisla.pl/''' |
| | | |
- | [[Kategoria: Strzelectwo - sezony]] | + | {|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" |
| + | |'''[[Sekcja strzelecka 2010|Poprzedni sezon]]''' |
| + | |'''[[Strzelectwo|Powrót]]''' |
| + | |'''[[Sekcja strzelecka 2012|Następny sezon]]''' |
| + | |} |
| + | [[Kategoria: Sekcja strzelecka 2011]] |
Kapitalne otwarcie, doskonały środek zawodów, genialny finisz – tak w telegraficznym skrócie można przedstawić drogę zawodniczki sekcji strzeleckiej TS Wisła Beaty Bartków-Kwiatkowskiej do tytułu mistrzyni Polski w konkurencji pistoletu pneumatycznego. Na najwyższym stopniu podium pani Beata stanęła podczas zawodów odbytych we Wrocławiu. Jeśli zaś do skrótowej wyliczanki – opisującej jej wielki sukces – można by jeszcze cokolwiek dodać, to chyba tylko to, że liczba trzynaście niekoniecznie musi kojarzyć się z pechem i nieszczęściem. Mistrzostwa w stolicy Dolnego Śląska rozpoczęły się bowiem 13 stycznia, a w rundzie kwalifikacyjnej nasza zawodniczka dziesiątkę „ustrzeliła” trzynaście razy. Przechodząc zaś do szczegółów.
Trudno powiedzieć, jakie metody mobilizacji zastosowała Beata w miniony piątek, ważne jednak, że przyniosły one fenomenalny skutek. Dość powiedzieć, że nasza zawodniczka w pierwszej serii strzelań eliminacyjnych na dziesięć strzałów dziesięć razy trafiła w centralny punkt tarczy! Takiej sztuki strzelcom udaje się dokonać niezwykle rzadko, a tych, którym się to powiedzie, można bezdyskusyjnie traktować jako snajperów najwyższej próby. Ten kapitalny początek wiślaczki „ustawił” dalszą rywalizację. I choć przeciwniczki próbowały walczyć, Beata cały czas utrzymywała bezpieczną przewagę. Kropkę nad „i ”postawiła w ostatnim strzale finału, w którym trafiła 10,8 pkt. Prawie idealnie, gdyż maksymalny wynik pojedynczego strzału, jaki można osiągnąć w decydującej rozgrywce, to 10,9 pkt.
Zwycięstwo Bartków-Kwiatkowskiej, odniesione dodatkowo w tak wspaniałym stylu, bardzo dobrze rokuje przed startami naszej zawodniczki w zawodach Pucharu Świata. Mocno liczymy, że wiślaczka pokaże się w nich z dobrej strony, co w konsekwencji przełoży się na uzyskanie kwalifikacji olimpijskiej.
Sukces Bartków-Kwiatkowskiej nie był jedynym, jaki osiągnęła Wisła na strzelnicy we Wrocławiu. Pani Beata, uzupełniona Elżbietą Szwed i Karoliną Bujakowską (aktualną mistrzynią świata wojskowych w strzelaniach kulowych), wywalczyła także srebrny medal drużynowo. Nasze zawodniczki musiały uznać wyższość tylko zawodniczek Floty Gdynia. Medalistkom serdecznie gratulujemy.
Doczekaliśmy się! Po dwunastu latach przerwy sportowiec Białej Gwiazdy wystartuje w Igrzyskach Olimpijskich! Beata Bartków-Kwiatkowska, zajmując siódme miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego w zawodach Pucharu Świata w Monachium, zdobyła kwalifikację olimpijską w tej broni dla Polski. Na oficjalną nominację będzie musiała poczekać do stycznia 2012 roku, kiedy to Polski Związek Strzelectwa Sportowego poda ostateczny skład naszej ekipy. W 99 % przypadków dzieje się jednak tak, że na Igrzyska jedzie ten strzelec, który nominację dla kraju wywalczył. I z taką właśnie mniej więcej pewnością możemy pani Beacie już gratulować.
Zawody w Monachium, choć tak dla naszej zawodniczki szczęśliwe, mogły być jeszcze bardziej udane. Wiślaczka strzelała bowiem doskonale i na dwie serie przed końcem była na trzecim miejscu. Niestety, w dziewiątej kolejce przydarzył się jedyny poważniejszy błąd w zawodach. Zdobyła tylko 7,3 pkt., co praktycznie wyeliminowało ją z walki o podium. W ostatniej kolejce Beata pokazała, że wcześniejsze pudło było tylko wypadkiem przy pracy. Skoncentrowała się, przymierzyła i trafiła 9,8 pkt. Ostatecznie osiągnęła 481,5 pkt.
Pani Beacie jeszcze raz serdecznie gratulujemy życiowego sukcesu i życzymy utrzymania wysokiej formy. Najlepiej do 29 lipca 2012 roku, kiedy to w Royal Artillery Barracks w Londynie odbędzie się finał pistoletu pneumatycznego kobiet XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich.