I liga 1988/1989 (siatkówka kobiet)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→I liga) |
(→Faza play-off) |
||
Linia 233: | Linia 233: | ||
Walka o finał: | Walka o finał: | ||
+ | *[[1989.02.18 Wisła Kraków - Stal Bielsko Biała 0:3]] | ||
*[[1989.02.25 Stal Bielsko Biała- Wisła Kraków 3:0]] | *[[1989.02.25 Stal Bielsko Biała- Wisła Kraków 3:0]] | ||
*[[1989.02.26 Stal Bielsko Biała - Wisła Kraków 3:1]] | *[[1989.02.26 Stal Bielsko Biała - Wisła Kraków 3:1]] |
Wersja z dnia 18:47, 2 sie 2021
I liga
Niektóre daty niedzielne (rzeczywiste daty rozegrania spotkań mogą się więc różnić o dzień lub dwa).
rozgr. | data | gdzie | przeciwnik | wynik |
---|---|---|---|---|
1. | 1988.10.24 | wyjazd | Stal Mielec | 0:3 |
2. | 1988.10.29 | wyjazd | BKS Stal Bielsko-Biała | 3:0 |
3. | 1988.10.30 | wyjazd | Kolejarz Katowice | 3:0 |
4. | 1988.11.12 | dom | Gwardia Wrocław | 3:0 |
5. | 1988.11.13 | dom | Płomień Sosnowiec | 0:3 |
6. | 1988.11.19 | wyjazd | Czarni Słupsk | 3:2 |
7. | 1988.11.20 | wyjazd | Spójnia Gdańsk | 3:1 |
8. | 1988.11.26 | dom | ŁKS Łódź | 3:2 |
9. | 1988.11.27 | dom | Polonez Warszawa | 3:1 |
10. | 1988.12.11 | dom | Stal Mielec | 2:3 |
11. | 1988.12.17 | dom | BKS Stal Bielsko-Biała | 3:2 |
12. | 1988.12.18 | dom | Kolejarz Katowice | 3:0 |
13. | 1989.01.15 | wyjazd | Gwardia Wrocław | 3:0 |
14. | 1989.01.14 | wyjazd | Płomień Sosnowiec | 0:3 |
15. | 1989.01.21 | dom | Spójnia Gdańsk | 3:0 |
16. | 1989.01.22 | dom | Czarni Słupsk | 3:1 |
17. | 1989.01.29 | wyjazd | ŁKS Łódź | 3:2 |
18. | 1989.01.28 | wyjazd | Polonez Warszawa | 3:0 |
Faza play-off
Planowane mecze 18. lutego - brak wyników...
Walka o finał:
- 1989.02.18 Wisła Kraków - Stal Bielsko Biała 0:3
- 1989.02.25 Stal Bielsko Biała- Wisła Kraków 3:0
- 1989.02.26 Stal Bielsko Biała - Wisła Kraków 3:1
O miejsce 3-4:
- 1989.03.04 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 3:2
- 1989.03.11 Wisła Kraków - ŁKS Łódź 3:1
- 1989.03.12 Wisła Kraków - ŁKS Łódź 2:3
Klasyfikacja końcowa
msc | drużyna | m | pkt | zw | p | sety | małe pkt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BKS Stal Bielsko-Biała | ' | |||||
2. | Płomień Sosnowiec | ' | |||||
3. | ŁKS Łódź | ' | |||||
4. | Wisła Kraków | ' | |||||
5. | Stal Mielec | ' | |||||
6. | Kolejarz Katowice | ' | |||||
7. | Czarni Słupsk | ' | |||||
8. | Spójnia Gdańsk | ' | |||||
9. | Gwardia Wrocław | ' | |||||
10. | Polonez Warszawa | ' |
W przygotowaniu materiałów siatkarskich pomaga serwis: sportkrakowski.pl