Wojciech Bańdo
Z Historia Wisły
Wojciech Bańdo (ur. 2010) - zawodnik młodzieżowej sekcji pływackiej TS Wisła. Podopieczny Pauliny Kujawy (Palki).
Spis treści |
Kronika sportowa
2017
- 2017.03.18 I Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza o Puchar Prezydenta
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 7 - 9 lat
- 7 lat
- 8. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 27.16
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 7 - 9 lat
- 2017.05.07 IV Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu PRO-SWIM 2017, Zabierzów
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 7 lat i młodsi
- 4. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 27.75 52
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 7 lat i młodsi
2018
- 2018.04.20-22 XIII Zawody o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów
- Konkurencja 13 Chłopców, 25m dowolny 9 lat i młodsi
- 2. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 18.36 122 Q
- Konkurencja 21 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
- 3. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 26.16 87 Q
- Konkurencja 13 Chłopców, 25m dowolny 9 lat i młodsi
- 3. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 18.41 121
- Konkurencja 21 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
- 4. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 26.43 84
- Konkurencja 33 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat i młodsi
- 4. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 22.36 99 Q
- Konkurencja 33 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat i młodsi
- 5. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 22.13 102
- Konkurencja 13 Chłopców, 25m dowolny 9 lat i młodsi
- 2018.05.19 Ogólnopolskie Zawody Pływackie z okazji X-lecia UKS Jasień Sucha Beskidzka
- Konkurencja 2 Chłopców, 25m dowolny 8 lat i młodsi
- 1. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 18.13 127
- Konkurencja 9 Wszystkie, 6 x 25m dowolny 10 lat i młodsi
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:13.98
- Matylda Napierała 09 44.17 Krzysztof Walanus 10
- Tomasz Targiel 10 Antonina Świderska 10 1:02.29
- Bartosz Światłoń 09 27.52 Wojciech Bańdo 10
- Konkurencja 26 Wszystkie, 10 x 50m dowolny 11 lat i starsi
- NIE UK. Wisła Kraków 5 Wisła Kraków
- Jagna Jarzyna, Mateusz Płaczek, Adam Kasprzycki (pływanie), Wojciech Bańdo
- Jan Klimowicz, Aniela Śpiewla, Wiktor Kraus, Alicja Supernak
- Piotr Czekański, Tomasz Targiel
- Konkurencja 2 Chłopców, 25m dowolny 8 lat i młodsi
2019
- 2019.06.08 Dzień Dziecka Już Pływam, Kraków
- Konkurencja 6 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat
- 2. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 22.58 136
- Konkurencja 8 Chłopców, 25m dowolny 9 lat
- 1. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 16.77 161
- Konkurencja 9 Wszystkie, 4 x 25m dowolny 9 lat
- 3. Wisła Kraków 3 Wisła Kraków 1:15.12
- Leon Czernecki, Tomasz Targiel, Igor Baścik, Wojciech Bańdo
- Konkurencja 6 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat
- 2019.11.24 Już Pływam. Kraków
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat
- 3. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 20.41 130
- Konkurencja 8 Chłopców, 25m dowolny 9 lat
- 2. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 16.28 176
- Konkurencja 9 Wszystkie, 4 x 25m dowolny 9 lat
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 1:13.79
- Leon Czernecki, Igor Baścik, Tomasz Targiel, Wojciech Bańdo
- Konkurencja 4 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat
2020
- 2020.10.11 Sobota Pływacka Puchar Wszechstronności Stylowej. Oświęcim
- Konkurencja 12 Chłopców, 50m dowolny 10 lat
- 6. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 34.33 205
- Konkurencja 4 Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat
- 9. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 44.62 123
- Konkurencja 8 Chłopców, 50m klasyczny 10 lat
- 4. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 46.24 162
- Konkurencja 2 Chłopców, 50m motylkowy 10 lat
- 8. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 43.42 125
- Konkurencja 14 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 7. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:33.41 155 45.27 48.14
- Konkurencja 12 Chłopców, 50m dowolny 10 lat
- 2020.11.08 Sobota Pływacka III. Bochnia
- Konkurencja 21 Chłopców, 100m dowolny 10 lat
- 4. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:20.44 174 38.98 41.46
- Konkurencja 5 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 5. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:33.90 153 44.51 49.39
- Konkurencja 27 Chłopców, 4 x 50m zmienny 10 - 11 lat
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:46.73 159
- Antoni Kuszewski 09 +0,84 39.91 Miłosz Sekunda 09 39.66
- Wojciech Bańdo 10 48.28 Tomasz Targiel 10 38.88
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 10 lat
- PK Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:41.59 160
- Leon Czernecki 10 35.77 Zofia Bogacka 10 49.28
- Bartłomiej Borys 10 41.94 Wojciech Bańdo 10 34.60
- Konkurencja 21 Chłopców, 100m dowolny 10 lat
- 2020.12.11-13 XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Małopolski. Zabierzów
- Konkurencja 12 Chłopców, 50m klasyczny 10 lat
- 7. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 48.23 143
- Konkurencja 14 Chłopców, 100m zmienny 10 lat
- 9. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:32.05 162 44.22 47.83
- Konkurencja 16 Chłopców, 4 x 50m dowolny 10 lat
- 3. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:31.91 156
- Leon Czernecki 10 37.17 Tomasz Targiel 10 39.04
- Igor Baścik 10 40.88 Wojciech Bańdo 10 34.82
- Konkurencja 20 Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat
- 17. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 44.95 120
- Konkurencja 22 Chłopców, 200m dowolny 10 lat
- 7. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 2:54.51 184 39.76 44.79 47.32 42.64
- Konkurencja 24 Chłopców, 4 x 50m zmienny 10 lat
- 4. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 3:00.40 126
- Leon Czernecki 10 +0,68 44.64 Igor Baścik 10 48.58
- Tomasz Targiel 10 52.51 Wojciech Bańdo 10 34.67
- Konkurencja 12 Chłopców, 50m klasyczny 10 lat
2021
- 2021.03.14 Sobota Pływacka I. Bochnia
- Konkurencja 15 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 11. Wisła Kraków 4 Wisła Kraków 2:37.64 173
- Wojciech Bańdo 10 +0,86 34.16 Tomasz Targiel 10
- Barbara Popiołek 11 +0,41 Małgorzata Leśniowska 11 +0,51 41.77
- Konkurencja 29 Chłopców, 100m klasyczny 11 lat
- 6. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:44.63 150 47.03 57.60
- Konkurencja 31 Chłopców, 100m zmienny 11 lat
- 6. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:31.99 163 44.65 47.34
- Konkurencja 15 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 2021.04.24 Małopolska Liga Dzieci. Bochnia
- Konkurencja 3 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 4. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 2:39.12 243 35.67 40.12 42.38 40.95
- Konkurencja 17 Chłopców, 50m dowolny 11 lat
- 6. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 33.60 218
- Konkurencja 21 Chłopców, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 1. Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 2:22.85 187
- Wojciech Bańdo 10 +0,77 33.92 Kacper Cieniek 10 +0,35 37.07
- Tomasz Targiel 10 +0,63 37.35 Leon Czernecki 10 +0,63 34.51
- Konkurencja 3 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 2021.05.08 Sobota Pływacka – Runda II. Oświęcim
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 15. Wisła Kraków 2 Wisła Kraków 2:42.30 171
- Wojciech Bańdo 10 34.33 Julia Andreew 11
- Leon Czernecki 10 35.05 Katarzyna Zębala 11
- Konkurencja 20 Chłopców, 100m klasyczny 11 lat
- 5. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:42.41 171 47.45 54.96
- Konkurencja 28 Chłopców, 200m zmienny 11 lat
- 6. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 3:13.67 203 45.42 51.79 54.96 41.50
- Konkurencja 1 Mieszane, 4 x 50m dowolny 11 lat
- 2021.05.29 Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Kraków
- Konkurencja 4 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 12. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 43.59 124
- Konkurencja 22 Chłopców, 100m zmienny 11 lat
- 3. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:29.83 175 42.33 47.50
- Konkurencja 24 Chłopców, 4 x 50m zmienny 11 lat
- 3. Wisła Kraków 4 Wisła Kraków 2:48.15 155
- Leon Czernecki 10 +0,63 40.28 Tomasz Targiel 10 44.15
- Wojciech Bańdo 10 46.30 Igor Baścik 10 37.42
- Konkurencja 4 Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
- 2021.06.19 Międzynarodowe zawody pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa 2021. Andrychów
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 50m dowolny Open
- 19.06.2021 - 10:00 Wyniki Eliminacje
- 11 lat
- 2. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 33.67
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m klasyczny Open
- 19.06.2021 - 10:52 Wyniki Eliminacje
- 11 lat
- 1. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 47.15
- Konkurencja 8 Mężczyzn, 50m motylkowy Open
- 19.06.2021 - 12:04 Wyniki Eliminacje
- 11 lat
- 8. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 41.29
- Konkurencja 13 Mieszane, 4 x 100m zmienny Open
- 11 lat i młodsi
- 4. Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 6 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków 7:17.92
- Róża Podsiadło 11 58.73 Tomasz Targiel 10 46.05
- Wojciech Bańdo 10 Zuzanna Paschek 11
- Konkurencja 17 Mężczyzn, 100m dowolny Open
- 11 lat
- 1. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:17.07 2,3 38.12 38.95
- Konkurencja 19 Mężczyzn, 100m klasyczny Open
- 11 lat
- 2. Wojciech Bańdo 10 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków1:44.63 49.90 54.73
- 2021.06.23 Pływackie zakończenie roku o Puchar Białej Gwiazdy. Kraków
- Konkurencja 18 Chłopców, 100m dowolny 11 lat
- 2. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:14.00 223 35.99 38.01
- Konkurencja 22 Chłopców, 100m zmienny 11 lat
- 1. Wojciech Bańdo 10 Wisła Kraków 1:28.44 183 42.67 45.77
- Konkurencja 23 Mieszane, 8 x 50m dowolny Open
- 1. Wisła Kraków 5 Wisła Kraków 5:05.17
- Maja Hrynczuk 13 1:03.78 Wojciech Bańdo 10 32.92
- Konrad Litwa 12 44.16 Nikola Długopolska 09 +0,52 31.23
- Małgorzata Leśniowska 11 40.80 Patryk Sanowski 07 +0,34 30.73
- Igor Safronov 09 +0,68 35.61 Bruno Skrzyszowski 03 +0,43 25.94
- Konkurencja 18 Chłopców, 100m dowolny 11 lat