Juniorzy 2012/2013 (piłka nożna)
Z Historia Wisły
Linia 809: | Linia 809: | ||
<br>14. Górnik W. 13 4 1-1-11 9-54 | <br>14. Górnik W. 13 4 1-1-11 9-54 | ||
- | <br>* Drużyna Juniorów Młodszych nie wystąpiła w II rundzie rozgrywek. | + | <br>* Drużyna Juniorów Młodszych nie wystąpiła w II rundzie rozgrywek ze względu na awans do wiosennej ligi makroregionalnej. |
[[Kategoria: Juniorzy 2012/2013 (piłka nożna)]] | [[Kategoria: Juniorzy 2012/2013 (piłka nożna)]] |
Wersja z dnia 12:20, 25 cze 2013
Spis treści |
Turnieje:
Małopolska Liga Juniorów Starszych
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik | strzelcy |
---|---|---|---|---|---|
1. | 2012.08.17 | wyjazd | Dunajec Nowy Sącz | 6:1 | |
2. | 2012.08.22 | dom | Sandecja Nowy Sącz | 1:1 | |
3. | 2012.08.26 | wyjazd | MKS Trzebinia | 6:0 | |
4. | 2012.09.02 | wyjazd | Unia Tarnów | 7:1 | |
5. | 2012.09.05 | dom | Unia Oświęcim | 4:2 | |
6. | 2012.09.08 | wyjazd | Hutnik Kraków | 2:0 | Tomasz Zając x2 |
7. | 2012.09.15 | dom | Akademia Piłkarska Zabierzów | 5:0 | |
8. | 2012.09.19 | wyjazd | Glinik Gorlice | 2:2 | |
9. | 2012.09.22 | dom | Krakus Nowa Huta | 2:2 | |
10. | 2012.09.29 | wyjazd | LKS Nieciecza | 3:0 | |
11. | 2012.10.06 | dom | Cracovia Kraków | 3:1 | |
12. | 2012.10.13 | wyjazd | SMS Kraków | 3:2 | |
13. | 2012.10.20 | dom | Garbarnia Kraków | 1:1 | |
14. | 2012.11.07 | wyjazd | BKS Bochnia | 6:1 | |
15. | 2012.11.03 | dom | Górnik Wieliczka | 0:0 |
Klasyfikacja po I rundzie
1. Sandecja 15 37 11-4-0 42-18
2. Cracovia 15 36 12-0-3 64-11
3. Wisła K. 15 35 10-5-0 51-14
4. SMS 15 34 11-1-3 36-16
5. Krakus N.H. 15 26 7-5-3 31-15
6. Garbarnia 15 25 7-4-4 30-17
7. Nieciecza 15 21 6-3-6 28-35
8. Hutnik 15 20 6-2-7 35-25
9. Glinik 15 20 6-2-7 30-43
10. Unia O. 15 18 6-0-9 27-50
11. BKS Bochnia 15 17 5-2-8
12. Trzebinia 15 11 3-2-10
13. Górnik W. 15 10 1-7-7
14. Unia T. 15 10 3-1-11 21-43
15. Dunajec N.S. 15 10 3-1-11
16. AP Zabierzów 15 9 2-3-10
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik | strzelcy |
---|---|---|---|---|---|
1. | 2013.04.06 | dom | Dunajec Nowy Sącz | 10:0 | |
2. | Sandecja Nowy Sącz | -- | |||
3. | 2013.04.14 | dom | MKS Trzebinia | 1:1 | |
4. | 2013.04.20 | dom | LKS Nieciecza | 3:1 | |
5. | 2013.04.28 | wyjazd | Unia Oświęcim | 3:4 | |
6. | 2013.05.05 | dom | Hutnik Kraków | 1:1 | |
7. | 2013.05.12 | wyjazd | Akademia Piłkarska Zabierzów | 5:0 | |
8. | 2013.05.22 | dom | Glinik Gorlice | 3:0 | |
9. | 2013.05.26 | wyjazd | Krakus Nowa Huta | 5:1 | |
10. | 2013.05.29 | dom | Unia Tarnów | 2:1 | |
11. | Cracovia Kraków | -- | |||
12. | 2013.06.03 | dom | SMS Kraków | 6:0 | |
13. | 2013.06.08 | wyjazd | Garbarnia Kraków | 5:2 | |
14. | 2013.06.15 | wyjazd | BKS Bochnia | 3:0 | |
15. | 2013.06.22 | dom | Górnik Wieliczka | 2:3 |
Klasyfikacja końcowa
1. Wisła Kraków SA 28 64 100-28
2. MKS SMS Kraków 28 51 64-42
3. Krakus Kraków 27 49 52-32
4. Garbarnia Kraków 28 45 53-35
5. Hutnik Nowa Huta 26 41 54-33
6. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 28 40 57-63
7. Bocheński KS 27 36 50-56
8. Glinik Gorlice 28 35 53-80
9. Górnik Wieliczka 28 31 40-53
10. MOSiR Unia Oświęcim 28 31 45-87
11. Dunajec Nowy Sącz 28 28 43-73
12. Unia Tarnów 28 26 37-63
13. MKS Trzebinia-Siersza 28 25 29-67
14. AP 2011 Zabierzów 28 17 23-65
Sandecja Nowy Sącz 15 37 42-18
Cracovia SSA Kraków 15 36 11-64
Małopolska Liga Juniorów Młodszych
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik | strzelcy |
---|---|---|---|---|---|
1. | 2012.08.18 | dom | Glinik Gorlice | 9:0 | |
2. | 2012.08.25 | dom | Krakus Nowa Huta | 7:1 | |
3. | 2012.08.29 | wyjazd | Sandecja Nowy Sącz | 2:1 | |
4. | 2012.09.01 | dom | Górnik Wieliczka | 11:0 | |
5. | 2012.09.08 | wyjazd | MKS Trzebinia | 1:1 | |
6. | 2012.09.15 | wyjazd | Garbarnia Kraków | 2:0 | |
7. | 2012.09.22 | wyjazd | SMS Kraków | 2:0 | |
8. | 2012.09.29 | dom | Dunajec Nowy Sącz | 2:1 | |
9. | 2012.10.06 | wyjazd | Cracovia | 3:2 | |
10. | 2012.10.04 | dom | Hutnik Kraków | 1:0 | |
11. | 2012.10.23 | wyjazd | BKS Bochnia | 5:0 | |
12. | 2012.11.09 | dom | Unia Tarnów | 3:0 | |
13. | 2012.11.03 | wyjazd | Tarnovia Tarnów | 0:1 |
Klasyfikacja po I rundzie
1. Sandecja 13 34 11-1-1 55-7
2. Wisła K. 13 34 11-1-1 48-7
3. Cracovia 12 29 9-2-1 53-14
4. Hutnik 13 24 7-3-3 29-13
5. Tarnovia 13 24 8-0-5 32-24
6. Dunajec 13 22 6-4-3 20-11
7. Garbarnia 13 21 6-3-4 23-15
8. Glinik/Karpatia 13 14 4-2-7 12-36
9. BKS Bochnia 12 13 4-1-7 13-27
10. Unia T. 13 10 2-4-7 10-35
11. SMS 11 8 1-5-5 7-11
12. Trzebinia 8 7 2-1-5 10-28
13. Krakus N.H. 13 7 2-1-10 10-38
14. Górnik W. 13 4 1-1-11 9-54
* Drużyna Juniorów Młodszych nie wystąpiła w II rundzie rozgrywek ze względu na awans do wiosennej ligi makroregionalnej.