Sezon 2017 (judo)
Z Historia Wisły
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |
Spis treści |
Kadra Wisły
Kronika sportowa
Luty 2017
2017.02.18 IV Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły
- 1. miejsce - MŁODZICY Wojciech Gawęda, Jan Barwacz, Karol Kowalski, JUNIORZY MŁ. Paweł Tylek, Kacper Gabor
- 2. miejsce - JUNIORZY MŁ. Alan Polus, Kamil Gwóźdź, Oskar Gabor
- 3. miejsce - MŁODZICY Jakub Moskal
2017.02.25-26 Otwarty Puchar Czech Młodzików i Juniorów Młodszych, Ostrava
- 2. miejsce - JUNIORZY MŁ. Paweł Tylek
- 3. miejsce - MŁODZICY Karol Kowalski
- 5. miejsce - JUNIORZY MŁ. Kacper Gabor
- 7. miejsce - MŁODZICY Wojciech Gawęda, Jakub Moskal
- 9. miejsce - JUNIORZY MŁ. Kamil Gwóźdź
Marzec
2017.03.04 International Judo League młodzików i dzieci, Jasło
DZIECI
- 1. miejsce - Amelia Gilijer
- 2. miejsce - Franciszka Kobylańska
- 3. miejsce - Samuel Mulka, Wirginia Mulka, Paweł Bukowiec
- 5. miejsce - Andrzej Radziszewski
MŁODZICY
- 5. miejsce - Jakub Lach, Szymon Kok
- 7. miejsce - Wojciech Gawęda
2017.03.11 International Judo League młodzików i dzieci, Opole
- 1. miejsce - Franciszka Kobylańska U-13
- 3. miejsce - Szymon Sowiźrał U-13, Jakub Lach U-15
- 5. miejsce - Alicja Michalik U-11, Wojciech Gawęda U-15
2017.03.18 I Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy U-11 i U-13, Hala Wisły
- 1. miejsce - Franciszka Kobylańska, Szymon Sowiźrał, Bartosz Mickowski
- 2. miejsce - Alicja Michalik, Konrad Sowiźrał, Samuel Mulka, Piotr Piątek
- 3. miejsce - Amelia Gilijer, Wirginia Mulka, Piotr Woźniak
2017.03.19 Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Bytom
- 1. miejsce - Paweł Tylek, Albin Kocioł
- 2. miejsce - Maciej Adamczyk, Kacper Gabor
- 3. miejsce - Kamil Gwóźdź
- 5. miejsce - Oskar Gabor, Kacper Karaś
2017.03.25 Puchar Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las
- 3. miejsce - Paweł Tylek, Albin Kocioł, Kamil Gwóźdź
- 7. miejsce - Kacper Gabor
Kwiecień
2017.04.01-02 Mistrzostwa Polski Juniorów w Judo, Poznań
- 5. miejsce - Bartosz Karaś
2017.04.29 Mistrzostwa Polski Młodzieży w Judo, Kąty Wrocławskie
- 1. miejsce - Aleksander Wrona
- 3. miejsce - Wojciech Staszczak
- 2. miejsce drużynowo [zespół w składzie Krzysztof Kozak (wypożyczony z MOSiR Bochnia), Sebastian Tylek, Bartosz Karaś, Aleksander Wrona, Jakub Florek, Wojciech Staszczak oraz Daniel Moskal (wypożyczony z UKS Kodokan Toruń)]
2017.04.29 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Młodziczek i Dzieci w Judo, Tuchów
DZIECI
- 1. miejsce - Franciszka Kobylańska, Bartosz Mickowski, Piotr Woźniak.
- 3. miejsce - Wirginia Mulka, Wiktor Skrobiszewski
- 5. miejsce - Samuel Mulka
- 7. miejsce - Mateusz Iwaniec
MŁODZICY
- 1. miejsce - Jan Barwacz, Jakub Lach, Karol Kowalski, Wojciech Gawęda
- 5. miejsce - Jakub Moskal, Szymon Kok
Maj
- 1. miejsce - Kacper Gabor
- 3. miejsce - Paweł Tylek
- 5. miejsce - Maciej Adamczyk
2017.05.13 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w judo, Bytom
- 2. miejsce - Wojciech Gawęda
- 3. miejsce - Jan Barwacz
2017.05.27 Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Luboń
- 1. miejsce - Karol Szterleja, Krzysztof Długopolski
- 5. miejsce - Karol Czeluśniak
2017.05.27 V Memoriał im. Doroty Nowackiej, Wolbrom
- 1. miejsce - Samuel Mulka
- 2. miejsce - Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski i Brunon Dolata
- 3. miejsce - Franciszka Kobylańska
Czerwiec
2017.06.03 II Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy, Hala Wisły
- 1. miejsce - Piotr Woźniak, Paweł Bukowiec
- 2. miejsce - Natalia Żurańska, Franciszka Kobylańska, Bruno Baścik, Mateusz Iwaniec, Andrzej Radziszewski
2017.06.03 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo, Kąty Wrocławskie
- 3. miejsce - Wojciech Gawęda, Jakub Lach
- 5. miejsce - Karol Kowalski
2017.06.17-18 XX Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, Bochnia
MŁODZICY
- 2. miejsce drużynowo (Karol Kowalski, Jan Barwacz, Szymon Kok, Michał Adamczyk, Piotr Szczepaniak, Wojciech Gawęda, Bartłomiej Chmiel)
- 2. miejsce - Jan Barwacz
DZIECI
- 1. miejsce - Piotr Woźniak
- 2. miejsce - Wiktor Skrobiszewski
- 3. miejsce - Franciszka Kobylańska, Paweł Bukowiec
Wrzesień
2017.09.22-23 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Judo, Opole
- 3. miejsce - Danuta Majcher
- 7. miejsce - Ewelina Limanówka
Październik
2017.10.07-08 Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy / Puchar Polski Juniorek i Juniorów
- 2. miejsce - Danuta Majcher, Albin Kocioł
- 5. miejsce - Bartosz Karaś
- 7. miejsce - Kacper Gabor
2017.10.14-15 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Poznań
- 1. miejsce - Karol Kowalski
2017.10.21 XXI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Zakopane
- 3. miejsce - Kajetan Guzda, Samuel Mulka, Franciszka Kobylańska
2017.10.22 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików, Zakopane
- 3. miejsce - Jakub Lach
- 4. miejsce - Jakub Moskal
- 7. miejsce - Michał Adamczyk
2017.10.29 Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Warszawa - Wesoła
- 3. miejsce - Aleksander Wrona
- 5. miejsce - Sebastian Tylek
2017.10.29 IX Memoriał Jigoro Kano - Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Poznań
- 1. miejsce - Albin Kocioł
- 3. miejsce - Kacper Gabor
Listopad
- 1. miejsce - Albin Kocioł
- 3. miejsce - Kacper Gabor
- 5. miejsce - Kacper Karaś
- 7. miejsce - Karol Kowalski
2017.11.11 International Judo League / Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy, Kraków
- 1. miejsce - Konrad Sowiźrał, Karol Kowalski, Wojciech Gawęda
- 2. miejsce - Paweł Bukowiec, Jakub Moskal
- 3. miejsce - Alicja Michalik, Andrzej Radziszewski, Samuel Mulka, Jan Barwacz, Jakub Lach
2017.11.11 XVI Judo Baltic Cup / Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Gdynia
- 1. miejsce - Danuta Majcher
- 2. miejsce - Kerim Ouerfelli
- 5. miejsce - Bartosz Karaś
2017.11.18 XXVII Turniej Judo im.Antoniego Reitera / International Judo League finał, Gdańsk
- 1. miejsce - Samuel Mulka, Karol Kowalski, Wojciech Gawęda, Jakub Lach
- 2. miejsce - Jan Barszcz
- 5. miejsce - Jakub Moskal
2017.11.18-19 Puchar Europy Kadetów w Judo, Gyor
- 5. miejsce - Kacper Gabor
Zawody Masters
Inne wydarzenia
- 2017.01.17 - Antoni Maciołowski z wizytą przy Reymonta. Trening z zawodnikami sekcji.
- 2017.02.00 - Dzieci z sekcji judo przebywają na obozie w Korbielowie wraz z zawodnikami z MDK Kraków i Jordan Kraków
- 2017.02.00 - Juniorzy i Młodzicy trenują pod okiem Japońskiego trenera Masaki Negishi w Zakopanem (wraz z Kadrą Wojewódzką Małopolski i Akademią Judo z Poznania oraz Kadrą Regionu Kujawsko- Pomorskiego i klubu z Suchego Lasu).
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |