Sezon 2000 (judo)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nie pokazano 22 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
- | === | + | ==Kadra== |
- | *Mistrzostwa Polski | + | *'''[[Kadra Wisły 2000 (judo)|Kadra Wisły]]''' |
+ | |||
+ | ==Kronika sportowa 2000== | ||
+ | *'''[[2000.02.27, Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Judo, Jarocin]] | ||
+ | **3. miejsce drużyny Wisły. | ||
+ | *'''[[2000.03.04, I Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Grand Prix seniorów, Rybnik]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Artur Bodziacki]] (+100kg), [[Krzysztof Wojdan]] (73kg) | ||
+ | **3. miejsce - [[Mariusz Dziura]] (kat.81kg), | ||
+ | **5. miejsce - [[Paweł Pytliński]] (kat. 90kg); | ||
+ | **7. miejsce - [[Peter Filkov]] (+100kg), [[Waldemar Dziga]] (81kg), [[Tomasz Wojdan]] (kat.66kg); | ||
+ | *'''[[2000.04.01-02, II Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Grand Prix seniorów, Gdańsk]]''' | ||
+ | **2. miejsce drużyny Wisły. | ||
+ | *'''[[2000.04.22, I runda Pucharu Europy, Centro Desportivo Universitario de Lisboa - Wisła Code Kraków 2:5]]''' | ||
+ | **awans do II rundy | ||
+ | *'''[[2000.05.27, II runda Pucharu Europy, US Orleans - Wisła Code Kraków 6:1]] | ||
+ | **Wisła nie awansuje | ||
+ | *'''[[2000.06.03-04, 44. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Rybnik]]''' | ||
**2. miejsce - [[Robert Zaczkiewicz]] (kat.66kg); | **2. miejsce - [[Robert Zaczkiewicz]] (kat.66kg); | ||
**5. miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.60kg), [[Marek Krajewski]] (kat. 73kg), [[Mariusz Dziura]] (kat.81kg); | **5. miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.60kg), [[Marek Krajewski]] (kat. 73kg), [[Mariusz Dziura]] (kat.81kg); | ||
**7. miejsce - [[Tomasz Wojdan]] (kat.66kg); | **7. miejsce - [[Tomasz Wojdan]] (kat.66kg); | ||
- | *Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Radom | + | *'''[[2000.06.25, III Międzynarodowy Turniej Judo, Kopalnia Soli, Bochnia]] |
+ | **1. miejsce - [[Mariusz Wiśniowski]] (46kg) | ||
+ | **3. miejsce - [[Marcin Reichel ]] (50kg) | ||
+ | **5. miejsce - [[Michał Młynarczyk]] (46kg) | ||
+ | *'''[[2000.09.15, Eliminacje do Mistrzostw Polski makroregionu Małopolska, Kraków]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Olaf Stala]] (50kg), [[Paweł Trojański]] (81kg), [[Dawid Ossoliński]] (90kg), [[Andrzej Kulik]] (kat.90kg), [[Marcin Zagrodzki]] (kat.55kg), [[Piotr Zbyszewski]] (73kg) | ||
+ | **2. miejsce - [[Mariusz Wiśniowski]] (50kg), [[Radosław Migas]] (60kg), [[Krzysztof Węglarz]] (73kg) | ||
+ | *'''[[2000.09.30, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Radom]]''' | ||
**2. miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.60kg); | **2. miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.60kg); | ||
**5. miejsce - [[Andrzej Kulik]] (kat.90kg), | **5. miejsce - [[Andrzej Kulik]] (kat.90kg), | ||
**7. miejsce - [[Marcin Zagrodzki]] (kat.55kg), [[Artur Legutko]] (kat. 73kg); | **7. miejsce - [[Marcin Zagrodzki]] (kat.55kg), [[Artur Legutko]] (kat. 73kg); | ||
- | * | + | *'''[[2000.10.29, Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Wrocław]]''' |
+ | **1 miejsce drużyny Wisły. | ||
+ | *'''[[2000.10.29, Mistrzostwa Świata Juniorów U-20, Nabeul]]''' | ||
+ | **[[Artur Kłys]] (kat.60kg) odpadł po drugiej walce. | ||
+ | *'''[[2000.11.02, Międzynarodowy Turniej Judo, Zakopane]]''' | ||
+ | **1. miejsce - [[Mariusz Wiśniowski]] (45kg), [[Radosław Migas]] (60kg), [[Artur Kłys]] (60kg), [[Krzysztof Węglarz]] (73kg); | ||
+ | **2. miejsce - [[Marcin Dudek]] (73kg), [[Michał Wołoch]] (90kg); | ||
+ | **3. miejsce - [[Olaf Stala]] (55kg). | ||
+ | *'''[[2000.11.04-05, IV Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Grand Prix seniorów, Wrocław]]''' | ||
**3. miejsce - [[Marek Matuszek]] (kat.60kg), [[Mariusz Dziura]] (kat.81kg), [[Paweł Pytliński]] (kat. 90kg); | **3. miejsce - [[Marek Matuszek]] (kat.60kg), [[Mariusz Dziura]] (kat.81kg), [[Paweł Pytliński]] (kat. 90kg); | ||
**5. miejsce - [[Semir Pepic]] (kat.100kg), | **5. miejsce - [[Semir Pepic]] (kat.100kg), | ||
**7. miejsce - [[Tomasz Długosz]] (kat.60kg); | **7. miejsce - [[Tomasz Długosz]] (kat.60kg); | ||
- | * | + | *'''[[2000.11.12, Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Święta Niepodległości, Kęty]]''' |
+ | **3. miejsce - [[Błażej Szymczyk]] (40kg) | ||
+ | *'''[[2000.11.19, IV eliminacja do Mistrzostw Polski Kadetów, Zakopane]] | ||
+ | **1. miejsce - [[Mariusz Wiśniowski]] (50kg), [[Konrad Legutko]] (60kg) | ||
+ | **2. miejsce - [[Robert Legutko]] (42kg) | ||
+ | **3. miejsce - [[Krzysztof Pęcikiewicz]] (60kg) | ||
+ | **kwalifikacje uzyskali: [[Mariusz Wiśniowski]], [[Robert Legutko]], [[Konrad Legutko]]. | ||
+ | *'''[[2000.11.25, V Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Finał Grand Prix seniorów, Bytom]]''' | ||
**1. miejsce - [[Marek Matuszek]] (kat.60kg), [[Robert Zaczkiewicz]] (kat.66kg); | **1. miejsce - [[Marek Matuszek]] (kat.60kg), [[Robert Zaczkiewicz]] (kat.66kg); | ||
**2. miejsce - [[Mariusz Dziura]] (kat.81kg); | **2. miejsce - [[Mariusz Dziura]] (kat.81kg); | ||
- | + | *'''[[2000.12.09-10, Mistrzostwa Polski Kadetów, Bydgoszcz]] | |
- | + | **3. miejsce - [[Mariusz Wiśniowski]] (46kg) | |
- | + | **5. miejsce - [[Konrad Legutko]] (60kg) | |
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | ||
- | + | / DATY MOGĄ WYMAGAĆ KOREKTY / | |
- | 02.06.2000. Gaweł, Bodziacki i Wojdan zawieszeni w prawach zawodników. | + | ==Inne== |
+ | *02.06.2000. Gaweł, Bodziacki i Wojdan zawieszeni w prawach zawodników. | ||
- | + | */ BRAK DATY / We Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Szkolnych Związków Sportowych w judo. Startowali reprezentanci 12 klubów. Oto najlepsze lokaty krakowian (kadeci z roczników 1986-87): 38 kg: 5. Mateusz Białas (UKS Multi 75), 46 kg: 2. Mariusz Wiśniowski (Wisła), 50 kg: 5. Michał Młynarczyk (UKS Multi 75). | |
- | |||
- | |||
- | |||
- | |||
{|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" | {|style="text-align:center;border:1px grey solid" width=20% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" | ||
- | |'''[[Sezon (judo) | + | |'''[[Sezon 1999 (judo)|Poprzedni sezon]]''' |
|'''[[Judo|Powrót]]''' | |'''[[Judo|Powrót]]''' | ||
- | |'''[[Sezon (judo) | + | |'''[[Sezon 2001 (judo)|Następny sezon]]''' |
|} | |} | ||
- | [[Kategoria: | + | [[Kategoria: Wszystkie sezony (judo)]] |
+ | [[Kategoria:Sezon 2000 (judo)]] |
Aktualna wersja
Kadra
Kronika sportowa 2000
- 2000.02.27, Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Judo, Jarocin
- 3. miejsce drużyny Wisły.
- 2000.03.04, I Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Grand Prix seniorów, Rybnik
- 1. miejsce - Artur Bodziacki (+100kg), Krzysztof Wojdan (73kg)
- 3. miejsce - Mariusz Dziura (kat.81kg),
- 5. miejsce - Paweł Pytliński (kat. 90kg);
- 7. miejsce - Peter Filkov (+100kg), Waldemar Dziga (81kg), Tomasz Wojdan (kat.66kg);
- 2000.04.01-02, II Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Grand Prix seniorów, Gdańsk
- 2. miejsce drużyny Wisły.
- 2000.04.22, I runda Pucharu Europy, Centro Desportivo Universitario de Lisboa - Wisła Code Kraków 2:5
- awans do II rundy
- 2000.05.27, II runda Pucharu Europy, US Orleans - Wisła Code Kraków 6:1
- Wisła nie awansuje
- 2000.06.03-04, 44. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Rybnik
- 2. miejsce - Robert Zaczkiewicz (kat.66kg);
- 5. miejsce - Artur Kłys (kat.60kg), Marek Krajewski (kat. 73kg), Mariusz Dziura (kat.81kg);
- 7. miejsce - Tomasz Wojdan (kat.66kg);
- 2000.06.25, III Międzynarodowy Turniej Judo, Kopalnia Soli, Bochnia
- 1. miejsce - Mariusz Wiśniowski (46kg)
- 3. miejsce - Marcin Reichel (50kg)
- 5. miejsce - Michał Młynarczyk (46kg)
- 2000.09.15, Eliminacje do Mistrzostw Polski makroregionu Małopolska, Kraków
- 1. miejsce - Olaf Stala (50kg), Paweł Trojański (81kg), Dawid Ossoliński (90kg), Andrzej Kulik (kat.90kg), Marcin Zagrodzki (kat.55kg), Piotr Zbyszewski (73kg)
- 2. miejsce - Mariusz Wiśniowski (50kg), Radosław Migas (60kg), Krzysztof Węglarz (73kg)
- 2000.09.30, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Radom
- 2. miejsce - Artur Kłys (kat.60kg);
- 5. miejsce - Andrzej Kulik (kat.90kg),
- 7. miejsce - Marcin Zagrodzki (kat.55kg), Artur Legutko (kat. 73kg);
- 2000.10.29, Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Wrocław
- 1 miejsce drużyny Wisły.
- 2000.10.29, Mistrzostwa Świata Juniorów U-20, Nabeul
- Artur Kłys (kat.60kg) odpadł po drugiej walce.
- 2000.11.02, Międzynarodowy Turniej Judo, Zakopane
- 1. miejsce - Mariusz Wiśniowski (45kg), Radosław Migas (60kg), Artur Kłys (60kg), Krzysztof Węglarz (73kg);
- 2. miejsce - Marcin Dudek (73kg), Michał Wołoch (90kg);
- 3. miejsce - Olaf Stala (55kg).
- 2000.11.04-05, IV Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Grand Prix seniorów, Wrocław
- 3. miejsce - Marek Matuszek (kat.60kg), Mariusz Dziura (kat.81kg), Paweł Pytliński (kat. 90kg);
- 5. miejsce - Semir Pepic (kat.100kg),
- 7. miejsce - Tomasz Długosz (kat.60kg);
- 2000.11.12, Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Święta Niepodległości, Kęty
- 3. miejsce - Błażej Szymczyk (40kg)
- 2000.11.19, IV eliminacja do Mistrzostw Polski Kadetów, Zakopane
- 1. miejsce - Mariusz Wiśniowski (50kg), Konrad Legutko (60kg)
- 2. miejsce - Robert Legutko (42kg)
- 3. miejsce - Krzysztof Pęcikiewicz (60kg)
- kwalifikacje uzyskali: Mariusz Wiśniowski, Robert Legutko, Konrad Legutko.
- 2000.11.25, V Rzut Ligi Indywidualno-Drużynowej/Finał Grand Prix seniorów, Bytom
- 1. miejsce - Marek Matuszek (kat.60kg), Robert Zaczkiewicz (kat.66kg);
- 2. miejsce - Mariusz Dziura (kat.81kg);
- 2000.12.09-10, Mistrzostwa Polski Kadetów, Bydgoszcz
- 3. miejsce - Mariusz Wiśniowski (46kg)
- 5. miejsce - Konrad Legutko (60kg)
/ DATY MOGĄ WYMAGAĆ KOREKTY /
Inne
- 02.06.2000. Gaweł, Bodziacki i Wojdan zawieszeni w prawach zawodników.
- / BRAK DATY / We Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Szkolnych Związków Sportowych w judo. Startowali reprezentanci 12 klubów. Oto najlepsze lokaty krakowian (kadeci z roczników 1986-87): 38 kg: 5. Mateusz Białas (UKS Multi 75), 46 kg: 2. Mariusz Wiśniowski (Wisła), 50 kg: 5. Michał Młynarczyk (UKS Multi 75).
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |