Sezon 2016 (judo)
Z Historia Wisły
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |
Spis treści |
Kadra Wisły
Kronika sportowa
Luty 2016
2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły
- 1. miejsce - Stanisław Brzeziński, Kacper Gabor, Kacper Karaś, Albin Kocioł, Karol Kowalski, Mateusz Kukułka, Paweł Tylek
- 2. miejsce - Oskar Gabor, Jakub Lignar, Jakub Korgol
- 3. miejsce - Maciej Adamczyk, Wojciech Gawęda, Mykyta Minakov
2016.02.20-21 Puchar Czech Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów, Ostrawa
- 1. miejsce - Kacper Gabor, Bartosz Karaś
- 3. miejsce - Albin Kocioł, Kerim Ouerfelli
- 5. miejsce - Oskar Gabor, Mateusz Sordyl
- 7. miejsce - Wojciech Gawęda, Paweł Tylek, Kamil Gwóźdź, Jakub Lignar i Sebastian Tylek
2016.02.27 I Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Dzieci w judo, Hala Wisły
- 1. miejsce - Samuel Mulka, Marcin Adamczyk, Jan Barwacz, Bartłomiej Chmiel, Jakub Moskal, Antoni Wasilewski
- 2. miejsce - Michał Adamczyk, Karol Bodzioch, Oskar Hrabia, Filip Iwaniec, Wirginia Mulka.
- 3. miejsce - Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski
Marzec 2016
2016.03.05 Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Bydgoszcz
- 2. miejsce - Danuta Majcher (48kg), Paweł Tylek (55kg)
- 5. miejsce - Zuzanna Rams (63kg)
2016.03.12 Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola dzieci i młodzików
- 1. miejsce - Karol Kowalski, Oskar Gabor, Albin Kocioł, Mateusz Kukułka
- 2. miejsce - Kacper Gabor
- 3. miejsce - Wojciech Gawęda, Patrycja Bobilewicz, Jan Barwacz, Kacper Karaś
- 5. miejsce - Jakub Ciszewski, Natalia Bobilewicz, Samuel Mulka, Jakub Lach
2016.03.19-20 XIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo, Suchy Las
MŁODZICY
- 2. miejsce - Karol Kowalski, Albin Kocioł
- 3. miejsce - Kacper Gabor
- 5. miejsce - Kacper Karaś
- 7. miejsce - Oskar Gabor, Mateusz Kukułka
KADETKI/KADECI
- 1. miejsce - Nikola Szlachta (44kg)
- 2. miejsce - Paulina Szlachta (48kg)
- 5. miejsce - Paweł Tylek (55kg)
2016.03.20 Liga indywidualna i drużynowa seniorów/I Puchar Polski, Luboń
- 5. miejsce - Aleksander Wrona
Kwiecień 2016
2016.04.02 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Kąty Wrocławskie
- 3. miejsce - Danuta Majcher (48kg), Bartosz Karaś (66kg)
- 7. miejsce - Sebastian Tylek (73kg)
2016.04.09-10 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Piła
- 1. miejsce - Nikola Szlachta, Paulina Szlachta
- 5. miejsce - Paweł Tylek
2016.04.09 Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Bardejowa, Słowacja
- 1. miejsce - Kacper Karaś, Albin Kocioł
- 2. miejsce - Kacper Gabor, Oskar Gabor
2016.04.16-17 Akademickie Mistrzostwa Polski, Białystok
- 2. miejsce - Aleksander Wrona (KA)
- 3. miejsce - Oliwier Romaniuk (AWF)
- 9. miejsce - Sebastian Tylek (AGH)
Maj 2016
2016.05.07 Mistrzostwa Polski Młodzieży, Mosina k. Poznania
- 3. miejsce - Aleksander Wrona (81kg)
- 7. miejsce - Wojciech Staszczak (90kg)
2016.05.07 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci, Tuchów
- 1. miejsce - Kacper Gabor, Oskar Gabor, Albin Kocioł, Mateusz Kukułka, Karol Kowalski, Bartłomiej Chmiel, Bartłomiej Mickowski
- 2. miejsce - Jan Barwacz, Kacper Karaś
- 3. miejsce - Jakub Moskal, Franciszka Kobylańska
2016.05.14 Turniej Judo Dzieci – IV Memoriał im. Doroty Nowackiej, Wolbrom
- 1. miejsce - Szymon Sowiźrał, Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski
- 2. miejsce - Jan Barwacz, Franciszka Kobylańska, Michał Adamczyk, Sergiusz Tracz
- 3. miejsce - Konrad Sowiźrał, Wirginia Mulka, Samuel Mulka, Szymon Kok
2016.05.14 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Rimawska Sobota
- 1. miejsce - Kacper Karaś
- 2. miejsce - Oskar Gabor
- 3. miejsce - Kacper Gabor, Albin Kocioł
2016.05.14-15 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Elbląg
- 3. miejsce - Nikola Szlachta (44kg)
- 5. miejsce - Kamil Gwóźdź (60kg)
Zawody Masters
Inne wydarzenia
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |