Zarząd 1987/1988
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 21: | Linia 21: | ||
*[[Ludwik Mleczek]] - gospodarz | *[[Ludwik Mleczek]] - gospodarz | ||
*[[Kazimierz Kotwica]] - opiekun z ramienia prezydium | *[[Kazimierz Kotwica]] - opiekun z ramienia prezydium | ||
- | + | ==Zarząd sekcji piłki nożnej== | |
+ | **Za: Sprawozdanie z działalności Wisły w 1988 roku. | ||
+ | *Kierownik sekcji: [[Andrzej Więckowski]]. | ||
+ | *Z-ca kierownika ds. szkolenia: [[Leszek Snopkowski]]. | ||
+ | *Z-ca kierownika ds. młodzieżowych: [[Janusz Szczepański]]. | ||
+ | *Z-ca kierownika ds. ideowo-wychowawczych: [[Stefan Kaczor]]. | ||
+ | *Kierownik biura Sekcji: [[Piotr Musiał]]. | ||
+ | *Członk owiePrezydium: [[Józef Kossobudzki]], [[Longin Łapiński]], [[Bronisław Michaliszyn]], [[Marek Ostręga]], [[Julian Sikora]]. | ||
+ | *Członkowie Zarządu: [[Aleksander Brożyniak]], [[Mieczysław Ciałowicz]], [[Marian Cichocki]], [[Władysław Dębowski]], [[Marian Dulba]], [[Henryk Dura]], [[Adam Dziuba]], [[Józef Gajoch]], [[Marek Gierat]], [[Mieczysław Gracz]], [[Mieczysław Grelak]], [[Marek Handwerker]], [[Jan Hawryszko]], [[Adam Jasiński]], [[Jerzy Kądziela]], [[Jan Kowalewski]], [[Tadeusz Kurdziel]], [[Zbigniew Lach]], [[Marian Ornat]], [[Roman Romanow]], [[Marian Stolczyk]], [[Marian Szamko]], [[Stanisław Wesołowski]], [[Józef Worytkiewicz]], [[Mieczysław Zborowski]], [[Julian Zientara]]. [[Włodzimierz Wykurz]], | ||
+ | *Gospodarz: [[Tadeusz Kapusta]] i [[Marek Zgoda]] do 28 lutego i [[Mariusz Kulisa]] od 1 marca. | ||
+ | *Inspektor Sekcji: [[Józef Worytkiewicz]]. | ||
+ | *Kierownicy drużyn: | ||
+ | **Kierownik I drużyny: [[Marek Gierat]]. | ||
+ | **II drużyna seniorów: [[Tadeusz Kapusta]]. | ||
+ | **I drużyna juniorów: [[Władysław Błaś]]. | ||
+ | **II drużyna juniorów: [[Krzysztof Burdak]]. | ||
+ | **III drużyna juniorów: [[Marian Dulba]]. | ||
+ | **Drużyna GPS: [[Andrzej Sosenko]]. | ||
+ | **Trampkarze stars I: [[Janusz Rynduch]]. | ||
+ | **Trampkarze starsi II: [[Fryderyk Surma]]. | ||
+ | **Trampkarze młodsi: [[Kazimierz Przybylski]]. | ||
+ | **Szkółka piłkarska: [[Adam Pabian]], [[Andrzej Wypasek]], [[Janusz Zawada]]. | ||
+ | *Opiekun z ramienia Prezydium: [[Jerzy Gruba]]. | ||
+ | *Prezydium Rady Patronackiej: | ||
+ | **Przewodniczący: [[Julian Sikora]]. | ||
+ | **Członkowie: [[Wiesław Bartosik]], [[Ludwik Biernacki]], [[Zdzisław Drabik]], [[Jan Kasza]], [[Ireneusz Klimek]], [[Edward Pawlak]], [[Józef Siekierka]], [[Marian Stolczyk]], [[Ryszard Ściborowski]], [[Andrzej Śliwa]], [[Piotr Voigt]]. | ||
{|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" | {|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" |
Wersja z dnia 07:20, 18 mar 2014
Jerzy Gruba |
Zarząd sekcji bokserskiej
- Michał Ziubrzycki - kierownik
- Wiesław Fąfara - zastępca kierownika d/s wychowawczych
- Marian Zakrzewski - zastępca kierownika d/s młodzieży
- Władysław Tochowicz - sekretarz
- Tadeusz Tondera - skarbnik
- Janusz Gąsiorek - inspektor
- Józef Romanow - honorowy członek zarządu
- Stanisław Dragan
- Wojciech Gorczyca
- Zenon Klecki
- Marek Pomykalski
- Ryszard Bąk - przewodniczący Rady Opiekuńczej
- Krzysztof Musiał - lekarz sekcji
- Ludwik Mleczek - gospodarz
- Kazimierz Kotwica - opiekun z ramienia prezydium
Zarząd sekcji piłki nożnej
- Za: Sprawozdanie z działalności Wisły w 1988 roku.
- Kierownik sekcji: Andrzej Więckowski.
- Z-ca kierownika ds. szkolenia: Leszek Snopkowski.
- Z-ca kierownika ds. młodzieżowych: Janusz Szczepański.
- Z-ca kierownika ds. ideowo-wychowawczych: Stefan Kaczor.
- Kierownik biura Sekcji: Piotr Musiał.
- Członk owiePrezydium: Józef Kossobudzki, Longin Łapiński, Bronisław Michaliszyn, Marek Ostręga, Julian Sikora.
- Członkowie Zarządu: Aleksander Brożyniak, Mieczysław Ciałowicz, Marian Cichocki, Władysław Dębowski, Marian Dulba, Henryk Dura, Adam Dziuba, Józef Gajoch, Marek Gierat, Mieczysław Gracz, Mieczysław Grelak, Marek Handwerker, Jan Hawryszko, Adam Jasiński, Jerzy Kądziela, Jan Kowalewski, Tadeusz Kurdziel, Zbigniew Lach, Marian Ornat, Roman Romanow, Marian Stolczyk, Marian Szamko, Stanisław Wesołowski, Józef Worytkiewicz, Mieczysław Zborowski, Julian Zientara. Włodzimierz Wykurz,
- Gospodarz: Tadeusz Kapusta i Marek Zgoda do 28 lutego i Mariusz Kulisa od 1 marca.
- Inspektor Sekcji: Józef Worytkiewicz.
- Kierownicy drużyn:
- Kierownik I drużyny: Marek Gierat.
- II drużyna seniorów: Tadeusz Kapusta.
- I drużyna juniorów: Władysław Błaś.
- II drużyna juniorów: Krzysztof Burdak.
- III drużyna juniorów: Marian Dulba.
- Drużyna GPS: Andrzej Sosenko.
- Trampkarze stars I: Janusz Rynduch.
- Trampkarze starsi II: Fryderyk Surma.
- Trampkarze młodsi: Kazimierz Przybylski.
- Szkółka piłkarska: Adam Pabian, Andrzej Wypasek, Janusz Zawada.
- Opiekun z ramienia Prezydium: Jerzy Gruba.
- Prezydium Rady Patronackiej:
- Przewodniczący: Julian Sikora.
- Członkowie: Wiesław Bartosik, Ludwik Biernacki, Zdzisław Drabik, Jan Kasza, Ireneusz Klimek, Edward Pawlak, Józef Siekierka, Marian Stolczyk, Ryszard Ściborowski, Andrzej Śliwa, Piotr Voigt.
<< | Powrót | Inne Zarządy | >> |