Wisła Fight Club Kickboxing

Z Historia Wisły

Spis treści

Trenuj Sporty Walki nowa sekcja od nowego roku:

13 listopada 2013

Nowa sekcja klubu TS Wisła Kraków, Trenuj Sporty Walki rozpocznie swoją działalność na początku nowego roku. Już 2 stycznia zapraszamy na pierwsze zajęcia, które odbywać się będą na obiektach Wisły w wyremontowanych i odpowiednio przystosowanych pomieszczeniach. W sekcji TSW odbywać się będą zajęcia:Dyscypliny sportowe uprawiane w Sekcji TSW.


Źródło:http://skwk.pl/

Sekcja TSW - informacje:

11 stycznia 2014

Już od przyszłego poniedziałku, 20 stycznia ruszamy z długo wyczekiwaną sekcją Trenuj Sporty Walki. Jest to sprawa bez precedensu na polskiej scenie kibicowskiej. Żadna z ekip nie prowadzi swojej własnej szkółki sztuk walki na taką skalę i w tak profesjonalny sposób. Jest to wielka nadzieja i szansa dla nas wszystkich i każdy powinien dać z siebie wszystko, aby zaprocentowało to w przyszłości. Trenować Was będą najlepsi fighterzy z Tomaszem Sararą na czele. W zajęciach zaangażowanych będzie często większa ilość trenerów, po to by każdy mógł liczyć na fachową pomoc. Wszystko to w profesjonalnie wyposażonych salach (niebawem galeria). Będąc członkiem sekcji Trenuj Sporty Walki będziecie mogli ćwiczyć bez żadnego limitu. Będzie można ćwiczyć 2,3,4 razy w tygodniu lub nawet codziennie! Do wyboru macie: K1, MMA, Muay Thai i Street Fight. Pamiętajcie o tym, że jest to sekcja TS Wisła tak więc trenując z nami wspieracie swój ukochany klub. Reprezentujecie jego barwy! Ceny składek członkowskich:

80 zł - młodzież do 18 lat.

100 zł - członkowie SKWK oraz posiadacze legitymacji "TS Wisła Kraków"

120 zł - pozostali

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie która określa wasze preferencje treningu! Ankieta znajduje się na stronie głównej po prawej stronie, pod menu Strefa Fanatyka. Rozpocząć treningi może, a nawet powinien każdy, bez wyjątku. Nie sposób wymienić wszystkich korzyści z tego płynących, każdy może sobie wyobrazić, jak wspólne treningi pod okiem świetnych trenerów, w gronie swoich braci wpłyną na jakość całej Armii Białej Gwiazdy. Nie jest żadną wymówką, że ktoś się nie umie bić, albo nigdy nie miał styczności ze sztukami walki. Takich osób na pewno będzie mnóstwo, a cały przekrój grup zaawansowania pozwoli na podnoszenie swoich umiejętności krok po kroku, bez obaw, że trafimy na kogoś znacznie przewyższającego nas umiejętnościami. Nikt też nie będzie się nudził, jeśli ktoś uważa, że jest najlepszy i nie opłaca mu się chodzić, bo niczego się nie nauczy, to zapewniamy, że szybko znajdzie rywala lepszego od siebie. Pamiętajcie, że to NASZA szkoła, w całości stworzona i prowadzona przez NAS, zbudowana od podstaw. Dzięki takim inicjatywom jeszcze bardziej wzmocnimy naszą jedność i pokażemy, że hasło Cała Wisła Zawsze Razem nie jest tylko pustym sloganem, ale mottem, którym kierujemy się na co dzień, czy to na trybunach, czy to na ulicy i sportowej macie. Do zobaczenia, więcej szczegół dotyczących grup, harmonogramów zajęć pojawi się wkrótce, już teraz zachęcamy do tworzenia swoich własnych grup, stworzonych ze znajomych, kolegów z osiedla. Jeśli ktoś jednak nie ma takiej i chce dołączyć samemu, oczywiście i dla niego jest miejsce i nie powinien się niczym martwić. Osoby, które chciałyby zgłosić swoją grupę (min. 16 osób) prosimy o wcześniejszy kontakt na mail sekcjatsw@kibicewisly.pl TRENUJ CIĘŻKO, BĄDŹ UPARTY, REPREZENTUJ GODNIE BARWY! Zapraszamy na treningi!


Źródło:http://skwk.pl/

Oprawa promująca powstanie sekcji
Oprawa promująca powstanie sekcji

Salka sekcji TSW kiedyś i teraz:

17 stycznia 2014

Miejsce w którym odbywać się będą treningi sekcji TSW przeszło w ostatnich miesiącach wielką przemianę. Generalny remont objął pomieszczenia w których będziecie trenować, a także szatnie, łazienki, recepcje. Wykonany został ogrom prac, z których dziś wszyscy możemy być dumni. Salka treningowa była kiedyś kilkoma pomieszczeniami, trzeba było dokonać rozbiórki ścian by powstała jedna wielka powierzchnia. Dokonano wymiany okien, zamontowano nowe urządzenia. Na ścianach nie zabrakło oczywiście graffiti nawiązujących do sekcji i Wisły Kraków. Jak efektownie wszystko prezentuje się z matami i ringami przekonacie się już niebawem.Tak salka prezentowała się jakiś czas temu,a tak wygląda po remoncie zdjęcia:Sekcja Trenuj Sporty Walki-Galeria.


Źródło:http://skwk.pl/

Sala sekcji sportów walki oficjalnie otwarta:

27 stycznia 2014

Dzisiaj oficjalnie otwarta została sala treningowa nowej sekcji - Trenuj Sporty Walki.27 stycznia 2014 Sala sekcji sportów walki oficjalnie otwarta Dzisiaj oficjalnie otwarta została sala treningowa nowej sekcji - Trenuj Sporty Walki. W uroczystym otwarciu udział wzięli przedstawiciele Zarządu Towarzystwa Sportowego "Wisła"; Kraków, trenerzy sekcji oraz zaproszeni goście. Sala w której już od dzisiejszego popołudnia odbywać się będą treningi w ciągu ostatnich miesięcy przeszła gruntowny remont, a jego efekty robią wrażenie na wszystkich, którzy po raz pierwszy odwiedzają obiekt. Nie inaczej było i dzisiaj. Wystrój utrzymany jest w barwach klubowych, a sprzęt oddany do dyspozycji na treningi jest najwyższej jakości.


Źródło:http://tswisla.pl/


Sekcja TSW rozpoczyna swoją działalność:

22 stycznia 2014

Od czwartku 23 stycznie zapraszamy do naszej szkoły sztuk walki Trenuj Sporty Walki. Długo wyczekiwana sekcja TSW rozpocznie swą działalność już jutro. W czwartek i piątek zapraszamy w godzinach 16 - 21 do Nowej Hali Wisły, gdzie mieszczą się pomieszczenia sekcji. W tych dniach będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego o treningach, sprzęcie sportowym, zobaczyć pomieszczenia, zapisać się na zajęcia. Oficjalne otwarcie oraz pierwsze treningi rozpoczną się już w poniedziałek 27 stycznia, wszystkiego dowiecie się odwiedzając nas w czwartek i piątek. Zapraszamy!


Źródło:http://skwk.pl/

Sekcja Trenuj Sporty Walki zakończyła działalność

Jak na Twitterze poinformowało Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków - zakończona została dziś działalność sekcji Trenuj Sporty Walki. Powołano natomiast do życia Wisła Fight Club. Nowy projekt ma zrzeszać wszystkie sekcje Towarzystwa Sportowego, których działalność sportowa opiera się na sportach walki.

W swojej idei WFC ma łączyć zarówno sekcje TS-u posiadające wieloletnią tradycję takie jak: boks, szermierka, strzelectwo, judo w połączeniu z nowoczesnością jaką oferuje kick-boxing.

W ofercie proponowany jest multikarnet na wszystkie wyżej wymienione sekcje, a także w najbliższej przyszłości na szereg eventów, mających propagowanie sportu i integrację dyscyplin.

Idea ta ma przede wszystkim sprawić, ze wszystkie sekcje związane ze sportami walki będą zmierzały w jednym kierunku, a ich nadrzędnym celem będzie dobro i rozwój Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

Źródło: TS Wisła

Sezon po sezonie:

2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Chronologia sukcesu

Data Medal / Puchar Ranga zawodów Dyscyplina Zawodnik Uwagi
2019.04.28 Złoto Mistrzostwa Polski Kickboxing: K1 Rules 54 kg Tomasz Wojtak
2019.09.22 Puchar Puchar Polski 2. miejsce Kickboxing: low-kick 71 kg Filip Szostak
2020.10.09-11 Srebro Mistrzostwa Polski Kickboxing: K1 54 kg Tomasz Wojtak
2020.09.18-20 Brąz Mistrzostwa Polski Kickboxing: K1 low-kick 67 kg Filip Szostak
2020.09.18-20 Brąz Mistrzostwa Polski Kickboxing: K1 low-kick 54 kg Tomasz Wojtak
2021.05.30 Srebro Mistrzostwa Polski Kickboxing: low-kick 54 kg Tomasz Wojtak
2021.06.12 Srebro Mistrzostwa Polski Kickboxing: K1 Rules 91 kg Grzegorz Chmielowiec
2021.05.30 Brąz Mistrzostwa Polski Kickboxing: low-kick 71 kg Filip Szostak
2021.11.28 Puchar Puchar Polski 2. miejsce Kickboxing: K1 Rules 67 kg Filip Szostak
2021.11.28 Puchar Puchar Polski 3. miejsce Kickboxing: K1 Rules 91 kg Grzegorz Chmielowiec
2022.03.25-27 Złoto Mistrzostwa Świata Kickboxing: kat. 77,1 kg Tomasz Wojtak
2022.04.01-03 Złoto Mistrzostwa Polski Kickboxing: low-kick 54kg Tomasz Wojtak
2022.04.28-30 Srebro Mistrzostwa Polski Kickboxing: K1 Rules -54kg Tomasz Wojtak
2022.04.28-30 Brąz Mistrzostwa Polski Kickboxing: K1 Rules -71kg Filip Szostak
2022.10.14-16 Puchar Puchar Polski 3. miejsce Kickboxing: K1 Rules -57kg Tomasz Wojtak
2022.10.14-16 Puchar Puchar Polski 3. miejsce Kickboxing: K1 Rules -86kg Grzegorz Chmielowiec
2023.05.27 Srebro Mistrzostwa Polski MMA: kat. senior 65,8 kg Eryk Mysior

Trenerzy sekcji:

Trenerzy sekcji Trenuj Sporty Walki


Sekcja Trenuj Sporty Walki-Galeria:

Sekcja Trenuj Sporty Walki-Galeria