Rezerwy 1951 (piłka nożna)
Z Historia Wisły
Linia 9: | Linia 9: | ||
|rozgrywki6 = [[Turnieje 1951 (piłka nożna)|Turnieje]], | |rozgrywki6 = [[Turnieje 1951 (piłka nożna)|Turnieje]], | ||
|rozgrywki7 = [[Rezerwy 1951 (piłka nożna)|Rezerwy]] | |rozgrywki7 = [[Rezerwy 1951 (piłka nożna)|Rezerwy]] | ||
- | |rozgrywki8 = | + | |rozgrywki8 = [[Juniorzy 1951 (piłka nożna)|Juniorzy]] |
|rozgrywki9 = | |rozgrywki9 = | ||
|rozgrywki10 = | |rozgrywki10 = |
Wersja z dnia 13:55, 18 mar 2014
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze, | I Liga, | Puchar Polski, | Mecze towarzyskie międzynarodowe, | Mecze towarzyskie i sparingi, | |||||||
Turnieje, | Rezerwy | Juniorzy | |||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
Wisła zajmuje I miejsce w grupie drugiej Mistrzostw klasy wojewódzkiej.
Sezon zasadniczy:
1951.03.25 Wisła Kraków Ib - Stal Olkusz 6:1
1951.04.01 Wisła Kraków Ib - Unia Oświęcim 2:1
1951.04.07 Wisła Kraków Ib - Szczakowianka Jaworzno 4:1
1951.04.15 ZKS Płaszów - Wisła Kraków Ib 1:0
1951.04.22 Wisła Kraków Ib - Fablok Chrzanów 2:0
1951.04.29 Wisła Kraków Ib - Włókniarz Trzebinia 2:0
1951.05.13 Wisła Kraków Ib - Stal Olkusz 2:1
1951.05.20 Wisła Kraków Ib - Unia Oświęcim 3:1
1951.05.?? Wisła Kraków Ib - Szczakowianka Jaworzno 3:0
1951.05.27 ZKS Płaszów - Wisła Kraków Ib 1:0
1951.06.03 Fablok Chrzanów - Wisła Kraków Ib 2:1
1951.06.10 Wisła Kraków Ib - Włókniarz Trzebinia 3:1
Finały:
1951.06.24 Dąbski Kraków - Wisła Kraków Ib 9:0
Mecze towarzyskie:
1951.09.?? Bieżanowianka Kraków - Wisła Kraków Ib 3:2
Klasa miejska. Drużyny Gwardii występują w kilku grupach.
- 8.04. Klasa miejska. Gwardia Kraków I - LZS Skotniki 17:1. Grupa I.
- 15.04. Klasa miejska Grupa I: Gwardia Kraków I - SKS liceum przemysłu metal 2:2i KS Gwardia nr I - Unia Kobierzyn 2:1. W Grupie V: Gwardia Kraków koło sportowe nr 5 - Stal Kraków 3:4
- 25.04. Klasa miejska Grupa I: Gwardia Kraków I - Unia Borek 6:2. Gwardia Kraków 7 - Kolejarz Prokocim 1:7. W Grupie III: Gwardia Kraków 1 - Kolejarz Kraków I 6:0.. W Grupie X: Gwardia Kraków 1 - Stal Sygnały 2:0
- 5.06? klasa miejska Grupa I: Gwardia Kraków I koło sportowe - Armatura 0:3. Grupa II: Gwardia Kraków 4 - OWKS II 2:1. Grupa X: Gwardia Kraków koło sportowe 1 - Unia Kobierzyn II 7:3.
- 10.06. klasa miejska. Grupa VI: Gwardia Kraków koło sportowe 5 - LZS Tonie 3:3. Grupa X: Gwardia Kraków koło sportowe 1 - Gwardia Kraków koło sportowe 2 2:6.
- 30.06.K lasa wojewódzka ponownie Spójnia - Gwardia Kraków IB 9:0
- 18.11. klasa wojewódzka: Gwardia Kraków I B - Spójnia Kraków 1:0
- 16.08. Turniej piłkarski o "Nagrodę Pokoju". Unia Kraków - Gwardia Kraków IB 4:2.
- 23.09. Turniej piłkarski o "Nagrodę Pokoju". Spójnia Bieżanów - Gwardia Kraków IB 3:2.
- 26.09 Turniej piłkarski o "Nagrodę Pokoju". Gwardia Kraków koło nr 5 - Włókniarz Kraków II 4:3. Gwardia Kraków koło nr 1 - Budowlalni PPRK 2:1
- 30.09. Turniej piłkarski o "Nagrodę Pokoju". Gwardia Kraków IB - Budowlani Kraków 4:0. W klasie miejskiej: Gwardia Kraków - Ogniwo Tramwaj 3:2
- 7.10. Turniej piłkarski o "Nagrodę Pokoju". Gwardia Kraków II - Budowlani Łobzów 2:6. W klasie wojewódzkiej Gwardia Kraków IB - Spójnia Płaszów 2:0.
- 25.11. Do spotkań finałowych o „Puchar Pokoju” zakwalifikowana Gwardia Kraków IB: Unia Szczakowa - Gwardia Kraków IB 3:0.
Juniorzy:
1951.07.22 Wisła Kraków juniorzy - Cracovia juniorzy 2:1
1951.09.?? Cracovia juniorzy - Wisła Kraków juniorzy 2:0 - "Mała Spartakiada"