Sezon 2008 (judo)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 2: | Linia 2: | ||
*[[Kadra Wisły 2008 (judo)|Kadra Wisły 2008]] | *[[Kadra Wisły 2008 (judo)|Kadra Wisły 2008]] | ||
==Najważniejsze wydarzenia== | ==Najważniejsze wydarzenia== | ||
- | *'''2008.02.09-10, Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Opole''' | + | ===Luty=== |
+ | *'''[[2008.02.09-10, Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Opole]]''' | ||
**2.miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.66kg), [[Paweł Pytliński]] (kat.100kg); | **2.miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.66kg), [[Paweł Pytliński]] (kat.100kg); | ||
**3.miejsce - [[Dawid Ossoliński]] (kat.100kg), | **3.miejsce - [[Dawid Ossoliński]] (kat.100kg), | ||
**5.miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat.63kg); | **5.miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat.63kg); | ||
- | *'''2008.03.08-09, Puchar Polski Młodzieży, Gdańsk''' | + | ===Marzec=== |
+ | *'''[[2008.03.08-09, Puchar Polski Młodzieży, Gdańsk]]''' | ||
**3.miejsce - [[Rafał Filek]] (kat.100kg), | **3.miejsce - [[Rafał Filek]] (kat.100kg), | ||
- | *'''2008.03.15-16, Puchar Polski Juniorów, Czechowice-Dziedzice''' | + | *'''[[2008.03.15-16, Puchar Polski Juniorów, Czechowice-Dziedzice]]''' |
**1.miejsce - [[Rafał Filek]] (kat.100kg), | **1.miejsce - [[Rafał Filek]] (kat.100kg), | ||
**7.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg); | **7.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg); | ||
- | *'''2008.03.29-30, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Rybnik''' | + | *'''[[2008.03.29-30, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Rybnik]]''' |
**3.miejsce - [[Izabela Bryndza]] (kat.70kg), [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | **3.miejsce - [[Izabela Bryndza]] (kat.70kg), [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | ||
**5.miejsce - [[Małgorzata Tracz]] (kat.63kg); | **5.miejsce - [[Małgorzata Tracz]] (kat.63kg); | ||
**7.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg); | **7.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg); | ||
- | * | + | ===Kwiecień=== |
+ | *'''[[2008.04.05-06, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław]]''' | ||
**1.miejsce - [[Rafał Filek]] (kat.100kg), | **1.miejsce - [[Rafał Filek]] (kat.100kg), | ||
**5.miejsce - [[Dawid Tondera]] (kat.58kg); | **5.miejsce - [[Dawid Tondera]] (kat.58kg); | ||
- | *'''2008.04.19-20, Puchar Polski-Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Warszawa''' | + | *'''[[2008.04.19-20, Puchar Polski-Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Warszawa]]''' |
**2.miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.66kg), [[Paweł Pytliński]] (kat.100kg); | **2.miejsce - [[Artur Kłys]] (kat.66kg), [[Paweł Pytliński]] (kat.100kg); | ||
**5.miejsce - [[Robert Zaczkiewicz]] (kat.73kg); | **5.miejsce - [[Robert Zaczkiewicz]] (kat.73kg); | ||
- | *'''2008.04.26-29, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Głogów''' | + | *'''[[2008.04.26-29, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Głogów]]''' |
**3.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg), [[Małgorzata Tracz]] (kat.63kg), [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | **3.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg), [[Małgorzata Tracz]] (kat.63kg), [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | ||
- | *'''2008.05.31, Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski, III runda, Wrocław''' | + | ===Maj=== |
+ | *'''[[2008.05.31, Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski, III runda, Wrocław]]''' | ||
**1.miejsce - [[Paweł Pytliński]] (kat.100kg); | **1.miejsce - [[Paweł Pytliński]] (kat.100kg); | ||
**7.miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat.63kg); | **7.miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat.63kg); | ||
- | *'''2008.07.26-27, Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów (Puchar Świata) w Cetniewie''' | + | ===Lipiec=== |
+ | *'''[[2008.07.26-27, Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów (Puchar Świata) w Cetniewie]]''' | ||
**3. miejsce - [[Dawid Tondera]] (73kg); | **3. miejsce - [[Dawid Tondera]] (73kg); | ||
- | *'''2008.09.14, Mistrzostwa Europy Juniorów, Warszawa''' | + | ===Wrzesień=== |
+ | *'''[[2008.09.14, Mistrzostwa Europy Juniorów, Warszawa]]''' | ||
**3. miejsce - [[Rafał Filek]] (100kg); | **3. miejsce - [[Rafał Filek]] (100kg); | ||
- | * | + | *'''[[2008.09.19-21, Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko-Biała]]''' |
**3.miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg); | **3.miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg); | ||
**7.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg); | **7.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg); | ||
- | *'''2008.10.04-05, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Łódź''' | + | ===Październik=== |
+ | *'''[[2008.10.04-05, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Łódź]]''' | ||
**2.miejsce - [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | **2.miejsce - [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | ||
**3.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg), [[Małgorzata Tracz]] (kat.70kg); | **3.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg), [[Małgorzata Tracz]] (kat.70kg); | ||
- | * | + | *'''[[2008.10.08, Międzynarodowy turniej kobiet i mężczyzn do lat 23, Trnawa]]''' |
**1.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg); | **1.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg); | ||
**2.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg), [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg); | **2.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg), [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg); | ||
- | *'''2008.10.08, Puchar Polski juniorów i juniorek młodszych (rocznik 1992-93)''' | + | *'''[[2008.10.08, Puchar Polski juniorów i juniorek młodszych]] (rocznik 1992-93)''' |
**1.miejsce - [[Bartłomiej Garbacik]] (50kg); | **1.miejsce - [[Bartłomiej Garbacik]] (50kg); | ||
**2.miejsce - [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | **2.miejsce - [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | ||
- | * | + | *'''[[2008.10.11-12, Mistrzostwa Polski Młodzieży, Wrocław]]''' |
**3.miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg) | **3.miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg) | ||
**5.miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat.63kg), [[Kinga Pastuszak]] (kat.63kg); | **5.miejsce - [[Barbara Mirus]] (kat.63kg), [[Kinga Pastuszak]] (kat.63kg); | ||
- | *'''2008.10.23-24, Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorek w Judo Tajlandia-Bangkok''' | + | *'''[[2008.10.23-24, Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorek w Judo Tajlandia-Bangkok]]''' |
**[[Rafał Filek]] – odpadł w eliminacjach; | **[[Rafał Filek]] – odpadł w eliminacjach; | ||
- | *'''2008.10.25-26, Puchar Polski- Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wrocław''' | + | *'''[[2008.10.25-26, Puchar Polski- Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wrocław]]''' |
**2.miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg); | **2.miejsce - [[Antoni Maciołowski]] (kat.60kg); | ||
- | * | + | ===Listopad=== |
+ | *'''[[2008.11.08-09, Puchar Polski Juniorów i Juniorek, Olsztyn]]''' | ||
**3.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg); | **3.miejsce - [[Anna Osajda]] (kat.78kg); | ||
**7.miejsce - [[Kamil Tondera]] (kat.73kg), [[Kajetan Pintal]] (kat.90kg); | **7.miejsce - [[Kamil Tondera]] (kat.73kg), [[Kajetan Pintal]] (kat.90kg); | ||
- | * | + | *'''[[2008.11.15-16, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Olsztyn]]''' |
**1.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg), [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | **1.miejsce - [[Izabela Mirus]] (kat.57kg), [[Oliwier Romaniuk]] (kat.81kg); | ||
**2.miejsce - [[Krzysztof Mrozek]] (kat.60kg); | **2.miejsce - [[Krzysztof Mrozek]] (kat.60kg); |
Wersja z dnia 11:27, 16 cze 2014
Spis treści |
Kadra
Najważniejsze wydarzenia
Luty
- 2008.02.09-10, Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Opole
- 2.miejsce - Artur Kłys (kat.66kg), Paweł Pytliński (kat.100kg);
- 3.miejsce - Dawid Ossoliński (kat.100kg),
- 5.miejsce - Barbara Mirus (kat.63kg);
Marzec
- 2008.03.08-09, Puchar Polski Młodzieży, Gdańsk
- 3.miejsce - Rafał Filek (kat.100kg),
- 2008.03.15-16, Puchar Polski Juniorów, Czechowice-Dziedzice
- 1.miejsce - Rafał Filek (kat.100kg),
- 7.miejsce - Anna Osajda (kat.78kg);
- 2008.03.29-30, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Rybnik
- 3.miejsce - Izabela Bryndza (kat.70kg), Oliwier Romaniuk (kat.81kg);
- 5.miejsce - Małgorzata Tracz (kat.63kg);
- 7.miejsce - Izabela Mirus (kat.57kg);
Kwiecień
- 2008.04.05-06, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Wrocław
- 1.miejsce - Rafał Filek (kat.100kg),
- 5.miejsce - Dawid Tondera (kat.58kg);
- 2008.04.19-20, Puchar Polski-Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Warszawa
- 2.miejsce - Artur Kłys (kat.66kg), Paweł Pytliński (kat.100kg);
- 5.miejsce - Robert Zaczkiewicz (kat.73kg);
- 2008.04.26-29, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Głogów
- 3.miejsce - Izabela Mirus (kat.57kg), Małgorzata Tracz (kat.63kg), Oliwier Romaniuk (kat.81kg);
Maj
- 2008.05.31, Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski, III runda, Wrocław
- 1.miejsce - Paweł Pytliński (kat.100kg);
- 7.miejsce - Barbara Mirus (kat.63kg);
Lipiec
- 2008.07.26-27, Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów (Puchar Świata) w Cetniewie
- 3. miejsce - Dawid Tondera (73kg);
Wrzesień
- 2008.09.14, Mistrzostwa Europy Juniorów, Warszawa
- 3. miejsce - Rafał Filek (100kg);
- 2008.09.19-21, Indywidualne Mistrzostwa Polski, Bielsko-Biała
- 3.miejsce - Antoni Maciołowski (kat.60kg);
- 7.miejsce - Anna Osajda (kat.78kg);
Październik
- 2008.10.04-05, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Łódź
- 2.miejsce - Oliwier Romaniuk (kat.81kg);
- 3.miejsce - Izabela Mirus (kat.57kg), Małgorzata Tracz (kat.70kg);
- 2008.10.08, Międzynarodowy turniej kobiet i mężczyzn do lat 23, Trnawa
- 1.miejsce - Izabela Mirus (kat.57kg);
- 2.miejsce - Anna Osajda (kat.78kg), Antoni Maciołowski (kat.60kg);
- 2008.10.08, Puchar Polski juniorów i juniorek młodszych (rocznik 1992-93)
- 1.miejsce - Bartłomiej Garbacik (50kg);
- 2.miejsce - Oliwier Romaniuk (kat.81kg);
- 2008.10.11-12, Mistrzostwa Polski Młodzieży, Wrocław
- 3.miejsce - Antoni Maciołowski (kat.60kg)
- 5.miejsce - Barbara Mirus (kat.63kg), Kinga Pastuszak (kat.63kg);
- 2008.10.23-24, Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorek w Judo Tajlandia-Bangkok
- Rafał Filek – odpadł w eliminacjach;
- 2008.10.25-26, Puchar Polski- Drużynowe Mistrzostwa Polski, Wrocław
- 2.miejsce - Antoni Maciołowski (kat.60kg);
Listopad
- 2008.11.08-09, Puchar Polski Juniorów i Juniorek, Olsztyn
- 3.miejsce - Anna Osajda (kat.78kg);
- 7.miejsce - Kamil Tondera (kat.73kg), Kajetan Pintal (kat.90kg);
- 2008.11.15-16, Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych, Olsztyn
- 1.miejsce - Izabela Mirus (kat.57kg), Oliwier Romaniuk (kat.81kg);
- 2.miejsce - Krzysztof Mrozek (kat.60kg);
Podsumowanie sezonu
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |