Z Historia Wisły
- 2019.03.23 Małopolska Liga Dzieci, Piekary
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m zmienny 10 lat
- 1. Solne Miasto Wieliczka 2 Solne Miasto Wieliczka 2:53.23
- 2. SMS Galicja Kraków 2 SMS Galicja Kraków 2:58.73
- 3. Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 2:58.98
- 4. Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 2:59.44
- Jan Popiołek 09 45.38 Karolina Małecka 09 46.67
- Antoni Dudek 09 49.22 Nikola Długopolska 09 38.17
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m zmienny 11 lat
- 1. Salwator Kraków 1 Salwator Kraków 2:31.14
- 2. SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2:34.38
- 3. Solne Miasto Wieliczka 1 Solne Miasto Wieliczka 2:39.71
- 6. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:57.49
- Liliana Woźny 08 43.10 Mikołaj Jaje 08 46.59
- Magdalena Mielech 08 49.40 Ignacy Heiza 08 38.40
- Konkurencja 2 Dziewcząt, 200m dowolny 11 lat
- 1. Łakoma Maria 08 Sokół Mościce Tarnów 2:40.98 322 36.15 40.59
- 2. Kaczmarczyk Hanna 08 Jordan Kraków 2:44.29 303 36.90 42.76 44.01 40.62
- 3. Jałowiecka Gabriela 08 Salwator Kraków 2:45.08 299 37.32 42.59
- 8. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 3:00.64 228 39.04 46.60 49.06 45.94
- 9. Katarzyna Frączek 08 Wisła Kraków 3:05.07 212
- Konkurencja 3 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 1. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 2:39.31 242 36.58 41.12
- 2. Plutecki Jakub 08 SMS Galicja Kraków 2:42.17 230 38.07 42.01
- 3. Babraj Mikołaj 08 Pływak Bochnia 2:58.41 172
- 7. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 3:07.12 149 42.74 48.21
- 9. Mikołaj Jaje 08 Wisła Kraków 3:11.68 139 44.17 51.17
- Konkurencja 4 Dziewcząt, 25m motylkowy 10 lat
- Konkurencja 5 Chłopców, 25m motylkowy 10 lat
- Konkurencja 6 Dziewcząt, 50m motylkowy 11 lat
- 1. Łakoma Maria 08 Sokół Mościce Tarnów 37.93 265
- 2. Wąsowicz Izabela 08 Salwator Kraków 38.68 250
- 3. Kozioł Julia 08 Jordan Kraków 39.32 238
- 7. Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 47.16 138
- Konkurencja 7 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 1. Szymański Paweł 08 Korona Kraków 36.31 216
- 2. Jurkowski Igor 08 Ósemka Oświęcim 36.35 215
- 3. Rachwał Patryk 08 SMS Galicja Kraków 43.03 130
- 5. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 44.51 117
- 7. Mikołaj Jaje 08 Wisła Kraków 45.67 108
- 10. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 49.78 83
- Konkurencja 8 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat
- 1. Dakowicz Lena 09 SMS Galicja Kraków 42.11 226
- 2. Łuczak Agata 09 Solne Miasto Wieliczka 42.77 216
- 3. Teresa Klimowicz 09 Wisła Kraków 44.81 187
- 16. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:02.38 69
- Konkurencja 9 Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat
- Konkurencja 10 Dziewcząt, 100m grzbietowy 11 lat
- 1. Małecka Inka 08 SMS Galicja Kraków 1:24.68 274 41.81 42.87
- 2. Jałowiecka Gabriela 08 Salwator Kraków 1:25.09 270 41.27 43.82
- 3. Sądel Oliwia 08 SMS Galicja Kraków 1:30.11 227 45.30 44.81
- 4. Liliana Woźny 08 Wisła Kraków 1:30.71 223 45.62 45.09
- Konkurencja 11 Chłopców, 100m grzbietowy 11 lat
- 1. Stawowski Marcin 08 SMS Galicja Kraków 1:19.16 235 39.54 39.62
- 2. Czarny Radosław 08 Salwator Kraków 1:21.28 217 39.46 41.82
- 3. Dyda Artur 08 Solne Miasto Wieliczka 1:24.95 190 42.88 42.07
- 8. Ignacy Heiza 08 Wisła Kraków 1:37.29 126 49.42 47.87
- Konkurencja 12 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat
- 1. Gościńska Gabriela 09 SMS Galicja Kraków 44.41 268
- 2. Grajdura Nina 09 Sokół Mościce Tarnów 46.11 239
- 3. Oliwia Hus 09 Wisła Kraków 46.74 230
- 10. Zuzanna Wiendlocha 09 Wisła Kraków 53.43 154
- 22. Julia Stasiewicz 09 Wisła Kraków 1:03.53 91
- Konkurencja 13 Chłopców, 50m klasyczny 10 lat
- Konkurencja 14 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Wąsowicz Izabela 08 Salwator Kraków 1:27.52 361 40.99 46.53
- 2. Raputa Gabriela 08 CKiS Skawina 1:35.80 275 44.71 51.09
- 3. Szostak Natasza 08 Jordan Kraków 1:44.50 212 49.33 55.17
- 7. Magdalena Mielech 08 Wisła Kraków 1:48.75 188 52.47 56.28
- Konkurencja 16 Dziewcząt, 50m dowolny 10 lat
- 1. Żak Zoya 09 Solne Miasto Wieliczka 37.70 225
- 2. Nikola Długopolska 09 Wisła Kraków 37.82 222
- 3. Kiszczak Olga 09 Ósemka Oświęcim 40.85 176
- Konkurencja 17 Chłopców, 50m dowolny 11 lat
- 1. Czarny Radosław 08 Salwator Kraków 33.96 212
- 2. Jurkowski Igor 08 Ósemka Oświęcim 34.42 203
- 3. Plutecki Jakub 08 SMS Galicja Kraków 34.91 195
- 9. Dariusz Łożyński 08 Wisła Kraków 38.65 144
- 19. Antoni Warunek 08 Wisła Kraków 42.61 107
- Konkurencja 17 Chłopców, 50m dowolny 10 lat
- Konkurencja 18 Dziewcząt, 100m zmienny 11 lat
- 1. Kozioł Julia 08 Jordan Kraków 1:27.21 272 40.85 46.36
- 2. Jakubiec Anna 08 Ósemka Oświęcim 1:28.25 262 41.83 46.42
- 3. Blacha Maja 08 SMS Galicja Kraków 1:28.47 260 42.99 45.48
- 7. Katarzyna Frączek 08 Wisła Kraków 1:39.37 183
- Konkurencja 18 Dziewcząt, 100m zmienny 10 lat
- 1. Grajdura Nina 09 Sokół Mościce Tarnów 1:28.03 264
- 2. Gościńska Gabriela 09 SMS Galicja Kraków 1:30.75 241 41.78 48.97
- 3. Dakowicz Lena 09 SMS Galicja Kraków 1:34.37 214 40.84 53.53
- 4. Karolina Małecka 09 Wisła Kraków 1:35.26 208 45.80 49.46
- Konkurencja 19 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 1. Piecuch Mateusz 09 Jordan Kraków 1:33.17 157 44.06 49.11
- 2. Duc Benjamin 09 Ósemka Oświęcim 1:36.76 140 47.27 49.49
- 3. Wesecki Adrian 09 Ósemka Oświęcim 1:37.02 139
- 4. Miłosz Sekunda 09 Wisła Kraków 1:38.44 133
- 5. Antoni Dudek 09 Wisła Kraków 1:40.09 126 48.09 52.00
- 6. Jan Popiołek 09 Wisła Kraków 1:40.59 125 50.15 50.44
- Konkurencja 20 Dziewcząt, 4 x 50m dowolny 10 lat
- Konkurencja 21 Chłopców, 4 x 50m dowolny 10 lat