Aleksy Rokosz
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→Sezon 2017/2018) |
(→Sezon 2018/2019) |
||
Linia 43: | Linia 43: | ||
==Sezon 2018/2019== | ==Sezon 2018/2019== | ||
zawodnik drużyny U-12 (Młodziki) | zawodnik drużyny U-12 (Młodziki) | ||
+ | *7. miejsce - [[2018.09.22-23 II Internationales U12-Masters, Sulingen]] | ||
[[Kategoria: Zawodnicy (piłka nożna)|Rokosz Aleksy]] | [[Kategoria: Zawodnicy (piłka nożna)|Rokosz Aleksy]] |
Wersja z dnia 05:01, 26 wrz 2018
Aleksy Rokosz (ur. 14 czerwca 2007 r.) - zawodnik Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, występujący w drużynie rocznika 2007.
Spis treści |
Sezon 2013/2014
zawodnik drużyny rocznika 2007, żaki młodsze (U-7)
- 1. miejsce - 2013.11.16-17 Turniej w ramach Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego Aktiv Pro, Sieniawa k. Rymanowa
Sezon 2014/2015
zawodnik drużyny rocznika 2007, żaki młodsze (U-8)
Sezon 2015/2016
zawodnik drużyny rocznika 2007, żaki starsze (U-9)
- 1. miejsce - Halowe Mistrzostw Krakowa Żaków Starszych.
- 1. miejsce - 2015.11.08 I Wiślacki Turniej Niepodległości, Hala Wisły
- 3. miejsce - 2015.12.19 Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego, Suwałki
- 5. miejsce - SPAR Biała Gwiazda CUP 2015/2016 rocznika 2007.
- Król strzelców Turnieju.
- 2. miejsce - 2016.03.13 Ogólnopolski turniej piłkarski WOman TROPHY, Wrocław.
- 2. miejsce - 2016.05.14-15 Memoriał Petera Dubovsky’ego, Bratysława.
- Król strzelców Memoriału.
- 1. miejsce - 2016.05.27 Turniej z okazji 110-lecia TS Wisła Kraków
- 13. miejsce - 2016.06.11-12 Turniej U9 Euro Championship, Wiedeń
- 10. miejsce - 2016.06.18-19 Junior Cez Cup, Praga
Sezon 2016/2017
zawodnik drużyny rocznika 2007, orliki młodsze (U-10)
- 4. miejsce - 2017.01.21-22 Turniej Piłkarski "Bądź Następny", Staniątki
- 2. miejsce - 2017.02.18 Turniej Piłkarski Soccer Winter CUP, Ropczyce
- 5. miejsce - 2017.06.17-18 VII Międzynarodowy Turniej Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni, Stary Sącz
- 11. miejsce - 2017.06.10-11 Raddatz Immobilen CUP, Hanower
Sezon 2017/2018
zawodnik drużyny U-11 (Orliki)
- 3. miejsce - 2017.09.16-17 III Turniej Kogucika Akademii Kolejarz, Stróże
- 1. miejsce - 2017.10.07-08 Turniej Piłkarski "Hutnik Cup"
- 11. miejsce - 2017.11.11-12 Turniej Piłkarski U-11, Ostrava
- 2. miejsce - 2017.11.25-26 Sportini Cup, Skotniki
- 1. miejsce - 2018.01.21 GieKSa CUP, Katowice
- 1. miejsce - 2018.06.09-10 Kanzas Jamir Cup, Konstantynów Łódzki
Sezon 2018/2019
zawodnik drużyny U-12 (Młodziki)