Wyniki Sportowe 1987
Z Historia Wisły
1.Mistrzostwa Polski – zdobyte medale i zajęte miejsca w wieloboju i na przyrządach:
Juniorki - kl II – 2 medale indywidualnie + medal drużynowo:
Dorota Lipka - 2 srebrne medale (równoważnia, ćwiczenia wolne)
Drużynowo : srebrny medal
(Dorota Lipka, Anna Michaliszyn, Katarzyna Hajduga, Magdalena Szostkowska, Izabella Kossowska)
Juniorki Młodsze - kl III
Drużynowo : VII miejsce
(Marta Werner, Beata Malinowska, Agnieszka Strąg, Małgorzata Giermek, Ewa Bobrowicz)
2.Eliminacje do Igrzysk Młodzieży Szkolnej
- Juniorki kl I:
Dorota Lipka - IV miejsce (wielobój)
Magdalena Szostkowska - XV miejsce (wielobój)
Anna Michaliszyn - XXI miejsce (wielobój)
3.Indywidualne Mistrzostwa Okręgu:
Mistrzynie Okręgu:
- klasa II : Dorota Lipka (wielobój, skok, poręcze), Ilona Zapart (równoważnia), Magdalena Szostkowska (ćwiczenia wolne)
- klasa III : Ewa Bobrowicz (wielobój), Małgorzata Giermek (równoważnia, ćwiczenia wolne)
- klasa młodzieżowa : Magdalena Turczyńska (wielobój,skok, poręcze, równoważnia), Ilona Stachura (ćwiczenia wolne)
Wicemistrzynie Okręgu:
- klasa II : Magdalena Szostkowska (wielobój, skok, poręcze), Anna Michaliszyn (równoważnia), Dorota Lipka (ćwiczenia wolne)
- klasa III : Wioletta Chorąży (skok)
- klasa młodzieżowa : Dorota Jędryszek (wielobój, równoważnia, ćwiczenia wolne), Anna Kwaśnik (skok)
Brązowe Medalistki Mistrzostw Okręgu:
- klasa II : Anna Michaliszyn (wielobój, skok, poręcze), Dorota Lipka (równoważnia), Edyta Woźniak (ćwiczenia wolne)
- klasa III : Marta Werner (wielobój), Ewa Bobrowicz (równoważnia), Małgorzata Giermek (skok), Wioletta Chorąży (poręcze, ćwiczenia wolne)
- klasa młodzieżowa : Słodczyk Monika (wielobój), Paulina Dzioba (skok), Bieniek Beata (równoważnia)
Drużynowe Mistrzostwa Okręgu:
- klasa II : I miejsce (Lipka D, Szostkowska M, Hajduga K, Kossowska I)
- klasa III : I miejsce (Malinowska B, Werner M, Strąg A, Giermek M, Stachura I)
- klasa młodzieżowa :
- I miejsce : (Stachura, Lesiczka, Kwaśnik, Jędryszek, Turczyńska)
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
- klasa II : Dorota Lipka - I miejsce, Anna Michaliszyn - II miejsce, Magdalena Szostkowska - III mejsce
Zawody Międzynarodowe:
1. Turniej Miast Zaprzyjaźnionych w Krakowie
Dorota Lipka - II miejsce (wielobój, skok, ćwiczenia wolne), I miejsce (równoważnia), IV miejsce (poręcze)
Magdalena Szostkowska - IX miejsce (wielobój)
2. Mecz Zagrzeb Jugosławia - GTS "Wisła" Kraków
- indywidualnie:
Magdalena Szostkowska - II miejsce (wielobój, skok, ćwiczenia wolne), I miejsce (równoważnia), III miejsce (poręcze)
Katarzyna Hajduga - IV miejsce (wielobój, skok), I miejsce (poręcze), II miejsce (równoważnia), V miejsce (ćwiczenia wolne)
Anna Michaliszyn - IV miejsce (równoważnia), V miejsce (poręcze), VI miejsce (wielobój, skok, ćwiczenia wolne),
5. Mecz Kraków- Berlin w Krakowie
Katarzyna Hajduga - III miejsce
Anna Michaliszyn - IV miejsce,
Magdalena Szostkowska - XI miejsce
Zawody Ogólnopolskie:
1. Ogólnopolskie zawody juniorek młodszych
Ewa Bobrowicz - IV miejsce (wielobój), II miejsce (poręcze), VI miejsce (skok)
Wioletta Chorąży - XIV miejsce (wielobój), VI miejsce (poręcze)
Małgorzata Giermek - XXIX miejsce (wielobój), IV miejsce (poręcze)
- Sekcja Gimnastyczna zajęła VI miejsce w punktacji PZG za wszystkie kategorie wiekowe
Źródło: Sprawozdanie Sekcji Gimnastycznej za 1987 rok.