I liga 1978/1979 (siatkówka kobiet)
Z Historia Wisły
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | I liga | Puchar Polski | Mecze Towarzyskie | ||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
Spis treści |
I liga, runda zasadnicza
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1978.10.25 | wyjazd | Polonia Świdnica | 1:3 |
2. | 1978.10.26 | wyjazd | Czarni Słupsk | 1:3 |
3. | 1978.11.04 | dom | Gedania Gdańsk | 3:1 |
4. | 1978.11.05 | dom | Spójnia Gdańsk | 1:3 |
5. | 1978.11.11 | wyjazd | Kolejarz Katowice | 1:3 |
6. | 1978.11.12 | wyjazd | Płomień Sosnowiec | 1:3 |
7. | 1978.11.12 | dom | Start Łódź | 3:2 |
8. | 1978.11.19 | dom | AZS AWF Warszawa | 1:3 |
9. | 1978.11.26 | dom | BKS Stal Bielsko-Biała | 2:3 |
10. | 1978.12.02 | dom | Czarni Słupsk | 2:3 |
11. | 1978.12.03 | dom | Polonia Świdnica | 3:2 |
12. | 1978.12.09 | wyjazd | Spójnia Gdańsk | 2:3 |
13. | 1978.12.10 | wyjazd | Gedania Gdańsk | 3:1 |
14. | 1978.12.16 | dom | Kolejarz Katowice | 3:0 |
15. | 1978.12.17 | dom | Płomień Sosnowiec | 1:3 |
16. | 1979.01.11 | wyjazd | Start Łódź | 0:3 |
17. | 1979.01.14 | wyjazd | AZS AWF Warszawa | 2:3 |
18. | 1979.01.21 | wyjazd | BKS Stal Bielsko-Biała | 2:3 |
Runda finałowa
I Finałowy Turniej "B", Gdańsk
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1979.01.31 | Gdańsk | Spójnia Gdańsk | 1:3 |
2. | 1979.02.01 | Gdańsk | AZS AWF Warszawa | 2:3 |
3. | 1979.02.02 | Gdańsk | Polonia Świdnica | 1:3 |
4. | 1979.02.03 | Gdańsk | Kolejarz Katowice | 1:3 |
5. | 1979.02.04 | Gdańsk | Gedania Gdańsk | 3:0 |
II Finałowy Turniej "B", Warszawa
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1979.02.21 | Warszawa | Spójnia Gdańsk | 3:1 |
2. | 1979.02.22 | Warszawa | AZS AWF Warszawa | 0:3 |
3. | 1979.02.23 | Warszawa | Kolejarz Katowice | 3:2 |
4. | 1979.02.24 | Warszawa | Polonia Świdnica | 3:0 |
5. | 1979.02.25 | Warszawa | Gedania Gdańsk | 3:0 |
Klasyfikacja końcowa
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | sety | małe pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Płomień Sosnowiec | ' | |||||
2. | Czarni Słupsk | ' | |||||
3. | Start Łódź | ' | |||||
4. | BKS Bielsko-Biała | ' | |||||
5. | Spójnia Gdańsk | ' | |||||
6. | AZS AWF Warszawa | ' | |||||
7. | Kolejarz Katowice | ' | |||||
8. | Wisła Kraków | ' | |||||
9. | Polonia Świdnica | ' | |||||
10. | Gedania Gdańsk | ' |