1976.03.26-28 Mistrzostwa okręgowe w boksie
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 1: | Linia 1: | ||
*'''26-28 marca. [[1976.03.26-28 Mistrzostwa okręgowe w boksie|Mistrzostwa okręgowe w boksie]].''' | *'''26-28 marca. [[1976.03.26-28 Mistrzostwa okręgowe w boksie|Mistrzostwa okręgowe w boksie]].''' | ||
*[http://mbc.malopolska.pl/dlibra/doccontent?id=57280 strona 9]. | *[http://mbc.malopolska.pl/dlibra/doccontent?id=57280 strona 9]. | ||
- | **w wadze piórkowej [[ | + | **w wadze piórkowej [[Andrzej Zieliński]] pokonał Zielińskiego w eliminacjach. |
*Finały: | *Finały: | ||
- | **w wadze piórkowej | + | **w wadze piórkowej [[Henryk Spasiuk]] przegrał 0:5 z Lipkowskim. |
**w wadze muszej [[Walerian Dusik]] pokonał przez dyskwalifikację Jarnota. | **w wadze muszej [[Walerian Dusik]] pokonał przez dyskwalifikację Jarnota. | ||
**w wadze koguciej [[Józef Szponder]] wygrał 5:0 z Kopciem. | **w wadze koguciej [[Józef Szponder]] wygrał 5:0 z Kopciem. | ||
- | **w wadze piórkowej [[ | + | **w wadze piórkowej [[Andrzej Zieliński]] pokonał 4:1 Tatara. |
**w wadze lekkopółśredniej [[Kazimierz Pieniążek]] pokonał 5:0 Roja. | **w wadze lekkopółśredniej [[Kazimierz Pieniążek]] pokonał 5:0 Roja. | ||
**w wadze półśredniej [[Grzegorz Bohosiewicz]] wygrał 5:0 z [[Józef Aftyka|Aftyką]]. | **w wadze półśredniej [[Grzegorz Bohosiewicz]] wygrał 5:0 z [[Józef Aftyka|Aftyką]]. | ||
Linia 15: | Linia 15: | ||
**[[Janusz Janik]] wygrał z Sobczyńskim. | **[[Janusz Janik]] wygrał z Sobczyńskim. | ||
**[[Zbigniew Kotula]] wygrał z Kasprzykiem. | **[[Zbigniew Kotula]] wygrał z Kasprzykiem. | ||
- | **[[Nowak | + | **[[Aleksander Nowak]] wygrał z Chlebkiem. |
[[Kategoria:Wszystkie mecze 1975/1976 (boks)]] | [[Kategoria:Wszystkie mecze 1975/1976 (boks)]] | ||
[[Kategoria: Indywidualne mistrzostwa okręgowe 1975/1976 (boks)]] | [[Kategoria: Indywidualne mistrzostwa okręgowe 1975/1976 (boks)]] |
Wersja z dnia 13:31, 4 sty 2014
- 26-28 marca. Mistrzostwa okręgowe w boksie.
- strona 9.
- w wadze piórkowej Andrzej Zieliński pokonał Zielińskiego w eliminacjach.
- Finały:
- w wadze piórkowej Henryk Spasiuk przegrał 0:5 z Lipkowskim.
- w wadze muszej Walerian Dusik pokonał przez dyskwalifikację Jarnota.
- w wadze koguciej Józef Szponder wygrał 5:0 z Kopciem.
- w wadze piórkowej Andrzej Zieliński pokonał 4:1 Tatara.
- w wadze lekkopółśredniej Kazimierz Pieniążek pokonał 5:0 Roja.
- w wadze półśredniej Grzegorz Bohosiewicz wygrał 5:0 z Aftyką.
- w wadze lekkośredniej Kazimierz Lewandowski wygrał 5:0 z Sobańskim.
- w wadze średniej wśród juniorów:
- Antoni Chorabik pokonał Włodykę w 2. rundzie.
- Marian Samuś przegrał z Kopciem.
- Janusz Janik wygrał z Sobczyńskim.
- Zbigniew Kotula wygrał z Kasprzykiem.
- Aleksander Nowak wygrał z Chlebkiem.