Sezon 2018 (judo)
Z Historia Wisły
(→Maj) |
(→Inne wydarzenia) |
||
(Nie pokazano 8 wersji pośrednich.) | |||
Linia 89: | Linia 89: | ||
'''[[2018.06.16-17 XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni]]''' | '''[[2018.06.16-17 XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni]]''' | ||
- | *1. miejsce - [[Jan | + | *1. miejsce - [[Jan Barwacz]] |
*2. miejsce - [[Karol Kowalski]] | *2. miejsce - [[Karol Kowalski]] | ||
*3. miejsce - [[Franciszka Kobylańska]], [[Wojciech Gawęda]] | *3. miejsce - [[Franciszka Kobylańska]], [[Wojciech Gawęda]] | ||
+ | [[Grafika:Judo 2018 nabór - plakat.jpg|200px|thumb|right]] | ||
+ | |||
+ | ===Wrzesień=== | ||
+ | '''[[2018.10.05-06 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Warszawa]]''' | ||
+ | *3. miejsce - [[Danuta Majcher]] | ||
+ | |||
+ | ===Październik=== | ||
+ | '''[[2018.10.25 Krakowska Liga Judo Dzieci]]''' | ||
+ | |||
+ | '''[[2018.10.27-28 Puchar Europy Kadetów w Judo, Koper]]''' | ||
+ | *2. miejsce - [[Albin Kocioł]] | ||
+ | |||
+ | ===Listopad=== | ||
+ | '''[[2018.11.10 V Memoriał Józefa Wiśniewskiego/Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w judo, Bytom ]]''' | ||
+ | *3. miejsce - [[Albin Kocioł]] | ||
+ | *7. miejsce - [[Kacper Karaś]] | ||
+ | ===Grudzień=== | ||
+ | '''[[2018.12.10 Turniej Mikołajkowy Dzieci w Judo, Bochnia ]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Antoni Wasilewski]], [[Adam Bazarnik]], [[Matvii Rusanov]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Samuel Mulka]], [[Szymon Michalik]], [[Marcin Adamczyk]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Natalia Żurańska]], [[Maja Samek]], [[Gabriela Maślej]], [[Bruno Baścik]], [[Szymon Litewka]], [[Kajetan Guzda]], [[Misza Dudnik]] | ||
==Zawody Masters== | ==Zawody Masters== | ||
Linia 97: | Linia 118: | ||
==Inne wydarzenia== | ==Inne wydarzenia== | ||
- | + | ===2018.01.18 Dziewięciu zawodników Sekcji Judo TS Wisła znalazło się w kadrze narodowej na I półrocze 2018 roku=== | |
SENIORZY | SENIORZY | ||
*[[Danuta Majcher]] – 48 kg | *[[Danuta Majcher]] – 48 kg | ||
Linia 111: | Linia 132: | ||
*[[Karol Kowalski]] -46 kg | *[[Karol Kowalski]] -46 kg | ||
*[[Albin Kocioł]] -81 kg | *[[Albin Kocioł]] -81 kg | ||
+ | ===2018.12.10 Danuta Majcher najlepszą juniorką 2018 w Małopolsce=== | ||
+ | [[Grafika:2018.12.10 Danuta Majcher najlepszą juniorką Małopolski.jpg|400px|thumb|right|2018.12.10 Danuta Majcher najlepszą juniorką Małopolski.]] | ||
+ | Podczas otwarcia Turnieju Mikołajkowego w Bochni 10.12.2018 miała miejsce miła uroczystość –nagrodzono brązową medalistkę Mistrzostw Świata Juniorek Aleksandrę Kaletę z UKS Judo Wolbrom oraz najlepszego Juniora, Juniorkę, Młodzika i Młodziczkę Małopolski roku 2018: | ||
+ | |||
+ | Najlepszy Junior | ||
+ | |||
+ | Dominik Król UKS Judo Wolbrom | ||
+ | |||
+ | Najlepsza Juniorka | ||
+ | |||
+ | Danuta Majcher TS Wisła Kraków | ||
+ | |||
+ | Najlepszy Młodzik | ||
+ | |||
+ | Wiktor Matykiewicz MOSiR Bochnia | ||
+ | |||
+ | Najlepsza Młodziczka | ||
+ | |||
+ | Wiktoria Żabczyńska MOSiR Bochnia | ||
+ | |||
+ | Gratulujemy | ||
+ | |||
+ | '''Źródło: [http://tswisla.pl tswisla.pl]''' | ||
==Zdjęcia== | ==Zdjęcia== |
Aktualna wersja
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |
Spis treści |
Kadra Wisły
Kronika sportowa
Styczeń 2018
2018.01.13 Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Judo, Bielsko-Biała
- 3. miejsce - Antoni Wasilewski
- 5. miejsce - Karol Kowalski, Karol Batko, Franciszka Kobylańska
- 7. miejsce - Samuel Mulka
Luty 2018
2018.02.10 V Memoriał im. Pawła Pytlińskiego / International Judo League, Hala Wisły
- 3. miejsce - Jakub Moskal
2018.02.17 Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Mysiadło
- 2. miejsce - Aleksander Wrona
- 5. miejsce - Danuta Majcher
- 7. miejsce - Ewelina Limanówka
Marzec
2018.03.03 VIII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła / International Judo League
- 2. miejsce - Wirginia Mulka, Jan Barwacz, Paweł Bukowiec.
- 5. miejsce - Oskar Hrabia, Antoni Wasilewski
- 7. miejsce - Bruno Pachucki
2018.03.16-17 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Bytom
- 2. miejsce - Danuta Majcher
- 5. miejsce - Paweł Tylek
- 7. miejsce - Bartosz Karaś
- 1. miejsce - Albin Kocioł
- 2. miejsce - Karol Kowalski
Kwiecień
2018.04.15 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM), Szczyrk
- 2. miejsce - Kacper Karaś
- 3. miejsce - Kacper Gabor, Albin Kocioł
Maj
2018.05.05 Mistrzostwa Polski Młodzieży, Piła
- 5. miejsce - Paweł Tylek
- 1. miejsce - Karol Batko
2018.05.12 I Majowy Turniej Dzieci w Judo, Wolbrom
- 1. miejsce - Wirginia Mulka, Adam Bazarnik, Jan Mazela, Antoni Wasilewski
- 2. miejsce - Antoni Poniedzielski, Samuel Mulka, Witold Basiura
- 3. miejsce - Mateusz Kowenicki
2018.05.12-13 Puchar Europy Juniorów w Judo, Kowno
2018.05.13 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w judo, Bytom
- 2. miejsce - Jakub Lach
- 3. miejsce - Wojciech Gawęda
2018.05.26 V Otwarte Mistrzostwa Zabierzowa w Judo młodzików i dzieci
- 1. miejsce - Brunon Dolata, Samuel Mulka, Karol Kowalski, Wojciech Gawęda, Jakub Lach
- 2. miejsce - Konrad Michalik, Kajetan Guzda, Paweł Bukowiec
- 3. miejsce - Nadia Gościniak, Wirginia Mulka, Adam Bazarnik, Antoni Wasilewski, Maksymilian Krokosz
2018.05.27 Mistrzostwa Polski Młodzieży, Oleśnica
- 2. miejsce - Danuta Majcher
- 5. miejsce - Ewelina Limanówka, Paweł Tylek
- 7. miejsce - Kerim Ouerfelli
Czerwiec
2018.06.01-02 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych, Piła
- 2. miejsce - Karol Kowalski
- 3. miejsce - Kacper Karaś, Albin Kocioł
- 5. miejsce - Kacper Gabor
2018.06.03 VI Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Luboń koło Poznania
- 1. miejsce - Krzysztof Długopolski
- 4. miejsce - Karol Czeluśniak
2018.06.10 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup, Gdynia
- 1. miejsce - Paweł Tylek
- 2. miejsce - Bartosz Karaś, Kerim Ouerfelli
- 5. miejsce - Kamil Gwóźdź
- 7. miejsce - Maciej Adamczyk
2018.06.16-17 XXI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
- 1. miejsce - Jan Barwacz
- 2. miejsce - Karol Kowalski
- 3. miejsce - Franciszka Kobylańska, Wojciech Gawęda
Wrzesień
2018.10.05-06 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Warszawa
- 3. miejsce - Danuta Majcher
Październik
2018.10.25 Krakowska Liga Judo Dzieci
2018.10.27-28 Puchar Europy Kadetów w Judo, Koper
- 2. miejsce - Albin Kocioł
Listopad
2018.11.10 V Memoriał Józefa Wiśniewskiego/Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w judo, Bytom
- 3. miejsce - Albin Kocioł
- 7. miejsce - Kacper Karaś
Grudzień
2018.12.10 Turniej Mikołajkowy Dzieci w Judo, Bochnia
- 1. miejsce - Antoni Wasilewski, Adam Bazarnik, Matvii Rusanov
- 2. miejsce - Samuel Mulka, Szymon Michalik, Marcin Adamczyk
- 3. miejsce - Natalia Żurańska, Maja Samek, Gabriela Maślej, Bruno Baścik, Szymon Litewka, Kajetan Guzda, Misza Dudnik
Zawody Masters
Inne wydarzenia
2018.01.18 Dziewięciu zawodników Sekcji Judo TS Wisła znalazło się w kadrze narodowej na I półrocze 2018 roku
SENIORZY
- Danuta Majcher – 48 kg
- Aleksander Wrona – 81 kg
MŁODZIEŻ
- Sebastian Tylek -73 kg
JUNIORZY
- Paweł Tylek -60 kg
- Bartosz Karaś -66 kg
- Kerim Ouerfelli – 81 kg
JUNIORZY MŁODSI
- Kacper Gabor -46 kg
- Karol Kowalski -46 kg
- Albin Kocioł -81 kg
2018.12.10 Danuta Majcher najlepszą juniorką 2018 w Małopolsce
Podczas otwarcia Turnieju Mikołajkowego w Bochni 10.12.2018 miała miejsce miła uroczystość –nagrodzono brązową medalistkę Mistrzostw Świata Juniorek Aleksandrę Kaletę z UKS Judo Wolbrom oraz najlepszego Juniora, Juniorkę, Młodzika i Młodziczkę Małopolski roku 2018:
Najlepszy Junior
Dominik Król UKS Judo Wolbrom
Najlepsza Juniorka
Danuta Majcher TS Wisła Kraków
Najlepszy Młodzik
Wiktor Matykiewicz MOSiR Bochnia
Najlepsza Młodziczka
Wiktoria Żabczyńska MOSiR Bochnia
Gratulujemy
Źródło: tswisla.pl
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |