2015.11.13-15 Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters, Gliwice
Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
2015.11.13-15 Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters, Gliwice
- Kobiet, 50m dowolny
- 20 - 24 lat
- 1. Stasinowska Katarzyna 94 Azs Uł Pł 27.38 611
- 2. Gajdowska Agnieszka 95 KS REKIN Świebodzice 27.57 598
- 3. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 27.75 587
- 40 - 44 lat
- 1. Fajkowska Daria 73 UTW "Masters" Zgierz 28.72 529
- 2. Jarecka - Skorykow Monika 74 Warsaw Masters team 31.78 391
- 3. Małgorzata Wach 73 Masters Wisła Kraków 35.25 286
- 40 - 44 lat
- 1. Fajkowska Daria 73 UTW "Masters" Zgierz 28.72 529
- 2. Jarecka - Skorykow Monika 74 Warsaw Masters team 31.78 391
- 3. Małgorzata Wach 73 Masters Wisła Kraków 35.25 286
- Mężczyzn, 50m dowolny
- 20 - 24 lat
- 1. Warwas Szymon 95 UKS Wodnik 29 Katowice 23.58 634
- 2. Kuca Przemysław 94 Klub Sportowy Warta Poznań 24.25 583
- 3. Drozd Mateusz 94 MKS Neptun Stargard 24.45 568
- 5. Konrad Plutecki 95 Masters Wisła Kraków 26.66 438
- 25 - 29 lat
- 1. Unold Marcin 86 KORNER Zielona Góra 23.70 624
- 2. Jabłoński Marcin 90 UKS CITYZEN Poznań 23.89 609
- 3. Roszak Adrian 88 UKS CITYZEN Poznań 24.31 578
- 11. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 26.11 467
- 30 - 34 lat
- 1. Babuchowski Marcin 84 Masters Łódź 24.39 573
- 2. Żemier Karol 82 KS REKIN Świebodzice 24.89 539
- 3. Stuczyński Marek 84 WOPR Tczew 25.23 517
- 11. Sebastian Buzowski 82 Masters Wisła Kraków 26.61 441
- 35 - 39 lat
- 1. Malaczewski Łukasz 79 GVT 25.05 529
- 2. Rekowski Jan 78 SWIMMERS St. Pływackie 25.87 480
- 3. Jagiełło Waldemar 79 UTW "Masters" Zgierz 26.04 470
- 4. Mateusz Dybek 80 Masters Wisła Kraków 26.08 468 40 - 44 lat
- 1. Berwecki Arkadiusz 73 MOTYL -SENIOR MOSiR Stalowa Wo 25.93 476
- 2. Gregorowicz Paweł 74 Aquasfera Masters Olsztyn 26.11 467
- 3. Baran Robert 75 MOTYL -SENIOR MOSiR Stalowa Wo 26.47 448
- 22. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 34.12 209
- 45 - 49 lat
- 1. Skorykow Andrzej 69 Warsaw Masters team 25.76 486
- 2. Beym Robert 69 Start Poznań 25.96 475
- 3. Monczak Piotr 67 Start Poznań 26.50 446
- 6. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 27.49 400
- 60 - 64 lat
- 1. Gulyas Peter 51 Budapesti Delfinek 29.00 340
- 2. Sinicki Kazimierz 55 Niezrzeszeni 29.24 332
- 3. Błasiak Janusz 55 Sergiusz Olejniczak Team Łódź 29.41 326
- 12. Bodgan Szczurek 52 Masters Wisła Kraków 47.76 76
- 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 42.71 106
- Kobiet, 200m zmienny
- 20 - 24 lat
- 1. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 2:25.71 584 31.74+38.09+41.61+34.27
- 2. Stasinowska Katarzyna 94 Azs Uł Pł 2:33.37 501
- 3. Maciupa Kinga 94 SMT Szczecin 2:42.12 424
- 30 - 34 lat
- 1. Gołębiowska Joanna 82 Warsaw Masters team 2:27.85 559
- 2. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 2:41.29 431 34.90+39.52+47.78+39.09
- 3. Walenta Katarzyna 85 Toruń Multisport Team 2:41.40 430
- Mężczyzn, 200m zmienny
- 25 - 29 lat
- 1. Styrzyński Adrian 87 UTW "Masters" Zgierz 2:12.56 565
- 2. Jabłoński Marcin 90 UKS CITYZEN Poznań 2:13.79 550
- 3. Smiesko Lukas 89 PSK Žilina 2:17.96 501
- 5. Michał Klupa 90 Masters Wisła Kraków 2:21.55 464 29.66+34.54+42.82+34.53
- 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 4:20.52 74 1:07.51+1:07.89+1:11.59+53.53
- Rekord Polski
- Mieszane, 4 x 50m dowolny
- AG 120 - 159
- 1. Legia Warszawa 2 Legia Warszawa 1:46.98 460
- 2. UTW "Masters" Zgierz 1 UTW "Masters" Zgierz 1:49.10 433
- 3. Toruń Multisport Team 2 Toruń Multisport Team 1:53.85 381
- 5. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 1:56.81 353
- Paulina Palmowska 85 30.09 Michał Klupa 90 26.15
- Małgorzata Wach 73 35.03 Kamil Latuszek 88 25.54
- Mężczyzn, 1500m dowolny,
- 45 - 49 lat
- 1. Bar Wiesław 70 Niezrzeszeni 19:52.02 362
- 2. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 20:14.76 342
- 100m: 1:13.07 1:13.07 500m: 6:34.05 1:20.89 900m: 12:01.80 1:22.34 1300m: 18:15.41 1:24.21
- 200m: 2:32.00 1:18.93 600m: 7:55.93 1:21.88 1000m: 13:24.31 1:22.51 1400m: 19:38.91 1:23.50
- 300m: 3:52.36 1:20.36 700m: 9:17.70 1:21.77 1100m: 1500m: 20:14.76 35.85
- 400m: 5:13.16 1:20.80 800m: 10:39.46 1:21.76 1200m: 16:51.20
- 3. Janyga Dariusz 66 Klub Sportowy Warta Poznań 20:39.44 322
- OTL Bogdan Szczurek 52 Masters Wisła Kraków 37:26.56
- 100m: 1:58.21 1:58.21 500m: 12:58.06 2:29.31 900m: 23:08.30 2:26.05 1300m:
- 200m: 4:20.88 2:22.67 600m: 15:39.97 2:41.91 1000m: 25:44.38 2:36.08 1400m:
- 300m: 7:59.39 3:38.51 700m: 18:06.25 2:26.28 1100m: 30:53.43 5:09.05 1500m: 37:26.56
- 400m: 10:28.75 2:29.36 800m: 20:42.25 2:36.00 1200m: 33:33.30 2:39.87
- Kobiet, 50m grzbietowy
- 20 - 24 lat
- 1. Krzyżostaniak Agnieszka 93 SMT Szczecin 30.63 588
- 2. Mazurkiewicz Aleksandra 94 Niezrzeszeni 32.77 480
- 3. Maciupa Kinga 94 SMT Szczecin 33.21 461
- 6. Paulina Palka 91 Masters Wisła Kraków 34.16 424
- 30 - 34 lat
- 1. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 33.60 445
- 2. Kaczmarek Agnieszka 85 Legia Warszawa 34.68 405
- 3. Kifert Natalia 83 WOPR Województwa Lubuskiego 37.94 309
- 40 - 44 lat
- 1. Fajkowska Daria 73 UTW "Masters" Zgierz 32.64 486
- 2. Płatek Jolanta 71 Niezrzeszeni 38.12 305
- 3. Małgorzata Wach 73 Masters Wisła Kraków 39.60 272
- Mężczyzn, 50m grzbietowy
- 25 - 29 lat
- 1. Jabłoński Marcin 90 UKS CITYZEN Poznań 27.67 517
- 2. Osuch Mikołaj 90 Start Poznań 27.94 502
- 3. Michał Klupa 90 Masters Wisła Kraków 28.48 474
- 30 - 34 lat
- 1. Urbańczyk Piotr 84 niezrzeszony Kraków 29.84 412
- 2. Żemier Alfred 85 KS REKIN Świebodzice 30.40 390
- 3. Hasik Konrad 83 Masters Łódź 30.59 383
- 7. Sebastian Buzowski 82 Masters Wisła Kraków 33.22 299
- 60 - 64 lat
- 1. Pawlak Andrzej 54 Niezrzeszeni 39.79 174
- 2. Dubiński Bogdan 53 Niezrzeszeni 40.40 166
- 3. Zabrzański Alfred 54 Uks Sp 8 Chrzanów 40.55 164
- 8. Bodgan Szczurek 52 Masters Wisła Kraków 58.39 55
- 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 54.15 69
- Rekord Polski
- Kobiet, 200m klasyczny
- 20 - 24 lat
- 1. Michalak Alicja 93 UTW "Masters" Zgierz 3:10.40 353
- 2. Wnęk Katarzyna 92 Niezrzeszeni 3:10.96 349
- 3. Sandra Wolska 95 Masters Wisła Kraków 3:26.22 277 41.83+50.80+56.85+56.74
- 35 - 39 lat
- 1. Jaśkiewicz Anna 76 Redeco Wrocław 3:21.66 297
- 2. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 3:39.44 230 48.78+56.07+57.37+57.22
- 3. Drejka Agnieszka 78 SIKRET Gliwice 3:57.84 181
- 45 - 49 lat
- 1. Petecka Maria 67 MOTYL -SENIOR MOSiR Stalowa Wo 3:28.60 268
- 2. Goździejewska Anna 67 Aquasfera Masters Olsztyn 3:30.38 261
- 3. Szydło Agata 69 Redeco Wrocław 3:47.85 206
- 4. Marta Wolska 69 Masters Wisła Kraków 4:59.17 91 1:05.48+1:14.62+1:22.69+1:16.38
- Mężczyzn, 200m klasyczny
- 40 - 44 lat
- 1. Horbacz Marcin 74 10 Brygada Kawalerii Pancernej 2:37.62 446
- 2. Kowalski Sławek 72 Uks Delfin Masters Tarnobrzeg 2:49.77 357
- 3. Bencych Mieszko 75 WOPR Województwa Lubuskiego 2:54.24 330
- 8. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 3:25.50 201 45.17+51.59+54.36+54.38
- 45 - 49 lat
- 1. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 2:55.40 324 39.15+44.85+46.42+44.98
- 2. Kośmider Jan 66 UKS Victoria Józefów 3:00.68 296
- 3. Vechirko Pavlo 68 KS Masters Polkowice 3:02.08 289
- Kobiet, 100m dowolny
- 20 - 24 lat
- 1. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 1:00.17 609 28.70+31.47
- 2. Stasinowska Katarzyna 94 Azs Uł Pł 1:01.42 572
- 3. Gajdowska Agnieszka 95 KS REKIN Świebodzice 1:01.55 569
- 40 - 44 lat
- 1. Jaruga Kinga 74 UKS CITYZEN Poznań 1:19.50 264
- 2. Janeczko Anna 72 Masters Korona Kraków 1:19.75 261
- 3. Małgorzata Wach 73 Masters Wisła Kraków 1:20.42 255 38.27+42.15
- Mężczyzn, 100m dowolny
- 20 - 24 lat
- 1. Warwas Szymon 95 UKS Wodnik 29 Katowice 52.17 639
- 2. Kuca Przemysław 94 Klub Sportowy Warta Poznań 53.61 589
- 3. Kula Michał 91 Redeco Wrocław 54.91 548
- 4. Konrad Plutecki 95 Masters Wisła Kraków 57.80 470 27.65+30.15
- 25 - 29 lat
- 1. Jabłoński Marcin 90 UKS CITYZEN Poznań 52.43 629
- 2. Kula Arkadiusz 90 AZS AWF Katowice 53.47 593
- 3. Roszak Adrian 88 UKS CITYZEN Poznań 53.92 578
- 6. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 57.65 473 27.80+29.85
- 30 - 34 lat
- 1. Babuchowski Marcin 84 Masters Łódź 52.86 614
- 2. Gołembiewski Tadeusz 85 UKS CITYZEN Poznań 55.48 531
- 3. Mróz Marek 83 GKS Tychy 56.29 508
- 8. Sebastian Buzowski 82 Masters Wisła Kraków 59.89 422 27.78+32.11
- 35 - 39 lat
- 1. Malaczewski Łukasz 79 GVT 56.17 512 27.02 29.15
- 2. Kaczmarek Stanisław 79 Klub Sportowy Warta Poznań 56.87 493
- 3. Mateusz Dybek 80 Masters Wisła Kraków 56.90 492 27.28+29.62
- 60 - 64 lat
- 1. Warchoł Mirosław 53 Warsaw Masters team 1:04.08 344
- 2. Sinicki Kazimierz 55 Niezrzeszeni 1:07.44 295
- 3. Zabrzański Alfred 54 Uks Sp 8 Chrzanów 1:10.04 264
- 10. Bogdan Szczurek 52 Masters Wisła Kraków 1:56.96 56 54.03+1:02.93
- 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 1:36.21 101 44.57+51.64
- Rekord Polski
- Kobiet, 100m zmienny
- 20 - 24 lat
- 1. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 1:07.92 581 32.28+35.64
- 2. Krzyżostaniak Agnieszka 93 SMT Szczecin 1:09.26 548
- 3. Stasinowska Katarzyna 94 Azs Uł Pł 1:10.07 529
- 30 - 34 lat
- 1. Cymerman Iwona 85 Rmks Rybnik 1:12.76 473
- 2. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 1:14.04 449 33.82+40.22
- 3. Walenta Katarzyna 85 Toruń Multisport Team 1:14.33 443
- 35 - 39 lat
- 1. Lord Marta 80 Toruń Multisport Team 1:12.39 480
- 2. Kasprowicz Renata 77 Niezrzeszone Biała Podlaska 1:19.64 360
- 3. Kucharska Jowita 80 Aquasfera Masters Olsztyn 1:19.71 359
- 12. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 1:37.87 194 47.02+50.85
- Mężczyzn, 100m zmienny
- 25 - 29 lat
- 1. Mikołajewski Mariusz 90 Legia Warszawa 57.75 675
- Rekord Polski
- 2. Kula Arkadiusz 90 AZS AWF Katowice 57.77 674
- 3. Styrzyński Adrian 87 UTW "Masters" Zgierz 59.84 606
- 7. Michał Klupa 90 Masters Wisła Kraków 1:03.61 505 28.51+35.10
- 35 - 39 lat
- 1. Szymański Maciej 80 Warsaw Masters team 1:03.65 504
- 2. Mateusz Dybek 80 Masters Wisła Kraków 1:07.06 431 32.97+34.09
- 3. Frąckowiak Artur 78 Masters Łódź 1:07.86 416
- Kobiet, 200m motylkowy
- 20 - 24 lat
- 1. Sandra Wolska 95 Masters Wisła Kraków 3:53.72 134 47.14+57.63+1:02.98+1:05.97
- Kobiet, 4 x 50m zmienny
- AG 120 - 159
- 1. Aquasfera Masters Olsztyn 1 Aquasfera Masters Olsztyn 2:27.56 350
- 2. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 2:53.99 213
- Paulina Palmowska 85+0,73 33.59 Małgorzata Skalska 77+0,74 43.64
- Marta Wolska 69+0,43 1:01.06 Małgorzata Wach 73+0,85 35.70
- 3. WKS ŚlĄSK 1 WKS ŚlĄSK 2:56.92 203
- Mężczyzn, 4 x 50m zmienny
- AG 120 - 159
- 1. UTW "Masters" Zgierz 1 UTW "Masters" Zgierz 1:51.72 531
- 2. Legia Warszawa 1 Legia Warszawa 1:54.24 497
- 3. Rekin Świebodzice B KS REKIN Świebodzice 1:54.31 496
- 5. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 1:57.60 455
- Michał Klupa 90+0,67 28.68 Kamil Latuszek 88+0,43 28.35
- Jerzy Korba 69+0,44 35.02 Mateusz Dybek 80+0,46 25.55
- AG 200 - 239 DYSKW. Masters Wisła Kraków 2 Masters Wisła Kraków 2:36.79
- G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 13:25)
- Stanisław Krokoszyński 30+1,34 54.95 Wojciech Wolski 66+0,33 35.03
- Tomasz Doniec 74+0,40 39.86 Sebastian Buzowski 82+0,58 26.95
- Kobiet, 100m klasyczny
- 20 - 24 lat
- 1. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 1:17.10 529 35.60 41.50
- 2. Gajdowska Agnieszka 95 KS REKIN Świebodzice 1:21.42 449
- 3. Matraszek Aleksandra 93 Niezrzeszeni 1:27.22 365
- 6. Sandra Wolska 95 Masters Wisła Kraków 1:32.36 307 40.92 51.44
- 35 - 39 lat
- 1. Lord Marta 80 Toruń Multisport Team 1:21.45 448
- 2. Osmala Renata 77 Uks Delfin Masters Tarnobrzeg 1:28.06 355
- 3. Rozmus Angelika 78 Uks Delfin Masters Tarnobrzeg 1:29.29 340
- 6. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 1:41.41 232 48.73+52.68
- Mężczyzn, 100m klasyczny
- 40 - 44 lat
- 1. Horbacz Marcin 74 10 Brygada Kawalerii Pancernej 1:11.38 472
- 2. Melnyk Dmytro 74 MSC "Euro-Lviv" 1:15.28 403
- 3. Kowalski Sławek 72 Uks Delfin Masters Tarnobrzeg 1:16.36 386
- 13. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 1:28.86 245 40.34+48.52
- 45 - 49 lat
- 1. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 1:18.53 355 37.17+41.36
- 2. Kośmider Jan 66 UKS Victoria Józefów 1:21.23 320
- 3. Obiedziński Paweł 69 IKS Konstancin 1:22.35 307
- Mężczyzn, 50m motylkowy
- 25 - 29 lat
- 1. Kula Arkadiusz 90 AZS AWF Katowice 25.96 592
- 2. Jabłoński Marcin 90 UKS CITYZEN Poznań 26.20 576
- 3. Kwaśniewski Mateusz 87 Niezrzeszeni 26.55 553
- 13. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 29.06 422
- 30 - 34 lat
- 1. Babuchowski Marcin 84 Masters Łódź 25.18 648
- 2. Stankowski Tomasz 84 UKS CITYZEN Poznań 26.10 582
- 3. Żemier Karol 82 KS REKIN Świebodzice 26.83 536
- 11. Sebastian Buzowski 82 Masters Wisła Kraków 29.77 392
- 35 - 39 lat
- 1. Kaczmarek Marcin 77 Legia Warszawa 25.91 595
- 2. Gołębiowski Remigiusz 76 SWIMMERS St. Pływackie 27.39 504
- 3. Mateusz Dybek 80 Masters Wisła Kraków 27.54 495
- 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 1:01.08 45
- Rekord Polski
- Kobiet, 100m grzbietowy
- 20 - 24 lat
- 1. Szkrobocz Martyna 95 AZS AWF Katowice 1:09.98 486
- 2. Paulina Palka 91 Masters Wisła Kraków 1:12.93 429 35.90+37.03
- 3. Mazurkiewicz Aleksandra 94 Niezrzeszeni 1:13.93 412
- 30 - 34 lat
- 1. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 1:12.49 437 35.43+37.06
- 2. Kaczmarek Agnieszka 85 Legia Warszawa 1:14.97 395
- 3. Kifert Natalia 83 WOPR Województwa Lubuskiego 1:22.24 299
- 45 - 49 lat
- 1. Jaskulska Dorota 69 T.P "U.B.O.T" Masters Kędzierz 1:33.92 201
- 2. Grochowska Agata 69 Redeco Wrocław 1:36.41 185
- 3. Marta Wolska 69 Masters Wisła Kraków 2:07.72 79 58.99+1:08.73
- Mężczyzn, 100m grzbietowy
- 25 - 29 lat
- 1. Osuch Mikołaj 90 Start Poznań 59.74 549
- 2. Michał Klupa 90 Masters Wisła Kraków 1:01.73 498 30.19+31.54
- 3. Sierka Grzegorz 86 Masters Zdzieszowice 1:02.08 489
- 60 - 64 lat
- 1. Pietraszewski Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 1:26.46 181
- 2. Dubiński Bogdan 53 Niezrzeszeni 1:29.49 163
- 3. Ciecior Jerzy 53 Rydułtowska Akademia Aktywnego 1:29.79 161
- 6. Bogdan Szczurek 52 Masters Wisła Kraków 2:05.30 59 59.92+1:05.38
- Kobiet, 200m dowolny
- 20 - 24 lat
- 1. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 2:09.17 630 29.51+32.72+33.47+33.47
- 2. Stasinowska Katarzyna 94 Azs Uł Pł 2:17.52 522
- 3. Wnęk Katarzyna 92 Niezrzeszeni 2:35.71 360
- 30 - 34 lat
- 1. Duda Anna 81 Rmks Rybnik 2:27.88 420
- 2. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 2:30.86 395 34.58+38.43+39.71+38.14
- 3. Polito Małgorzata 83 Aquasfera Masters Olsztyn 2:36.06 357
- 35 - 39 lat
- 1. Michalik Dominika 79 Masters Białystok 2:22.61 468
- 2. Gutkowska Ewelina 78 MKS DZIEWIĄTKA Dzierżoniów 2:35.32 362
- 3. Jaśkiewicz Anna 76 Redeco Wrocław 2:53.46 260
- 4. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 3:16.56 179 45.55+50.32+51.53+49.16
- 40 - 44 lat
- 1. Sulewska Beata 72 Weteran Zabrze 2:25.32 443
- 2. Jaruga Kinga 74 UKS CITYZEN Poznań 2:53.67 259
- 3. Małgorzata Wach 73 Masters Wisła Kraków 2:57.97 241 40.16+46.93+47.16+43.72
- Mężczyzn, 200m dowolny
- 20 - 24 lat
- 1. Czarnota Mateusz 91 Niezrzeszeni 1:55.37 638
- 2. Kuca Przemysław 94 Klub Sportowy Warta Poznań1:57.61 603
- 3. Drozd Mateusz 94 MKS Neptun Stargard 1:59.07 581
- 4. Konrad Plutecki 95 Masters Wisła Kraków 2:08.21 465 29.26+32.35+33.54+33.06
- 25 - 29 lat
- 1. Jabłoński Marcin 90 UKS CITYZEN Poznań 1:56.57 619
- 2. Styrzyński Adrian 87 UTW "Masters" Zgierz 1:58.19 594
- 3. Kula Arkadiusz 90 AZS AWF Katowice 1:59.71 571
- 5. Michał Klupa 90 Masters Wisła Kraków 2:05.50 496 28.72+31.19+32.79+32.80
- 9. Kamil Latuszek 88 Masters Wisła Kraków 2:16.61 384 31.43+34.58+35.05+35.55
- 30 - 34 lat
- 1. Babuchowski Marcin 84 Masters Łódź 1:58.51 589
- 2. Radomski Grzegorz 84 T.P. Masters Opole 2:03.03 526
- 3. Gołembiewski Tadeusz 85 UKS CITYZEN Poznań 2:05.59 495
- 6. Sebastian Buzowski 82 Masters Wisła Kraków 2:27.06 308 31.64+35.36+39.63+40.43
- 35 - 39 lat
- 1. Kaczmarek Stanisław 79 Klub Sportowy Warta Poznań2:03.63 519
- 2. Gołębiowski Remigiusz 76 SWIMMERS St. Pływackie 2:06.37 486
- 3. Frąckowiak Artur 78 Masters Łódź 2:12.60 420 9
- 4. Mateusz Dybek 80 Masters Wisła Kraków 2:13.58 411 29.76+33.97+35.58+34.27
- 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 3:35.62 97 47.47+53.50+56.78+57.87
- Rekord Polsk
- Kobiet, 4 x 50m dowolny
- AG 120 - 159
- 1. Warsaw Masters team 11 Warsaw Masters team 2:04.85 430
- 2. Aquasfera Masters Olsztyn 1 Aquasfera Masters Olsztyn 2:12.87 356
- 3. WKS Śląsk 1 WKS ŚlĄSK 2:34.76 225
- 4. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 2:39.03 208
- Paulina Palmowska 85+0,67 31.37 Małgorzata Skalska 77+0,51 39.68
- Marta Wolska 69+0,74 51.42 Małgorzata Wach 73+0,84 36.56
- Mężczyzn, 4 x 50m dowolny
- AG 120 - 159
- 1. UTW "Masters" Zgierz 1 UTW "Masters" Zgierz 1:39.93 564
- 2. Rekin Świebodzice B KS REKIN Świebodzice 1:40.77 550
- 3. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 1:43.91 502
- Mateusz Dybek 80+0,80 26.05 Kamil Latuszek 88+0,36 25.88
- Michał Klupa 90+0,53 25.14 Sebastian Buzowski 82+0,64 26.84
- AG 200 - 239
- 1. MOTYL -SENIOR MOSiR Stalowa Wo 1 MOTYL -SENIOR MOSiR Stalowa Wo 1:54.32 377
- 2. UTW "Masters" Zgierz 2 UTW "Masters" Zgierz 2:09.43 259
- 3. T.P. Masters Opole 1 T.P. Masters Opole 2:12.40 242
- 5. Masters Wisła Kraków 2 Masters Wisła Kraków 2:17.86 215
- Wojciech Wolski 66+0,87 32.25 Tomasz Doniec 74+0,67 35.16
- Stanisław Krokoszyński 30+0,76 41.99 Jerzy Korba 69+0,63 28.46
- Kobiet, 400m zmienny
- 20 - 24 lat
- 1. Krzyżostaniak Agnieszka 93 SMT Szczecin 5:25.97 506
- 2. Maciupa Kinga 94 SMT Szczecin 5:37.86 454
- 3. Paulina Palka 91 Masters Wisła Kraków 6:10.45 345
- 50m: 41.52 41.52 150m: 2:18.02 46.07 250m: 3:57.81 53.32 350m: 5:31.60 42.55
- 100m: 1:31.95 50.43 200m: 3:04.49 46.47 300m: 4:49.05 51.24 400m: 6:10.45 38.85
- 5. Sandra Wolska 95 Masters Wisła Kraków 7:08.38 223
- 50m: 45.38 45.38 150m: 2:41.23 56.18 250m: 4:31.17 53.83 350m: 6:18.91 51.44
- 100m: 1:45.05 59.67 200m: 3:37.34 56.11 300m: 5:27.47 56.30 400m: 7:08.38 49.47
- Mężczyzn, 400m zmienny,
- 45 - 49 lat
- 1. Monczak Piotr 67 Start Poznań 5:22.22 390
- 2. Škodný Pavol 69 Športový plavecký klub Kúpele 5:38.30 337
- 3. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 5:59.15 281
- 50m: 39.35 39.35 150m: 2:12.75 47.54 250m: 3:50.15 51.87 350m: 5:22.43 40.53
- 100m: 1:25.21 45.86 200m: 2:58.28 45.53 300m: 4:41.90 51.75 400m: 5:59.15 36.72
- 45 - 49 lat
- 1. Monczak Piotr 67 Start Poznań 5:22.22 390
- 2. Škodný Pavol 69 Športový plavecký klub Kúpele 5:38.30 337
- 3. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 5:59.15 281
- 50m: 39.35 39.35 150m: 2:12.75 47.54 250m: 3:50.15 51.87 350m: 5:22.43 40.53
- 100m: 1:25.21 45.86 200m: 2:58.28 45.53 300m: 4:41.90 51.75 400m: 5:59.15 36.72
- Kobiet, 100m motylkowy
- 20 - 24 lat
- 1. Stasinowska Katarzyna 94 Azs Uł Pł 1:06.38 556
- 2. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 1:09.25 490 32.05+37.20
- 3. Maciupa Kinga 94 SMT Szczecin 1:13.51 409
- 5. Sandra Wolska 95 Masters Wisła Kraków 1:42.97 149 44.67+58.30
- Mężczyzn, 100m motylkowy
- 35 - 39 lat
- 1. Kaczmarek Marcin 77 Legia Warszawa 58.99 553
- 2. Gołębiowski Remigiusz 76 SWIMMERS St. Pływackie 1:01.48 489
- 3. Mateusz Dybek 80 Masters Wisła Kraków 1:05.89 397 30.76 35.13
- Mężczyzn, 100m motylkowy
- 35 - 39 lat
- 1. Kaczmarek Marcin 77 Legia Warszawa 58.99 553
- 2. Gołębiowski Remigiusz 76 SWIMMERS St. Pływackie 1:01.48 489
- 3. Mateusz Dybek 80 Masters Wisła Kraków 1:05.89 397 30.76+35.13
- 40 - 44 lat
- 1. Berwecki Arkadiusz 73 MOTYL -SENIOR MOSiR Stalowa Wo 59.47 540
- 2. Gregorowicz Paweł 74 Aquasfera Masters Olsztyn 1:02.70 461
- 3. Syrbu Oleksandr 72 MSC "Euro-Lviv" 1:03.62 441
- DYSKW. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 1:50.42 50.09+1:00.33
- M4 - Obrót na plecy w czasie wyścigu (za wyjątkiem wykonania nawrotu, po dotknięciu dłońmi, a przed opuszczeniem ściany
- Kobiet, 200m grzbietowy
- 20 - 24 lat
- 1. Szkrobocz Martyna 95 AZS AWF Katowice 2:28.36 519
- 2. Paulina Palka 91 Masters Wisła Kraków 2:42.22 397 38.13+41.40+42.09+40.60 3
- 0 - 34 lat
- 1. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 2:37.04 437 36.40+39.95+40.43+40.26
- 45 - 49 lat
- 1. Jaskulska Dorota 69 T.P "U.B.O.T" Masters Kędzierz 3:24.79 197
- 2. Marta Wolska 69 Masters Wisła Kraków 4:35.63 80 1:00.69+1:09.04+1:12.97+1:12.93
- Mężczyzn, 200m grzbietowy
- 25 - 29 lat
- 1. Osuch Mikołaj 90 Start Poznań 2:13.67 500
- 2. Michał Klupa 90 Masters Wisła Kraków 2:17.37 460 32.55+34.17+35.01+35.64
- 3. Sowa Robert 89 Niezrzeszeni 2:20.26 432
- 60 - 64 lat
- 1. Warchoł Mirosław 53 Warsaw Masters team 2:38.20 301
- 2. Pietraszewski Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 3:10.01 174
- 3. Ciecior Jerzy 53 Rydułtowska Akademia Aktywnego 3:22.13 144
- 5. Bogdan Szczurek 52 Masters Wisła Kraków 4:32.67 58 1:03.29+1:09.84+1:10.18+1:09.36
- Kobiet, 50m klasyczny
- 20 - 24 lat
- 1. Magdalena Drab 92 Masters Wisła Kraków 34.58 577
- 2. Michalak Alicja 93 UTW "Masters" Zgierz 38.77 409
- 3. Matraszek Aleksandra 93 Niezrzeszeni 39.15 398
- 5. Sandra Wolska 95 Masters Wisła Kraków 41.49 334
- 35 - 39 lat
- 1. Lord Marta 80 Toruń Multisport Team 37.77 443
- 2. Kasprowicz Renata 77 Niezrzeszone Biała Podlaska 40.34 363
- 3. Rozmus Angelika 78 Uks Delfin Masters Tarnobrzeg 41.57 332
- 6. Małgorzata Skalska 77 Masters Wisła Kraków 47.28 226
- 40 - 44 lat
- 1. Jarecka - Skorykow Monika 74 Warsaw Masters team 38.92 405
- 2. Ścibiorek Małgorzata 71 UTW "Masters" Zgierz 39.41 390
- 3. Małgorzata Wach 73 Masters Wisła Kraków 45.97 245
- Mężczyzn, 50m klasyczny, 40 - 44 lat
- 40 - 44 lat
- 1. Horbacz Marcin 74 10 Brygada Kawalerii Pancernej 32.08 487
- 2. Berwecki Arkadiusz 73 MOTYL -SENIOR MOSiR Stalowa Wo 32.74 458
- 3. Melnyk Dmytro 74 MSC "Euro-Lviv" 33.10 443
- 13. Tomasz Doniec 74 Masters Wisła Kraków 38.51 281
- 45 - 49 lat
- 1. Jerzy Korba 69 Masters Wisła Kraków 34.89 379
- 2. Kośmider Jan 66 UKS Victoria Józefów 35.74 352
- 3. Lewandowski Andrzej 68 Warsaw Masters team 36.76 324
- 85 - 89 lat
- 1. Stanisław Krokoszyński 30 Masters Wisła Kraków 55.45 94
- Mieszane, 4 x 50m zmienny
- AG 120 - 159
- 1. UTW "Masters" Zgierz 1 UTW "Masters" Zgierz 1:59.31 436
- 2. Toruń Multisport Team 2 Toruń Multisport Team 2:10.82 331
- 3. Aquasfera Masters Olsztyn 1 Aquasfera Masters Olsztyn 2:10.91 330
- 4. Masters Wisła Kraków 1 Masters Wisła Kraków 2:14.58 304
- Paulina Palmowska 85+0,61 33.61 Michał Klupa 90+0,38 27.11
- Jerzy Korba 69+0,57 35.30 Małgorzata Skalska 77+0,71 38.56
- AG 200 - 239
- 1. Masters Korona D Masters Korona Kraków 2:23.10 253
- 2. SIKRET Gliwice 1 SIKRET Gliwice 2:38.02 187
- 3. Klub Sportowy Warta Poznań 6 Klub Sportowy Warta Poznań 2:55.88 136
- 4. Masters Wisła Kraków 2 Masters Wisła Kraków 3:05.70 115
- Marta Wolska 69+0,74 58.61 Wojciech Wolski 66+0,51 35.43
- Stanisław Krokoszyński 30+0,27 55.76 Małgorzata Wach 73+0,64 35.90
- Kobiet, 400m dowolny
- 30 - 34 lat
- 1. Paulina Palmowska 85 Masters Wisła Kraków 5:13.17 419
- 50m: 34.83 34.83 150m: 1:54.04 40.08 250m: 3:14.23 40.08 350m: 4:35.52 40.51
- 100m: 1:13.96 39.13 200m: 2:34.15 40.11 300m: 3:55.01 40.78 400m: 5:13.17 37.65
- 2. Polito Małgorzata 83 Aquasfera Masters Olsztyn 5:34.50 344
- 3. Przybysz Aleksandra 82 Aquasfera Masters Olsztyn 5:43.83 317
- Mężczyzn, 400m dowolny
- 20 - 24 lat
- 1. Kuca Przemysław 94 Klub Sportowy Warta Poznań 4:12.49 594
- 2. Konrad Plutecki 95 Masters Wisła Kraków 4:48.34 398
- 3. Zalewski Igor 93 Niezrzeszeni 4:51.44 386