Zuzanna Mirowska
Z Historia Wisły
Linia 7: | Linia 7: | ||
===Rok 2015=== | ===Rok 2015=== | ||
+ | [[2015.03.28-29 Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików, Kraków]] | ||
+ | *dobry start na 400 m stylem dowolnym | ||
+ | |||
[[2015.04.12 IV Międzynarodowy Miting Pływacki, Herby]] | [[2015.04.12 IV Międzynarodowy Miting Pływacki, Herby]] | ||
*rekord życiowy na 200 m stylem dowolnym | *rekord życiowy na 200 m stylem dowolnym | ||
+ | |||
[[2015.04.17-19 X Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów]] | [[2015.04.17-19 X Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów]] | ||
*7. miejsce w biegu sztafetowym 7x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: [[Wojciech Maciąg]], [[Konrad Sumara]], [[Zuzanna Mirowska]], [[Kacper Bator]], trener [[Paulina Palka]], [[Bruno Włodarczyk]], [[Zuzanna Schab]]). | *7. miejsce w biegu sztafetowym 7x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: [[Wojciech Maciąg]], [[Konrad Sumara]], [[Zuzanna Mirowska]], [[Kacper Bator]], trener [[Paulina Palka]], [[Bruno Włodarczyk]], [[Zuzanna Schab]]). | ||
*rekord życiowy na 800 m stylem dowolnym | *rekord życiowy na 800 m stylem dowolnym | ||
+ | |||
+ | [[2015.06.04-07 International Vienna Long Course Championships]] | ||
+ | *dobry start na 200 m stylem dowolnym | ||
+ | |||
[[2015.06.13-14 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Bochnia]] | [[2015.06.13-14 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Bochnia]] | ||
*1. miejsce - 200 m stylem zmiennym | *1. miejsce - 200 m stylem zmiennym | ||
Linia 20: | Linia 28: | ||
[[2016.02.13-14 Silesia Cup (Śląsk v. Reszta Polski), Katowice]] | [[2016.02.13-14 Silesia Cup (Śląsk v. Reszta Polski), Katowice]] | ||
*5. miejsce w biegu sztafetowym 8x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: [[Piotr Maciąg]], [[Emilia Podleśny]], [[Zuzanna Mirowska]], [[Kacper Bator]], [[Zofia Socha]], [[Bruno Włodarczyk]], [[Zuzanna Schab]], [[Marcin Piętka]]). | *5. miejsce w biegu sztafetowym 8x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: [[Piotr Maciąg]], [[Emilia Podleśny]], [[Zuzanna Mirowska]], [[Kacper Bator]], [[Zofia Socha]], [[Bruno Włodarczyk]], [[Zuzanna Schab]], [[Marcin Piętka]]). | ||
+ | |||
[[2016.02.19-21 Poznań International Swimming Cup]] | [[2016.02.19-21 Poznań International Swimming Cup]] | ||
*13. miejsce - 200 m stylem grzbietowym | *13. miejsce - 200 m stylem grzbietowym | ||
+ | |||
[[2016.03.04-06 Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Olsztyn]] | [[2016.03.04-06 Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Olsztyn]] | ||
*wyniki: na dystansie 200m. stylem motylkowym 02:44,99 400m. stylem zmiennym 05:36,87 800m. stylem dowolnym 10:30,80 400m. stylem dowolnym 05:05,83 i 200m. stylem dowolnym 02:23,65. | *wyniki: na dystansie 200m. stylem motylkowym 02:44,99 400m. stylem zmiennym 05:36,87 800m. stylem dowolnym 10:30,80 400m. stylem dowolnym 05:05,83 i 200m. stylem dowolnym 02:23,65. | ||
+ | |||
[[2016.04.22-24 XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów]] | [[2016.04.22-24 XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów]] | ||
*11. miejsce - 400 m stylem zmiennym | *11. miejsce - 400 m stylem zmiennym | ||
+ | |||
[[2016.05.21 Międzynarodowe Zawody Pływackie, Cieszyn]] | [[2016.05.21 Międzynarodowe Zawody Pływackie, Cieszyn]] | ||
*3. miejsce - 50 m stylem motylkowym | *3. miejsce - 50 m stylem motylkowym | ||
*4. miejsce - 400 m stylem dowolnym | *4. miejsce - 400 m stylem dowolnym | ||
*2. miejsce w biegu sztafetowym 4x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: [[Piotr Maciąg]], [[Zuzanna Mirowska]], [[Marcin Piętka]], [[Adrianna Nędza]]). | *2. miejsce w biegu sztafetowym 4x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: [[Piotr Maciąg]], [[Zuzanna Mirowska]], [[Marcin Piętka]], [[Adrianna Nędza]]). | ||
+ | |||
+ | [[2016.06.04-05 Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Bochnia]] | ||
+ | *1. miejsce - w zawodach Aqathlon (pływanie + bieganie) | ||
+ | |||
+ | [[2016.06.17-19 Międzynarodowy Festiwal Sportu, Klagenfurt]] | ||
+ | *2. miejsce - 200 m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem motylkowym | ||
+ | *3. miejsce - 400 m stylem dowolnym oraz 400 m stylem dowolnym | ||
+ | |||
[[Kategoria: Zawodniczki (pływanie)|Mirowska Zuzanna]] | [[Kategoria: Zawodniczki (pływanie)|Mirowska Zuzanna]] |
Wersja z dnia 18:15, 10 sie 2016
Zuzanna Mirowska - zawodniczka młodzieżowej sekcji pływackiej TS Wisła. Podopieczna Pauliny Palki.
Spis treści |
Kronika sportowa
Rok 2014
2014.11.22 Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Ropczyc, Ropczyce
- rekordy życiowe
Rok 2015
2015.03.28-29 Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików, Kraków
- dobry start na 400 m stylem dowolnym
2015.04.12 IV Międzynarodowy Miting Pływacki, Herby
- rekord życiowy na 200 m stylem dowolnym
2015.04.17-19 X Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów
- 7. miejsce w biegu sztafetowym 7x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: Wojciech Maciąg, Konrad Sumara, Zuzanna Mirowska, Kacper Bator, trener Paulina Palka, Bruno Włodarczyk, Zuzanna Schab).
- rekord życiowy na 800 m stylem dowolnym
2015.06.04-07 International Vienna Long Course Championships
- dobry start na 200 m stylem dowolnym
2015.06.13-14 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Bochnia
- 1. miejsce - 200 m stylem zmiennym
- 2. miejsce - 100 m stylem motylkowym
- 3. miejsce - 400 m stylem dowolnym
Rok 2016
2016.02.13-14 Silesia Cup (Śląsk v. Reszta Polski), Katowice
- 5. miejsce w biegu sztafetowym 8x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: Piotr Maciąg, Emilia Podleśny, Zuzanna Mirowska, Kacper Bator, Zofia Socha, Bruno Włodarczyk, Zuzanna Schab, Marcin Piętka).
2016.02.19-21 Poznań International Swimming Cup
- 13. miejsce - 200 m stylem grzbietowym
2016.03.04-06 Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Olsztyn
- wyniki: na dystansie 200m. stylem motylkowym 02:44,99 400m. stylem zmiennym 05:36,87 800m. stylem dowolnym 10:30,80 400m. stylem dowolnym 05:05,83 i 200m. stylem dowolnym 02:23,65.
2016.04.22-24 XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity, Zabierzów
- 11. miejsce - 400 m stylem zmiennym
2016.05.21 Międzynarodowe Zawody Pływackie, Cieszyn
- 3. miejsce - 50 m stylem motylkowym
- 4. miejsce - 400 m stylem dowolnym
- 2. miejsce w biegu sztafetowym 4x50m stylem dowolnym (sztafeta w składzie: Piotr Maciąg, Zuzanna Mirowska, Marcin Piętka, Adrianna Nędza).
2016.06.04-05 Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Bochnia
- 1. miejsce - w zawodach Aqathlon (pływanie + bieganie)
2016.06.17-19 Międzynarodowy Festiwal Sportu, Klagenfurt
- 2. miejsce - 200 m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem motylkowym
- 3. miejsce - 400 m stylem dowolnym oraz 400 m stylem dowolnym