Ekstraklasa 2009/2010 (koszykówka kobiet)
Z Historia Wisły
Spis treści |
Runda zasadnicza
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 2009.10.01 | dom | CCC Polkowice | 67:73 |
2. | 2009.10.03 | wyjazd | Odra Brzeg | 61:67 |
3. | 2009.10.07 | dom | Artego Bydgoszcz | 75:57 |
4. | 2009.10.10 | wyjazd | Utex Row Rybnik | 85:69 |
5. | 2009.10.14 | dom | INEA AZS Poznań | 92:51 |
6. | 2009.10.17 | wyjazd | Super-Pol Tęcza Leszno | 74:62 |
7. | 2009.10.31 | dom | Lotos Gdynia | 70:78 |
8. | 2009.11.07 | wyjazd | ŁKS Siemens AGD Łódź | 78:67 |
9. | 2009.11.15 | dom | Energa Toruń | 75:61 |
10. | 2009.11.22 | wyjazd | MUKS Poznań | 92:58 |
11. | 2009.11.28 | dom | KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 76:83 |
12. | 2009.12.05 | wyjazd | Blachy Pruszyński Lider Pruszków | 81:67 |
13. | 2009.12.12 | wyjazd | CCC Polkowice | 57:69 |
14. | 2009.12.19 | dom | Odra Brzeg | 83:66 |
15. | 2010.01.10 | wyjazd | Artego Bydgoszcz | 71:56 |
16. | 2010.01.17 | dom | Utex Row Rybnik | 100:53 |
17. | 2010.01.24 | wyjazd | INEA AZS Poznań | 84:65 |
18. | 2010.03.10 | dom | MUKS Poznań | 85:67 |
19. | 2010.03.13 | wyjazd | KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 78:77 |
20. | 2010.03.17 | dom | Blachy Pruszyński Lider Pruszków | 91:78 |
Tabela po sezonie zasadniczym
m zespół PKT mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. stosunek
1. KSSSE AZS PWSZ 47 24 23 - 1 11 - 1 12 - 0 1914 - 1473 1.299
2. Lotos Gdynia 43 24 19 - 5 10 - 2 9 - 3 1750 - 1444 1.212
3. Energa Toruń 42 24 18 - 6 9 - 3 9 - 3 1858 - 1597 1.163
4. CCC Polkowice 41 24 17 - 7 10 - 2 7 - 5 1687 - 1469 1.148
5. Wisła Can - Pack Kraków 41 24 17 - 7 9 - 3 8 - 4 1859 - 1579 1.177
6. Odra Brzeg 36 24 12 - 12 8 - 4 4 - 8 1642 - 1671 0.983
7. MKS Tęcza Leszno 34 24 10 - 14 7 - 5 3 - 9 1558 - 1676 0.930
8. KK Row Rybnik 34 24 10 - 14 6 - 6 4 - 8 1624 - 1691 0.960
9. Matizol Lider Pruszków 33 24 9 - 15 5 - 7 4 - 8 1625 - 1765 0.921
10. INEA AZS Poznań 31 24 7 - 17 5 - 7 2 - 10 1642 - 1916 0.857
11. Artego Bydgoszcz 29 24 5 - 19 4 - 8 1 - 11 1547 - 1883 0.822
12. ŁKS Siemens AGD Łódź 29 24 5 - 19 3 - 9 2 - 10 1384 - 1657 0.835
13. MUKS Poznań 28 24 4 - 20 4 - 8 0 - 12 1391 - 1660 0.838
Play Off
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1/4 | 2010.03.20 | wyjazd | CCC Polkowice | 78:83 |
1/4 | 2010.03.24 | dom | CCC Polkowice | 83:61 |
1/4 | 2010.03.27 | wyjazd | CCC Polkowice | 66:75 |
o miejsca 5-8 | 2010.03.31 | wyjazd | Utex Row Rybnik | 83:55 |
o miejsca 5-8 | 2010.04.07 | dom | Utex Row Rybnik | 85:58 |
Klasyfikacja końcowa
1. Lotos Gdynia
2. KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
3. Energa Toruń
4. CCC Polkowice
5. Wisła Can - Pack Kraków
6. Odra Brzeg
7. MKS Tęcza Leszno
8. KK Row Rybnik
9. INEA AZS Poznań
10. Matizol Lider Pruszków
11. Artego Bydgoszcz
12. ŁKS Siemens AGD Łódź
13. MUKS Poznań