Kadra Wisły 2014 (judo)
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 1: | Linia 1: | ||
+ | ==Sztab szkoleniowy== | ||
+ | *[[Krzysztof Wojdan]] - trener koordynator | ||
+ | *[[Robert Zaczkiewicz]] - grupy młodzików i dzieci starsze | ||
+ | *[[Michał Znamirowski]] - grupy dzieci młodszych | ||
+ | *[[Paulina Węglarz]] - grupy mini judo 4-6 latki i naborowe | ||
+ | *[[Filip Łątka]] - grupy naborowe | ||
+ | |||
+ | ==Zawodniczki== | ||
+ | *[[Aleksandra Bień]] | ||
+ | *[[Karolina Bobilewicz]] | ||
+ | *[[Natalia Bobilewicz]] | ||
+ | *[[Patrycja Bobilewicz]] | ||
+ | *[[Zuzanna Klimek]] | ||
+ | *[[Olga Kowalska]] | ||
+ | *[[Barbara Mirus]] | ||
+ | *[[Izabela Mirus]] | ||
+ | *[[Julianna Siwek]] | ||
+ | *[[Karolina Sobalska]] | ||
+ | *[[Nikola Szlachta]] | ||
+ | *[[Paulina Szlachta]] | ||
+ | *[[Klaudia Szuba-Łata]] | ||
+ | *[[Małgorzata Tracz]] | ||
+ | *[[Olena Usenko]] | ||
+ | |||
+ | ==Zawodnicy== | ||
+ | *[[Maciej Adamczyk]] | ||
+ | *[[Stanisław Bagiński]] | ||
+ | *[[Jan Barwacz]] | ||
+ | *[[Kacper Baryła]] | ||
+ | *[[Jan Bator]] | ||
+ | *[[Jakub Bierówka]] | ||
+ | *[[Karol Bodzioch]] | ||
+ | *[[Stanisław Brzeziński]] | ||
+ | *[[Paweł Bukowiec]] | ||
+ | *[[Sebastian Cieślik]] | ||
+ | *[[Jakub Ciszewski]] | ||
+ | *[[Bartłomiej Chmiel]] | ||
+ | *[[Jakub Dec]] | ||
+ | *[[Aleksander Dusza]] | ||
+ | *[[Tomasz Dworczyński]] | ||
+ | *[[Rafał Filek]] | ||
+ | *[[Kacper Gabor]] | ||
+ | *[[Oskar Gabor]] | ||
+ | *[[Bartłomiej Garbacik]] | ||
+ | *[[Wojciech Gawęda]] | ||
+ | *[[Szymon Goch]] | ||
+ | *[[Piotr Goleński]] | ||
+ | *[[Kacper Gregor-Pawłowski]] | ||
+ | *[[Maciej Gulba]] | ||
+ | *[[Hubert Guzowski]] | ||
+ | *[[Kamil Gwóźdź]] | ||
+ | *[[Rafał Filek]] | ||
+ | *[[Wojciech Kałucki]] | ||
+ | *[[Bartosz Karaś]] | ||
+ | *[[Kacper Karaś]] | ||
+ | *[[Albin Kocioł]] | ||
+ | *[[Jakub Korgol]] | ||
+ | *[[Bartosz Kowalik]] | ||
+ | *[[Jakub Moskal]] | ||
+ | *[[Karol Kowalski]] | ||
+ | *[[Mateusz Krzyształowski]] | ||
+ | *[[Mateusz Kukułka]] | ||
+ | *[[Jakub Lach]] | ||
+ | *[[Oliwier Lassota-Płaczek]] | ||
+ | *[[Jan Lechowicz]] | ||
+ | *[[Michał Leśniak]] | ||
+ | *[[Jakub Lignar]] | ||
+ | *[[Filip Łątka]] | ||
+ | *[[Bartosz Mickowski]] | ||
+ | *[[Jakub Moskal]] | ||
+ | *[[Aleksander Nowak (judo)|Aleksander Nowak]] | ||
+ | *[[Filip Oleksy]] | ||
+ | *[[Kajetan Pintal]] | ||
+ | *[[Andrzej Radziszewski]] | ||
+ | *[[Oliwier Romaniuk]] | ||
+ | *[[Michał Sadowski]] | ||
+ | *[[Stanisław Sarzyński]] | ||
+ | *[[Sławomir Skocz]] | ||
+ | *[[Szymon Sowiźrał]] | ||
+ | *[[Tomasz Sowiźrał]] | ||
+ | *[[Antoni Syczewski]] | ||
+ | *[[Mikołaj Szostak]] | ||
+ | *[[Paweł Tylek]] | ||
+ | *[[Sebastian Tylek]] | ||
+ | *[[Krzysztof Węglarz]] | ||
+ | *[[Szymon Włoch]] | ||
+ | *[[Szymon Woźniak]] | ||
+ | *[[Aleksander Wrona]] | ||
+ | *[[Olgierd Zytke]] | ||
+ | |||
==Reprezentanci Polski== | ==Reprezentanci Polski== | ||
[[Grafika:Judocy Wisły w Reprezentacji Polski 2014.jpg|400px|thumb|right|Judocy Małopolski w Reprezentacji Polski 2014.<br>Źródło: http://www.kozjudo.org]] | [[Grafika:Judocy Wisły w Reprezentacji Polski 2014.jpg|400px|thumb|right|Judocy Małopolski w Reprezentacji Polski 2014.<br>Źródło: http://www.kozjudo.org]] |
Aktualna wersja
Spis treści |
Sztab szkoleniowy
- Krzysztof Wojdan - trener koordynator
- Robert Zaczkiewicz - grupy młodzików i dzieci starsze
- Michał Znamirowski - grupy dzieci młodszych
- Paulina Węglarz - grupy mini judo 4-6 latki i naborowe
- Filip Łątka - grupy naborowe
Zawodniczki
- Aleksandra Bień
- Karolina Bobilewicz
- Natalia Bobilewicz
- Patrycja Bobilewicz
- Zuzanna Klimek
- Olga Kowalska
- Barbara Mirus
- Izabela Mirus
- Julianna Siwek
- Karolina Sobalska
- Nikola Szlachta
- Paulina Szlachta
- Klaudia Szuba-Łata
- Małgorzata Tracz
- Olena Usenko
Zawodnicy
- Maciej Adamczyk
- Stanisław Bagiński
- Jan Barwacz
- Kacper Baryła
- Jan Bator
- Jakub Bierówka
- Karol Bodzioch
- Stanisław Brzeziński
- Paweł Bukowiec
- Sebastian Cieślik
- Jakub Ciszewski
- Bartłomiej Chmiel
- Jakub Dec
- Aleksander Dusza
- Tomasz Dworczyński
- Rafał Filek
- Kacper Gabor
- Oskar Gabor
- Bartłomiej Garbacik
- Wojciech Gawęda
- Szymon Goch
- Piotr Goleński
- Kacper Gregor-Pawłowski
- Maciej Gulba
- Hubert Guzowski
- Kamil Gwóźdź
- Rafał Filek
- Wojciech Kałucki
- Bartosz Karaś
- Kacper Karaś
- Albin Kocioł
- Jakub Korgol
- Bartosz Kowalik
- Jakub Moskal
- Karol Kowalski
- Mateusz Krzyształowski
- Mateusz Kukułka
- Jakub Lach
- Oliwier Lassota-Płaczek
- Jan Lechowicz
- Michał Leśniak
- Jakub Lignar
- Filip Łątka
- Bartosz Mickowski
- Jakub Moskal
- Aleksander Nowak
- Filip Oleksy
- Kajetan Pintal
- Andrzej Radziszewski
- Oliwier Romaniuk
- Michał Sadowski
- Stanisław Sarzyński
- Sławomir Skocz
- Szymon Sowiźrał
- Tomasz Sowiźrał
- Antoni Syczewski
- Mikołaj Szostak
- Paweł Tylek
- Sebastian Tylek
- Krzysztof Węglarz
- Szymon Włoch
- Szymon Woźniak
- Aleksander Wrona
- Olgierd Zytke
Reprezentanci Polski
Seniorki
Seniorzy
Młodzież - kobiety
Młodzież - mężczyźni
Juniorzy
Juniorki młodsze
Juniorzy młodsi
Opracowano na podstawie publikacji na kozjudo.org
prześlij je na adres: redakcja@historiawisly.pl
Kadra 2013 | Kadra sekcji judo (sezony) | Kadra 2015 |