Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2003. Halowe Mistrzostwa Krakowa 2011/2012
Z Historia Wisły
Spis treści |
WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH
04.02.2012
- Wisła Kraków - Orzeł I Piaski Wielkie 3:0
- Wisła Kraków - Jadwiga I Kraków 3:0
05.02.2012
- Prokocim Kraków - Wisła Kraków 2:1
11.02.2012
- Wisła Kraków - Borek I Kraków 0:3
- Wisła Kraków - Albertus I Kraków 2:1
11.03.2012
- Wisła Kraków - FC Gwarek Wieliczka 3:0
- Wisła Kraków - Krakus Nowa Huta 1:3
17.03.2012
- Akademia Piłkarska 21 - Wisła Kraków 3:0
- Hutnik I Kraków - Wisła Kraków 2:0
25.03.2012
- Wisła Kraków - Cracovia 0:3
Rozgrywki halowe > Mistrzostwa Krakowa > Żaki > Kraków (grupa A)
1. kolejka 14 stycznia 2012
2. kolejka 4 lutego 2012
3. kolejka 11 lutego 2012
- Wisła Kraków 0-3 Borek I Kraków 11 lutego, 10:30
- Wisła Kraków 2-1 Albertus I Kraków 11 lutego, 11:00
4. kolejka 3 marca 2012
- Wisła Kraków 3-0 Orzeł I Piaski Wielkie 5 lutego, 17:00
- Wisła Kraków 3-0 Jadwiga I Kraków 5 lutego, 17:30
5. kolejka 10 marca 2012
- Akademia Piłkarska 21 3-0 Wisła Kraków 17 marca, 13:30
- Hutnik I Kraków 2-0 Wisła Kraków 17 marca, 14:00
6. kolejka 18 marca 2012
- Wisła Kraków 3-0 FC Gwarek Wieliczka 11 marca, 10:30
- Wisła Kraków 1-3 Krakus Nowa Huta 11 marca, 11:00
7. kolejka 25 marca 2012
- Wisła Kraków 0-3 Cracovia I 25 marca, 10:00
Msc | drużyna | mecze | punkty | bramki | Z | R | P |
1 | Akademia Piłkarska 21 | 10 | 30 | 33-3 | 10 | 0 | 0 |
2 | Krakus Nowa Huta | 10 | 27 | 41-16 | 9 | 0 | 1 |
3 | Hutnik I Kraków | 10 | 24 | 24-7 | 8 | 0 | 2 |
4 | Borek I Kraków | 10 | 19 | 27-11 | 6 | 1 | 3 |
5 | Prokocim Kraków | 10 | 15 | 13-16 | 5 | 0 | 5 |
6 | Cracovia I | 10 | 12 | 18-30 | 4 | 0 | 6 |
7 | Wisła Kraków | 10 | 12 | 13-17 | 4 | 0 | 6 |
8 | Orzeł I Piaski Wielkie | 10 | 12 | 23-16 | 4 | 0 | 6 |
9 | Jadwiga I Kraków | 10 | 5 | 10-22 | 1 | 2 | 7 |
10 | FC Gwarek Wieliczka | 10 | 5 | 8-30 | 1 | 2 | 7 |
11 | Albertus I Kraków | 10 | 1 | 10-52 | 0 | 1 | 9 |
GRUPA A - kolejność po zakończeniu fazy grupowej
1 Akademia Piłkarska 21 10 30
2 Krakus Nowa Huta 10 27
3 Hutnik I Kraków 10 24
4 Borek I Kraków 10 19
5 Prokocim Kraków 10 15
6 Cracovia I 10 12
7 Wisła Kraków 10 12
8 Orzeł I Piaski Wielkie 10 12
9 Jadwiga I Kraków 10 5
10 FC Gwarek Wieliczka 10 5
11 Albertus I Kraków 10 1
Wisła odpada po fazie grupowej, nie awansuje do ćwierćfinału.
TRIUMF AP21
51. Halowe Mistrzostwa Krakowa wygrała Akademia Piłkarska 21.
1. Akademia Piłkarska 21
2. Krakus Nowa Huta
3. Hutnik II Nowa Huta
4. Cracovia II
KADRA
Damian Korczak, Kasper Burkat, Wiktor Skrzyński , Kamil Bolsęga , Szymon Gołąb , Maciej Grodziński , Marek Kaleta , Stefan Opalski , Sumi Yutaro , Kornel Krzyżak, Mateusz Kaleta, Piotr Szczepaniak, Wiktor Nalepa,Jakub Butrymowicz , Dawid Dąbrowski , Mateusz Kulma , Jakub Lorek , Jakub Wadowski , Stanisław Tynor , Karol Włodarski , Kamil Sanojca ,Filip Leśniak, Daniel Hoyo-Kowalski, Arkadiusz Kaczyński , Karol Wojewoda , Borys Kwapiński.