Sezon 2016 (judo)
Z Historia Wisły
(→Lipiec 2016) |
(→Listopad 2016) |
||
Linia 150: | Linia 150: | ||
'''[[2016.11.05 Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Opole]] ''' | '''[[2016.11.05 Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Opole]] ''' | ||
- | '''[[2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo, Hala Wisły]] ''' | + | '''[[2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo, Hala Wisły|2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo - International Judo League z okazji 110-lecia TS Wisła]] '''<br> |
+ | U-13 | ||
+ | *2. miejsce - [[Bartłomiej Chmiel]] -60 kg | ||
+ | U-15 | ||
+ | *1. miejsce - [[Albin Kocioł]] -66 kg, | ||
+ | *2. miejsce - [[Kacper Gabor]] -46 kg | ||
+ | *3. miejsce - [[Oskar Gabor]] -55 kg, [[Karol Kowalski]] -42 kg | ||
'''[[2016.11.12 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las]]''' | '''[[2016.11.12 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las]]''' |
Wersja z dnia 20:34, 30 gru 2016
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |
Spis treści |
Kadra Wisły
Kronika sportowa
Luty 2016
2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły
- 1. miejsce - Stanisław Brzeziński, Kacper Gabor, Kacper Karaś, Albin Kocioł, Karol Kowalski, Mateusz Kukułka, Paweł Tylek
- 2. miejsce - Oskar Gabor, Jakub Lignar, Jakub Korgol
- 3. miejsce - Maciej Adamczyk, Wojciech Gawęda, Mykyta Minakov
2016.02.20-21 Puchar Czech Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów, Ostrawa
- 1. miejsce - Kacper Gabor, Bartosz Karaś
- 3. miejsce - Albin Kocioł, Kerim Ouerfelli
- 5. miejsce - Oskar Gabor, Mateusz Sordyl
- 7. miejsce - Wojciech Gawęda, Paweł Tylek, Kamil Gwóźdź, Jakub Lignar i Sebastian Tylek
2016.02.27 I Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Dzieci w judo, Hala Wisły
- 1. miejsce - Samuel Mulka, Marcin Adamczyk, Jan Barwacz, Bartłomiej Chmiel, Jakub Moskal, Antoni Wasilewski
- 2. miejsce - Michał Adamczyk, Karol Bodzioch, Oskar Hrabia, Filip Iwaniec, Wirginia Mulka.
- 3. miejsce - Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski
Marzec 2016
2016.03.05 Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Bydgoszcz
- 2. miejsce - Danuta Majcher (48kg), Paweł Tylek (55kg)
- 5. miejsce - Zuzanna Rams (63kg)
2016.03.12 Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola dzieci i młodzików
- 1. miejsce - Karol Kowalski, Oskar Gabor, Albin Kocioł, Mateusz Kukułka
- 2. miejsce - Kacper Gabor
- 3. miejsce - Wojciech Gawęda, Patrycja Bobilewicz, Jan Barwacz, Kacper Karaś
- 5. miejsce - Jakub Ciszewski, Natalia Bobilewicz, Samuel Mulka, Jakub Lach
2016.03.19-20 XIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo, Suchy Las
MŁODZICY
- 2. miejsce - Karol Kowalski, Albin Kocioł
- 3. miejsce - Kacper Gabor
- 5. miejsce - Kacper Karaś
- 7. miejsce - Oskar Gabor, Mateusz Kukułka
KADETKI/KADECI
- 1. miejsce - Nikola Szlachta (44kg)
- 2. miejsce - Paulina Szlachta (48kg)
- 5. miejsce - Paweł Tylek (55kg)
2016.03.20 Liga indywidualna i drużynowa seniorów/I Puchar Polski, Luboń
- 5. miejsce - Aleksander Wrona
Kwiecień 2016
2016.04.02 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Kąty Wrocławskie
- 3. miejsce - Danuta Majcher (48kg), Bartosz Karaś (66kg)
- 7. miejsce - Sebastian Tylek (73kg)
2016.04.09-10 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Piła
- 1. miejsce - Nikola Szlachta, Paulina Szlachta
- 5. miejsce - Paweł Tylek
2016.04.09 Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Bardejowa, Słowacja
- 1. miejsce - Kacper Karaś, Albin Kocioł
- 2. miejsce - Kacper Gabor, Oskar Gabor
2016.04.16-17 Akademickie Mistrzostwa Polski, Białystok
- 2. miejsce - Aleksander Wrona (KA)
- 3. miejsce - Oliwier Romaniuk (AWF)
- 9. miejsce - Sebastian Tylek (AGH)
Maj 2016
2016.05.07 Mistrzostwa Polski Młodzieży, Mosina k. Poznania
- 3. miejsce - Aleksander Wrona (81kg)
- 7. miejsce - Wojciech Staszczak (90kg)
2016.05.07 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci, Tuchów
- 1. miejsce - Kacper Gabor, Oskar Gabor, Albin Kocioł, Mateusz Kukułka, Karol Kowalski, Bartłomiej Chmiel, Bartłomiej Mickowski
- 2. miejsce - Jan Barwacz, Kacper Karaś
- 3. miejsce - Jakub Moskal, Franciszka Kobylańska
2016.05.08 Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Luboń koło Poznania
- 2. miejsce - Paweł Szterleja, Dariusz Michalski
- 3. miejsce - Krzysztof Długopolski
- 4. miejsce - Karol Szterleja
- 5. miejsce - Sebastian Danek
2016.05.14 Turniej Judo Dzieci – IV Memoriał im. Doroty Nowackiej, Wolbrom
- 1. miejsce - Szymon Sowiźrał, Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski
- 2. miejsce - Jan Barwacz, Franciszka Kobylańska, Michał Adamczyk, Sergiusz Tracz
- 3. miejsce - Konrad Sowiźrał, Wirginia Mulka, Samuel Mulka, Szymon Kok
2016.05.14 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Rimawska Sobota
- 1. miejsce - Kacper Karaś
- 2. miejsce - Oskar Gabor
- 3. miejsce - Kacper Gabor, Albin Kocioł
2016.05.14-15 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Elbląg
- 3. miejsce - Nikola Szlachta (44kg)
- 5. miejsce - Kamil Gwóźdź (60kg)
Czerwiec 2016
2016.06.01 Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Przedszkole Miś Uszatek
2016.06.04 Otwarty Puchar Polski / VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Łódź
- 1. miejsce - Albin Kocioł (-60kg), Oskar Gabor (-50kg)
- 3. miejsce - Kacper Gabor (-46kg), Karol Kowalski (-38kg)
- 7. miejsce - Kacper Karaś (-50kg), Wojciech Gawęda (-55kg)
2016.06.04-05 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Opole
JUNIORZY MŁODSI
- 1. miejsce - Nikola Szlachta (-44kg)
- 2. miejsce - Paulina Szlachta (-48kg)
- 3. miejsce - Paweł Tylek (-55kg)
JUNIORZY
- 3. miejsce - Danuta Majcher (-48kg), Bartosz Karaś (-66kg)
2016.06.09 Turniej Pierwszego Kroku w Judo, Hala Wisły
- 1. miejsce - Michał Bartera, Adam Bazarnik, Milena Twardowska, Stanisław Skrzypek, Stanisław Słaboń, Mikołaj Bednarczyk, Alan Robakowski, Alicja Michalik, Maciej Adamczyk II, Aleksander Bielik, Antoni Poniedzielski
- 2. miejsce - Aleksander Stefaniak, Brunon Dolata, Artur Żemła-Mitka, Kludia Fabiańska, Mikołaj Siodłak, Szymon Czeluśniak, Tomasz Kowalski, Mikołaj Chmiel, Konstancja Sowiźrał, Nadia Imielska, Konrad Michalik
- 3. miejsce - Mateusz Kowenicki, Antoni Bielawski, Hanna Twardowska, Adam Tabor, Leon Stecz, Karol Synkowski, Franciszek Korpet, Jan Kuciel, Nikola Karcz, Mikołaj Godzic, Jan Mazela, Jakub Znamirowski, Borys Ostrożny, Karol Piątek, Dawid Zarychta
2016.06.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo, Bytom
- 1. miejsce - Albin Kocioł (-60kg)
- 2. miejsce - Kacper Karaś (-50kg), Karol Kowalski (-38kg)
2016.06.12 II Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Dzieci w judo, Hala Wisły
DZIECI MŁODSZE
- 1. miejsce - Samuel Mulka
- 2. miejsce - Wirginia Mulka, Konrad Sowiźrał
- 3. miejsce - Mikołaj Bednarczyk, Borys Karaś
DZIECI STARSZE
- 1. miejsce - Jakub Moskal, Paweł Bukowiec
- 2. miejsce - Bartłomiej Chmiel, Sergiusz Tracz
- 3. miejsce - Andrzej Radziszewski, Michał Adamczyk, Szymon Kok
2016.06.19 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa, Suchy Las
- 3. miejsce - Danuta Majcher (-48kg)
- 5. miejsce - Aleksander Wrona (-81kg)
2016.06.18-19 XIX Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, Bochnia
DRUŻYNOWO
- 1. miejsce - TS Wisła Kraków
INDYWIDUALNIE
- 1. miejsce - Albin Kocioł
- 2. miejsce - Mateusz Kukułka, Kacper Karaś
- 3. miejsce - Oskar Gabor, Kacper Gabor, Jan Barwacz
2016.06.18-19 IV International Judo League SOLANIN CUP 2016, Nowa Sól
- 1. miejsce - Krzysztof Długopolski, Karol Szterleja
- 2. miejsce - Paweł Szterleja
- 3. miejsce - Sebastian Danek
Lipiec 2016
2016.07.16-17 Puchar Europy Juniorów i Juniorek U-21 w Judo, Gdynia
- Danuta Majcher (48 kg) odpadła z turnieju po drugiej walce
Sierpień 2016
Wrzesień 2016
Październik 2016
2016.10.21-23 60. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Katowice
2016.10.30 Puchar Polski Juniorów Młodszych w Judo, Poznań
Listopad 2016
- 2. miejsce - Bartłomiej Chmiel -60 kg
U-15
- 1. miejsce - Albin Kocioł -66 kg,
- 2. miejsce - Kacper Gabor -46 kg
- 3. miejsce - Oskar Gabor -55 kg, Karol Kowalski -42 kg
2016.11.12 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las
- Paweł Tylek wypożyczony do AZS Opole wywalczył wicemistrzostwo w barwach tego klubu.
Grudzień 2016
Zawody Masters
Inne wydarzenia
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |