Sezon 2016 (judo)
Z Historia Wisły
(→Maj 2016) |
(→Zawody Masters) |
||
(Nie pokazano 36 wersji pośrednich.) | |||
Linia 8: | Linia 8: | ||
*[[Kadra Wisły 2016 (judo)|Kadra Wisły 2016]] | *[[Kadra Wisły 2016 (judo)|Kadra Wisły 2016]] | ||
==Kronika sportowa== | ==Kronika sportowa== | ||
+ | [[Grafika:2016.06.09 Turniej Pierwszego Kroku w Judo.jpg|300px|thumb|right]] | ||
+ | [[Grafika:Judo 2016 nabór.jpg|300px|thumb|right]] | ||
+ | [[Grafika:Albin Kocioł.JPG|300px|thumb|right|Albin Kocioł, Najlepszy Młodzik Małopolski 2016. <br>[[2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole]].]] | ||
+ | [[Grafika:Bartosz Karaś, Danuta Majcher.jpg|300px|thumb|right|Bartosz Karaś, Danuta Majcher, brązowi medaliści Pucharu Polski, Opole 2016]] | ||
===Luty 2016=== | ===Luty 2016=== | ||
'''[[2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły]]''' | '''[[2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły]]''' | ||
Linia 65: | Linia 69: | ||
*2. miejsce - [[Jan Barwacz]], [[Kacper Karaś]] | *2. miejsce - [[Jan Barwacz]], [[Kacper Karaś]] | ||
*3. miejsce - [[Jakub Moskal]], [[Franciszka Kobylańska]] | *3. miejsce - [[Jakub Moskal]], [[Franciszka Kobylańska]] | ||
+ | '''[[2016.05.08 Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Luboń koło Poznania]]''' | ||
+ | *2. miejsce - [[Paweł Szterleja]], [[Dariusz Michalski]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Krzysztof Długopolski]] | ||
+ | *4. miejsce - [[Karol Szterleja]] | ||
+ | *5. miejsce - [[Sebastian Danek]] | ||
'''[[2016.05.14 Turniej Judo Dzieci – IV Memoriał im. Doroty Nowackiej, Wolbrom]]''' | '''[[2016.05.14 Turniej Judo Dzieci – IV Memoriał im. Doroty Nowackiej, Wolbrom]]''' | ||
*1. miejsce - [[Szymon Sowiźrał]], [[Andrzej Radziszewski]], [[Wiktor Skrobiszewski]] | *1. miejsce - [[Szymon Sowiźrał]], [[Andrzej Radziszewski]], [[Wiktor Skrobiszewski]] | ||
Linia 76: | Linia 85: | ||
*3. miejsce - [[Nikola Szlachta]] (44kg) | *3. miejsce - [[Nikola Szlachta]] (44kg) | ||
*5. miejsce - [[Kamil Gwóźdź]] (60kg) | *5. miejsce - [[Kamil Gwóźdź]] (60kg) | ||
+ | '''[[2016.05.20 III Otwarte Mistrzostwa Zabierzowa w Judo]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Szymon Sowiźrał]], [[Samuel Mulka]], [[Jan Barwacz]], [[Bartosz Mickowski]], [[Karol Kowalski]], [[Piotr Woźniak]], [[Piotr Piątek (judo)|Piotr Piątek]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Borys Karaś]], [[Konrad Sowiźrał]], [[Wojciech Gawęda]], [[Jakub Moskal]], [[Wiktor Skrobiszewski]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Patryk Gajda]], [[Michał Kawalec]], [[Paweł Bukowiec]] | ||
+ | *4. miejsce - [[Wirginia Mulka]], [[Bartłomiej Chmiel]] | ||
+ | *5. miejsce - [[Andrzej Radziszewski]], [[Jakub Basta]], [[Alan Robakowski]] | ||
+ | *7. miejsce - [[Karol Bodzioch]] | ||
+ | |||
+ | ===Czerwiec 2016=== | ||
+ | '''[[2016.06.01 Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Przedszkole Miś Uszatek]]''' | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.04 Otwarty Puchar Polski / VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Łódź]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Albin Kocioł]] (-60kg), [[Oskar Gabor]] (-50kg) | ||
+ | *3. miejsce - [[Kacper Gabor]] (-46kg), [[Karol Kowalski]] (-38kg) | ||
+ | *7. miejsce - [[Kacper Karaś]] (-50kg), [[Wojciech Gawęda]] (-55kg) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.04-05 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Opole]]'''<BR> | ||
+ | JUNIORZY MŁODSI | ||
+ | *1. miejsce - [[Nikola Szlachta]] (-44kg) | ||
+ | *2. miejsce - [[Paulina Szlachta]] (-48kg) | ||
+ | *3. miejsce - [[Paweł Tylek]] (-55kg) | ||
+ | JUNIORZY | ||
+ | *3. miejsce - [[Danuta Majcher]] (-48kg), [[Bartosz Karaś]] (-66kg) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.09 Turniej Pierwszego Kroku w Judo, Hala Wisły]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Michał Bartera]], [[Adam Bazarnik]], [[Milena Twardowska]], [[Stanisław Skrzypek]], [[Stanisław Słaboń]], [[Mikołaj Bednarczyk]], [[Alan Robakowski]], [[Alicja Michalik]], [[Maciej Adamczyk II]], [[Aleksander Bielik]], [[Antoni Poniedzielski]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Aleksander Stefaniak]], [[Brunon Dolata]], [[Artur Żemła-Mitka]], [[Kludia Fabiańska]], [[Mikołaj Siodłak]], [[Szymon Czeluśniak]], [[Tomasz Kowalski (judo)|Tomasz Kowalski]], [[Mikołaj Chmiel]], [[Konstancja Sowiźrał]], [[Nadia Imielska]], [[Konrad Michalik]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Mateusz Kowenicki]], [[Antoni Bielawski]], [[Hanna Twardowska]], [[Adam Tabor]], [[Leon Stecz]], [[Karol Synkowski]], [[Franciszek Korpet]], [[Jan Kuciel]], [[Nikola Karcz]], [[Mikołaj Godzic]], [[Jan Mazela]], [[Jakub Znamirowski]], [[Borys Ostrożny]], [[Karol Piątek (judo)|Karol Piątek]], [[Dawid Zarychta]] | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo, Bytom]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Albin Kocioł]] (-60kg) | ||
+ | *2. miejsce - [[Kacper Karaś]] (-50kg), [[Karol Kowalski]] (-38kg) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.12 II Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Dzieci w judo, Hala Wisły]]'''<br> | ||
+ | DZIECI MŁODSZE | ||
+ | *1. miejsce - [[Samuel Mulka]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Wirginia Mulka]], [[Konrad Sowiźrał]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Mikołaj Bednarczyk]], [[Borys Karaś]] | ||
+ | DZIECI STARSZE | ||
+ | *1. miejsce - [[Jakub Moskal]], [[Paweł Bukowiec]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Bartłomiej Chmiel]], [[Sergiusz Tracz]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Andrzej Radziszewski]], [[Michał Adamczyk]], [[Szymon Kok]] | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.19 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa, Suchy Las]]''' | ||
+ | *3. miejsce - [[Danuta Majcher]] (-48kg) | ||
+ | *5. miejsce - [[Aleksander Wrona]] (-81kg) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.18-19 XIX Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, Bochnia]]'''<br> | ||
+ | DRUŻYNOWO | ||
+ | *1. miejsce - TS Wisła Kraków | ||
+ | INDYWIDUALNIE | ||
+ | *1. miejsce - [[Albin Kocioł]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Mateusz Kukułka]], [[Kacper Karaś]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Oskar Gabor]], [[Kacper Gabor]], [[Jan Barwacz]] | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.06.18-19 IV International Judo League SOLANIN CUP 2016, Nowa Sól]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Krzysztof Długopolski]], [[Karol Szterleja]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Paweł Szterleja]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Sebastian Danek]] | ||
+ | |||
+ | ===Lipiec 2016=== | ||
+ | '''[[2016.07.16-17 Puchar Europy Juniorów i Juniorek U-21 w Judo, Gdynia]]''' | ||
+ | *[[Danuta Majcher]] (48 kg) odpadła z turnieju po drugiej walce | ||
+ | |||
+ | ===Sierpień 2016=== | ||
+ | |||
+ | ===Wrzesień 2016=== | ||
+ | '''[[2016.09.13-17 Wiślacka Olimpiada Dzieci i Młodzieży]]''' | ||
+ | *1. miejsce - TS Wisła Kraków | ||
+ | *2. miejsce - MDK Kraków | ||
+ | *3. miejsce - Jordan Kraków | ||
+ | *3. miejsce - Wisła II Kraków | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.09.17 Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów, Wolbrom]]''' | ||
+ | *1. miejsce - M - [[Albin Kocioł]] (kat. -66kg), [[Kacper Gabor]] (kat. -46kg), JM - [[Jakub Lignar]] (kat. +90kg), J - [[Danuta Majcher]] (kat. -48kg), [[Sebastian Tylek]] (kat. -73kg) | ||
+ | *2. miejsce - M - [[Kacper Karaś]] (kat. -55kg), [[Karol Kowalski]] (kat. -42kg), JM - [[Maciej Adamczyk]] (kat. -73kg) | ||
+ | *3. miejsce - M - [[Mateusz Kukułka]] (kat. -66kg), [[Oskar Gabor]] (kat. -55kg), JM - [[Paweł Tylek]] (kat. -60kg) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.09.18 Mistrzostwa Małopolski Dzieci, Wolbrom]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Jakub Moskal]] (kat. -36kg), [[Jan Barwacz]] (kat. -42kg) | ||
+ | *3. miejsce - [[Michał Adamczyk]] (kat. -40kg). | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.09.24-25 Warsaw Judo Open - Międzynarodowy Puchar Polski juniorów, juniorów młodszych i młodzików]]''' | ||
+ | *2. miejsce - [[Danuta Majcher]] (48kg - juniorki) | ||
+ | *3. miejsce - [[Albin Kocioł]] (66kg - młodzicy), [[Bartosz Karaś]] (66kg - juniorzy), [[Paweł Tylek]] (55kg - juniorzy młodsi) | ||
+ | *5. miejsce - [[Kacper Karaś]] (55kg - młodzicy), [[Oskar Gabor]] (50kg - młodzicy) | ||
+ | |||
+ | ===Październik 2016=== | ||
+ | '''[[2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole]]''' | ||
+ | *2. miejsce - [[Karol Kowalski]] (38kg), [[Albin Kocioł]] (66kg) | ||
+ | *3. miejsce - [[Kacper Gabor]] (42kg) | ||
+ | *5. miejsce - [[Oskar Gabor]] (50kg) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.10.15 Międzynarodowy Turniej Dzieci w judo, Zakopane]]''' | ||
+ | *3. miejsce - [[Kinga Stańda]], [[Jan Barwacz]], [[Paweł Bukowiec]] | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.10.15 Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy w Judo]] | ||
+ | *1. miejsce - [[Paweł Tylek]] (junior młodszy) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.10.16 Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski młodzików, Zakopane]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Kacper Gabor]], [[Oskar Gabor]] i [[Karol Kowalski]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Mateusz Kukułka]] | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.10.22-23 60. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Katowice]] ''' | ||
+ | *3. miejsce - [[Aleksander Wrona]] (81kg) | ||
+ | *4. miejsce - [[Danuta Majcher]] (48kg) | ||
+ | '''[[2016.10.30 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano, Poznań]] ''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Paweł Tylek]] (55kg) | ||
+ | *3. miejsce - [[Kamil Gwóźdź]] (60kg), [[Kacper Gabor]] (46kg) | ||
+ | *7. miejsce - [[Albin Kocioł]] (66kg) | ||
+ | |||
+ | ===Listopad 2016=== | ||
+ | '''[[2016.11.05 Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Bytom]] ''' | ||
+ | *2. miejsce - [[Paweł Tylek]] (55kg) | ||
+ | *7. miejsce - [[Albin Kocioł]] (66 kg), [[Oskar Gabor]] (55 kg) | ||
+ | '''[[2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo, Hala Wisły|2016.11.12 Finałowe Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo - International Judo League z okazji 110-lecia TS Wisła]] '''<br> | ||
+ | *1. miejsce - [[Albin Kocioł]] -66 kg (U-15) | ||
+ | *2. miejsce - [[Kacper Gabor]] -46 kg (U-15), [[Bartłomiej Chmiel]] -60 kg (U-13) | ||
+ | *3. miejsce - [[Oskar Gabor]] -55 kg, [[Karol Kowalski]] -42 kg (U-15) | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.11.12 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las]]''' | ||
+ | *[[Paweł Tylek]] wypożyczony do AZS Opole wywalczył drużynowe wicemistrzostwo w barwach tego klubu. | ||
+ | |||
+ | ===Grudzień 2016=== | ||
+ | '''[[2016.12.04 Mikołajkowy Turniej Judo, Kielce]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Amelia Gilijer]], [[Karol Bodzioch]], [[Jan Barwacz]], [[Paweł Bukowiec]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Szymon Kok]], [[Andrzej Radziszewski]], [[Maciej Sadowski]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Alicja Michalik]], [[Oskar Hrabia]], [[Antoni Wasilewski]], [[Stanisław Handzlik]], [[Wiktor Wilk]], [[Franciszka Kobylańska]], [[Michał Adamczyk]], [[Michał Sadowski]]. | ||
+ | |||
+ | '''[[2016.12.11 Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci, Bochnia]]''' | ||
+ | *1. miejsce - [[Samuel Mulka]] | ||
+ | *2. miejsce - [[Amelia Gilijer]], [[Wirginia Mulka]], [[Marcin Adamczyk]], [[Antoni Wasilewski]], [[Borys Karaś]], [[Jan Barwacz]], [[Szymon Kok]], [[Jakub Moskal]] | ||
+ | *3. miejsce - [[Piotr Piątek (judo)|Piotr Piątek]], [[Michał Kawalec]], [[Franciszka Kobylańska]], [[Andrzej Radziszewski]], [[Wiktor Skrobiszewski]] | ||
==Zawody Masters== | ==Zawody Masters== | ||
- | |||
==Inne wydarzenia== | ==Inne wydarzenia== | ||
- | + | *2016.05.20 [[Sebastian Tylek]], [[Kerim Ouerfelli]] i [[Maciej Adamczyk]] zaprezentowali swoje umiejętności podczas XVI Festiwalu Nauki „Czas i Przestrzeń” w Krakowie. | |
+ | *2016.11.03 Trening z Mistrzem, [[Krzysztof Węglarz|Krzysztofem Węglarzem]]. | ||
+ | *2016.12.03 Mikołajki w sekcji judo. | ||
==Zdjęcia== | ==Zdjęcia== |
Aktualna wersja
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |
Spis treści |
Kadra Wisły
Kronika sportowa
Luty 2016
2016.02.06 III Memoriał im. Pawła Pytlińskiego, Hala Wisły
- 1. miejsce - Stanisław Brzeziński, Kacper Gabor, Kacper Karaś, Albin Kocioł, Karol Kowalski, Mateusz Kukułka, Paweł Tylek
- 2. miejsce - Oskar Gabor, Jakub Lignar, Jakub Korgol
- 3. miejsce - Maciej Adamczyk, Wojciech Gawęda, Mykyta Minakov
2016.02.20-21 Puchar Czech Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów, Ostrawa
- 1. miejsce - Kacper Gabor, Bartosz Karaś
- 3. miejsce - Albin Kocioł, Kerim Ouerfelli
- 5. miejsce - Oskar Gabor, Mateusz Sordyl
- 7. miejsce - Wojciech Gawęda, Paweł Tylek, Kamil Gwóźdź, Jakub Lignar i Sebastian Tylek
2016.02.27 I Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Dzieci w judo, Hala Wisły
- 1. miejsce - Samuel Mulka, Marcin Adamczyk, Jan Barwacz, Bartłomiej Chmiel, Jakub Moskal, Antoni Wasilewski
- 2. miejsce - Michał Adamczyk, Karol Bodzioch, Oskar Hrabia, Filip Iwaniec, Wirginia Mulka.
- 3. miejsce - Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski
Marzec 2016
2016.03.05 Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Bydgoszcz
- 2. miejsce - Danuta Majcher (48kg), Paweł Tylek (55kg)
- 5. miejsce - Zuzanna Rams (63kg)
2016.03.12 Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola dzieci i młodzików
- 1. miejsce - Karol Kowalski, Oskar Gabor, Albin Kocioł, Mateusz Kukułka
- 2. miejsce - Kacper Gabor
- 3. miejsce - Wojciech Gawęda, Patrycja Bobilewicz, Jan Barwacz, Kacper Karaś
- 5. miejsce - Jakub Ciszewski, Natalia Bobilewicz, Samuel Mulka, Jakub Lach
2016.03.19-20 XIII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo, Suchy Las
MŁODZICY
- 2. miejsce - Karol Kowalski, Albin Kocioł
- 3. miejsce - Kacper Gabor
- 5. miejsce - Kacper Karaś
- 7. miejsce - Oskar Gabor, Mateusz Kukułka
KADETKI/KADECI
- 1. miejsce - Nikola Szlachta (44kg)
- 2. miejsce - Paulina Szlachta (48kg)
- 5. miejsce - Paweł Tylek (55kg)
2016.03.20 Liga indywidualna i drużynowa seniorów/I Puchar Polski, Luboń
- 5. miejsce - Aleksander Wrona
Kwiecień 2016
2016.04.02 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Kąty Wrocławskie
- 3. miejsce - Danuta Majcher (48kg), Bartosz Karaś (66kg)
- 7. miejsce - Sebastian Tylek (73kg)
2016.04.09-10 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo, Piła
- 1. miejsce - Nikola Szlachta, Paulina Szlachta
- 5. miejsce - Paweł Tylek
2016.04.09 Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Bardejowa, Słowacja
- 1. miejsce - Kacper Karaś, Albin Kocioł
- 2. miejsce - Kacper Gabor, Oskar Gabor
2016.04.16-17 Akademickie Mistrzostwa Polski, Białystok
- 2. miejsce - Aleksander Wrona (KA)
- 3. miejsce - Oliwier Romaniuk (AWF)
- 9. miejsce - Sebastian Tylek (AGH)
Maj 2016
2016.05.07 Mistrzostwa Polski Młodzieży, Mosina k. Poznania
- 3. miejsce - Aleksander Wrona (81kg)
- 7. miejsce - Wojciech Staszczak (90kg)
2016.05.07 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Dzieci, Tuchów
- 1. miejsce - Kacper Gabor, Oskar Gabor, Albin Kocioł, Mateusz Kukułka, Karol Kowalski, Bartłomiej Chmiel, Bartłomiej Mickowski
- 2. miejsce - Jan Barwacz, Kacper Karaś
- 3. miejsce - Jakub Moskal, Franciszka Kobylańska
2016.05.08 Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych, Luboń koło Poznania
- 2. miejsce - Paweł Szterleja, Dariusz Michalski
- 3. miejsce - Krzysztof Długopolski
- 4. miejsce - Karol Szterleja
- 5. miejsce - Sebastian Danek
2016.05.14 Turniej Judo Dzieci – IV Memoriał im. Doroty Nowackiej, Wolbrom
- 1. miejsce - Szymon Sowiźrał, Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski
- 2. miejsce - Jan Barwacz, Franciszka Kobylańska, Michał Adamczyk, Sergiusz Tracz
- 3. miejsce - Konrad Sowiźrał, Wirginia Mulka, Samuel Mulka, Szymon Kok
2016.05.14 Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci, Rimawska Sobota
- 1. miejsce - Kacper Karaś
- 2. miejsce - Oskar Gabor
- 3. miejsce - Kacper Gabor, Albin Kocioł
2016.05.14-15 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Elbląg
- 3. miejsce - Nikola Szlachta (44kg)
- 5. miejsce - Kamil Gwóźdź (60kg)
2016.05.20 III Otwarte Mistrzostwa Zabierzowa w Judo
- 1. miejsce - Szymon Sowiźrał, Samuel Mulka, Jan Barwacz, Bartosz Mickowski, Karol Kowalski, Piotr Woźniak, Piotr Piątek
- 2. miejsce - Borys Karaś, Konrad Sowiźrał, Wojciech Gawęda, Jakub Moskal, Wiktor Skrobiszewski
- 3. miejsce - Patryk Gajda, Michał Kawalec, Paweł Bukowiec
- 4. miejsce - Wirginia Mulka, Bartłomiej Chmiel
- 5. miejsce - Andrzej Radziszewski, Jakub Basta, Alan Robakowski
- 7. miejsce - Karol Bodzioch
Czerwiec 2016
2016.06.01 Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Przedszkole Miś Uszatek
2016.06.04 Otwarty Puchar Polski / VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, Łódź
- 1. miejsce - Albin Kocioł (-60kg), Oskar Gabor (-50kg)
- 3. miejsce - Kacper Gabor (-46kg), Karol Kowalski (-38kg)
- 7. miejsce - Kacper Karaś (-50kg), Wojciech Gawęda (-55kg)
2016.06.04-05 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Opole
JUNIORZY MŁODSI
- 1. miejsce - Nikola Szlachta (-44kg)
- 2. miejsce - Paulina Szlachta (-48kg)
- 3. miejsce - Paweł Tylek (-55kg)
JUNIORZY
- 3. miejsce - Danuta Majcher (-48kg), Bartosz Karaś (-66kg)
2016.06.09 Turniej Pierwszego Kroku w Judo, Hala Wisły
- 1. miejsce - Michał Bartera, Adam Bazarnik, Milena Twardowska, Stanisław Skrzypek, Stanisław Słaboń, Mikołaj Bednarczyk, Alan Robakowski, Alicja Michalik, Maciej Adamczyk II, Aleksander Bielik, Antoni Poniedzielski
- 2. miejsce - Aleksander Stefaniak, Brunon Dolata, Artur Żemła-Mitka, Kludia Fabiańska, Mikołaj Siodłak, Szymon Czeluśniak, Tomasz Kowalski, Mikołaj Chmiel, Konstancja Sowiźrał, Nadia Imielska, Konrad Michalik
- 3. miejsce - Mateusz Kowenicki, Antoni Bielawski, Hanna Twardowska, Adam Tabor, Leon Stecz, Karol Synkowski, Franciszek Korpet, Jan Kuciel, Nikola Karcz, Mikołaj Godzic, Jan Mazela, Jakub Znamirowski, Borys Ostrożny, Karol Piątek, Dawid Zarychta
2016.06.11 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo, Bytom
- 1. miejsce - Albin Kocioł (-60kg)
- 2. miejsce - Kacper Karaś (-50kg), Karol Kowalski (-38kg)
2016.06.12 II Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Dzieci w judo, Hala Wisły
DZIECI MŁODSZE
- 1. miejsce - Samuel Mulka
- 2. miejsce - Wirginia Mulka, Konrad Sowiźrał
- 3. miejsce - Mikołaj Bednarczyk, Borys Karaś
DZIECI STARSZE
- 1. miejsce - Jakub Moskal, Paweł Bukowiec
- 2. miejsce - Bartłomiej Chmiel, Sergiusz Tracz
- 3. miejsce - Andrzej Radziszewski, Michał Adamczyk, Szymon Kok
2016.06.19 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa, Suchy Las
- 3. miejsce - Danuta Majcher (-48kg)
- 5. miejsce - Aleksander Wrona (-81kg)
2016.06.18-19 XIX Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików, Bochnia
DRUŻYNOWO
- 1. miejsce - TS Wisła Kraków
INDYWIDUALNIE
- 1. miejsce - Albin Kocioł
- 2. miejsce - Mateusz Kukułka, Kacper Karaś
- 3. miejsce - Oskar Gabor, Kacper Gabor, Jan Barwacz
2016.06.18-19 IV International Judo League SOLANIN CUP 2016, Nowa Sól
- 1. miejsce - Krzysztof Długopolski, Karol Szterleja
- 2. miejsce - Paweł Szterleja
- 3. miejsce - Sebastian Danek
Lipiec 2016
2016.07.16-17 Puchar Europy Juniorów i Juniorek U-21 w Judo, Gdynia
- Danuta Majcher (48 kg) odpadła z turnieju po drugiej walce
Sierpień 2016
Wrzesień 2016
2016.09.13-17 Wiślacka Olimpiada Dzieci i Młodzieży
- 1. miejsce - TS Wisła Kraków
- 2. miejsce - MDK Kraków
- 3. miejsce - Jordan Kraków
- 3. miejsce - Wisła II Kraków
2016.09.17 Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów, Wolbrom
- 1. miejsce - M - Albin Kocioł (kat. -66kg), Kacper Gabor (kat. -46kg), JM - Jakub Lignar (kat. +90kg), J - Danuta Majcher (kat. -48kg), Sebastian Tylek (kat. -73kg)
- 2. miejsce - M - Kacper Karaś (kat. -55kg), Karol Kowalski (kat. -42kg), JM - Maciej Adamczyk (kat. -73kg)
- 3. miejsce - M - Mateusz Kukułka (kat. -66kg), Oskar Gabor (kat. -55kg), JM - Paweł Tylek (kat. -60kg)
2016.09.18 Mistrzostwa Małopolski Dzieci, Wolbrom
- 1. miejsce - Jakub Moskal (kat. -36kg), Jan Barwacz (kat. -42kg)
- 3. miejsce - Michał Adamczyk (kat. -40kg).
- 2. miejsce - Danuta Majcher (48kg - juniorki)
- 3. miejsce - Albin Kocioł (66kg - młodzicy), Bartosz Karaś (66kg - juniorzy), Paweł Tylek (55kg - juniorzy młodsi)
- 5. miejsce - Kacper Karaś (55kg - młodzicy), Oskar Gabor (50kg - młodzicy)
Październik 2016
2016.10.08-09 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Opole
- 2. miejsce - Karol Kowalski (38kg), Albin Kocioł (66kg)
- 3. miejsce - Kacper Gabor (42kg)
- 5. miejsce - Oskar Gabor (50kg)
2016.10.15 Międzynarodowy Turniej Dzieci w judo, Zakopane
- 3. miejsce - Kinga Stańda, Jan Barwacz, Paweł Bukowiec
2016.10.15 Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy w Judo
- 1. miejsce - Paweł Tylek (junior młodszy)
2016.10.16 Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski młodzików, Zakopane
- 1. miejsce - Kacper Gabor, Oskar Gabor i Karol Kowalski
- 3. miejsce - Mateusz Kukułka
2016.10.22-23 60. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo, Katowice
- 3. miejsce - Aleksander Wrona (81kg)
- 4. miejsce - Danuta Majcher (48kg)
2016.10.30 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano, Poznań
- 1. miejsce - Paweł Tylek (55kg)
- 3. miejsce - Kamil Gwóźdź (60kg), Kacper Gabor (46kg)
- 7. miejsce - Albin Kocioł (66kg)
Listopad 2016
- 2. miejsce - Paweł Tylek (55kg)
- 7. miejsce - Albin Kocioł (66 kg), Oskar Gabor (55 kg)
- 1. miejsce - Albin Kocioł -66 kg (U-15)
- 2. miejsce - Kacper Gabor -46 kg (U-15), Bartłomiej Chmiel -60 kg (U-13)
- 3. miejsce - Oskar Gabor -55 kg, Karol Kowalski -42 kg (U-15)
2016.11.12 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Suchy Las
- Paweł Tylek wypożyczony do AZS Opole wywalczył drużynowe wicemistrzostwo w barwach tego klubu.
Grudzień 2016
2016.12.04 Mikołajkowy Turniej Judo, Kielce
- 1. miejsce - Amelia Gilijer, Karol Bodzioch, Jan Barwacz, Paweł Bukowiec
- 2. miejsce - Szymon Kok, Andrzej Radziszewski, Maciej Sadowski
- 3. miejsce - Alicja Michalik, Oskar Hrabia, Antoni Wasilewski, Stanisław Handzlik, Wiktor Wilk, Franciszka Kobylańska, Michał Adamczyk, Michał Sadowski.
2016.12.11 Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci, Bochnia
- 1. miejsce - Samuel Mulka
- 2. miejsce - Amelia Gilijer, Wirginia Mulka, Marcin Adamczyk, Antoni Wasilewski, Borys Karaś, Jan Barwacz, Szymon Kok, Jakub Moskal
- 3. miejsce - Piotr Piątek, Michał Kawalec, Franciszka Kobylańska, Andrzej Radziszewski, Wiktor Skrobiszewski
Zawody Masters
Inne wydarzenia
- 2016.05.20 Sebastian Tylek, Kerim Ouerfelli i Maciej Adamczyk zaprezentowali swoje umiejętności podczas XVI Festiwalu Nauki „Czas i Przestrzeń” w Krakowie.
- 2016.11.03 Trening z Mistrzem, Krzysztofem Węglarzem.
- 2016.12.03 Mikołajki w sekcji judo.
Zdjęcia
Poprzedni sezon | Powrót | Następny sezon |