Sezon 2018 (judo)
Z Historia Wisły
(→Maj) |
(→Czerwiec) |
||
Linia 89: | Linia 89: | ||
'''[[2018.06.16-17 XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni]]''' | '''[[2018.06.16-17 XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni]]''' | ||
- | *1. miejsce - [[Jan | + | *1. miejsce - [[Jan Barwacz]] |
*2. miejsce - [[Karol Kowalski]] | *2. miejsce - [[Karol Kowalski]] | ||
*3. miejsce - [[Franciszka Kobylańska]], [[Wojciech Gawęda]] | *3. miejsce - [[Franciszka Kobylańska]], [[Wojciech Gawęda]] |
Wersja z dnia 05:46, 25 sie 2018
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |
Spis treści |
Kadra Wisły
Kronika sportowa
Styczeń 2018
2018.01.13 Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Judo, Bielsko-Biała
- 3. miejsce - Antoni Wasilewski
- 5. miejsce - Karol Kowalski, Karol Batko, Franciszka Kobylańska
- 7. miejsce - Samuel Mulka
Luty 2018
2018.02.10 V Memoriał im. Pawła Pytlińskiego / International Judo League, Hala Wisły
- 3. miejsce - Jakub Moskal
2018.02.17 Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Mysiadło
- 2. miejsce - Aleksander Wrona
- 5. miejsce - Danuta Majcher
- 7. miejsce - Ewelina Limanówka
Marzec
2018.03.03 VIII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła / International Judo League
- 2. miejsce - Wirginia Mulka, Jan Barwacz, Paweł Bukowiec.
- 5. miejsce - Oskar Hrabia, Antoni Wasilewski
- 7. miejsce - Bruno Pachucki
2018.03.16-17 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Bytom
- 2. miejsce - Danuta Majcher
- 5. miejsce - Paweł Tylek
- 7. miejsce - Bartosz Karaś
- 1. miejsce - Albin Kocioł
- 2. miejsce - Karol Kowalski
Kwiecień
2018.04.15 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM), Szczyrk
- 2. miejsce - Kacper Karaś
- 3. miejsce - Kacper Gabor, Albin Kocioł
Maj
2018.05.05 Mistrzostwa Polski Młodzieży, Piła
- 5. miejsce - Paweł Tylek
- 1. miejsce - Karol Batko
2018.05.12 I Majowy Turniej Dzieci w Judo, Wolbrom
- 1. miejsce - Wirginia Mulka, Adam Bazarnik, Jan Mazela, Antoni Wasilewski
- 2. miejsce - Antoni Poniedzielski, Samuel Mulka, Witold Basiura
- 3. miejsce - Mateusz Kowenicki
2018.05.12-13 Puchar Europy Juniorów w Judo, Kowno
2018.05.13 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w judo, Bytom
- 2. miejsce - Jakub Lach
- 3. miejsce - Wojciech Gawęda
2018.05.26 V Otwarte Mistrzostwa Zabierzowa w Judo młodzików i dzieci
- 1. miejsce - Brunon Dolata, Samuel Mulka, Karol Kowalski, Wojciech Gawęda, Jakub Lach
- 2. miejsce - Konrad Michalik, Kajetan Guzda, Paweł Bukowiec
- 3. miejsce - Nadia Gościniak, Wirginia Mulka, Adam Bazarnik, Antoni Wasilewski, Maksymilian Krokosz
2018.05.27 Mistrzostwa Polski Młodzieży, Oleśnica
- 2. miejsce - Danuta Majcher
- 5. miejsce - Ewelina Limanówka, Paweł Tylek
- 7. miejsce - Kerim Ouerfelli
Czerwiec
2018.06.01-02 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych, Piła
- 2. miejsce - Karol Kowalski
- 3. miejsce - Kacper Karaś, Albin Kocioł
- 5. miejsce - Kacper Gabor
2018.06.03 VI Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Luboń koło Poznania
- 1. miejsce - Krzysztof Długopolski
- 4. miejsce - Karol Czeluśniak
2018.06.10 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup, Gdynia
- 1. miejsce - Paweł Tylek
- 2. miejsce - Bartosz Karaś, Kerim Ouerfelli
- 5. miejsce - Kamil Gwóźdź
- 7. miejsce - Maciej Adamczyk
2018.06.16-17 XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
- 1. miejsce - Jan Barwacz
- 2. miejsce - Karol Kowalski
- 3. miejsce - Franciszka Kobylańska, Wojciech Gawęda
Zawody Masters
Inne wydarzenia
2018.01.18 Dziewięciu zawodników Sekcji Judo TS Wisła znalazło się w kadrze narodowej na I półrocze 2018 roku.
SENIORZY
- Danuta Majcher – 48 kg
- Aleksander Wrona – 81 kg
MŁODZIEŻ
- Sebastian Tylek -73 kg
JUNIORZY
- Paweł Tylek -60 kg
- Bartosz Karaś -66 kg
- Kerim Ouerfelli – 81 kg
JUNIORZY MŁODSI
- Kacper Gabor -46 kg
- Karol Kowalski -46 kg
- Albin Kocioł -81 kg
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |