Sekcja strzelecka 1976
Z Historia Wisły
Spis treści |
Kronika sportowa
Zawodnicy sekcji strzeleckiej wzięli udział w 53 zawodach (w tym 18 mistrzowskich, 8 towarzyskich, 6 międzynarodowych).
- Wyniki:
- 5.07. Turniej strzelecki. Kraków.
- karabinek dowolny: 1. Andrzej Takuśki.
- karabinek standard juniorów: 1. Marek Surga.
- Pistolet sportowy juniorek: 1. Dorota Tyrawa.
- karabinek standard: 1. Helena Pasławska.
- 1976.09.15-21 Mistrzostwa Europy w strzelaniach kobiet i juniorów. Skopje
- Pistolet standard 30+30 strzałów: 3. Polska: Dorota Tyrawa 574 (1713).
- Kbks-6: udział wziął Marek Surga.
- Spartakiada KDL.
- Kbks-5: 2. Marek Surga.
- Kbks-6: 3. Marek Surga.
- Ppn: 2. Marek Surga.
- Drużynowo Mistrzostwa Polski w broni kulowej seniorów:
- 13. Wisła Kraków.
- Drużynowo Mistrzostwa Polski w broni kulowej juniorów:
- 5. Wisła Kraków.
- Drużynowo Mistrzostwa Polski w broni pneumatycznej juniorów:
- 10. Wisła Kraków.
- Mistrzostwa Polski seniorów.
- Kbks-6: 4. Helena Pasławska 557.
- Mistrzostwa Polski juniorów.
- Kbks-5: 2. Marek Surga 593.
- Kbks-6: 3. Marek Surga 561.
- Kpn: 6. Marek Surga 570.
- Psk: 3. Dorota Tyrawa 567.
- Ppn: 4. Dorota Tyrawa 365.
- Mistrzostwa okręgowe seniorów.
- Kbks-5: 1. Helena Pasławska.
- Kbks-6: 2. Helena Pasławska.
- Kpn: 2. Helena Pasławska.
- Psk: 1. Anna Sorys.
- Ppn: 3. Anna Sorys.
- Pd-6: 1. Wiesław Sasorski.
- Kpn: 2. Henryk Radoń.
- Kbks-5: 3. Henryk Radoń.
- Kbks-1: 3. Józef Neupauer.
- Pd-1: 3. Zdzisław Sorys.
- Mistrzostwa okręgowe juniorów.
- Kbks-6: 1. Maria Siwek.
- Kbks-5: 2. Maria Siwek.
- Ppn: 3. Dorota Tyrawa.
- Psk: 1. Alina Tyrawa.
- Ppn: 2. Alina Tyrawa.
- Pd-1: 1. Waldemar Ciuśniak.
- Pd-6: 3. Waldemar Ciuśniak.
- Ppn: 3. Waldemar Ciuśniak.
- Ppn-1: 1. Wojciech Nowak.
- Pd-1: 3. Wojciech Nowak.
- Kbks-5: 1. Marek Surga.
- Kbks-6: 1. Marek Surga.
- Kpn: 2. Krzysztof Utnik.
- Kbks-6: 2. Waldemar Ziemski.
- Kbks-5: 3. Waldemar Ziemski.
- Kpn: 3. Maria Łopuch.
- Kpn: 3. Bogdan Kowalski.
- Mistrzostwa okręgowe młodzików.
- Ppn: 1. Alicja Salamońska.
- Psk: 1. Alicja Salamońska.
- Pd-6: 1. Arkadiusz Malinowski.
- Pd-1: 3. Arkadiusz Malinowski.
- Kpn: 2. Stanisław Grzesik.
- Kbks-5: 1. Stanisław Grzesik.
- Kbks-6: 2. Stanisław Grzesik.
- Ppn: 2. Barbara Baran.
- Psk: 2. Barbara Baran.
- Ppn: 2. Piotr Rodzeń.
- Pd-6: 3. Piotr Rodzeń.
- Pd-1: 2. Zbigniew Ziemski.
- Kpn: 3. Paweł Wojcenko.
- Kbks-6: 3. Paweł Wojcenko.
- Pd-6: 3. Krzysztof Kaczmarczyk.
- Kbks-6: 3. Danuta Ogrodzińska.
- Kbks-5: 2. Lesław Takuśki.
Zarząd sekcji
- Stefan Losiak - kierownik
- Zbigniew Faryna - opiekun z ramienia prezydium klubu
- Natalia Augustyniak
- Ryszard Augustyniak
- Janusz Borkowski
- Roman Ciesielski
- Krzysztof Musiał
- Jan Muller
- Helena Pasławska
- Zdzisław Paszkowski
- Władysław Salamoński
- Michał Szlęk
Kadra trenerska
- Ryszard Augustyniak - trener kl. II
- Andrzej Jaciów
- Mieczysław Pindel
- Władysław Salamoński
Kadra zawodnicza
W 1976 roku w sekcji trenowało 83 zawodników i zawodniczek.
Reprezentanci Polski
SENIORZY
JUNIORZY
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |