I liga 1980/1981 (siatkówka kobiet)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→Klasyfikacja końcowa) |
|||
Linia 7: | Linia 7: | ||
|rozgrywki4 = [[Mecze Towarzyskie 1980/1981 (siatkówka kobiet)|Mecze Towarzyskie]] | |rozgrywki4 = [[Mecze Towarzyskie 1980/1981 (siatkówka kobiet)|Mecze Towarzyskie]] | ||
|rozgrywki5 = [[Turniej o srebrną siatkę 1980/1981 (siatkówka kobiet)|Turniej o srebrną siatkę]] | |rozgrywki5 = [[Turniej o srebrną siatkę 1980/1981 (siatkówka kobiet)|Turniej o srebrną siatkę]] | ||
- | |rozgrywki6 = | + | |rozgrywki6 = [[Memoriał Józefa Moszczaka 1980/1981 (siatkówka kobiet)|Memoriał Józefa Moszczaka]] |
|rozgrywki7 = | |rozgrywki7 = | ||
|rozgrywki8 = | |rozgrywki8 = |
Aktualna wersja
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | I liga | Puchar Polski | Mecze Towarzyskie | Turniej o srebrną siatkę | |||||||
Memoriał Józefa Moszczaka | |||||||||||
Kadra | Statystyki | Spis Sezonów |
Spis treści |
I liga, runda zasadnicza
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1980.10.30 | wyjazd | Siarka Tarnobrzeg | 2:3 |
2. | 1980.10.31 | wyjazd | Radomka Radom | 0:3 |
3. | 1980.11.09 | wyjazd | BKS Stal Bielsko-Biała | 0:3 |
4. | 1980.11.15 | wyjazd | Kolejarz Katowice | 2:3 |
5. | 1980.11.16 | wyjazd | Płomień Sosnowiec | 2:3 |
6. | 1980.11.22 | dom | Spójnia Gdańsk | 3:0 |
7. | 1980.11.23 | dom | Czarni Słupsk | 3:2 |
8. | 1980.11.30 | dom | Start Łódź | 3:1 |
9. | 1980.12.01 | dom | ŁKS Łódź | 2:3 |
10. | 1980.12.06 | dom | Radomka Radom | 3:0 |
11. | 1980.12.07 | dom | Siarka Tarnobrzeg | 3:0 |
12. | 1980.12.14 | dom | BKS Stal Bielsko-Biała | 3:1 |
13. | 1980.12.16 | dom | Płomień Sosnowiec | 3:0 |
14. | 1980.12.17 | dom | Kolejarz Katowice | 3:1 |
15. | 1981.01.17 | wyjazd | Czarni Słupsk | 0:3 |
16. | 1981.01.18 | wyjazd | Spójnia Gdańsk | 3:1 |
17. | 1981.01.24 | wyjazd | Start Łódź | 3:0 |
18. | 1981.01.25 | wyjazd | ŁKS Łódź | 3:1 |
Runda finałowa
I turniej finałowy, Katowice
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1981.02.06 | Katowice | Kolejarz Katowice | 0:3 |
2. | 1981.02.07 | Katowice | Czarni Słupsk | 1:3 |
3. | 1981.02.08 | Katowice | Płomień Sosnowiec | 3:0 |
II turniej finałowy, Kraków
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1981.02.13 | Kraków | Kolejarz Katowice | 3:0 |
2. | 1981.02.14 | Kraków | Płomień Sosnowiec | 3:0 |
3. | 1981.02.15 | Kraków | Czarni Słupsk | 3:1 |
III turniej finałowy, Sosnowiec
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1981.02.27 | Sosnowiec | Czarni Słupsk | 3:2 |
2. | 1981.02.28 | Sosnowiec | Płomień Sosnowiec | 0:3 |
3. | 1981.03.01 | Sosnowiec | Kolejarz Katowice | 3:1 |
IV turniej finałowy, Słupsk
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1981.03.06 | Słupsk | Płomień Sosnowiec | 1:3 |
2. | 1981.03.07 | Słupsk | Czarni Słupsk | 3:0 |
3. | 1981.03.08 | Słupsk | Kolejarz Katowice | 3:0 |
Klasyfikacja końcowa
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | sety | małe pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Płomień Sosnowiec | 23:7 | 72:39 | ||||
2. | Wisła Kraków | 20:10 | 68:43 | ||||
3. | Czarni Słupsk | 17:13 | 64:54 | ||||
4. | Kolejarz Katowice | 14:16 | 69:59 | ||||
5. | Spójnia Gdańsk | ' | |||||
6. | BKS Bielsko-Biała | ' | |||||
7. | ŁKS Łódź | ' | |||||
8. | Start Łódź | ' | |||||
9. | Radomka Radom | ' | |||||
10. | Siarka Tarnobrzeg | ' |