I liga 1978/1979 (siatkówka kobiet)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 3 wersji pośrednich.) | |||
Linia 6: | Linia 6: | ||
|rozgrywki3 = [[Puchar Polski 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Puchar Polski]] | |rozgrywki3 = [[Puchar Polski 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Puchar Polski]] | ||
|rozgrywki4 = [[Mecze Towarzyskie 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Mecze Towarzyskie]] | |rozgrywki4 = [[Mecze Towarzyskie 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Mecze Towarzyskie]] | ||
- | |rozgrywki5 = | + | |rozgrywki5 = [[Rezerwy 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Rezerwy]] |
|rozgrywki6 = | |rozgrywki6 = | ||
|rozgrywki7 = | |rozgrywki7 = | ||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|rozgrywki15 = | |rozgrywki15 = | ||
|kadra = [[Kadra Wisły 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Kadra]] | |kadra = [[Kadra Wisły 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Kadra]] | ||
- | |zarząd = | + | |zarząd = [[Zarząd 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Zarząd]] |
|statystyki = [[Statystyki 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Statystyki]] | |statystyki = [[Statystyki 1978/1979 (siatkówka kobiet)|Statystyki]] | ||
}} | }} | ||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| wynik15 = [[1978.12.17 Wisła Kraków - Płomień Sosnowiec 1:3|1:3]] | | wynik15 = [[1978.12.17 Wisła Kraków - Płomień Sosnowiec 1:3|1:3]] | ||
| rozgrywka16 = 16. | | rozgrywka16 = 16. | ||
- | | data16 = 1979.01. | + | | data16 = 1979.01.11 |
| gdzie16 = wyjazd | | gdzie16 = wyjazd | ||
| przeciwnik16 = [[SKS Start Łódź (siatkówka)|Start Łódź]] | | przeciwnik16 = [[SKS Start Łódź (siatkówka)|Start Łódź]] | ||
- | | wynik16 = | + | | wynik16 = [[1979.01.11 Start Łódź - Wisła Kraków 3:0|0:3]] |
| rozgrywka17 = 17. | | rozgrywka17 = 17. | ||
| data17 = 1979.01.14 | | data17 = 1979.01.14 | ||
Linia 254: | Linia 254: | ||
| gdzie5 = Gdańsk | | gdzie5 = Gdańsk | ||
| przeciwnik5 = [[GKS Gedania Gdańsk (siatkówka)|Gedania Gdańsk]] | | przeciwnik5 = [[GKS Gedania Gdańsk (siatkówka)|Gedania Gdańsk]] | ||
- | | wynik5 = | + | | wynik5 = [[1979.02.04 Wisła Kraków - Gedania Gdańsk 3:0|3:0]] |
| rozgrywka6 = | | rozgrywka6 = | ||
| data6 = | | data6 = |
Aktualna wersja
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | I liga | Puchar Polski | Mecze Towarzyskie | Rezerwy | |||||||
Kadra | Zarząd | Statystyki | Spis Sezonów |
Spis treści |
I liga, runda zasadnicza
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1978.10.25 | wyjazd | Polonia Świdnica | 1:3 |
2. | 1978.10.26 | wyjazd | Czarni Słupsk | 1:3 |
3. | 1978.11.04 | dom | Gedania Gdańsk | 3:1 |
4. | 1978.11.05 | dom | Spójnia Gdańsk | 1:3 |
5. | 1978.11.11 | wyjazd | Kolejarz Katowice | 1:3 |
6. | 1978.11.12 | wyjazd | Płomień Sosnowiec | 1:3 |
7. | 1978.11.12 | dom | Start Łódź | 3:2 |
8. | 1978.11.19 | dom | AZS AWF Warszawa | 1:3 |
9. | 1978.11.26 | dom | BKS Stal Bielsko-Biała | 2:3 |
10. | 1978.12.02 | dom | Czarni Słupsk | 2:3 |
11. | 1978.12.03 | dom | Polonia Świdnica | 3:2 |
12. | 1978.12.09 | wyjazd | Spójnia Gdańsk | 2:3 |
13. | 1978.12.10 | wyjazd | Gedania Gdańsk | 3:1 |
14. | 1978.12.16 | dom | Kolejarz Katowice | 3:0 |
15. | 1978.12.17 | dom | Płomień Sosnowiec | 1:3 |
16. | 1979.01.11 | wyjazd | Start Łódź | 0:3 |
17. | 1979.01.14 | wyjazd | AZS AWF Warszawa | 2:3 |
18. | 1979.01.21 | wyjazd | BKS Stal Bielsko-Biała | 2:3 |
Runda finałowa
I Finałowy Turniej "B", Gdańsk
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1979.01.31 | Gdańsk | Spójnia Gdańsk | 1:3 |
2. | 1979.02.01 | Gdańsk | AZS AWF Warszawa | 2:3 |
3. | 1979.02.02 | Gdańsk | Polonia Świdnica | 1:3 |
4. | 1979.02.03 | Gdańsk | Kolejarz Katowice | 1:3 |
5. | 1979.02.04 | Gdańsk | Gedania Gdańsk | 3:0 |
II Finałowy Turniej "B", Warszawa
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1979.02.21 | Warszawa | Spójnia Gdańsk | 3:1 |
2. | 1979.02.22 | Warszawa | AZS AWF Warszawa | 0:3 |
3. | 1979.02.23 | Warszawa | Kolejarz Katowice | 3:2 |
4. | 1979.02.24 | Warszawa | Polonia Świdnica | 3:0 |
5. | 1979.02.25 | Warszawa | Gedania Gdańsk | 3:0 |
Klasyfikacja końcowa
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | sety | małe pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Płomień Sosnowiec | ' | |||||
2. | Czarni Słupsk | ' | |||||
3. | Start Łódź | ' | |||||
4. | BKS Bielsko-Biała | ' | |||||
5. | Spójnia Gdańsk | ' | |||||
6. | AZS AWF Warszawa | ' | |||||
7. | Kolejarz Katowice | ' | |||||
8. | Wisła Kraków | ' | |||||
9. | Polonia Świdnica | ' | |||||
10. | Gedania Gdańsk | ' |