I liga 1974/1975 (siatkówka kobiet)
Z Historia Wisły
poprzedni sezon | Rozgrywki w tym sezonie | następny sezon | |||||||||
Wszystkie mecze | I liga | Puchar Polski | Mecze Towarzyskie | Turniej o srebrną siatkę | |||||||
Juniorki | |||||||||||
Kadra | Zarząd | Statystyki | Spis Sezonów |
Spis treści |
I liga, runda zasadnicza
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1975.01.05 | wyjazd | Płomień Sosnowiec | 2:3 |
2. | 1975.01.18 | wyjazd | Spójnia Warszawa | 3:2 |
3. | 1975.01.19 | wyjazd | AZS AWF Warszawa | 0:3 |
4. | 1975.01.25 | dom | Start Łódź | 1:3 |
5. | 1975.01.26 | dom | ŁKS Łódź | 3:0 |
6. | 1975.02.01 | dom | Odra Wrocław | 3:0 |
7. | 1975.02.02 | dom | Polonia Świdnica | 2:3 |
8. | 1975.02.18 | dom | Płomień Sosnowiec | 0:3 |
9. | 1975.02.22 | dom | AZS AWF Warszawa | 2:3 |
10. | 1975.02.23 | dom | Spójnia Warszawa | 1:3 |
11. | 1975.03.01 | wyjazd | ŁKS Łódź | 3:1 |
12. | 1975.03.02 | wyjazd | Start Łódź | 2:3 |
13. | 1975.03.15 | wyjazd | Odra Wrocław | 3:2 |
14. | 1975.03.16 | wyjazd | Polonia Świdnica | 1:3 |
Runda finałowa
I turniej finałowy, Łódź
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1975.04.04 | Łódź | Spójnia Warszawa | 3:0 |
2. | 1975.04.05 | Łódź | Odra Wrocław | 3:0 |
3. | 1975.04.06 | Łódź | ŁKS Łódź | 3:1 |
II turniej finałowy, Wrocław
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1975.04.18 | Wrocław | Spójnia Warszawa | 3:1 |
2. | 1975.04.19 | Wrocław | ŁKS Łódź | 3:0 |
3. | 1975.04.20 | Wrocław | Odra Wrocław | 3:0 |
III turniej finałowy, Warszawa
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1975.04.25 | Warszawa | Odra Wrocław | 3:2 |
2. | 1975.04.26 | Warszawa | ŁKS Łódź | 3:1 |
3. | 1975.04.27 | Warszawa | Spójnia Warszawa | 3:2 |
IV turniej finałowy, Kraków
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1975.05.02 | Kraków | ŁKS Łódź | 3:0 |
2. | 1975.05.03 | Kraków | Odra Wrocław | 3:2 |
3. | 1975.05.04 | Kraków | Spójnia Warszawa | 3:2 |
Klasyfikacja końcowa
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | sety | małe pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Płomień Sosnowiec | 26 | 20 | 66-33 | |||
2. | AZS AWF Warszawa | 26 | 16 | 55-45 | |||
3. | Polonia Świdnica | 26 | 15 | 59-41 | |||
4. | Start Łódź | 26 | 15 | 56-53 | |||
5. | TS Wisła Kraków | 26 | 15 | - | - | 60-47 | - |
6. | Odra Wrocław | 26 | 12 | - | - | 48-55 | - |
7. | Spójnia Warszawa | 26 | 8 | - | - | 44-60 | - |
8. | ŁKS Łódź | 26 | 3 | - | - | 20-73 | - |