Wyniki Sportowe 2011
Z Historia Wisły
Mistrzostwa Polski – zdobyte medale: 34 medale, w tym 30 medali indywidualnie ( 11 złotych, 10 srebrnych, 9 brązowych) oraz 4 medale drużynowo ( 3 złote, 1 srebrny )
Seniorki – 9 medali indywidualnie + 1 medal drużynowo:
Monika Frandofert – 1 złoty, 3 srebrne
Gabriela Janik – 2 złote, 2 brązowe
Katarzyna Jurkowska – 1 srebrny
Drużynowo: Mistrz Polski
Juniorki – 5 medale indywidualnie + 1 medal drużynowo:
Weronika Woźniak – 1 złoty, 2 brązowe
Aleksandra Biskup - 1 srebrny
Karolina Czyż – 1 brązowy
Drużynowo: Mistrz Polski
Juniorki młodsze do 14 lat – 12 medali indywidualnie + 1 medal drużynowo:
Maria Bieda - 2 złote
Aleksandra Borkowska - 2 złote, 1 srebrny
Julia Solarz – 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy
Klara Kopeć - 1 srebrny, 1 brązowy
Julia Heiza – 1 srebrny
Dominika Woźniak – 1 brązowy
Drużynowo: Mistrz Polski –
Juniorki młodsze do 12 lat - 4 medale indywidualnie + 1 medal drużynowo
Zofia Tokarek - 2 złote, 1 brązowy
Aleksandra Batko - 1 srebrny
Drużynowo: V-ce Mistrz Polski
Zawody Międzynarodowe
1.Mistrzostwa Świata – Tokio
Gabriela Janik - udział
2.Mistrzostwa Europy Seniorek – Berlin
Gabriela Janik - udział
Monika Frandofert - udział
3. Memorial im Miroslava Kojdeckiego - Ostrava (Juniorki)
Maria Bieda - 2 miejsce
Aleksandra Borkowska - 8 miejsce
Julia Heiza - 9 miejsce
4. GYM Festival - Trnava (Juniorki)
Weronika Woźniak - 13 miejsce
Karolina Czyż - 19 miejsce
5. Memoriał Kołakowskich - Szczecin (Seniorki)
Gabriela Janik - 2 miejsce
Weronika Woźniak - 29 miejsce
6. Europejskie Igrzyska Młodzieży - Trabzon (Juniorki)
Polska (drużynowo) - 16 miejsce
Karolina Czyż - udział
7.Uniwersjada - Shenzhen - Chiny (Seniorki)
Monika Frandofert - 9 miejsce
8. Holandia - Polska - Rotterdam (Seniorki)
Polska (drużynowo) - 2 miejsce
Gabriela Janik, Monika Frandofert, Katarzyna Jurkowska
9. Nadzieje Olimpijskie - Liberec - Czechy (Juniorki)
Karolina Czyż, Sonia Biskup - udział
10.Puchar Świata – Osijek - Chorwacja (seniorki)
Gabriela Janik – skok – III miejsce, ćwiczenia wolne – VI miejsce
Monika Frandofert – poręcze - VII miejsce, równoważnia - XII miejsce
11.Puchar Świata – Ostrava - Czechy (Seniorki)
Gabriela Janik – poręcze - VI miejsce
Katarzyna Jurkowska - równoważnia - II miejsce, ćwiczenia wolne - V miejsce
7.Turniej Międzynarodowy - Budapeszt (Młodziczki)
Wanda Drelicharz - 7 miejsce
Magda Hardyn - 9 miejsce
Gabriela Król - 13 miejsce
Natalia Szymańska - 16 miejsce
Jadwiga Onuszko - 20 miejsce
Zawody Ogólnopolskie
1.Kontrolne Kadry Seniorek - Kraków
Frandofert Monika - III miejsce
Jurkowska Katarzyna - IV miejsce
Libera Anna - VI miejsce
Grymek Olga - VIII miejsce
2.Kontrolne Kadry Juniorek – Kraków
Woźniak Weronika - I miejsce
Czyż Karolina - II miejsce
Sonia Biskup - VII miejsce
Lidia Brzyska - XIV miejsce
Aleksandra Biskup - XVI miejsce
3.Turniej Młodości juniorek młodszych – Kraków
- do 14 lat:
Solarz Julia - I miejsce
Bieda Maria - II miejsce
Borkowska Aleksandra - III miejsce
Grzanka Karolina - IX miejsce
Król Aleksandra - XIII miejsce
Woźniak Dominika - XIX miejsce
- do 12 lat:
Tokarek Zofia - I miejsce
Batko Aleksandra - VIII miejsce
Kowal Karolina - XVI miejsce
Zagórska Kinga - XXII miejsce
Kłak Aleksandra - XXVI miejsce
4.Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek – Łódź
Hardyn Magda - I miejsce
Drelicharz Wanda - II miejsce
Onuszko Jadwiga - III miejsce
Król Gabriela - V miejsce
Szymańska Natalia - VII miejsce
Borczowska Gabriela - VIII miejsce
Wągrowska Aleksandra - XI miejsce
Stachura Aleksandra - XIV miejsce
Job Justyna - XXI miejsce
5.Kontrolne Kadry Seniorek - Kraków
Frandofert Monika - I miejsce
Janik Gabriela - III miejsce
Jurkowska Katarzyna - IV miejsce
Woźniak Weronika - VII miejsce
6.Kontrolne Kadry Juniorek – Zabrze
Czyż Karolina - III miejsce
Biskup Sonia - VI miejsce
Grzanka Karolina - IX miejsce
Julia Heiza - XII miejsce
Karolina Batko - XIII miejsce
7.Turniej Młodości – juniorki młodsze – Zabrze
- do 14 lat:
Borkowska Aleksandra - II miejsce
Kopeć Klara - III miejsce
Bieda Maria - IV miejsce
- do 12 lat:
Batko Aleksandra - I miejsce
Tokarek Zofia - II miejsce
8.Drużynowy Puchar Polski –młodziczki - Nysa
TS „Wisła” – I drużyna - III miejsce
TS „Wisła” – II drużyna - XII miejsce
Źródło: Sprawozdanie Sekcji Gimnastycznej za 2011 rok.