Szkółka Piłkarska TS Wisła. Rocznik 2004. Liga 2013/2014
Z Historia Wisły
I runda szkoleniowa orlików grupa II (podwójna)
Runda jesienna
- 1 kolejka - 1 września 2013r.
- AP 21 II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:9
- AP 21 II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:9
Kacper Filo 2, Jakub Jania 2, Michał Opalski 2, Aleksander Karagiannakos, Dorian Gądek, Jakub Libura
Wisła: Szymon Wolak (GK), Kacper Filo, Bartosz Kutrzeba, Aleksander Karagiannakos, Jakub Jania, Jakub Libura, Michał Opalski, Kamil Kozik, Dorian Gądek, Mateusz Fenoszyn
- AP 21 II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 3:10
- AP 21 II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 3:10
Bartłomiej Wolak 6, Patryk Kościółek 3, Jakub Wandas
Wisła: Konrad Dziarnowski (GK), Konrad Kukułka, Jakub Wandas, Ignacy Kapałka, Igor Samel, Piotr Wójtowicz, Patryk Kościółek, Bartłomiej Wolak, Jakub Nowacki, Jakub Madejski
- 2 kolejka - 5 września 2013r.
- AP Wisła II Kraków "A" - KS Borek II Kraków "A" 2:2
- AP Wisła II Kraków "A" - KS Borek II Kraków "A" 2:2
Kamil Kozik, Bartłomiej Wolak
Wisła: Szymon Wolak (GK), Kacper Filo, Bartosz Kutrzeba, Jakub Jania, Jakub Libura, Michał Opalski, Kamil Kozik, Dorian Gądek, Bartłomiej Wolak
- AP Wisła II Kraków "B" - KS Borek II Kraków "B" 13:4
- AP Wisła II Kraków "B" - KS Borek II Kraków "B" 13:4
Igor Samel 3, Szymon Mikoś 3, Ignacy Kapałka 2, Patryk Kościółek 2, Jakub Wandas, Piotr Wójtowicz, Jakub Madejski
Wisła: Konrad Dziarnowski (GK), Konrad Kukułka, Jakub Wandas, Ignacy Kapałka, Igor Samel, Piotr Wójtowicz, Patryk Kościółek, Mateusz Fenoszyn, Jakub Nowacki, Jakub Madejski, Szymon Mikoś
- 3 kolejka - 11 września 2013r.
- AP Wisła II Kraków "A" - Jadwiga II Kraków "A" 12:0
- AP Wisła II Kraków "A" - Jadwiga II Kraków "A" 12:0
Dorian Gądek 3, Michał Opalski 2, Stanisław Tynor 2, Aleksander Karagiannakos 2, Jakub Libura, Kamil Kozik, Jakub Jania
- AP Wisła II Kraków "B" - Jadwiga II Kraków "B" 8:1
- AP Wisła II Kraków "B" - Jadwiga II Kraków "B" 8:1
Igor Samel 2, Ignacy Kapałka 2, Bartłomiej Wolak, Szymon Mikoś, Jakub Świeży, Patryk Kościółek
- 4 kolejka - 14 września 2013r.
- KS Bronowianka Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 3:8
- KS Bronowianka Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 3:8
Stanisław Tynor 4, Jakub Libura 3, Jakub Jania
- KS Bronowianka Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B" 0:9
- KS Bronowianka Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B" 0:9
Szymon Mikoś 3, Igor Samel 2, Jakub Wandas, Bartłomiej Wolak, Jakub Madejski, Patryk Kościółek
- 5 kolejka - 22 września 2013r.
- AP Wisła II Kraków "A" - AP Siemacha II Progres Kraków "A" 9:4
- AP Wisła II Kraków "A" - AP Siemacha II Progres Kraków "A" 9:4
Dorian Gądek 5; Aleksander Karagiannakos, Michał Opalski, Jakub Libura, Kamil Kozik
- AP Wisła II Kraków "B" - AP Siemacha II Progres Kraków "B" 1:6
- AP Wisła II Kraków "B" - AP Siemacha II Progres Kraków "B" 1:6
- 6 kolejka - 26 września 2013r.
- MKS Cracovia Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:6
- MKS Cracovia Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:6
Kacper Filo 2, Bartosz Kutrzeba, Bartłomiej Wolak, Michał Opalski, Konrad Kukułka
- MKS Cracovia Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B" 1:11
- MKS Cracovia Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B" 1:11
Szymon Mikoś 4, Igor Samel 3, Ignacy Kapałka 2, Patryk Kościółek 2
- 7 kolejka - 28 września 2013r.
- SSA Polonia Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 1:6
- SSA Polonia Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A" 1:6
Stanisław Tynor 2, Jakub Jania, Kacper Filo, Aleksander Karagiannakos, Michał Opalski
- SSA Polonia Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B" 3:6
- SSA Polonia Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B" 3:6
Ignacy Kapałka 2, Paweł Cebula 2, Igor Samel, Jakub Madejski
- 8 kolejka - 5 października 2013r.
- Zwierzyniecki KS "A" - AP Wisła II Kraków "A" 4:7
- Zwierzyniecki KS "A" - AP Wisła II Kraków "A" 4:7
Stanisław Tynor 2, Kacper Filo, Aleksander Karagiannakos, Dorian Gądek, Michał Opalski, Kamil Kozik
- Zwierzyniecki KS "B" - AP Wisła II Kraków "B" 0:6
- Zwierzyniecki KS "B" - AP Wisła II Kraków "B" 0:6
Szymon Mikoś 2, Bartłomiej Wolak, Patryk Kościółek, Igor Samel, Jakub Madejski
- 9 kolejka - 11 października 2013r.
- AP Wisła II Kraków "A" - AP 2011 Zabierzów "A" 2:1
- AP Wisła II Kraków "A" - AP 2011 Zabierzów "A" 2:1
Dorian Gądek, Patryk Kościółek
- AP Wisła II Kraków "B" - AP 2011 Zabierzów "B" 5:3
- AP Wisła II Kraków "B" - AP 2011 Zabierzów "B" 5:3
Jakub Nowacki, Bartłomiej Wolak, Mateusz Fenoszyn, Jakub Świeży, Jakub Madejski
- 10 kolejka - 22 października 2013r.
- WKS Wawel II "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:8
- WKS Wawel II "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:8
Stanisław Tynor 3, Kacper Filo, Aleksander Karagiannakos, Michał Opalski, Jakub Jania, Jakub Libura
- WKS Wawel II "B" - AP Wisła II Kraków "B" 1:7
- WKS Wawel II "B" - AP Wisła II Kraków "B" 1:7
Szymon Mikoś 4, Mateusz Fenoszyn, Jakub Madejski, Patryk Kościółek
- 11 kolejka - 26 października 2013r.
- AP WIsła II Kraków "A" - KS Albertus "A" 27:0
- AP WIsła II Kraków "A" - KS Albertus "A" 27:0
Szymon Mikoś 6, Michał Opalski 5, Stanisław Tynor 5, Jakub Jania 3, Kacper Filo 3, Bartosz Kutrzeba 2, Dorian Gądek 2, Jakub Libura
- AP WIsła II Kraków "B" - KS Albertus "B" 17:2
- AP WIsła II Kraków "B" - KS Albertus "B" 17:2
Bartłomiej Wolak 4, Igor Samel 3, Jakub Nowacki 3, Jakub Madejski 2, Konrad Kukułka, Mateusz Fenoszyn, Kamil Kozik, Jakub Wandas, Ignacy Kapałka
Runda wiosenna:
- 1 kolejka - 22 kwietnia 2014r.
- AP Wisła II Kraków "A" - AP 21 II Kraków "B" 17:1
- AP Wisła II Kraków "A" - AP 21 II Kraków "B" 17:1
Dorian Gądek 6, Aleksander Karagiannakos 4, Szymon Mikoś 3, Jakub Libura 2, Michał Opalski 2
Wisła: Szymon Wolak, Kacper Filo, Dorian Gądek, Aleksander Karagiannakos, Bartosz Kutrzeba, Jakub Libura, Michał Opalski, Stanisław Tynor, Szymon Mikoś
- AP Wisła II Kraków "B" - AP 21 II Kraków "B" 11:4
- AP Wisła II Kraków "B" - AP 21 II Kraków "B" 11:4
Piotr Porada 6, Jakub Madejski 3, Bartłomiej Wolak, Ignacy Kapałka
Wisła: Konrad Dziarnowski, Filip Machaczka, Mateusz Fenoszyn, Ignacy Kapałka, Patryk Kościółek, Konrad Kukułka, Jakub Madejski, Jakub Nowacki, Bartłomiej Wolak, Piotr Porada
- 2 kolejka - 27 kwietnia 2014r.
- KS Albertus "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:16
- KS Albertus "A" - AP Wisła II Kraków "A" 2:16
Kamil Kozik 5, Dorian Gądek 4, Bartosz Kutrzeba 2, Aleksander Karagiannakos 2, Jakub Libura, Stanisław Tynor, Patryk Kościółek
Wisła: Szymon Wolak(GK), Bartosz Kutrzeba, Kacper Filo, Dorian Gądek, Aleksander Karagiannakos, Stanisław Tynor, Jakub Libura, Patryk Kościółek, Kamil Kozik
- KS Albertus "B" - AP Wisła II Kraków "B" 0:19
- KS Albertus "B" - AP Wisła II Kraków "B" 0:19
Bartłomiej Wolak 8, Szymon Mikoś 5, Ignacy Kapałka 3, Jakub Madejski 2, Bartosz Kutrzeba
Wisła: Konrad Dziarnowski (GK), Filip Machaczka (GK), Bartłomiej Wolak, Szymon Mikoś, Ignacy Kapałka, Jakub Madejski, Konrad Kukułka, Mateusz Fenoszyn, Bartosz Kutrzeba
- 3 kolejka - 30 kwietnia 2014r.
- AP Wisła II Kraków "A" - Zwierzyniecki KS "A" 11:4
- AP Wisła II Kraków "A" - Zwierzyniecki KS "A" 11:4
Aleksander Karagiannakos 4, Dorian Gądek 2, Bartosz Kutrzeba 2, Jakub Jania 2, Szymon Mikoś
Wisła: Szymon Wolak (GK), Bartosz Kutrzeba, Dorian Gądek, Aleksander Karagiannakos, Jakub Jania , Stanisław Tynor, Patryk Kościółek, Szymon Mikoś
- AP Wisła II Kraków "B" - Zwierzyniecki KS "B" 10:1
- AP Wisła II Kraków "B" - Zwierzyniecki KS "B" 10:1
Bartłomiej Wolak 5, Kamil Kozik 3, Jakub Madejski, Ignacy Kapałka
Wisła: Konrad Dziarnowski (GK), Filip Machaczka (GK), Bartłomiej Wolak, Jakub Madejski, Konrad Kukułka, Mateusz Fenoszyn, Kamil Kozik, Ignacy Kapałka, Jakub Nowacki
- 4 kolejka - 3 maja 2014r.
- AP Kmita Zabierzów "A" - AP Wisła II Kraków "A" 1:5
- AP Kmita Zabierzów "A" - AP Wisła II Kraków "A" 1:5
Jakub Libura 2, Jakub Jania, Aleksander Karagiannakos, Stanisław Tynor
Wisła:Szymon Wolak, Bartosz Kutrzeba, Patryk Kościółek, Aleksander Karagiannakos, Dorian Gądek, Jakub Jania, Jakub Libura, Stanisław Tynor, Szymon Mikoś Piotr Porada
- AP Kmita Zabierzów "B" - AP Wisła II Kraków "B" 5:7
- AP Kmita Zabierzów "B" - AP Wisła II Kraków "B" 5:7
Radosław Michalczyk 3, Adrian Lewiński, Konrad Kukułka, Kamil Kozik, Bartłomiej Wolak
Wisła: Filip Machaczka, Konrad Dziarnowski, Mateusz Fenoszyn, Konrad Kukułka, Bartłomiej Wolak, Jakub Madejski, Ignacy Kapałka, Kamil Kozik oraz 2 zawodników z rocznika 2005 : Radosław Michalczyk, Adrian Lewiński
- 5 kolejka - 9 maja 2014r.
- AP Wisła II Kraków "A" - WKS Wawel II Kraków "A" 19:0
- AP Wisła II Kraków "A" - WKS Wawel II Kraków "A" 19:0
Dorian Gądek 6, Jakub Jania 4, Bartosz Kutrzeba 3, Aleksander Karagiannakos 3, Stanisław Tynor 2, Szymon Mikoś 1
Wisła: Szymon Wolak (GK), Bartosz Kutrzeba, Dorian Gądek, Jakub Jania, Aleksander Karagiannakos, Stanisław Tynor, Patryk Kościółek, Szymon Mikoś
- AP Wisła II Kraków "B" - WKS Wawel II Kraków "B" 13:1
- AP Wisła II Kraków "B" - WKS Wawel II Kraków "B" 13:1
Kamil Kozik 6, Piotr Porada 3, Jakub Madejski 2, Bartłomiej Wolak 2, Radosław Michalczyk Adrian Lewiński
Wisła: Konrad Dziarnowski (GK), Mateusz Fenoszyn, Bartłomiej Wolak, Ignacy Kapałka, Jakub Madejski, Piotr Porada, Kamil Kozik, Radosław Michalczyk, Adrian Lewiński
- 6 kolejka - 16 maja 2014r.
- AP Wisła II Kraków "A" - SSA Polonia Kraków "A"
- AP Wisła II Kraków "B" - SSA Polonia Kraków "B"
- AP Wisła II Kraków "A" - SSA Polonia Kraków "A"
- 7 kolejka - 24 maja 2014r.
- AP Siemacha II Progres Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A"
- AP Siemacha II Progres Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B"
- AP Siemacha II Progres Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A"
- 8 kolejka - 31 maja 2014r.
- AP Wisła II Kraków "A" - KS Bronowianka "A"
- AP Wisła II Kraków "B" - KS Bronowianka "B"
- AP Wisła II Kraków "A" - KS Bronowianka "A"
- 9 kolejka - 4 czerwca 2014r.
- AP Wisła II Kraków "A" - Szkoła Futbolowa Staniątki "A"
- AP Wisła II Kraków "B" - Szkoła Futbolowa Staniątki "B"
- AP Wisła II Kraków "A" - Szkoła Futbolowa Staniątki "A"
- 10 kolejka - pauza
- 11 kolejka - 18 czerwca 2014r.
- PKS Jadwiga II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A"
- PKS Jadwiga II Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B"
- PKS Jadwiga II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A"
- 12 kolejka - 21 czerwca 2014r.
- AP Wisła II Kraków "A" - MKS Cracovia Kraków "A"
- AP Wisła II Kraków "B" - MKS Cracovia Kraków "B"
- AP Wisła II Kraków "A" - MKS Cracovia Kraków "A"
- 13 kolejka - 21 czerwca 2014r.
- KS Borek II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A"
- KS Borek II Kraków "B" - AP Wisła II Kraków "B"
- KS Borek II Kraków "A" - AP Wisła II Kraków "A"
Źródło: wisla-krakow.net